>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eredivisie/Jupiler Pro League Playoff (16.05-18.05.2013)

Status
Zamknięty.
K 358

koeman66

Użytkownik
Kursy Bet365
Eredivisie 16.05.2013
18:45 Groningen - Twente 3.60 3.50 2.00
20:45 Heerenveen - Utrecht 2.30 3.50 2.90

JPL 16.05 - 18.05

20:30 Genk - Standard 2.20 3.50 3.10
20:30 Sporting Lokeren - Anderlecht 6.50 4.50 1.44
20:30 Zulte Waregem - Club Brugge 2.62 3.50 2.50
20:30 Gent - Leuven 1.40 4.33 8.50​

Zapraszam do aktywności w temacie :smile:

Groningen - Twente 2 2.04 Pinnacle ✅
To pierwszy polfinalowy mecz playoff`ow, ktorych stawka jest udzial w Lidze Europejskiej. Gospodarze z dorobkiem 43 pkt awansowali do playoff, a ostatnio grali slabo (bez zwyciestwa w trzech ostatnich meczach), jednak wczesniejsza seria 4 zwyciestw, zapewnila im w miare bezpieczna przewage nad pretendentami do meczy barazowych. Twente zajelo w lidze pozycje wyzej od Groningen, ale zdobylo o 19 pkt wiecej od nich. Ostatnie mecze Twente to same zwyciestwa i remisy, ta druzyna nie przegrala w lidze od 10 marca, a 19 marca pokonala na wyjezdzie dzisiejszego rywala 3-0. Twente to druzyna, ktorej nie udalo sie awansowac bezposrednio do LE, poniewaz mase punktow stracila na poczatku tego roku w okresie od stycznia do 10 marca, kiedy 8 kolejnych spotkan konczylo sie albo remisem albo porazka. Twente to ekipa o wiele silniejsza od Groningen, ktory z kolei jest holenderskim sredniakiem. Dla obydwu druzyn jest to najwazniejszy mecz w sezonie i mysle, ze takze i tym razem goscie pokonaja Groningen. Goscie maja patent na dzisiejszych gospodarzy, z ktorymi wygrali w tym sezonie dwukrotnie, w grudniu u siebie 4-1 i jak wspomnialem wyzej w marcu 3-0. Twente to ekipa strzelajaca duzo bramek, ma lepszych pilkarzy, bedacych obecnie w dobrej dyspozycji to i jak to w Holandii bywa, cos dzisiaj ustrzela, gospodarze z pewnoscia straca wiecej bramek niz zdobeda, w ekipie Twente ostatnio wszystko gra to i powinno byc bardzo dobrze
Dzieki pirelli za poprawienie mojego tematu - ja jestem cieniutki w te klocki niestety, a teraz temat ma rece i nogi i ladnie wyglada! Co do typu to wyszlo jak myslalem, glowny faworyt do LE, wygral 1-0. To byl moj historyczny post - pierwszy raz nie zagralem &quot;w realu&quot; mojego forumowego posta, a jestem tutaj na forum z przerwami od 2006 roku. W Pinnacle byla przez jakis czas awaria, a jak wrocilem pozniej do domu to mecz juz dawno trwal. Trudno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
zgadzam się koeman66 tylko że jest to dwu mecz i remis na wyjeździe też będzie dobry dla Twente i nie koniecznie do konca za wszelką cenę będą walczyć o wygraną
W bah kurs właśnie poszdł w górę z 1.95 na 2.00 na wygraną Twente
za drobne zagrałem jednak czystą 2
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
19.05. 14:30
Standard Liege - Lokeren Lokeren @5.2 4/10 sportingbet
Skład Standardu:
Moris(second gk 1/0), Hubert(third gk 0/0), Nego(df 0/0), Cissé(df 16/1), Fiore(df 0/0), Arslanagic(df 8/0), Ciman(df 36/1), Diabaté(df 7/0), Marquet(mf 0/0), Bulot(mf 34/3), Ono(att 6/0), Koc(att 3/0), Tucudean(att 9/0), Batshuayi(att 31/9), Reza, Nagai(att 10/0), Mbombo(mf 0/0), Lumanza(mf 1/0), Delogu (df 0/0).
Skład Lokeren:
CORRYN Alexander, DE MAN Preben, DE PAUW Nill, DUTRA Sergio Junior, EL MOUATAZ Hassan, FERNANDEZ BALUFO Walter, GALITSIOS Giorgos, GEENS Bo, HARBAOUI Hamdi, LAZIC Jugoslav, LEKO Ivan, MARIC Mijat, MARIC Milos, MINGIEDI MPEMBELE Cedric, MOKULU TEMBE Benjamin , OVERMEIRE Killian, SAGLIK Enes, SCHOLZ Alexander, TARAVEL Jérémy, TROMPET Jore.
Z podstawowych nie ma tylko Persoonsa (pomocnik, 35/6) i De Bocka (obrońca, 31/0). Mecz o nic. Standard i tak zagra w przyszłym tygodniu z Gent baraż o awans do Ligi Europejskiej z racji tego, że Genk który zajmuje 4 miejsce wygrał Puchar Belgii. Ogromne value po stronie gości, którzy w tym sezonie mają patent na Liege (3/3 win).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 358

koeman66

Użytkownik
Twente (-1) - Groningen @ 1.76 Pinnacle
Wszystko sie sprawdzilo, w pierwszym meczu gracze Twente wygrali na wyjezdzie 1-0 i dzis powinni zapewnic sobie awans do finalowego dwumeczu, ktorego zwyciezca awansuje do Ligi Europy. O meczach Twente - Groningen pisalem, zakladajac ten temat wiec zeby nie zanudzac i nie powtarzac sie dwa zdania: Groningen musi tutaj wygrac, a w Enschede przegrywa regularnie od 7 lat. Jak to w Holandii, bramki padaja, goscie nie maja nic do stracenia i zaatakuja, a silniejsi gospodarze wykorzystaja to.
Utrecht (-1) - Heerenveen 2.29 Pinnacle
Taka sama sytuacja jak wyzej. Utrecht takze wygral pierwsze spotkanie 1-0 i jest zdecydowanym faworytem do awansu. Jak dla mnie jeszcze pewniejszy typ niz Twente, a kurs lepszy. Utrecht podobnie jak Twente, awansowal do playoff`ow i podobnie jak Enschede zrobili to w zdecydowanie lepszym stylu, zdobywajac w lidze az o 21 pkt wiecej od Heerenveen. Utrecht ma ostatnio swietna passe 5 kolejnych zwyciestw, a na wlasnym boisku jest niepokonany od 6 spotkan, od 10 lutego. Goscie maja fatalna serie 5 meczow bez wygranej (ostatnio 4 porazki). W tym sezonie grali z Utrechtem w grudniu i przegrali tutaj 1-3. Dwa kolejne pojedynki to 5 maj i porazka u siebie az 2-4 no i pare dni temu 0-1. Zwazywszy na okolicznosci, kurs 2.29 na hc-1 kusi bardzo i jak dla mnie buki troche przesadzily. Grac bo kurs maleje!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Podpisuje się pod typem Hansy rękami i nogami. Mecz o pietruszkę. Lokeren na pewno będzie chciał zakończyć grę w grupie mistrzowskiej z pozytywnym wynikiem. Beznadziejnie im poszło przez te kilka tygodni, tylko jedna wygrana i to właśnie ze Standardem (4:1). Jak podkreślił Hansa, mają smykałkę na dzisiejszego rywala. Widać po kadrze gospodarzy, że ten mecz będzie prezentem dla zawodników, którzy nie grali w tym sezonie. Na pewno będą chcieli się pokazać, ale bez przesady. Jest valju i warto zaryzykować parę groszy na gości.
Lokeren (AH +0.5), 2.19 Pinnacle 2/10 ⛔ 4:3 z 1:3 ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CB vs. Genk 1, 1.62 WH 2/10 ✅ 1:0
Mecz o vice mistrzostwo dla gospodarzy. Jeśli wygrają, a Zulte przegra, a wiele na to wskazuje to Brugia zagra w el. do LM. Gospodarze w bardzo silnym składzie. Mimo czerwieni zagra Duarte (istotny defensor). Ponadto jest Odjidjia i Stenman, którzy mieli kłopoty zdrowotne, ale zagrają. Genk dzisiaj bez swojego kluczowego napadziora - Vossena. Mecz o nic, bo i tak mają LE w kolejnym sezonie. Nie ma innej opcji wg mnie. Gospodarze wygrają.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie. Wystarczy im remis. Kurs 1.55+ zbyt mały by ryzykować na ich wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom