>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

speedwaykk 6

speedwaykk

Użytkownik
Linie na sumę punktów motocyklisty w bet365 rozliczają z punktów zdobytych w fazie zasadniczej. Półfinały i finał nie wchodzą w rozliczenia.
A jak już odpowiedziałem, to i zapytam. A jak jest z H2H? Też tylko faza zasadnicza czy pozycja końcowa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
jak rozliczny jest zaklad w H2H w sportnigbet jesli dwoch zawodnikow ma tyle samo pkt?
chodzi o dzisiejsze zawody w szwecji
Było napisane pod zakładem że:
Jeśli 2 zawodników ma taka samą liczbę pkt to zwrot,chyba że ktoryś wszedł do finału wtedy wygrywa ten który wyższej sklasyfikowany.
Jeśli chodzi o pare
MJJ-Bjerre 1 to przegrany zakład.
 
R 67

route66

Użytkownik
Ech.. Jak z dziećmi , bukmacher nie zawsze ale z reguły czeka 36 godzin na rozegranie meczu i tak samo jest tutaj , po co w oogle pisać jak zwrot tak czy siak dostaniesz
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Było napisane pod zakładem że: Jeśli 2 zawodników ma taka samą liczbę pkt to zwrot,chyba że ktoryś wszedł do finału wtedy wygrywa ten który wyższej sklasyfikowany. Jeśli chodzi o pare MJJ-Bjerre 1 to przegrany zakład.
Panie i Panowie... W 1.turnieju finałowym IM Danii był finałowy bieg ? Bo gdzieś czytałem, że Ten turniej o wejście do finałowego biegu itp dotyczył el.do imś bodaj, a nie finału 1.turnieju IMD, a zdarzenie w sportingbet dotyczyły IM Danii...?? Tak podliczam typy i taką zagadkę mam.:razz: Chyba trzeba się pokłócić ze Sportingbet...??
e;aha, no to lipa jednak chyba, ale jutro się spytam jakiegoś zdzisława na lc i tak;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Panie i Panowie... W 1.turnieju finałowym IM Danii nie było żadnego finału !! Ten turniej o wejście do finałowego biegu itp dotyczył el.do imś bodaj, a nie finału 1.turnieju IMD, a zdarzenie w sportingbet dotyczyły IM Danii... Chyba trzeba się pokłócić ze Sportingbet...
Nie do końca jest jak piszesz. Podobno te 3 biegi dodatkowe były właśnie o el.MŚ czy tam o dziką kartę... jakoś tak gdzieś doczytałem. Ale finałowy bieg już normalnie się liczył do IMD.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panie i Panowie... W 1.turnieju finałowym IM Danii był finałowy bieg ? Bo gdzieś czytałem, że Ten turniej o wejście do finałowego biegu itp dotyczył el.do imś bodaj, a nie finału 1.turnieju IMD, a zdarzenie w sportingbet dotyczyły IM Danii...?? Tak podliczam typy i taką zagadkę mam.:razz: Chyba trzeba się pokłócić ze Sportingbet...??
e;aha, no to lipa jednak chyba, ale jutro się spytam jakiegoś zdzisława na lc i tak;)
Ja już walczyłem...
Nic nie da rady zrobić z tym fantem, co prawda byłem i jestem na 100% pewny że jest dobrze rozliczone... ale zawsze warto pokłócić się pogrozić że wypłacisz kasę a może dadzą jakiego fribeta za &quot;nieporozumienia regulaminowe&quot; :grin:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Grał ktoś może w Unibet handicap na dzisiejsze derby? Bo była ewidentna pomyłka-Polonia +4,5 @1,85 gdy na wygraną było 1,50. Ja pograłem,bo liczyłem na ewentualny zwrot za &quot;oczywisty błąd&quot; a tu mam zakład przegrany.Uwielbiam jak buk robi takie coś,na 1000% jakby to handi siadło to bym miał zwrot.
E:bez mojej interwencji jednak zakład ponownie rozliczony i jest zwrot stawki.Duży plus dla Unibet!
 
casio 1

casio

Użytkownik
Zagrałem w milenium parę Łoktajev - Andresen w przypadku takiej samej liczby pkt jest zwrot czy zakład przegrany ?
Był bym bardzo wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam.

W millenium są remisy ...
 
T 0

troydon

Użytkownik
kto mi powie jak rozlicza Milenium zakłady &quot;h2h&quot; ? Mianowicie liczy sie koncowy wynik z 1/2 i finalem czy tylko runda zasadnicza?
Zuzel - GP W.Bryt.-kto wiecej punktow?: 1-X-2.

Wszystko masz opisane na stronie bukmachera lub ew. możesz skorzystać z opcji przeszukaj ten temat wpisując hasło milenium. Wystarczy tylko odrobinę chęci ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tai ma przejechane 4 biegi więc Panowie żadnych zwrotów nie będzie.
No właśnie o to chodzi że nie ma. W 4 do mety nie dojechał. Tak mi się wydaje, że to będzie zwrot
Co z tego że nie dojechał?Ważne że ruszył ze wszystkimi.
Teraz patrzę i ma zaliczone 3 biegi no ok...W każdym buku jest że albo wystarczy 1 start albo jak w Tobet musi objechać minimum 3 biegi więc 3 biegi objechał. Wszystko zgodnie z regulaminem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Siema Panowie. Chciałem zapytać jak jest w bet365 z rozliczaniem ilości punktów w GP? Dałem Emila over 10 i mam rozliczony jako przegrany. Tylko runda zasadnicza się liczy bez półfinałów i finału? A co do Tajskiego, miałem over 11 i też bez zwrotu żadnego. Dzięki za odpowiedź z góry.
Tylko zasadnicza runda, a w tej miał 9 oczek. Czyli wtopa.
Ludzie najpierw sobie poczytajcie regulaminy, a nie zagracie, a potem sraczka i płacz, bo się nie wiedziało. W Bet365 liczy się tylko faza zasadnicza, a jeśli chodzi o starty, to zawodnik wystarczy, że odjedzie jeden bieg to już liczą normalnie bez zwrotów i tyle.
AMEN.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Siema Panowie. Chciałem zapytać jak jest w bet365 z rozliczaniem ilości punktów w GP? Dałem Emila over 10 i mam rozliczony jako przegrany. Tylko runda zasadnicza się liczy bez półfinałów i finału? A co do Tajskiego, miałem over 11 i też bez zwrotu żadnego. Dzięki za odpowiedź z góry.
Ludzie najpierw sobie poczytajcie regulaminy, a nie zagracie, a potem sraczka i płacz, bo się nie wiedziało. W Bet365 liczy się tylko faza zasadnicza, a jeśli chodzi o starty, to zawodnik wystarczy, że odjedzie jeden bieg to już liczą normalnie bez zwrotów i tyle.
 
P 0

przem10

Użytkownik
Panowie jak to w sts jest jak mają tyle samo pkt zawodnicy i tyle samo 3,2,1 to liczy się bezpośredni pojedynek później, czy jak bo kiedys słyszałem że bylo że wyższy numer w gp podobno
 
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
Panowie jak to w sts jest jak mają tyle samo pkt zawodnicy i tyle samo 3,2,1 to liczy się bezpośredni pojedynek później, czy jak bo kiedys słyszałem że bylo że wyższy numer w gp podobno
Z tego co ja wiem, to bezpośredni pojedynek, ale pewny nie jestem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Oczywiste pytanie ktore zada sobie chyba kazdy widzac co dzieje sie w Lesznie.
Gdzie zwroty a gdzie beda uznane mecze i wynik jak i rezultaty zawodnikow ?
 
Do góry Bottom