>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2013 - Giro d'Italia (04.05-26.05)

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ostro leje, a w końcówce rundy. Teraz na live 2.00 w b365 przeciwko Cavie -kręto, mokro, chyba warto zaatakować. A jeszcze Omega rozprowadza jak gang Olsena. ⛔ nie tym razem, 100 dla Cava
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Uciekinierzy byli blisko sukcesu, ale grupa ze sprinterami dorwała ich na ostatnim kilometrze. Cavendish poradził sobie mimo deszczu i trudnej końcówki. Znakomicie rozprowadzony przez Steegmansa Cavendish musiał wygrać dzisiejszy etap. Fajnie bo kolejny typ wszedł ????
Znów zagubił się Wiggins. Deszcz, zjazdy na mokrej nawierzchni zdecydowanie mu nie służą. Te 3 minuty z dzisiejszego etapu przekreślają jego szansę na wygranie całego wyścigu. Wyścig wygra ktoś z dwójki Nibali - Evans, przy czym ja od początku wyścigu stawiam na Włocha.
Jutro zapowiada się także etap dla sprinterów. Jednak bardzo długa trasa (ponad 250 km), trochę pagórków + niesprzyjająca pogoda będą sprzyjać ucieczce. Może warto jutro zagrać przeciwko Cavendishowi? Trzeba poczekać na kursy jakie wystawią buki.
 
B 10

boliusz

Użytkownik
Znów zagubił się Wiggins. Deszcz, zjazdy na mokrej nawierzchni zdecydowanie mu nie służą. Te 3 minuty z dzisiejszego etapu przekreślają jego szansę na wygranie całego wyścigu. Wyścig wygra ktoś z dwójki Nibali - Evans, przy czym ja od początku wyścigu stawiam na Włocha.
No Wiggins się bardzo dzisiaj popisał. Ciekawe ile straci w górach, skoro dzisiaj na płaskim etapie to były aż 3 minuty. O ile się oczywiście wcześniej nie wycofa. Moim zdaniem na Nibalego nie ma mocnych póki co, chyba że Uran zostanie liderem w Sky:]
Jutro zapowiada się także etap dla sprinterów. Jednak bardzo długa trasa (ponad 250 km), trochę pagórków + niesprzyjająca pogoda będą sprzyjać ucieczce. Może warto jutro zagrać przeciwko Cavendishowi? Trzeba poczekać na kursy jakie wystawią buki.
Całkiem możliwe, tym bardziej że przecież dzisiaj ucieczka prawie dojechała, także jutro OPQ może nie dać już rady.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wiggins wspominał coś o infekcji płuc i takich tam pierdołach,ale już jest pewne, że wyścig przegrał.Dziś ci mniej ważni przyboczni zostali jeszcze przy nim, ale uważam, że już od jutra Knees, Puccio, Cataldo i sam Wiggins powinni pracować dla Urana bo to jedyna opcja dla Sky aby uratować Giro.Jeśli doszłoby do kolejnej takiej sytuacji gdzie traci Brytyjczyk i zostaje przy nim ekipa to byłby niezły absurd.
Etap krótki, bez większej historii, trochę dziwi mnie brak dyskwalifikacji dla Nacerka bo prawie spowodował upadek Modolo, ale generalnie Cav poza zasięgiem reszty.
Jutro długi etap i raczej nastawiam się na to, że ucieczka dojedzie (Gołaś?) także grać nic wielkiego nie będę chyba, że pojawi się typ na więcej niż 1 sek przewagi zwycięzcy.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro 10 km podjazd, to Cavendish odpada, raczej też widzę tu ucieczkę. Garmin powinni być aktywni do końca wyścigu. Kto może: Duarte?(końcówka dobra dla niego, ale formy brak), Rubiano?, Lastras?, Weening? Takie luźne rzucenie nazwiskami, etap długi, to z 10 ich powinno odjechać. Faworytom przed górami się nie będzie chciało gonić.
Co do Wiggo to według mnie się jutro wycofa, jeśli nie będzie słonecznie. Jak przetrzyma chorobę, to ma pomagać Uranowi, a na siebie pojechać czasówkę.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Giro d&#39;Italia - 13. etap
Enrico Battalgin – Fabio Felline 1 – 1.50 ✅✅✅
Dość dobry typ. Felline jest zajechany dzisiejszą ucieczką. Włoch walczył o zwycięstwo praktycznie do ośmiuset metrów przed kreską. Będzie to miało swoje odbicie na jutrzejszej kondycji kolarza Androni. Co innego Battalgin, który wygrał na Giro jeden etap, wyprzedzając właśnie Fabio ???? Jutro pewnie nie wygra, ale powinien być wyżej niż Felline. Szkoda tylko, że kurs nie jest ciut wyższy (tak chociaż 1.65-1.70).
Ciekawa ta końcówka. Niby małe zmarszczki, ale według mnie Cavendish to wytrzyma. Tym bardziej, że będzie to ostatni etap przed górami. Możliwy jest jednak scenariusz ucieczkowy. Mi jednak podoba się kurs 15 na Marka, obok którego nie przejdę obojętnie.
Mark Cavendish – win 13 stage – 15.0 ✅✅✅ (trochę &#39;for fun&#39; za grosze i dla lepszego oglądania...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Giro d&#39;Italia - 13. etap


Mark Cavendish – win 14 stage – 15.0 (trochę &#39;for fun&#39; za grosze i dla lepszego oglądania...)
Cavendish wygra 14 etap ?? hehe chyba ci cos pomylilo bo to jest nie mozliwe w dodatku zaden buk takich kursow nie wystawi na takie cos
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Wiggins powoli robi sie modny &quot;na Gesinka&quot; ????
dla mnie to ze jakas infekcje pluc i zapalenie kolana ma to bujdy aby byly powody wycofania, wiecej by chlal w przerwie zimowej to by na pewno byl w lepszej formie:razz:
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jednak etap układa się na finisz z peletonu. Uciekinierzy są raczej bez szans, Omega ma cały czas etap pod kontrolą. Można próbować grać na live bet365 na Marka Cavendisha - 1,85✅. Zawodnik Omegi jest poza zasięgiem pozostałych sprinterów.
EDIT:
Końcówka bardzo ciekawa. Kilku kolarzy próbowało atakować, ale jednak o wygranie etapu powalczyli sprinterzy. Po raz kolejny najlepszy okazał się Cavendish. Brawo dla michalchojnice za złapanie Cavendisha po bardzo dobrym kursie ????
Wiggins i tak był w słabej formie, nie miał szans powalczyć o podium w generalce. Pewnie jakaś infekcja go dopadła, ale na takim wyścigu i tak nie miał szans z Nibalim czy Evansem. Ciekawe czy teraz pojedzie TdF, co na to wszystko Froome? Nie wyobrażam sobie za bardzo, żeby znów Froome był pomocnikiem Wigginsa. Przed dyrektorami Sky trudne decyzje. Wszystko zapewne wyjaśni się tuż przed startem TdF.
 
N 8

nicknamer

Użytkownik
jedno male pytanie, jak myslicie jak Betsafe rozliczy zaklad: Head2Head - Giro d Italia 2013 - General Classification: Wiggins - Hesjedal 1? Będzie to zwrot? Który z nich pierwszy zrezygnowal z wyscigu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Dwa dzisiejsze typy jak nóż w masło. Ci, którzy mi zaufali, zarobili (szczególnie na Cave).
Zobaczymy co bet365 da na jutro. Fajne górki będą.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Góry sie zaczynaja 13 Etap bardzo ciężki z ostatnim ponad 8 km podjazdem z premią 1 kategorii wybrałem na ten Etap pare Kangert- Cataldo 1 @1.85 Mistrz Estonii to przyboczny Nibaliego , bedzie go rozprowadzał w górach Cataldo z drużyny sky po wycofaniu Wigginsa jedzie na Urana , wyżej cenie Henao w drużynie sky i to on będzie głównym pomocnikiem Urana . Ponad to Tanel to bardzo dobry góral , osobiście gram ten typ ze średnią stawka 7 j
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Henao w drużynie sky i to on będzie głównym pomocnikiem Urana .
Moim zdaniem Henao jest wyjechany w tym momencie. Cataldo był chory na początku Giro ale teraz jest już ok i to chyba on razem z Xabierem Zandio i Konstantinovem Siwcovem powinni być najważniejszymi w górach dla Urana. Chociaż ta koalicja Kolumbijczyków zawsze zdawała egzamin także kto wie. Ale zdrowia i wydolności w wysokich górach się nie oszuka i Henao słabnie w oczach na ten moment. Na Vueltę będzie raczej znowu w dobrej formie. Gdzie ma razem z Uranem zdominować Hiszpański wyścig.
Najlepsza beka z Garminu, postawili na Hesjedala, a ten się wycofał i już nie ma opcji na generalkę bo Danielsson ma 37 minut w plecy a Stetina ponad godzinę ???? Także Garminy będą aktywne w ucieczkach w dalszej fazie.
jedno male pytanie, jak myslicie jak Betsafe rozliczy zaklad: Head2Head - Giro d Italia 2013 - General Classification: Wiggins - Hesjedal 1? Będzie to zwrot? Który z nich pierwszy zrezygnowal z wyscigu?
Zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sergio Luis Henao - Przemysław Niemiec 2 @ 1,758 Pinnacle ✅ 20-15
Gram na Przemka, mam nadzieję że Scarponi jutro nie będzie odpadał i Przemek nie będzie musiał na niego czekać. Jest w dobrej dyspozycji i jeśli Włoch nie będzie dawał dupy to Przemas jutro może przyjechać bardzo wysoko. Henao jest wypalony jak na moje oko. Ogólnie w Sky bardziej liczyłbym że pomagać Uranowi będą Cataldo oraz Siwcow. Henao ma być gotowy na Vueltę gdzie będzie liderem z Uranem. Teraz raczej nie będzie się zaginał, na samotny atak też raczej nie ma szans. A na finałowym podjeździe raczej Henao w głównej grupie już nie będzie.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Tobet

Niemiec - Trofimov
Majka - Kisierlovski


oba typy na Polaków po kursach okolo 1.50, nie mam czasu na analize bo musze zaraz wybywac wiec podaje suche typy
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Giro d&#39;Italia 2013 - 14. etap
Sergio Luis Henao - Przemysław Niemiec 1 - 2.40
Proste jak sikanie. Henao nie musi się już hamować i ciągnąć Wigginsa. Co innego Niemiec, który jest opiekunem Scarponiego. Kolumbijczyk jedzie wraz z Uranem na własne konto. Polak natomiast może zostać wycofany do tyłu. Jest oczywiście scenariusz taki, że wszyscy dojadą w jakiejś grupce 10 osobowej na metę. Wtedy raczej Niemiec nie powinnien szarpać i nie będzie tracić sił przed jutrem. Szkoda tylko, że etap skrócony...
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Giro d&#39;Italia 2013 - 14. etap
Jest oczywiście scenariusz taki, że wszyscy dojadą w jakiejś grupce 10 osobowej na metę. Wtedy raczej Niemiec nie powinnien szarpać i nie będzie tracić sił przed jutrem. Szkoda tylko, że etap skrócony...
nie no jakie tam oszczedzanie przed 60 km etapem ? to ja juz sam jezdze czasem trudniejsze treningi niz taka trase jak oni zpaprali na niedziele... dla zawodowcow to jes pikus taka trasa wiec wiedzec o jutrzejszm anulowaniu Galibier i dniu przerwy dzis bedzie full gas i ostre ataki nie bedzie mowy o zadnym oszczedzaniu dzisiaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom