>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (5) Cardiff, 01 czerwca 18:00

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Speedway Grand Prix of Great Britain


01 czerwca 18:00 Millenium Stadium - Cardiff
Rok temu było tak:

  1. (55,2) Lindbäck, Hancock, Sayfutdinov, Kasprzak
  2. (54,3) N.Pedersen, Holder, Jonsson, Gollob
  3. (54,6) Vaculík, Crump, B.Pedersen, Ljung
  4. (55,3) Andersen, Nicholls, Harris, Lindgren
  5. (54,9) Hancock, Nicholls, Jonsson, B.Pedersen
  6. (55,2) Andersen, Crump, N.Pedersen, Lindbäck
  7. (55,6) Kasprzak, Vaculík, Gollob, Harris
  8. (55,9) Holder, Sayfutdinov, Lindgren, Ljung
  9. (56,2) N.Pedersen, Lindgren, Hancock, Vaculík
  10. (56,1) Jonsson, Lindbäck, Harris, Ljung
  11. (56,2) Holder, Andersen, B.Pedersen, Kasprzak
  12. (56,3) Gollob, Sayfutdinov, Nicholls, Crump (X)
  13. (55,6) Gollob, Andersen, Hancock, Ljung
  14. (55,3) Holder, Lindbäck, Nicholls, Vaculík
  15. (55,7) Lindgren, Kasprzak, Crump, Jonsson
  16. (55,8) Sayfutdinov, Harris, N.Pedersen, B.Pedersen
  17. (55,5) Holder, Harris, Crump, Hancock (R)
  18. (55,9) Lindgren, Gollob, Lindbäck, B.Pedersen
  19. (56,3) N.Pedersen, Kasprzak, Nicholls, Ljung
  20. (56,2) Sayfutdinov, Vaculík, Jonsson, Andersen (R) Semifinals
  21. (55,5) Holder, Lindbäck, Gollob, Andersen
  22. (55,9) Lindgren, Kasprzak, Sayfutdinov, N.Pedersen the Final
  23. (55,7) Holder, Kasprzak, Lindbäck, Lindgren

Wyniki i statystyka pól: 2010 / 2011 / 2012

Wyniki wszystkich zawodów SGP na Millenium Stadium

Relacje Live
:
Canal+ (godz. 17:30 - studio)

Kursy na zwycięzce Brytyjskiego GP w firmie Betsson:

Cóż można powiedzieć o tym GP? Na ten moment w najwyższej formie jest zawodnik gospodarzy czyli Tai Woffinden. Popularny Woffi ma dużą szansę na własnych śmieciach wyprzedzić w klasyfikacji przejściowej SGP największego rywala Emila Sajfutdinowa do którego traci tylko jedno oczko. Emil łatwo się nie podda bo gdyby nie taśma w finale na Markecie to pewnie on by wygrał GP Pragi. Emil również jest w znakomitej formie, nie potwierdza tylko tego w Elitserien ale w pozostałych zawodach gdzie by się nie pojawił to poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Czyli co na tej dwójce kończy się cała zabawa? Niekoniecznie. Chris Holder również zaczyna łapać ubiegłoroczną formę i może powtórzyć wyczyny z 2010 czy z 2012 roku. Gdzie w pięknym stylu triumfował.
Co dalej? Bardzo ciekawy jestem występu Nickiego Pedersena. Popularny Dzik po urazie ręki zrezygnował ze startu w IM Danii, w Marmie Rzeszów też nie startuje choć ostatnio szczęście było przy nim i mecz odwołano a miał się pojawić. Więc całe swoje zdrowie szykuje na GP, w Pradze pokazał klasę, czy klasę pokaże również w Cardiff? ja jestem bardzo spokojny o jego występ.
Na co stać Grega Hancocka który po upadku nie może dojść do siebie, a takie tory jak ten w Cardiff zdecydowanie preferują jego jazdę? Półfinał to chyb minimum dla Kowboja z Kalifornii.
Co pokażą Polacy? Mam pewne obawy, może i forma zarówno Hampela i Golloba jest bardzo wysoka to jednak ich jazda w GP jest bez ikry, bez tego czegoś co pozwoli walczyć o najwyższe cele czyli o medale. Kasprzak w Cardiff potrafi jeździć co potwierdził w ubiegłym roku meldując się w finale zaraz za błyskawicą Holderem.
Kto czarnym koniem zawodów? Może Lindgren? czemu nie w Cardiff potrafi się odnaleźć. Gdyby forma Lindbeacka była lepsza to w nim również można by szukać czarnego (i to dosłownie) konia. Mimo wszystko mocno liczę na jeźdźca z dziką kartą Bombera Harrisa.

Zapraszam do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
W 2011 najlepszym polem było pole D, 10 wygranych wyścigów, a najgorszym pole A - nikt nie wygrał z pierwszego pola.

Natomiast rok później najlepszym polem było B - 9 zwycięstw,a najgorszym C - 3 wygrane.

Pełne statystyki:

2011 / 2012
Pole A: 0 wygranych / 4 wygrane
Pole B: 7 wygranych / 9 wygranych
Pole C: 6 wygranych / 3 wygrane
Pole D: 10 wygranych / 6 wygranych

Pole A: 15 pkt / 36 pkt
Pole B: 37 pkt / 39 pkt
Pole C: 36 pkt / 27 pkt
Pole D: 49 pkt / 34 pkt
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jestem pod sporym wrażeniem ostatniej formy Holdera i mając na uwadze jego wyśmienite występy w dotychczasowych GP na Millenium Stadium( jego miejsca to: 1, 3 i 1 !!!! )postanowiłem przejrzeć kilka bukmacherów pod kątem tego zawodnika i znalazłem coś takiego:
Chris Holder - Nicki Pedersen 1 1.62 Tobet ✅
Po pierwsze Holder 3 lata z rzędu jest tutaj na podium ( 1,3,1) Nicki natomiast ostatnie 3 lata to miejsca 6,2i 8. Po drugie Crispy na co dzień jeździ na wyspach także w jakimś stopniu na pewno też działa to na jego korzyść. Po trzecie mistrz świata w ostatnim czasie naprawdę wraca do wyśmienitej formy jego jazdę ogląda się z przyjemnością. Nicki po kontuzji , niby ostatnio mu to nie przeszkodziło w dobrym występie ale kto wie jak będzie jutro? Dla mnie wszystko wskazuje , że warto pograć tutaj na Holdera i osobiście pobieram ten kurs.
Chris Holder - Tomasz Gollob 1 1.55 Betsafe ✅
O Holderze już się nie będę dalej rozpisywał. Skupię się tutaj na Gollobie. Przejrzałem ostatnie 5 lat jego występów w Cardifff i przez te 5 lat ani razu nie był w finale , a tylko 3 razy w półfinale.. Jego miejsca to odpowiednio 8 , 10 , 5 , 6 oraz 12. Krótko mówiąc nigdy szału tam nie robił. Do tego nie jeździ już kilka ładnych lat w Anglii. Czy jutro można spodziewać się przebudzenia? Wiadomo to były mistrz świata wszystko jest możliwe ale biorąc pod uwagę przeszłość na Millenium Cardiff i obecna formę obu panów wszystko wskazuje tutaj za Holderem. Do tego należy dodać , że Crispy trochę traci w klasyfikacji GP do czołówki , więc gdzie ma odrabiać straty jak nie na torze na którym mu tak dobrze idzie? Oczywiście biorąc pod uwagę , że poważnie myśli o obronie tytułu ;)

Na dokładkę:
Chris Holder wygra GP 7.50 Sportingbet⛔
Chris Holder wygra bieg 3 2.85 Sportingbet✅
Od krawężnika Dryml Lindgren Holder i Hancock. Za rywali ma zawodników których obecna dyspozycja jest mocno przeciętna i nawet biorąc pod uwagę statystyki pól startowych , która dla toru 3 nie jest dobra to uważam , że w obecnej dyspozycji powinien przywieźć ich za swoimi plecami. Po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder - Andreas Jonsson 1 1,50 Sportingbet ✅
Po pierwsze to skąd oni wzięli ten kurs ???? Holder wraca do formy przed rokiem wykręcił w Cardiff 23 punkty! przy 6 Jonssona który obudził się ale do formy w której zdobył tytuł vc Mistrza Świata mu bardzo daleko! Jutro lepszy układ pól w mojej ocenie ma Holder ponieważ dwa razy jedzie z pola A. Jonsson co prawda dwa razy z czwarte które było najlepsze przed dwoma laty. Jednak w Cardiff da się ścigać co przed laty pokazywał Gollob, Holder czy Emil. Jutro Holder w mojej ocenie znowu będzie w finale ba na razie nie było turnieju w którym nie był w finale w Cardiff. Ten tor mu leży zdecydowanie więc wątpię, że Jonsson jutro może być wyżej od Mistrza Świata.
edit // ku... Gollob to jest farciarz roku co do losowania ???? Pewnie jutro zrobi 6-7 punktów w tym z 5 w dwóch ostatnich biegach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Fredka Lindgren - Tai Woffinden - 2 ⛔ szkoda Tai&#39;a
Chris Holder - Andreas Jonsson - 1 ✅
@1,95 (teraz 1,82) Sportingbet
SB daje nam dziś do złożenia fajny dubelek. Tajski i Chris są jednymi z głównych kandydatów do finału w Cardiff. O formie Woffindena nie trzeba nikogo uświadamiać - jedzie na rakietach. Do tego występ przed własną publicznością, gdzie nie powinien się spalić. Wygrał w Pradze, więc mam nadzieję, że się &quot;odblokował&quot; psychicznie. Holder zaczyna łapać formę, co pokazał w Bydzi (gdzie do tej pory w lidze było średnio) i było widać we wcześniejszych występach. SB znowu daje go z AJ i w Pradze Szwed był lepszy. Tym razem powinno być odwrotnie. AJ i Fredka nie jadą tego, co mogą, nie ma błysku. Lindgren wie jak pocisnąć na MS, jednak nie ta forma.
Anton Lindbaeck - Nicki Pedersen - 2 @ 1,6 ✅
Sportingbet
Dobrym rozwiązaniem wydaje się również postawienie na Powera. Nicki oczywiście nie jest w pełni dysponowany, jednak wiadomo, że w GP pojedzie nawet bez nogi. Mobilizacja jest mega, wyniki w Cardiff dobre, sprzęt szybki. Co do Antona, to ok, rok temu wystrzelił, jednak była to ta część sezonu, gdzie miał niezłe silniki. Teraz widzimy totalny cień tego zawodnika sprzed roku. Dwa tygodnie temu w Pradze, po pierwszym okrążeniu miał już dużą stratę, więc widać jakim sprzętem teraz dysponuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Holder-Andreas Jonsson 1✅14-3
Emil Sayfutdinov-Fredrik Lindgren 1✅14-12
AKO: 2,10 Tobet

Jak dla mnie kapitalny dubelek na jutrzejsze GP od Tobet-u. Crispy w ostatnich latach, to prawdziwy hegemon na Milenium Stadium i w tym sezonie zapewne po raz kolejny ujrzymy go w finale. Forma jest naprawdę wysoka więc nie widzę powodów by miał nie zrobić świetnego wyniku. AJ z kolei od początku sezonu zawodzi, w ligach niby fajnie poprawnie ale też bez błysku. W Cardiff praktycznie ani razu nie zrobił jakiegoś super wyniku więc i tym razem na to się nie zanosi.
Emil z kolei w formie genialnej od samego początku. W Cardiff w ostatnich dwóch latach dobre występy więc teraz będąc w formie, pójdzie mu również dobrze. Tak samo, jak Holder, tak i Emil w finale powinien się znaleźć. Fred niby lepszy występ w Pradze, jednak myślę, że w Walii maksymalnie stać go na 1/2 finału i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jarosław Hampel - Tomasz Gollob 1 1,80 Betsafe ✅
W Pradze się udało i jutro się pewnie też uda. Ostatnie występy Jarka w Cardiff nie napawają optymizmem ale on lubi ten tor z reguły dobrze mu się tu jeżdziło. Tomek tylko raz był na podium chyba w 2001 roku gdzie zajął trzecie miejsce. Tak jak napisałem Tomek fatalne losowanie znowu, Jarek trochę lepsze. Zobaczymy jak się rozłożą te pola dzisiaj ale Tomkowi jestem pewny, że będzie dzisiaj bardzo ciężko. W Bydgoszczy Gollob miał defekt więc być może ta nowa dobra jednostka napędowa się rozpadła i dzisiaj będzie problem ze sprzętem. Nie wiem ale podchodzę do tematu z dystansem i uważam, że Jarek będzie dzisiaj wyżej mimo, że serce mówi co innego.

Człowieku daj sobie w ogóle już spokój z tą antypatią. Jesteś dorosłą osobą mam nadzieje i wiesz, że w życiu i sporcie potrzebne jest szczęście którego nie ma. Zagrałem na Jarka z nim ale niech jutro utrze Tobie tego nochala :] Niech Ci nie wejdą wszystkie te trzy pary z nim bo na prawdę to już jest nie do zniesienia. Po co w ogóle wkleiłeś wywiad z nim po meczu w Bydgoszczy? Mieszkasz w Toruniu lub Bydgoszczy bo nie wiem? To jakaś sensacja była? I jeszcze jedno Antonio ma nazwisko ;) Panie MODERATORZE. // Skomentować? Człowieku Ty do wszystkiego na temat jego jesteś na nie! Znając życie nawet jego samochód by Ci się nie podobał którym jeżdzi on bo jeżdzi nim właśnie Tomasz Gollob. Stary trochę pokory i szacunku dla zawodnika wszech czasów w Polsce czy tego chcesz czy nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rachek 18

rachek

Użytkownik
jutro Grand Prix i pewnie kursy pospadaja, jak ludzie zaczna grac, wiec pogralem sobie juz dzisiaj kilka kuponow:

Tobet:
Tai Woffinden - Jarosław Hampel 1 1.75
Emil Sajfutdinov - Fredrik Lindgren 1 1.50

ako 2.63
stawka 7/10

to co wyprawiaja Tajski i Emil w cyklu GP to poezja- rece same ukladaja sie do braw. wraz z Holderem sa glownymi kandytatami do jutrzejszego zwyciestwa.
w Hampela nie wierze. rok temu w Cardiff nie jechal, a dwa lata temu zdobyl tylko 5 pkt. mysle, ze polfinal, to jego jutrzejszy max.
Lindgren niby byl rok temu czwarty na tym obiekcie, ale w tym sezonie jezdzi rzeklbym ponizej przecietnej.
dubel wydaje mi sie naprawde godny polecenia.


Sportingbet:
C.Holder v A.Jonsson 1 1.40
A.Lindback v N.Pedersen 2 1.60
M.Vaculik v M.Zagar 2 1.50

ako 3.36
stawka 3/10

tez kupon wydaje sie niczego sobie.
Holder wraca do dobrej formy. rok temu wygral to GP, dwa lata temu byl trzeci.
Lindback jezdzi ostatnio padake. Pedersen niby po kontuzji, ale odpoczywal ostatnio i na GP sie super mobilizuje.
Vaculik tez slaby sezon, a Zagar calkiem przyzwoity.


Betsson, Betsafe:
C.Holder - T.Gollob 1 1.54
A.Jonsson - F.Lindgren 1 1.80

ako 2.77
stawka 2/10

Holder z Gollobem, to powinno byc easy. Tomek w ostatnich latach przecietnie sobie radzil w Cardiff.
Jonsson troche bardzie ryzykownie, ale w ligach spisuje sie on lepiej od Fredki i licze ze tak bedzie w GP.


Betsson, Betsafe:
N.Pedersen - M.Zagar 1 1.81
K.Kasprzak - A.Lindback 1 1.40

ako 2.53
stawka 1/10

troche bawie sie w ustalanie koncowej kolejnosci, ale jakos wydaje mi sie, ze Nicki bedzie lepszy od Zagara - moze byc na styku, ale jednak.
Kasprzak pojechal dobrze ostatnie GP, rok temu tutaj drugie miejsce, a o Lindbacku juz pisalem, ze cos to nie jego sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
edit // ku... Gollob to jest farciarz roku co do losowania Pewnie jutro zrobi 6-7 punktów w tym z 5 w dwóch ostatnich biegach
Jak ktoś jest dobry to nie zwala winy na losowanie.
Ja zagrałem dwa dubelki:
Pedersen - Bambo 1 @ 1,60 ✅
Woffi - Lindgren 1 @ 1,20 ⛔ Woffi oby bez złamań :-(
Ako: 1,92
Sportingbet

Nie wyobrażam sobie że to nie wjedzie. Nicki z kontuzją ale czy to ma znaczenie? niekoniecznie bo Antek jeździ bardzo słabo w tym roku i myślę że nie odegra żadnej roli w tym GP. Dzik w gazie w Pradze bez ręki kapitalny wynik, medycyna działa cuda więc PeTTersen będzie w coraz to lepszej formie. Motory jadą niesamowicie w przeciwieństwie do rumaków Czarnoskórego zawodnika.
Woffi wiadoma sprawa najlepsza forma i najlepsze motory. Jedzie u siebie finał minimum. Lindgren bez błysku może na TOP8 się załapie ale wielkich szans nie daję.
Drugi:
Holder - Jonsson 1 @ 1,40 ✅
Sajfutdinow - Lindgren 1 @ 1,55 ✅
Ako: 2,10
Tobet

Holder w gazie lubi ten tor, myślę że stać go na finał a może nawet i wygraną. W każdej lidze lata, ostatnio w Bydzi kapitalny występ, dograł swoje maszyny i zdecydowanie włącza się do walki o MŚ. Jonsson bez dynamitu. Nie lubię tego zawodnika bo jeździ jak c**a. Nic walki jak start przegra to z podkulonym ogonem jedzie do mety. Nie takiego AJ chciałoby się oglądać.
Emil wiadomo Ruska torpeda, dokonała jazda w GP, na tym torze będzie się czuł bardzo dobrze. W Lindgrena na tym torze do końca nie widzę, a na pewno nie widzę go w finale a Emil powinien się tam zameldować.
i oczywiście wszystkie typy &quot;patriotycznie&quot; przeciwko Gollobowi @1,54 ✅✅✅ z Holderem, @1,8 ✅✅✅ z Hampelem, z Hancockiem @1,80 ✅✅

//Tomasz G. dał zarobić :cool:


@Torretoo chciałem skomentować, ale to jest żałosne co Ty wypisujesz. Ignore list. Pozdrawiam Panie Znawco. Ale od czego?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 407

cekaem

Użytkownik
Nie sadzicie ze kurs na Iversena w parze z Hampelem jest za wysoki? 2,10...
Osobiście tego nie grałem aczkolwiek widzę drobne value w becie na Iversena. Tylko takie spostrzeżenie z tego co obserwuje duńczyka to jest on na razie typowo zawodnikiem ligowym gdzie znakomicie punktuje w każdej lidze natomiast w GP jest typowym średniakiem. Jak go obserwuje to wygląda to tak , że w meczach ligowych większość biegów ma z co najwyżej jednym zawodnikiem z wysokiej półki reszta to zdecydowanie przeciętniacy. Natomiast jak przychodzi GP kiedy nie ma słabeuszy i każdy daje z siebie 100% to Iversen już tak nie błyszczy. Wystarczy spojrzeć na jego wyniki w GP w tym sezonie w każdym zrobił &quot;swoje&quot;. Nie zszedł poniżej pewnego poziomu ale też nie wspiął sie chociażby do finału. ( 7,7,9i10 pkt) Musisz myślę odpowiedzieć sobie na pytanie jak pojedzie Hampel. Mi to jest osobiście bardzo trudno przewidzieć, także odpuściłem sobie. Niby w Anglii nie szalał ale Jarek jest doświadczonym zawodnikiem i nie będę zdziwiony jak jutro zaskoczy. Pozdrawiam
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ciekawy bet zaproponował nam Milenium.
Najlepszy z Polaków - Kasprzak za 4,50....

Biorąc pod uwagę losowanie Tomka, a także miłość Jarka i Tomka do tego toru, to Kasper, który tu pojechał całkiem fajnie, a i losowanie ma jako takie, może zaskoczyć tak jak w Pradze.
Ja delikatnie podjąłem rękawice.

Kasprzak najlepszy z Polaków - 4,5 w milenium ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
typre 5

typre

Użytkownik
Nie sadzicie ze kurs na Iversena w parze z Hampelem jest za wysoki? 2,10...

No dokładnie ja też w tej parze dawałbym spore szanse Pukowi. Jak mówi wszystko na warsztacie ma dobrze poukładane , ale z drugiej strony Jarek który ciuła te punkty i jest na dobrym 3 miejscu w generalce. Kurs ten trochę spowodowany pierwszą serią startów :

Iversen od płotu z 4 pola a do tego przeciwnicy tym którym idzie (Zagar , Tajski , Gollob)
Jarek zaś pewnie pojedzie po trójkę z pierwszego pola , powinien sobie poradzić z (Toninio , AJ i słabiutkim Vaculikiem. Więc turniej może się rozpocząć dla tej pary nawet 3:0

Analogicznie i patrząc chłodnym okiem na poszczególne biegi myślę że :
Hampel (3,2,1,2,3) = 11
Iversen (1,3,2,1,2) = 9

Tak więc dwóch raczej przejdzie do półfinału a tam zobaczymy ,szanse 50-50
wg mnie.

Mi natomiast spodobał się typ Hancock - Gollob 2 @ 1,9
Herbie w tym roku w kratkę do tego ten upadek , o czym wspomina niejednokrotnie wiec sezon troszkę słabszy , Gollob osunoł się w generalce ale myśle że dyspozycja Golloba wystarczy na Jankesa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 26

spawacz

Użytkownik
Przez cala noc w Cardiff trwaly wykopki zeby doprowdzic tor do stanu uzywalnosci i prace beda kontynuowane dzisiaj, W tych warunkach, gdzie dodatkowo zawodnicy nie odbeda zadnego treningu na tym co zostanie teraz uklepane ten turniej bedzie jedna wielka loteria. Co by nie zrobili to i tak tor sie rozsypie wczesniej czy pozniej bo zawsze w latach ubieglych tak bylo a teraz moze byc tylko gorzej. Dla Pedersena taki motocross to moze byc koniec zabawy po 2-3 biegach bo reka bedzie wystawiona na hardcorowa probe. Dodatkowo losowanie pol jest takie ze teoretycznie najlepsze 2 pole z ktorego w poczatkowj fazie % zwyciestw jest zdecydwanie najwiekszy przypadlo nieprzeiwdywalnym zawodnikom jak Lindback czy Lindgren. I ciekawastka - na tym torze w poczatkowej fazie zawodow z pola pierwszego nie wygral nikt od kilku lat. Jedynym sensownym rozwiazaniem wydaje sie live bo teraz to kompletne wrozenie z fusow a tor bedzie glownym determinantem dzisiejszych wynikow.

I jeden typ ode mnie: Tai Woffinden wygra bieg 1 2.7 Tobet

Na takim torze bedzie sie liczyl tylko start. Tajski jedzie z pola 2 ktore w poprzednich 3 latach ma blisko 65% skutecznosc zwyciestw w pierwszej serii startów (bywaly lata gdzie pierwsze 4 biegi wygrywal tylko niebieski kask tutaj), co jest niespotykanie wysokim wskaznikiem. Rywali nma godnych ale 2 pole + jego atomowe starty w chwili obecnej to nie za bardzo ma jak przegrac bo Zagar jedzie z paradoksalnie niewygodnego tutaj pola 1. jak dla mnie 2.7 na Woffiego z pola 2 to zdecydowanie za wysoki kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fredrik Lindgren-Krzysztof Kasprzak 2 @ 2,13 Betsafe✅12-14
W mojej ocenie kursy przy tej parze powinny być, co najmniej wyrównane, jeśli nie niższe na KK-eja. Krzysiu już się chyba dograł ze sprzętem i wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Co raz lepsza jazda w barwach Stali, także Coventry na jego jeździe skorzystało, a i w GP pokazał klasę w stolicy Czech. Dzisiaj Millenium Stadium więc myślę, że stać go spokojnie na 1/2 finału. Fred myślę, że też się zakręci w tych granicach, jednak przy takiej parze, to większe szansę daje naszemu zawodnikowi, a taki kurs to biorę z chęcią.
 
R 0

rebrov

Użytkownik
Jeżeli organizatorzy nie dojdą do ładu z torem to dzisiejsze zawody mogą być jedną wielka loterią. Na takim hardcorowym torze szans upatrywałbym u młodych gniewnych kamikadze :razz: Tai , Emil, Holder, którzy i tak są w gazie. Stara gwardia raczej odpuści. Hancock po upadku nie umie odnaleźć formy przed kontuzji i jeździ asekuracyjnie, dla Nickiego ( a raczej jego ręki) tor może być zbyt wymagający, Gollob też raczej na tym torze nic nie ugra
Za drobne puściłem takie coś na Sb
C.Holder v A.Jonsson C. Holder 1.40
F.Lindgren v T.Woffinden Woffinden 1.20
K.Kasprzak v A.Dryml. Kasprzak 1.30
AKO 2.18
ew.
Holder Ponad (10.5) 1.85
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Emil Sajfutdinow wygra bieg 7 2,40 bet365


Bardzo dobre pole startowe bo B. Do tego od krawężnika Fredka Lindgren więc powinien spokojnie sobie z Nim Emil poradzić. Dalej Lindbaeck ktory sezon póki co ma słabiutki i z D Tomek Gollob. Emil wiadomo mega szybki więc wygrywa start i będzie ciężko Go dogonić. Kurs bardzo dobry jak na obsadę takiego biegu.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wszyscy grają dzisiaj przeciwko Jonssonowi to i ja nie będę gorszy :grin:. O ile AJ w ligach raczej nie zawodzi, to w GP na razie jedzie słabiutko. W Pradze i Auckland jeszcze jako tako, ale Goeteborg i Bydgoszcz to był dramat. Patrząc wstecz, to Cardiff też niespecjalnie mu &quot;leży&quot;, bo jedyny dobry wynik jaki tu zanotował to 2. miejsce w 2006, a więc lata temu. W ubiegłym roku też cienizna, bo skończył jako dwunasty, wygrywając tylko jeden bieg. Z kolei PUK choć w Ekstralidze, Elitserien i Elite League jest w samym topie, to w GP ciągle mu czegoś brakuje. Co prawda nie wozi ogonów, ale finału jeszcze nie zaliczył. Mimo to, dla mnie będzie tu jednym z czarnych koni i myślę, że w końcu wejdzie do finału i dlatego w pojedynku ze Szwedem jest wg mnie zdecydowanym faworytem. Kurs zaproponowany przez Tobet wygląda okazale, więc go pobrałem.
Niels Kristian Iversen - Andreas Jonsson - Niels Kristian Iversen # 1,65 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Lindback - Harris kurs: 1.70 ✅ easy Harris może nie zachwycił ale Szwed pojechał straszną padakę.
Buk: Fortuna
Jak wiadomo Harris na swoich torach jest bardzo groźny. Dla mnie szansa na półfinał jest dość spora. Do tego zestawiamy go w parze z będącym w bardzo słabej formie Szwedem. Niby ostatnio Lindback ma lekką zwyżkę formy, ale prawdopodobnie nie starczy to na chcącego pokazać się przed swoją publicznością &quot;Bombera&quot;. Tor w niezbyt dobrym stanie również jest plusem dla Anglika. Ja pobieram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom