>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jankovic-Sharapova over 19.5@1.83,
Trzeba przyznać,że Jelena jak do tej pory całkiem nieźle się spisuje.
Wczoraj oglądałem jej spotkanie z Hampton.Serbka grała szybko,popełniała mało błędów,po prostu nie dała najmniejszych szans rywalce,która pod presją z gemu na gem popełniała coraz więcej niewymuszonych błędów.
Wcześniej Janković ograła Stosur.Tego spotkania nie widziałem,ale słyszałem,że w tym meczu również Serbka rozegrała dobre zawody.
MaSha jak do tej pory wygrała wszystkie spotkania po 2-0,ale nie miała jakichś wymagających rywalek.Oglądałem jej spotkanie w 3 rundzie z Zheng i muszę przyznać,że w 2 secie Rosjanka sporo się namęczyła.Nie bardzo potrafiła utrzymać swojego podanie(3 razy przełamana).Popełniła też trochę prostych błędów.
Wczoraj ze Stephens już w miarę pewne zwycięstwo,ale jednak rywalka 7 gemów ugrała.
Nie wierzę więc,żeby będąca w niezłej formie Janković nie potrafiła ugrać tych 8 gemów.Szczerze to spodziewałem się nieco wyższej linii.
Liczę jutro na dłuższy pojedynek,niewykluczone,że 3 setowy.
over 19.5@1.83 b365 ✅
Spróbuję również pograć over2.5 seta@3.25 b365 ✅
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No i skończyły się dwa ćwierćfinały. Podałem 2 trafne typy po kursach 2,0 i 2,3 ale oczywiście jest cisza, nikt nie napisze dobrego słowa tylko pojawią się tacy jak di.canio, którzy znajdą sobie powód do śmiechu nie rozumiejąc nawet co jest napisane. Dobrze, że ta Isia już odpadła bo przy dzisiejszej stracie seta przez Serene jeszcze jakiś wielki fan inteligentnego tenisa zapodałby typ na Radwańską i tłumaczył, że value i co nie tylko. Zero refleksji, a od następnego turnieju pewnie znowu ta sama śpiewa, że Isia jest super.
Przyznam szczerze, że na jutrzejsze mecze spodziewałem się trochę bardziej wyrównanych kursów. W bet365 na Azę i Maszę jest 1,16 a na ich rywalki 5,0. Faworytki są dosyć wyraźne to nie ulega wątpliwości ale jednak coś mi tu śmierdzi. Wszystkie 4 panie wygrały swoje mecze poprzedniej rundy bardzo pewnie po 2-0. Handicapy, które są następstwem kursów podstawowych również wysokie. W obu meczach nie spodziewam się pogromów, Jankovic i Kirilenko to mocne fizycznie dziewczyny i mogą powalczyć. Pewnie w przynajmniej jednym meczu zobaczymy trzy sety. Nie będę przytaczał tu statystyk powiem tylko, że moje propozycje opieram na według mnie bardzo wysokich liniach jak na fakt, że cała czwórka gra tu naprawdę dobrze.
Jankovic handicap +5,5 bet365 kurs 1,8✅
Kirilenko handicap +5,5 bet365 kurs 1,72✅
Tak jak się spodziewałem, przynajmniej przez jakiś fragment obu spotkań było na tyle wyrównanie, że tak wysokie linie weszły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Maria Kirilenko - Victoria Azarenka +2.5 seta 3.25 bet365 ⛔
Dlaczego Azarenka miałaby to wygrać w dwóch prostych setach? Clay to nie jest jej ulubiona nawierzchnia a Maria gra w tym turnieju świetnie - nie straciła jeszcze nawet seta. I jest to zawodniczka szalenie niewygodna. I bardzo przyzwoicie podaje: 2 serwis w okolicach 140km/h. Ponadto Azarenka nie wiele w tym turnieju potrafi zdziałać serwisem, nawet Schiavone miała z nią 6 break pointów. Kirilenko potrafi odrabiać straty i odłamywać.

Maria Kirilenko - Victoria Azarenka 1 5.5 bet365 ⛔
Bardzo nieśmiało spróbuję też zagrać taką opcję. Viki nigdy nie przeszła ćwierćfinału w Roland Garros - więc ewentualne jej zwycięstwo będzie życiowym sukcesem, a gdy się czegoś bardzo chce i jest to bardzo możliwe - to nie zawsze się udaje, vide dzisiaj Agnieszka Radwańska z Errani. Druga sprawa to zapał i ambicja Kirilenko, jest ona gotowa na długi i ciężki mecz i jest w stanie gonić wynik w każdej sytuacji. Azarenka dobrze się czuje gdy bezpiecznie prowadzi, dużo gorzej gdy ktoś ją odłamuje i wywiera na nią presję.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Pierwszy typ na półfinał. Myślę, że Errani zostanie tradycyjnie zmieciona z kortu przez Serenę, dzisiaj męczyła się z Isią. Serena podbudowana ciężkim meczem z Kuznestovą postara się jak najszybciej zakończyć mecz z Sarą. W ostatnim meczu w Madrycie co prawda Serena nie pokryła handi -6,5 ale myślę, że są na to duze szanse w tym meczu.
Serena Williams -6,5 @ 1,95 unibet
✅:cool:
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Jankovic J. - Sharapova M. 0:2 @ 1.60 ⛔
Jankovic J. - Sharapova M. -5 gemów @ 1.85 ⛔

Tak jak już wcześniej pisałem Serbka nie ma w tym meczu żadnych szans. Jankovic miała na prawdę cała masę szczęścia w tym turnieju. Pierwsza runda z Hantuchova i Słowaczka prowadzi w 2 secie 5:1 ma setballe i przegrywa seta. Kolejna runda Muguruza nie trafia ani jednej piłki w kort. Wyrzuca dosłownie wszystko. Obrażona na cały świat olała mecz. Jedyny normalny mecz w turnieju ze Stosur, który mógł się potoczyć w dwie strony, gdyby nie głupie błędy Australijki w decydujących momentach. I ostatni mecz z Hampton. Amerykanka tak samo jak Muguruza dosłownie wszystko wyrzucała w aut lub w siatkę. Poddany mecz bez walki. Także Serbka jest w 1/4 można powiedzieć bez gry. Jankovic w tym roku gra całkiem przyzwoicie, ale ma bardzo częste przestoje, seryjnie popełniane głupie błędy, df i inne historie przez które jej gra cierpi. Z Sharapova ma h2h 1:7,a Rosjanka jest w świetnej formie. Jedyne drobne problemy i pewne słabości pojawiły się w meczu z Zheng. W 1 rundzie rozbita Hsieh. W 2 rundzie świetny mecz z rewelacyjnie grającą Bouchard i 4 runda gdzie trafiła na również świetnie dysponowaną Stephens, z którą też jednak spokojnie się uporała. Amerykanka na prawdę rozgrywała świetny turniej. Wreszcie zagrała to co grała w Australii. Może ona tylko an Szlemy się motywuje? Serwis świetnie funkcjonował, w mocnych wymianach nie ustępowała Sharapovej, a nawet czasem to ona je prowadziła i świetnie dobierała zagrania. Także Sharapova mimo dobrych rywalek na swojej drodze pokonuje kolejne fazy bez większych problemów i dzisiaj powinno być podobnie. Bo nie widzę czym niby Serbka miałaby zagrozić Rosjance. Jeśli Maria zagra tak jak ze Stephens i nie będzie problemów z serwisem to to będzie bardzo łatwe zwycięstwo. Rosjanka bije mocno, dokładnie i wbrew wielu opiniom widzi wiele na korcie. Zawsze maksymalnie skoncentrowana na każdej piłce. Grały w tym roku w Miami Maria wygrała 6:2 6:1. Sharapova udowodniła w tym sezonie jak i w poprzednich, że nauczyła się grac na clayu i czuje się takich kortach bardzo dobrze. Także wszystkie auty po stronie Sharapovej i powinna je wykorzystać, do łatwego zwycięstwo.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiem tego hurraoptymizmu w strone Sharapovej, fakt faktem powinna dziewczyna wygrać, ale Jankovic to jedyna ze stawki, ktora została na turnieju, która z tą top 3 (Masza, Azarenka, Serena) może, a nawet powinna powalczyc. Jankovic od kilku miesiecy ma niezłą forme, jakis czas temu urwala seta Williamsowej i grała bardzo dobrze, w meczu z Hampton koncertu nie zagrała, ale wygrała pewnie i na luzie. Sharapova z kolei już ze Sloan miała lekkie problemy skończyło się na 6-4 6-3, więc hc -5,5 nie został tutaj pokryty. Jeśli miałbym cos stawiać w tym meczu to ewentualnie na +5,5 dla Serbki, ponieważ ona (podobnie jak Kuznietsova) umie grać mocno, a w dodatku ma niezly serwis. Sharapova powinna wygrać, ale w jakim stosunku gemowym to trudno stwierdzic, na pewno łatwo i przyjemnie nie bedzie.
W meczu Azarenki z Kirilenko z kolei dziwi mnie ten optymizm na Rosjanke. Już z Mattek miała duzego fuksa i wydaje sie, że gdyby nie uraz Amerykanki to Kirilenko byłaby już poza turniejem (Mattek brała medicala i pozniej nie była już sobą). Co do samej Rosjanki to jej gra nigdy mnie nie zachwycala, a kursy o dziwo (podobnie jak na Wozniacka) sa zawsze w miare do grania (przeciw oczywiscie). Azarenka z Schiavone zagrala bardzo ciekawy mecz i ku mojemu zdziwieniu nie walila tylko z calej sily ale nawet probowała loby itd. Uważam, że drobna Rosjanka nie ma żadnych szans na wygranie meczu, a właściwie to nie powinna wygrać seta, a nawet nie powinno śmierdzieć jej wygrana w zadnym secie. Spodziewam się szybkiego 2-0. Serwis Kirilenko woła o pomste do nieba (w meczu z mattek tyle DF, że masakra, w dodatku słaba siła, chociaż z kierunkiem trzeba przyznac czasem niezlym).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Rolland Garros, 5.06 14:00
Sharapova - Jankovic
typ: 2-0
1,60
Bwin
Analiza
Jutro kolejne spotkania cwiercfinalowe turnieju singlowego pan, a w jednym z nich, Maria Sharapova zagra z Serbka, Jelena Jankovic. Czyzby Jelena przypomniala sobie swoje najlepsze czasy? Juz dawno nie zanotowala tak dobrego wyniku. Serbka oczywiscie poprawila swoja gre, lecz do najlepszych sporo jej jeszcze brakuje. Bedzie to widac w jutrzejszym spotkaniu z Rosjanka. Jankovic praktycznie poza bedaca ostatnimi czasy kompletnie bez formy Stosur nie pokonala tutaj nikogo szczegolnego, Hantuchova przegrywa wszystko, Hampton to jednak mowa przyszlosci, podobnie jak Muguruza. Ogladalem spotkanie Rosjanki ze Stephens, ktore jak na kobiecy poziom bylo bardzo dobre. Agresywne, ofensywne wymiany, Jankovic nie powinna juz wytrzymywac tak jak robila to Amerykanka. Sila gry Rosjanki moze byc dla Serbki przytlaczajaca. Serbka nie jest w swojej najwyzszej formie, tu ograla kogo musiala, pora zejsc ze sceny. Przed turniejem Rollanda Garrosa, przegrywala z Halep, Scheepers czy Lisicka. Nie sa to nazwiska pokroju Sharapovej. Bedziemy jutro swiadkami jednostronnego spotkania na korzysc Rosjanki.
bardziej ryzykownie: under 15,5 gema Bwin 5,25
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Black C. / Erakovic M.-Hlavackova A. / Hradecka L.Typ: Black .C/ Erakovic M 2.20 Paddy Power
Dziś postanowiłem zagrać na pare Black/Erakovic. W tym turnieju spisują się całkiem przyzwoicie wcześniejsze spotkania wygrywały po 2-0 widać że są naprawde zgrane i głodne sukcesu na poważniejszej imprezie jakim jest RG już wcześniej zostało wspomniane że ta para może daleko zajść i jak narazie idą w dobrym kierunku.Gra toczy się o półfinał i jedyne co mnie martwi czy ta para nie spali się bo ich rywalki zaliczyły już kilka wielkich imprez i biły się w finale .Ale mimo wszystko celuje w Black /Erakovic.Powodzenia

Fyrstenberg M. / Matkowski M.-Peya A. / Soares B.Typ :Fyrstenberg.M/Matkowski M 2.38 Paddy Power
Nie będe się zbyt wiele rozpisywał .Para Polska w grze wyglądają Bardzo Dobrze!! będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażke a na tej imprezie bedzie to wspaniała okazja. Kurs jest bardzo przyzwoity wiec jak tu nie skorzystać. Nie zdziwie się jak wygrają 2-0 ;) Powodzenia
poprawilam pierwsza analize, przestan pisac bzdury bo bede cale psoty wywalac - rox
 
C 11

czarny22

Użytkownik
Black/Erakovic - Hlavackova/Hradecka
Typ : 1
Kurs : 2,1
Bukmacher : bet365

Buki lekko faworyzują w tym meczu Czeszki, które zwyciężyły na kortach Rolanda Garossa 2 lata temu, a rok temu odpadły w półfinale. Jednak w tym roku ich gra na ostatnich turniejach jak i w dotychczasowych meczach w tym turnieju mnie nie przekonuje. W ostatnich 4 turniejach jedynie w Indiana Weels potrafiły przejść 1 rundę ale w następnej już odpadły. W tym turnieju nie miały dotychczas zbyt wymagających przeciwniczek a ostatnie spotkanie z parą
Zhang/Zheng było bardzo wyrównane i równie dobrze mogło się skończyć wynikiem 2-0 dla Chinek. Black z Erakovic zaczęły ze sobą grać w deblu w maju tego roku i to z jakim efektem. Grały tylko 2 turnieje przed tym szlemem i w obu przegrywały dopierow finale. Pierwsze 3 rundy w tym turnieju przeszły bez straty seta, a przeciwniczki do słabych napewno nie należały. Półfinał napewno jest w ich zasięgu ponieważ Czeszki nie prezentują już tego co rok czy 2 lata temu.



Mladenovic/Voskobeva - Makarova/Vesnina
Typ : 1
Kurs : 1,8
Bukmacher : bet365

Spotkanie zapowiada się ciekawie. Obie pary prezentują się jak narazie bardzo dobrze. w typie na Mladenovic z Voskobevą kieruje się głównie ich meczem w turnieju w Madrycie. Spodziewałem się wtedy spokojnego zwycięstwa pary Makarova/Vesnina jednak podczas meczu ustępowały przeciwniczkom prawie we wszystkim. Jeśli Mladenovic z Voskobevą zagrają podobnie dzisiaj to ni widzę innego wyniku jak łatwe zwycięstwo z Rosjankami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dokładnie Lisa Raymond również,Cara Black zjada wszystkie deblistki, nawet te wyżej w rankingu,jest dużo lepsza np od numerów 1 które dysponują anemicznymi serwisami i przebijają w nieskończoność po crossie...Jedynym minusem jest brak stałej partnerki ale myślę że w parze z Mariną Erakovic zacznie to funkcjonować dużo lepiej i w tym sezonie będą sukcesy szczególnie na hard kortach.
 
A 22

anty87

Użytkownik
Sharapova - Jankovic under 20,5 @1.7
linia jest zawysoka kazdy inny wynik niz 2-0 dla Ruskiej bedzie spora niespodzianka a wapliwe by Janka byla w sanie ugrac wiecej niz po 4 gemy na seta ...
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Cóż, Isia została zmieciona z kortu, zmiażdżona, nie miała nic do powiedzenia i w zasadzie nie wiedziała co się dzieje i w którą strone ma biegac, o czym świadczy wynik 4:6 6:7(6:8) :] ... więc może zapanuje tu trochę normalności i obiektywizmu, których trudno oczekiwac dopóki gra ona w turnieju. Jak widac wyżej głównie przez tych, którzy po szczęśliwym trafieniu typowego meczu 50:50. w którym decyduje 1 czy 2 piłki i łut szczęścia.. dorabiają do tego całą ideologię, przy okazji oczekując pokłonów i oklasków w uznaniu że łut szczęścia był tego wieczoru z nimi - naprwadę urocze :cool: Co do tego co nas dziś czeka:

Maria Kirilenko - Victoria Azarenka

W zasadzie @solara przedstawił dużą czesc tego co także mi przychodzi na myśl o szansach rosyjskiej piękności na ugranie czegoś w tym spotkaniu. A są one imho bliskie zeru. Naprawdę nie widzę argumentów, którymi Maria mogłaby nawiązac dziś jakąs wyrównaną walkę z Victorią. Nie znalazła ich Frania, która po rozkręceniu białoruskiego walca uległa mu z kretesem, nie sądze by dziś było inaczej. Rywalki, z którymi wygrała Kirilenko nie grały nawet połowy tego co gra Aza. W dodatku albo miały okazje z nią zagrac w wyniku dużej dozy szczęścia (Voegele) albo zmagały sie z urazami (Mattek) co nie ma co ukrywac - dużo pomogło Marii. Problem w tym, że Victoria to już półka wyżej a to już cwiercfinał; koncentracja topowych zawodniczek na wysokim poziomie, koniec gry na pół gwizdka.

Dlatego w linii -5 z Marathona po kursie @1.87 widzę value, zwrot możliwy już przy 2 przełamaniach na korzysc Victorii, a będzie ich imho więcej.

p.s. Gdyby cos informuje, ze nie życzę sobie żadnych miłych słów po meczu :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
05.06.2013
14.00
Tenis WTA
Jankovic - Sharapova
typ - Jankowic wygra przynajmniej jednego seta
kurs - 2.5
William Hill

Czas ćwierćfinałowe na Roland Garros spotykają sie ubiegłoroczna triumfatorka Sharapova zajmująca obecnie 2 miejsce w rankingu oraz Serbka Jankovic aktualnie 18 w rankingu dawno temu liderka rankingu. Jankovic ostatnie sezony ma bardzo słabe w tym roku jednak przebłyski dawnej formy pojawiają se coraz częściej finał w Charleston na amerykańskiej mączce gdzie wygrała nawet seta z Serena Williams później słabsze występy jednak już w Rzymie ćwierćfinał i porażka z Halep dość niespodziewana. Na kortach w Paryżu bardzo dobra i równa gra jedyne kłopoty to trzy setówka z grającą bardzo dobrze Stosu. Natomiast Sharapova broni tytułu jednak forma moim zdanie nie tak wysoka jak w zeszłym sezonie mimo że wygrała turniej w Sttutgarcie i grała w finale w Madrycie. Gra Marii nie rzuca na kolana przeciwniczki gładko ograne jednak według mnie niedoceniana przez bukówSerbka postawi duży opór rosjance i minimum wydrze jej jednego set mimo że bilans pojedynków 1-7 na niekorzyść Jankovic cztery były rozstrzygane w 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Black C. / Eraković M. v Hlavackova A. / Hradecka L.
2,37 Betfair
Jak widać, nie myliłem się w pierwszych trzech analizach dotyczących Black i Eraković, teraz każdy już się przekonał jaka ta para jest groźna, szkoda, że tak późno. Dzisiaj zadanie będzie zdecydowanie najtrudniejsze, rywalkami będzie para Czeska, która gra ze sobą ładne parę lat. Tutaj w Paryżu, problem miały tylko w jednym meczu, gdzie rywalkami były Morita i Cirstea, które jeszcze nie zaprezentowały się zbyt dobrze na arenie tenisa deblowego. Pozostałe dwa mecze gładko wygrane. Zdecydowanie cięższe zadanie miały zawodniczki z Zimbabwe i Nowej Zelandii, ponieważ musiały pokonać między innymi Schiavone/Stosur i Groenefeld/Peschke. Dwa mecze jednak wygrane gładko w dwóch setach, cóż więcej chcieć. Forma jest fantastyczna, tak jak pisałem we wcześniejszych analizach, te zawodniczki mają ogromne szanse na zawojowanie Roland Garros, dziś najcięższe zadanie, ale wykonalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Po wczorajszym dniu ze 100% skutecznością na meczach ćwierćfinałowych WTA (a także ATP) zdaję sobię sprawę, że dziś pewnie coś spapram, ale próbuję dalej przewidzieć losy czekających nas meczów.

Spotkanie: Jankovic vs Sharapova
Typ: Jankovic +1,5s ✅✅✅ 6:0,4:6,3:6
Buk: Bet-at-home
Kurs: 2,50
Stawka: 4/10

Analiza:
Azarenka straciła seta w meczu z Cornet, Serena wczoraj była w opałach i goniła wynik, dziś czas na Sharapovą... Uważam, że niemożliwe jest, by w żeńskim RG zawodniczka szła jak burza bez straty seta. Te skoki nastrojów i rwana gra cechuje całe WTA i moim skromnym zdaniem dziś będzie się z tym borykać Masha. Jankovic jest w optymalnej formie, gra bardzo dokładnie i precyzyjnie. Grałem na nią ALL IN w meczu z Hampton i było warto. Serbka pokonała w Paryżu Hantuchovą, Muguruzę i Stosur, z którą rozegrała najtrudniejszy dotąd mecz (3:6,6:3,6:4) i pokazała charakter. Na szczęście po tym spotkaniu miała dzień przerwy i trafiła na Hampton, po której przejechała się jak czołg po rowerze i można rzec, że był to mecz treningowy. Marysia jak na razie bez straty seta, ale rywalki miały duży respekt wobec niej i kilka razy zmarnowały szanse (np Zheng), które się pojawiały. Poza tym Hsieh, Bouchard, Zheng czy Stephens nie mają takiego ogrania na tym poziomie w takim turnieju i to było ewidentnie widać. Rosjanka ma przestoje i wtedy popełnia sporo DF i UE. Jankovic ciągle będzie wywierać presję, a w takiej sytacji łatwo o dodatkowe błędy. Jelena przegrała 3 ostatnie mecze z Mashą, ale dziś jest w stanie ugrać seta, a może i coś więcej...


Spotkanie: Kirilenko vs Azarenka
Typ: Under 20g ⛔⛔⛔6:7,2:6 21 gemów
Buk: Pinnacle
Kurs: 1,75
Stawka: 6/10

Analiza:
Widziałem ostatni mecz Viki i wydaje mi się, że przełączyła się już na tryb mistrzowski. Rozwaliła Schiavone do zera w drugim secie, mimo, że na początku spotkania Włoszka grała przyzwoicie. Mecz z Cornet i stratę seta traktuję jak wypadek przy pracy, a granie z młodą Beck czy koleżanką Vesniną jako przetarcie. Kirilenko oprócz tego, że wygląda sympatycznie gra na wysokim poziomie od kilku tygodni. W Paryżu nie straciła seta, a na mnie zrobiła wrażenie w wygranym meczu z Mattek-Sands 2:0. Ostatnie 3 mecze 2:0 dla Azarenki (w żadnym z nich wynik nie był OVER 19g), ale ciężko się nimi sugerować, bo nie odbywały się na clayu, a ostatni mecz był rozegrany na IO. Tak czy siak, moim zdaniem Vika wygra w dwóch setach✅ i wynik nie przekroczy 20 gemów⛔. Jeśli miałbym strzelać w konkretny wynik to poszedłbym w kierunku 6:4, 6:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jelena Jankovic (SRB) - Maria Sharapova (RUS)
Ile setów zostanie rozegranych w meczu? (Best of three)
Typ: 3 sety
Kurs: 2.65
Buk: bwin
✅✅✅

Sharapova do tej pory wygrywała z zawodniczkami słabszymi i to o dużo - Hsieh, Bouchard, Zheng i Stephens. Kto widział mecze z Zheng a szczególnie z Stephens będzie wiedział o co chodz: to nie był spacer w parku dla Sharapovej i była bardzo blisko aby stracić seta w obydwu spotkaniach. Dziś na drodze pięknej Rosjanki staje Jankovic, która wyeliminowała Hantuchova, Muguruza, Stosur, Hampton. Widać po Jankovic, że jest bardzo zmotywowana i ma formę.
Uważam, że warto zagrać 3 sety, tym bardziej po takim kursie.
Wierzę w zwycięstwo Marii, ale nie wierzę, że wygra 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Victoria Azarenka - Maria Sharapova - 1 (2,13)⛔
Pinnacle Sports

Bardzo mi się podoba ten kurs. Oczywiście jest to mecz z typu 50/50 jednak zaangażowanie, waleczność i przebiegłość wyżej wyceniam w tej chwili u Białorusinki która nawet jeżeli męczyła kilka spotkań to nie zniechęca mnie do stawiania jej jutro w roli faworytki. Maria Sharapova dzisiaj wymordowała ten mecz, który tak naprawdę mogła przegrać w dwóch setach. Świadomie odpuściłem typowanie sobie dzisiaj spotkań ponieważ kursy były za małe, a bawienie się w gemy to trochę jak wróżenie z kart w dzisiejszych meczach. Maria oczywiście ma tutaj punkty do obrony, z kolei Białorusinka na pewno ma większe rezerwy sił. Po takim kursie uważam że należy zagrać na Białorusinkę. Im mecz będzie trwał dłużej tym większe szanse uważam będą po stronie Victorii. Poza tym co tu mówić, Azarenka atakuje ponownie pozycje numer jeden w rankingu więc pokonanie Marii Sharapovej jest jej powinnością. Azarenka zresztą lubi udowodniać sobie i światu. Jak dla mnie Azarenka będzie grać o finał z Sereną Williams

edit:

Serena jest w drugiej połówce. Azarenka gra o finał z Sharapova.
Jaki finał z Sharapova?

pary półfinałowe:

V. Azarenka - Maria Sharapova

S. Williams - S. Errani

finał: Azarenka - Williams.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Victoria Azarenka - Maria Sharapova - 1 (2,13)
Pinnacle Sports
Bardzo mi się podoba ten kurs. Oczywiście jest to mecz z typu 50/50 jednak zaangażowanie, waleczność i przebiegłość wyżej wyceniam w tej chwili u Białorusinki która nawet jeżeli męczyła kilka spotkań to nie zniechęca mnie do stawiania jej jutro w roli faworytki. Maria Sharapova dzisiaj wymordowała ten mecz, który tak naprawdę mogła przegrać w dwóch setach. Świadomie odpuściłem typowanie sobie dzisiaj spotkań ponieważ kursy były za małe, a bawienie się w gemy to trochę jak wróżenie z kart w dzisiejszych meczach. Maria oczywiście ma tutaj punkty do obrony, z kolei Białorusinka na pewno ma większe rezerwy sił. Po takim kursie uważam że należy zagrać na Białorusinkę. Im mecz będzie trwał dłużej tym większe szanse uważam będą po stronie Victorii. Poza tym co tu mówić, Azarenka atakuje ponownie pozycje numer jeden w rankingu więc pokonanie Marii Sharapovej jest jej powinnością. Azarenka zresztą lubi udowodniać sobie i światu. Jak dla mnie Azarenka będzie grać o finał z Sereną Williams.
Serena jest w drugiej połówce. Azarenka gra o finał z Sharapova.
I broń cie panie boże grać tutaj na Azarenke. Sharapova to pewniak do gry w finale. Nie będę tutaj z dużo pisał, bo jak dla mnie wystarczy tutaj jedno zdanie. Sharapova gra tenis na innym, wyższym poziomie. Psychicznie też jest mocniejsza. Świetna forma Rosjanki i nie mam tutaj wątpliwości kto zagra w finale. Dziękuję.
Victoria Azarenka - Maria Sharapova @ 1.90 ✅
Jaki finał z Sharapova?
pary półfinałowe:
V. Azarenka - Maria Sharapova
S. Williams - S. Errani
finał: Azarenka - Williams.
O boziu. Błagam. Rozumiesz co znaczy zdanie &quot;gra o finał&quot;? Jest to gra o wejście do finału, czyli półfinał!! Rozumiesz? Jeśli chcesz napisać kto będzie grał w finale to trzeba napisać &quot;X będzie grać w finale z Y&quot; I wracając do tematu. O finał Azarenka będzie grać z Sharapova. Wystarczająco jasno wytłumaczyłem?
 
B 1

bon

Użytkownik
Serena jest w drugiej połówce. Azarenka gra o finał z Sharapova.
I broń cie panie boże grać tutaj na Azarenke. Sharapova to pewniak do gry w finale. Nie będę tutaj z dużo pisał, bo jak dla mnie wystarczy tutaj jedno zdanie. Sharapova gra tenis na innym, wyższym poziomie. Psychicznie też jest mocniejsza. Świetna forma Rosjanki i nie mam tutaj wątpliwości kto zagra w finale. Dziękuję.
Victoria Azarenka - Maria Sharapova @ 1.90
Tak samo jak dziś obstawiałeś łatwe 2-0 dla Sharapowej w meczu z Jankovic a wynik i meczy wyglądał jak wyglądał. Pewne są tylko dwie rzeczy śmierć i podatki, a nie pewniakiem określasz zwyciężczynię meczu półfinałowego RG. Szanse oceniam 50/50 w tym spotkaniu. H2H 7-5 dla Białorusinki i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten bilans poprawiła. Jak Marysia zagra na takim poziomie jak dziś to nie będzie miała za wiele do powiedzenia w kolejnym meczu i pożegna się z imprezą. Musi wyeliminować banalne UE, których w dzisiejszym meczu popełniła całe mnóstwo. Meczu osobiście nie obstawiam bo to przypomina loterię, ale spodziewam się że to Azarenka zamelduje się w finale.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
I znow czeka mnie kolejny, piekny dzien czytania wykladow, gdzie jeden zarzuca cos drugiemu. Ogolnie kolejny ciekawy wieczor sie zapowiada... Nie mysleliscie o wykladaniu na uniwersytetach ? Dobrze placa, a co niektorzy mieliby material spokojnie na 6 semestrow ????

Ferrer-Tsonga suma gemów powyzej 40,5 @1.83

Uwazam, ze bedzie ciekawy mecz. Licze na wiecej niz 3 sety w tym meczu. Obydwoje tenisisci spisuja sie dobrze, a przede wszystkim dla jednego z nich otwiera sie mozliwosc zagrania w finale wielkiego szlema. Spodziewam sie mobilizacji, walki i relatywnie zacietego spotkania, wiec sprobuje ustrzelic te minimum 41 gemow w tym meczu.
 
Do góry Bottom