>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bundesliga 07/08

Status
Zamknięty.
mou 0

mou

Użytkownik
Spotkanie: HSG Nordhorn - Fuchse Berlin
Typ: HCP: HSG Nordhorn -7,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o 17:00 rozpocznie się 18. kolejka rozgrywek Bundesligi piłkarzy ręcznych. W jednym ze spotkań zmierzą się 4. w tabeli HSG Nordhorn ze stołeczną drużyną Fuchse, plasującą się na 14. miejscu. Uważam, że ten zakład to prezent od buków. Zasugerowali się tym, że gospodarze nie wygrali 2 ostatnich spotkań (remisując z Lemgo 29:29 oraz przegrywając w meczu na szczycie z Hamburgiem 26:30) a goście pokonali przedostanią Lubekę dość zdecydowanie bo 34:26. Jednak warto zaznaczyć, że ostatnie niepowodzenia Nordhornu miały miejsce na wyjazdach, u siebie gospodarze spisuja się wyśmienicie (pokonali w ostatnim meczu potężną Kilonię 34:29 ! ) Jeśli wygrywają to już zdecydowanie. Nordhorn zajmuje 1. miejsce w Bundeslidze w tabeli &quot;domowej&quot;. Na 8 meczów 7 wygrali, 1 zremisowali. Natomiast Fuchse Berlin to typowa drużyna okolic dołu tabeli. Ostatnie 2 mecze na wyjazdach to porażki ( z Lemgo 24:38 i z Kilonią 25:34) Goście w tabeli &quot;wyjazdowej&quot; zajmują 12. miejsce (o dziwo grają lepiej na wyjazdach niż u siebie) Myślę, że Nordhorn pokaże jutro drużynie z Berlina, gdzie ich miejsce w tabeli i przy okazji zrobi świąteczny prezent swoim kibicom, którzy na pewno licznie stawią się w hali
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Piłka ręczna (WSZYSTKIE LIGI) 17.022008 r.
Założyłem taki temat bo coś na osobne ligi nie ma a nie będę specjalnie nabijał sobie postów dla 1 czy tam kilku typów :]
Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem jednak niekiedy z obliczeń i z czystej matematyki typki wchodzą ;) Dlatego też nie będę raczej pisał analiz bo to nie ma sensu... Nie znam składów i tak dalej... Puściłem sobie dzisiaj taki kuponik i zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Kronau/Östringen SG - Hamburg - dobrym typem moim zdaniem będzie tu typ na ilość goli gdyż typowanie 1x2 to szanse 50 na 50 bo obie ekipy prezentują się dobrze... Linia w Expekcie ustawiona jest na 61,5 gola... Moim zdaniem spokojnie można zagrać underka ;) W ciągu ostatnich lat obie ekipy grając między sobą przekroczyły tą granicę tylko raz ;) W tym sezonie już raz grali i padł wynik 28:28... Jednak typ ten opieram przede wszystkim na tym, że Hamburg ma jedną z najlepszych defensyw w lidze ;) Biorąc pod uwagę też to, że grają na wyjeździe myślę, że nie będą zbyt forsowali tempa co zaowocuje underkiem ;) Kurs 1,75
Sam nie zagrałem tego grubo, ale według mnie jest to ciekawy typ ???? Zobaczymy jak będzie... Aaaa i jeśli ktoś ma jeszcze możliwość to w PROFIKU/FORTUNIE linia ustawiona jest na 63,5 :jezora: Ja właśnie tam grałem ???? Z taką linią to już chyba pefffka ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Spotkanie: SC Magdeburg vs. HSG Wetzlar
Typ: 1
Kurs: 1.45✅
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzis o godzinie 20:00 trzynasty w tabeli Magdeburg podejmie, plasujacy sie o jedna pozycje wyzej HSG Wetlzar. Zepol gospodarzy na dwadziesiaciatrzy rozegrane spotkania wygrywal w dziewieciu, trzynastokrotnie przegrywal, a jeden raz mecz zakonczyl sie remisem. We wlasnej hali Magdeburg radzi sobie srednio. Piec razy triumfowali, raz remisowali, i piec razy przerywali. Zespol gosci sprawuje sie rownie zle jak gospodarze. Jak dotad rozegrali dwadziesciapiec meczy. Z czego siedem razy wygrywali, dwanascie razy przegrywali. Ligowy ,,rekord&quot; w bundeslidze Wetzlar pobilo pod wzgledem remisow. Zaliczyli ich juz az szesc. W meczach wyjazdowych Wetzlar zdobylo dziewiec punktow na dwadziesciacztery mozliwe. Ich bilans away to trzy wygrane, trzy remisy i szesc porazek. Ostatni mecz, ktory Magdeburg rozgrywal na wlasnej hali zakonczyl sie zwyciestwem gospodarzy z wyzej uplasowanym w tabeli Frisch Auf Göppingen. Wetzlar w ostatnim meczu granym na wyjezdzie zdobyl jeden punkt remisujac z MT Melsungen. Mysle, ze dzis Magdeburg wygra to spotkanie, i bedzie pnal sie rezolutnie w gore tabeli.

Wynik: 33-25 :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom