>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2013 - Giro d'Italia (04.05-26.05)

Status
Zamknięty.
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Betancur - Majka Betsafe 2.10 ✅

Rafał swietnie sie spisuje na Giro kolumbijczyk równiez.Dla mnie betancur jednak jest typem kolarza ktory jest bardzo dynamiczny w górach potrafi badzo szybko zmienic predkosc i zaatakowac szybko odskokujac . inaczej jednak to sie ma do czasówki gdzie stala predkosc trzeba utrzymac przez dlugi dystans. W dodatu góra nie jest jakas straszna sporo odcinkow 6 % gdzie beda jechac dosc szybko.Polak bardzo nastawia sie na te czasowke i juz przed wyscigiem mowil ze mu pasuje dobrze. dzis zabierze znowu biala koszulke ;);)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 139

marcato

Użytkownik
SB

Nibali - Evans 1.363 2.85

Ten kurs wydaje mi się sporą przesadą. Rekin jest mocarny, to fakt ale Evans nie jest imo gorszym czasowcem od niego. Profil czasówki też jakoś szczególnie Nibalego nie premiuje. Motywacje powinni mieć podobną, jeśli nie lepszą powinien mieć Evans bo Nibali wie, że Evans mu w górach nie podskoczy i Evans też to powinien wiedzieć więc jeśli ma o coś walczyć, to dzisiaj. Nibali jest faworytem ale w tym kursie jest value. W końcu na pierwszej czasówce Evans był najlepszy pod górę.

Betancur - Majka 1.615 2.15

Jeśli Majka ma wygrać białą koszulkę to właśnie dzisiaj, bo czy się te górskie etapy odbędą czy nie to widać, że w górach kolumbijczykowi raczej nie dołoży prędzej odwrotnie. Betancur jest kiepskim czasowcem i ustawianie go w tej parze jako faworyta jest dziwne.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dzisiaj krótka (20,6 km), górska czasówka. Ten etap może rozstrzygnąć klasyfikację generalną wyścigu. Nie wiadomo czy dwa kolejne górskie etapu dojdą do skutku, możliwe, że zostaną bardzo skrócone. Wszystko zależy od pogody.
Zawodnicy wiedzą, że pogoda w piątek i sobotę może pokrzyżować ich plany, więc dzisiaj na pewno pojadą na maksa. Nie spodziewam, się jakiś wielkich różnic czasowych, ale możliwe są przetasowania w czołówce wyścigu. Faworytami buków są zdecydowanie Nibali i Evans, z czym trudno się nie zgodzić. Myślę, że warto grać na kolarzy którzy jeszcze o coś walczą w generalce, mają oni zdecydowanie większą motywację.
Na pewno podoba się na granie na Kangerta. Estończyk z Astany jedzie bardzo dobry wyścig. Trzecie miejsce na pierwszej czasówce, trzecie miejsce na wtorkowym etapie. Pokazał już w tym wyścigu, że potrafi jeździć pod górę. Na dodatek walczy o Top-10 w generalce. Visconti swoje już zrobił, pewnie jest też zmęczony szarżą z wczoraj. Kurs spadł, ale myślę, że warto zagrać dla podbicia AKO.
Giovanni Visconti - Tanel Kangert 1,25 bet365 ✅ 35 - 34
Myślę, że można pograć coś z tego:
Robert Gesink - Wilco Kelderrman 1,65 bet365 ⛔ 29 - 14
W pojedynku dwóch zawodników Blanco stawiam na Gesinka. Na pierwszej czasówce lepszy o 35 sekund był Gesink, który walczy o utrzymanie miejsca w Top-10. W górach, na podjazdach także lepiej radzi sobie bardziej doświadczony Holender. Dlatego grał tutaj w stronę Gesinka.
Mauro Santambrogio - Rafał Majka 1,50 bet365 ✅ 24 - 5
Ktoś już chyba wspomniał o tej parze. Polak szykuję się na tą czasówkę. Musi pojechać bardzo dobrze żeby pokonać Betancura w walce o białą koszulkę. Od początku wyścigu jest w bardzo dobrej formie, który utrzymuję w trzecim tygodniu. Natomiast Włocha chyba dopadło już zmęczenie. Santambrogio nieźle jeździe pod górę, ale lepszy wg mnie będzie Majka.
Dario Cataldo - Christian Knees 1,20 bet 365 ✅ 9 - 42
Dwójka zawodników Sky i zdecydowany faworyt którym jest Cataldo. Włoch to dobry czasowiec, może nie na wygranie etapu, ale na top-20 na pewno. Nie powinien mieć problemu z pokonaniem Kneesa. Na pierwszej czasówce dzieliło ich prawie 3 minuty. Kurs mały, ale dubel
Cataldo + Kangert 1,50 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Całe wyniki dzisiejszej czasówki + klasyfikacja generalna są np: http://www.naszosie.pl
Co do samej czasówki to znów znakomicie pojechali Polacy. Majka wykręcił 5 czas dzięki czemu awansował na 6 miejsce w generalce i objął prowadzenie w klasyfikacji młodzieżowej. Ma tylko 2 sekundy przewagi więc to na pewno nie koniec emocji w walce o białą koszulkę. Niemiec dzięki dobrej jeździe utrzymał 5 miejsce w generalce.
Fajnie, że w końcu etap wygrał Nibali. Włoch zmiażdżył swoich konkurentów i ma już ponad 4 minuty przewagi w generalce. Zwycięzce wyścigu już znamy, natomiast walka o podium na pewno się jeszcze nie skończyła. Na plus na pewno dzisiaj także Sanchez i Scarponi, zawiódł i to bardzo Cadel Evans.
Ciekawe co organizatorzy zaplanują na jutro i sobotę. Wiele zależy od pogody, a prognozy są raczej niekorzystne dla zawodników. Trzeba czekać na oficjalne komunikaty co do trasy etapów i dopiero wtedy próbować coś pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wer890 300

wer890

Użytkownik
ok pary wystawione typy wypatrzone
Robert Gesink v Franco Pellizotti 2 @ 1.5
Gesink przekonał mnie dzisiejszą czasóowka ze warto grac przeciwko niemu , wydaje mi sie ze nie jest w najwyzszej formie i bedzie mial problemy na koncowym wzniesieniu tyle;)
Kabgert vs Dupont , Di Luca (1.85.1.666)
Estonczyk bardzo mocny w gorach bedzie jechal razem z Nibalim wiec bedzie wysoko Di luca bedzie probowal atakowac co spali na panewce poprostu noga juz nie podaje, Dupont nigdy go nie widziałem w gorach z Betancourem i Pozovivo
Scarponi -Sanchez 1 @ 1.7
Ryzykowny typ zdecydowałem sie na niego pograc tylko dlatego ze Sanchez jedzie w gorach sam bez żadnego kolegi a Scarponi pokazał ze jest moc ;) jechał w gorszych warunkach od Sancheza a wynik bardzo dobry.
Edit: Co do pary Scarponi Sanchez wracając z imprezy wymyśliłem ze typ jest jeszcze bardziej ryzykowny bo Sanchez moze spróbować ucieczki Nibali sie nim nie będzie przejmował Scarponi tez , ja juz to pograłem zobaczymy czy Samuel odjedzie
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Rafał Majka - Robert Gesink Betsafe 1.50

z czym do ludzi Panie Gesink..? Holender juz pokazal ze nie nadaje sie do jazdy w GT nie poraz pierwszy juz. w górach wyglada kiepsko juz od Lanzy i na kazdym etapie reguralnei traci w koncowakch.Rafałą nie trzeba tlumaczyc super forma wyscig zycia i jutro na tym podjezdzie bedzie wyzej bo zapewne bedzie musal skakac za atakami Betancura.Kurs nie najwyzszy ale bardzo warto pograc mocniej
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Pirazzi się wczoraj spóźnił 5 minut na start :grin:
Na tym 1 z 2 etapów powinna dojechać ucieczka, Enzo syty po wczorajszej demolce w stylu Armstronga, reszta peletonu jak zbite kundle. Może puści Aru w ucieczkę?

Evans- Uran 2 1.57 tobet

Cadela dopadła w końcu demencja... Wczoraj tragiczny występ, TOP8 to było minimum, z kolei Uran świetnie pojechał 2 część czasówki i awansował sporo miejsc do góry, widząc słabość Evansa będzie jutro się starał odbić 2 pozycję.

Majka - Gesink 1 1.5 jak pisał szymo

Rabofail daje o sobie znać, bo o dziwo kości ma zdrowe, ale jazda szwankuje. Chłód to nie jest jego żywioł. Nawet jak atakuje to mu nikt nie chce zmiany nawet dać, albo zaraz ma defekt :grin: Tylko ucieczka go ratuje w tej parze, ale 12 w generalce nie powinni puszczać.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Szkoda, że przez pogodę wyścig sporo traci. Te dwa etapy miały decydować, wszyscy na nie czekali od początku wyścigu.
Jutro też może być lipa.
Dzisiejsze decyzja organizatorów oznacza, że przed kolarzami jeszcze tylko jeden trudny etap, o ile oczywiście i na nim nie zajdą jakieś komplikacje. Na dzień dzisiejszy nie ma na ten temat żadnych oficjalnych komunikatów, natomiast tajemnicą poliszynela pozostaje fakt że także i 20.etap jest zagrożony.
Wygląda na to, że wyścig praktycznie zakończony. Pewnie Betancur będzie cisnął szukając sekund za bonifikaty.
Di Luca na dopingu!
http://naszosie.pl/2013/05/danilo-di-luca-zlapany-na-dopingu/
Szkoda to nawet komentować...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Coś za dobrze jeździł w tym Giro Di Luca i wiadomo już dlaczego.Davey miał puszczone, że nie zgarnie etapu także dobrze, że nie wygrał nic.
Szkoda, że nie ma etapu dziś, jak jutro się odbędzie to liczę na atak Rafała bo sam mówił, że moc jest na trzeci tydzień tak więc oczekuję, że powalczy o etapowe zwycięstwo - nie chcę wyjść na marudę bo miejsca naszych chłopaków są świetne, ale przydałby się taki atak w stylu Betancura, bez czekania, oglądania się tylko po prostu jazda tyle ile nogi mogą.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Pogoda dobra do biathlonu...
Z Killerem widać było, że coś nie tak, ataki takie żwawe, a potem spektakularne strzały. Starszy brat Ricco. Przez ostatnie 2 lata od powrotu w prawdziwych górach z rzadka wyściubiał nos z grupetto, a tu codziennie ataki i wysokie miejsca w każdym terenie. Porównania tu nie ma z tym co jeździł w 2007 czy 2009 roku, ale to już pewnie sprawa wieku, bo jednak przeskok jakościowy ogromny, do tego można sobie porównać do Stefano, który też praktycznie rok nie jeździł.
Z Vini mocno mnie zawiódł Rabottini, w zeszłym roku mocne Giro, niezła włoska jesień, teraz kompletnie nic. O Brambilli to szkoda gadać, bo to kompromitacja(cały sezon).
Oby jutro to Tre Cime wypaliło...
edyt:
Lance Armstrong ‏@lancearmstrong 2h
Knowing I have 0 cred on the doping issue - I still can&#39;t help but think, &quot;really Di Luca? Are you that fucking stupid??&quot;
???? nawet Lansior go zjechał
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
sportingbet
Nibali - Evans 1 2.2 ???? oczywiście &quot;unieważniono&quot; co za szmaciarze
Skąd taki kurs? Enzo go zje na tych %, Evans na czasówce pokazywał syndrom pękania, myślę że będzie powtórka z ostatniego TdF.
Enzo będzie sobie kontrolował najlepszych, a Evans strzeli podobnie jak na etapie gdzie wygrał Santa
no nic, w takim razie szybko Niemiec - Evans w b365, bo Uran - Evans w tobet kurs dużo słabszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rafał Majka - Samuel Sanchez 1 @ 2,50 Bet365 Live ✅ 10-21
Pograjcie sobie to, niedość że patriotycznie to jeszcze duże bardzo duże szanse na wejście i jeszcze ten kurs :grin: Majka mówi że będzie atakował, Betancur też mówi że będzie atakował więc Majka będzie go kontrował ewentualnie i przyjedzie wysoko. Sancheza na tych finałowych procentach nie widzę, gdzieś chyba strzeli ;)
Jeszcze na live można połapać:
Nibali - Sanchez 1 @ 2,02 Unibet ✅ 1-21 BÓG VINCENZO :cool:

Kurs jakieś nieporozumienie na końcu 18% nachylenie gdzie tam ma niby Sanchez uciec czołówce, prędzej czołówka jemu odjedzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rafał Majka przegrywa dzisiaj białą koszulkę. Jednak w pełni zasłużenie pokonuje go Betancur. Co ten Kolumbijczyk jeździ to jest głowa mała. Drugi Contador. Taka sama sylwetka taki sam styl, lekki styl przy wspinaczce. Mam nadzieję że jest czysty. Gdyby Kolumbijczycy stworzyli jedną drużynę, to rozerwali by peleton na strzępy. Henao, Uran, Quintana, Betancur, Atapuma, Durate :cool::grin: Nie chcę nawet sobie tego wyobrazić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom