>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2013 - 65th Critérium du Dauphiné (02.06-09.06)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


Małe Tour de France. Ostatnie starcie przed wielką batalią która nastąpi na początku lipca. Wyścig CdD liczy sobie 8 etapów. Na starcie staną najlepsi kolarze którzy za miesiąc staną w szranki o wygranie Tour de France. Wiele pytań, mało odpowiedzi. Kto wygra CdD? kto najlepiej wyszlifuje formę przed TdF? na co stać Alberto Contadora? jakie mocne jest Sky z Froomem na czele? jak poradzą sobie przedstawiciele Polski czyli Kwiatkowski, Szmyd, Huzarski, Bodnar i Paterski? Tego dowiemy się wkrótce a tymczasem liczę na Wasze opinie.

▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 2 June : Champéry, 121.00 km
Stage: 2 - 3 June : Châtel - Oyonnax, 191.00 km
Stage: 3 - 4 June : Ambérieu-en-Bugey - Tarare, 167.00 km
Stage: 4 - 5 June : Villars-les-Dombes - Parc des Oiseaux ITT, 32.50 km
Stage: 5 - 6 June : Grésy-sur-Aix - Valmorel, 139.00 km
Stage: 6 - 7 June : La Léchčre - Grenoble, 143.00 km
Stage: 7 - 8 June : Le Pont-de-Claix - Superdévoluy, 187.50 km
Stage: 8 - 9 June : Sisteron - Risoul, 155.50 km



▶ Oferta w Betsson :!:



▶ Oficjalna strona wyścigu i inne potrzebne linki:
www.letour.fr
http://www.cyclingfever.com/editie.html?detp=view&amp;amp;_ap=etappes&amp;amp;editie_idd=MjM2Nzk=

Zapraszam do dyskusji, podawania typów, ciekawostek o wyścigu.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.procyclingstats.com/race/116954-Criterium-du-Dauphine-WT - tam jest wszystko co potrzeba ;p
www.letour.fr - oficjalka
Jutro startuje mini-TdF, obsada bardzo dobra, dość ciekawa trasa.
Ode mnie 2 typy za 36 złotych ;p :
sportingbet:
Coppel - Chavanel 1 1.75
Coppel zapowiadał się, ale kontuzje i różne dziwne problemy go zastopowały. Jednak w tych francuskich wyścigach zwykle spisuje się dobrze. Na czas potrafi pojechać.
Jeśli któryś z nich ma jechać na generalkę, to będzie to Jerome. W Omedze jest Kwiatek, a Chavanel i premie górskie 1 kat? nie widzi mi się to.
Navarro - Fuglsang 2 1.85 od czego są ci sędziowie? (...) 20 kilometrów na kole EBH w czasówce :|
Tu z kolei płaska czasówka powinna mocno dopiec Daniemu. W Astanie nie widać innej opcji jak Duńczyk. Póki co ten jego transfer do kazachstańskiej drużyny, to niewypał. TdF coraz bliżej i musi pokazać konkretny wynik.
W Cofidisie sytuacja Navarro dość niejasna, bo mają 3 dobrych zawodników, a Dani najsłabszy z nich na czas.
Na wygraną Frooma 1.8, no kiepsko dość... Ale z 2 strony wygrywa praktycznie każdy wyścig w którym startuje. W pinnacle zobaczyłem 1.9 i uległem ;p Myślę, że będzie chciał zmienić Wigginsa na liście zwycięzców Delfinatu(taki mały przytyk;p).
Porte raczej na tym etapie sezonu stanie się zwykłym skyborgiem, bez ambicji na generalkę.
Wypalony Contador, bez błysku i bez wygranej(poza ogórkami z Argentyny). Oby ta bezsilność się nie skończyła kolejnym DSQ, jak w 2010 roku, gdzie też był słaby.
Jest też Piti, Valverde, Talansky, Kwiatek, Samu, JVDB więc powinno być ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 139

marcato

Użytkownik
SB

Michał Kwiatkowski vs Stef Clement 1.90 1.80

Patriotyzm ale też Michał to czasówkowy wymiatacz i powinien sobie poradzić z Clementem. Nota bene SB jest niekonsekwentny bo na etapówkę wystawia kurs na Michała 21 a na Clementa 26.

Rano złapałem jeszcze kurs 2.33 na Pinottiego vs Rogers ale teraz już spadł na 2.00.
Obaj są mniej więcej równorzędnymi czasowcami imo nawet lepszy jest na płaskich trasach Pinotti ale 2.00 to już marginalne value.

Nie wyobrażam sobie żeby Froome przegrał z Portem ale kurs 1.363 to troche za słabo. Porte to jednak bardzo dobry czasowiec.

No i jeszcze jedno zdarzenie które powinno wejść jeszcze łatwiej niż Froome:

Contador vs Chavanel 2.60 1.416

Contador to obecnie czasówkowa mizeria. Tak w ogóle to i tu i na TdF będzie prawdopodobie dobrze grać defaultowo przeciwko Księgowemu bo booki będą go przeszacowywać za nazwisko a koksu już raczej nie będzie brał bo będzie pod lupą.


Wszystko izi weszło, Księgowy jeszcze jedzie, hehe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Piekny obrazek jak Porte wyprzedzał Contadora ????
a tutaj poniżej juz po ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Piekny obrazek jak Porte wyprzedzał Contadora
Ale co w tym pięknego jak ten człowiek bierze EPO :?:
Contador jest w tragicznej formie i będzie mu bardzo ciężko o TOP10 na TdF. Nawet może się wycofać i stanąć na starcie Vuelty.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ale co w tym pięknego jak ten człowiek bierze EPO :?:
.
Uroiles sobie cos z dopingiem co do tego zawodnika nie majac zadnych dowodów.Pojedz do Kiloni lub nie wiem sam popros go o probke i zbdaj jak bedzie cos nie w porzadku to wtedy pochyle glowe.Takim tokiem rozumowania to kazdemu mozna zarzucic ze bierze epo.Kwiatkowski na Tirreno wytrzymywal tempo najlepszych górali, dzis tez wyprzedzil 2 zawodnikow i co tez powiesz ze bierze ?
Bez urazy ale Ja tam jestem pewny ze nikt ze SKY na dopingu nie wpadnie przez najblizsze lata i to mi wystarczy zeby pasionowac sie ich jazda.
Wracajac do tematów wyscigu jutro mozna smialo grac przeciwko Contadorowi...bedzie mial problemy w górach również
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ja gram jutro pare Porte + Froome w bet 365 przeciwko Rogersowi i Contadorowi
a takze w Sb przeciwko Moreno i tez Contadorowi , nie ogladam tego wyscigu wiec patrze na suche wyniki i wniskouje ze Sky jest b. mocne stad tez typy ????
 
M 139

marcato

Użytkownik
Nie podobają mi się pary na SB.

Miałem grać przeciwko Contadorowi ale jest w parze z Froomem 3.20 do 1.30.
Po takim kursie wolałbym już grać na Contadora bo niby czemu miałby odpadać na pierwszym podjeździe.

W kursie na Porte też nie ma value, bo Moreno jest teraz jedynką Katiuszy a rola Porte na tym wyścigu jest niejasna

Chcialem grać na Purito w parze z Pitim po 2.25 ale oprócz tego że podjazd nie będzie specjalnie leżał Rodrigezowi to możliwe że Purito będzie pomagał Moreno.

Zagrałem tylko jeden zakład
Roland ????vs Taramae 1.615 2.15⛔

Wygląda to dosyć pewnie. Roland powinien zacząć już coś jeździć jeśli ma się pokazać na TdF

PS. Może i powinien ale tego nie uczynił. Pozostałe tezy były słuszne Froome i Contador blisko a Porte jednak odpuścił końcówkę i był za Moreno. Purito dentka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom