>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolejka rezerwowa Enea Ekstraliga - 9 czerwca

Status
Zamknięty.
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
9 czerwca w Enea Ekstralidze zostanie rozegranych pięć meczów zaległych, po dwa z I i II kolejki oraz jeden z VII rundy.


kursy: Tobet
Betard Sparta, osłabiona brakiem kontuzjowanego lidera - Taia Woffindena, podejmie na własnym torze Stal Gorzów z coraz lepiej startującym Krzysztofem Kasprzakiem oraz niesamowitym Nielsem Kristianem Iversenem. Do Leszna, gdzie ostatnio rozegrał się wielki skandal, przyjedzie lider Enea Ekstraligi Unibax Toruń. Natomiast zajmującego ostatnie miejsce w tabeli beniaminka z Gniezna odwiedzi Drużynowy Mistrz Polski z Markiem Cieślakiem. W Rzeszowie miejscowa PGE Marma podejmie Polonię Bydgoszcz, a w Częstochowie odbędzie się bardzo ważne spotkanie dla Włókniarza i Falubazu Zielona Góra.
 
K 46

karny

Użytkownik
Włókniarz ma szanse, chociaż po tym co ostatnio widziałem na stadionie, jak jechaliśmy przeciwko Sparcie bez Taja, to nie jestem jakimś wybitnym optymistą. Co do drugiego meczu to ja jednak bym mocno stawiał na Gorzów: Iversen i Kasprzak w świetnej formie, do tego Linus, który stanowi całkiem niezłą drugą linię i przebudzony Zmarzlik, który spokojnie powygrywa z juniorami Stali + będzie jeździł jako rezerwa w miarę potrzeb.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Nie zapominaj, że Kasper nie lubi jeździć we Wrocławiu. Ogór na Olimpico to pewne 10 pkt, generalnie druga linia Stali nie ma żadnych szans (mogą objechać juniorkę ewentualnie), a to że Nicolai to nie jest chłopa do bicia to wiedziałem nie od wczoraj, przypomnijcie sobie jak jeździł przed kontuzją. Iversen i Kaprzak sami meczu nie wygrają, a Zmarzlik wygra jedynie bieg juniorski.
 
K 46

karny

Użytkownik
Z Jędrzejakiem możesz mieć rację ale jak dla mnie to trochę przeceniasz juniorów z Wrocławia ;) Zobaczymy, mecz pewnie będzie na styku chociaż oczywiście mogę się mylić.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ja tez stawiam na Gorzów. Jedrzejak to nie jest pewny zawodnik i nie zawsze u siebie przywozi ponad 10 pkt.poza tym Gorzow ma plus w postaci z/z za Nermarka.kluczowym zawodnikiem Gorzowa moze byc Zmarzlik ktory powinien objechac juniorow Sparty a takze dobrze pojechac jako rezerwowy.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Skłaniałbym się w stronę Torunia. Ogólnie to mimo nieudanych występów w GP większość zawodników w lidze w dużym gazie. Sądzę, że kurs może zachęcać. Choć Leszno u siebie to zawsze groźny team, myślę że w takiej formie Unibax powinien sobie z nimi poradzić. Rok temu w Lesznie był remis, dziś widzę delikatną przewagę na korzyść Torunia.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ale to jest zaległa kolejka i chyba Z/Z jest tym bardziej że ostatnio gdzieś mówili że Gorzów ma Z/Z za Nermarka do poniedziałku.
mam nadzieje ze jest ta z/z bo to jest duze wzmocnienie dla Gorzowa.chociaz i z nim w skladzie powinni powalczyc a ja osobiscie bym wystawil wyrownane kursy
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Panowie, Stal jedzie do Wrocławia z ZZ, z której Gorzów mógł korzystać w pierwszych 9 meczach. Później następuje nowe przeliczenie KSM zawodników na ew. stosowanie ZZ w następnych 9 meczach.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Panowie, Stal jedzie do Wrocławia z ZZ, z której Gorzów mógł korzystać w pierwszych 9 meczach. Później następuje nowe przeliczenie KSM zawodników na ew. stosowanie ZZ w następnych 9 meczach.
Tu nie rozchodzi się o przepisy,bo wiadomo że to jest ostatni mecz w jakim mogą zrobić z/z za Nermarka.Rozchodzi się o to,że Nermark podobno już jest zdrowy i gotowy do jazdy.Trzeba czekać do jutra.Kursy ani drgnęły więc Tobet wiedział co robi wystawiając takie a nie inne.A co się stało z ofertą na mecz Leszno-Toruń?!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tu nie rozchodzi się o przepisy,bo wiadomo że to jest ostatni mecz w jakim mogą zrobić z/z za Nermarka.Rozchodzi się o to,że Nermark podobno już jest zdrowy i gotowy do jazdy.Trzeba czekać do jutra.Kursy ani drgnęły więc Tobet wiedział co robi wystawiając takie a nie inne.A co się stało z ofertą na mecz Leszno-Toruń?!
Są pogłoski że Marta Półtorak jest w Lesznie. Od wczoraj posiada uprawnienia by być komisarzem toru. Także nie wiadomo o co chodzi.
Przemek Pawlicki przechodzi badania i nie jest ciekawie po wczorajszym upadku w Anglii i możliwe że nie pojedzie.
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Tu nie rozchodzi się o przepisy,bo wiadomo że to jest ostatni mecz w jakim mogą zrobić z/z za Nermarka.Rozchodzi się o to,że Nermark podobno już jest zdrowy i gotowy do jazdy.Trzeba czekać do jutra.Kursy ani drgnęły więc Tobet wiedział co robi wystawiając takie a nie inne.A co się stało z ofertą na mecz Leszno-Toruń?!
Daniel tydzień temu siedział stolik obok mojego w pubie oglądając GP w Cardiff i co chwilę prosił kelnerki o lód i robił sobie okłady na rękę. Co prawda trenował w tygodniu ale będzie gotowy dopiero na następną kolejkę. We Wrocławiu Stal z ZZ. Ale czy to wzmocnienie Stali to nie wiem, bo przydałby się taki startowiec na tor we Wrocławiu, zwłaszcza że Kasprzakowi tam zawsze ciężko się jeździło
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ale nie ktorzy tutaj brednie wypisują... Mecze Ogóra Panie Cinek na Olimpico w tym sezonie to 11(6),10,12.
Nie zdziwcie się jak Nicolai walnie 12 pkt, od tyg siedzi we Wrocławiu i jak jest pogoda to kręci kółka, widać że chłopakowi zależy co pokazał w Częstochowie i nie zdziwie się jak na stałe wskoczy do składu za Ljunga.
Aż tak bardzo wierzycie że Zmarzlik bedzie przywoził we Wro na 1:5 Ogóra i Suchego ? Czy może Hlib straci nagle kilogramy, a może nagle Gapiński powie Paluchowi, że przypomniał sobie jak się tutaj jeździ ? Dwóch zawodników nie wygra meczu, gdzie jeden z nich nie za bardzo lubi tutaj startować 52-38.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ale nie ktorzy tutaj brednie wypisują... Mecze Ogóra Panie Cinek na Olimpico w tym sezonie to 11(6),10,12.
Nie zdziwcie się jak Nicolai walnie 12 pkt, od tyg siedzi we Wrocławiu i jak jest pogoda to kręci kółka, widać że chłopakowi zależy co pokazał w Częstochowie i nie zdziwie się jak na stałe wskoczy do składu za Ljunga.
Aż tak bardzo wierzycie że Zmarzlik bedzie przywoził we Wro na 1:5 Ogóra i Suchego ? Czy może Hlib straci nagle kilogramy, a może nagle Gapiński powie Paluchowi, że przypomniał sobie jak się tutaj jeździ ? Dwóch zawodników nie wygra meczu, gdzie jeden z nich nie za bardzo lubi tutaj startować 52-38.
no przywozi niech Ci bedzie tylko ze w dwoch pierwszych meczach jechal po 6 razy to srednia biegowa nie jest za ciekawa jakbys zauwazyl.ostatnio tylko co mu sie powiodlo Czewa.pogadamy jutro po meczu.wygra Gorzow
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ale nie ktorzy tutaj brednie wypisują... Mecze Ogóra Panie Cinek na Olimpico w tym sezonie to 11(6),10,12.
Nie zdziwcie się jak Nicolai walnie 12 pkt, od tyg siedzi we Wrocławiu i jak jest pogoda to kręci kółka, widać że chłopakowi zależy co pokazał w Częstochowie i nie zdziwie się jak na stałe wskoczy do składu za Ljunga.
Aż tak bardzo wierzycie że Zmarzlik bedzie przywoził we Wro na 1:5 Ogóra i Suchego ? Czy może Hlib straci nagle kilogramy, a może nagle Gapiński powie Paluchowi, że przypomniał sobie jak się tutaj jeździ ? Dwóch zawodników nie wygra meczu, gdzie jeden z nich nie za bardzo lubi tutaj startować 52-38.
Pomimo że jesteś z Wrocławia to nie masz obiektywizmu za grosz to w pełni podpisuję się pod tym. Klindt już w Częstochowie miał przywieść cztery śliwki, a zapunktował prawie jak Tai. Co prawda nie jest to nie wiadomo jaki pewniak ale swoje zrobi.
Gorzów z dwoma liderami i najlepszym zawodnikiem czyli ZZ może narobić problemów, ale znowu KK tutaj nigdy rewelacji nie jechał.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
To prawda ???? Dodam jeszcze że byłem w Częstochowie, i Wrocławianie na trasie stracili wiele razy pozycje, gdyby nie to wynik byłby w granicach 50-40 albo lepiej ( teraz już mówie na prawdę obiektywnie ???? ) a kto był na Stadionie Olimpijskim ten wie co tam jest najważniejsze. Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom