>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie mogę zrobić depozytu u bukmachera za pomocą Skrill, choć mam tam środki

K 0

karajan1

Użytkownik
Witam!
Mój problem wygląda następująco.
1. Posiadam od blisko roku konto na Skrill/Moneybookers. Kilkukrotnie już zasilałem je pieniędzmi z konta bankowego, po czym wysyłałem udanie na depozyt do bukmacherów (bet365, tobet).
2. Wczoraj wieczorem dokonałem wypłaty środków z Tobet do Skrill/Moneybookers (ok. 300 zł). Po kilkunastu minutach pieniądze doszły.
3. Następnie chciałem przelać część tych pieniędzy do depozytu na bet365. Dodam, że przed w/w transkacją z Tobet miałem zgromadzone na Skrill/Moneybookers ok. 20 zł.
4. Będąc na swoim koncie w bet365 wybrałem opcje złóż depozyt przez Skrill/Moneybookers. Wpisałem kwotę (205 zł), podałem hasło do konta bet365. Przekierowało mnie do Skrill/Moneybookers. Tam do widocznego adresu mailowego konta Skrill podałem swoje hasło. Po czym przekierowało mnie do informacji o szczegółach płatności, gdzie przy opcji zapłać z Skrill (niedostępnej) była taka informacja:
 
K 0

karajan1

Użytkownik
Dostępne saldo: 20.30 PLN

Twój bilans w wysokości 319.92 PLN uwzględnia również środki wysłane na niezweryfikowany adres. Jeżeli chcesz z nich skorzystać zweryfikuj swój adres e-mail (i tu był link).
Poniżej zaznaczona i dostępna była tylko opcja Przelewy24, czyli z kota bankowego, co mnie nie interesuje w tym momencie, bo ja chciałem uzupełnić depozyt na bet365 ze środków zgromadzonych na Skrill/Moneybookers.
5. I nie wiem o co chodzi, bo na koncie Skrill mam jako saldo wpisaną kwotę 319,92PLN a nie moge skorzystać z całej kwoty. Może ta kwota, którą przelałem uprzednio z Tobet jeszcze nie została ,,uprawomocniona&quot;? Bo na Tobecie jest w pomocy napisane, że:

Tobet realizuje wypłaty na konta Moneybookers od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Staramy się zrealizować każdą wypłatę jak najszybciej, jednak może minąć kilka godzin, zanim środki znajdą się na Twoim koncie Moneybookers.

Ale czy to ma znaczenie, skoro przecież pieniądze pojawiły sie na moim saldzie na Skrill/Moneybookers?

6. Próbowałem pójść tą drogą (patrz punk 4 tego postu):
Jeżeli chcesz z nich skorzystać zweryfikuj swój adres e-mail
I przez ten link przeszedłem dalej logując się do konta na Skrill MB.
A tam nadal jako saldo widnieje pełna kwota 319,92 PLN czyli te wcześniejsze 20 zł + przelane z Tobet.
I nie wiem co chodzi z tym zweryfikowaniem adresu e-mail. Jakiego adresu?

Co mam więc zrobić, aby móc przelać przelać pieniądze ze Skrill na bet365?
 
K 0

karajan1

Użytkownik
No właśnie nie wiem o co chodzi z tą weryfikacją adresu e-mail.
Po wejściu na konto Skrill za pomocą podanego linku zweryfikuj swój adres e-mail nigdzie nie widze takiej opcji.
 
K 0

karajan1

Użytkownik
Już sobie poradziłem!
Udało mi się dotrzeć do opcji weryfikacji adresu e-mail na koncie skrill, przeprowadziłem ją i udało się dokonać depozytu.
Dzięki i przepraszam za zamieszanie!
 
Do góry Bottom