>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Mógłbym zacytować swoją wypowiedź z przed dwóch dni, i dać typ w jedną stronę lub drugą, bo kursy są niemal identyczne. Dzisiaj Barcelona ma nóż na gardle , mobilizacja na pewno będzie maksymalna. Panathinaikos z drugiej strony tak blisko, bo potrzeba 1 zwycięstwa , do tego mają komfort własnego parkietu. W trzech spotkaniach w przewagi w meczu to 2,1,2 więc zadecydowała jedna akcja więcej. Opierając się na tych 3 meczach , można stwierdzić że Grecy lepiej Sobie radzą w końcówkach meczu. Dzisiaj granie na win Greków odpuszczam, bo jak wcześniej wspomniałem Barcelona ma nóż na gardle i będzie starała się za wszelką cenę przedłużyć swoje nadzieje.
Dzisiaj takie typy:

Lorbek under 9,5 pkt(1,83 bet365)
✅✅✅

Słoweniec ewidentnie Sobie nie radzi z grą obroną Greków , szczególnie sposób na niego znaleźli Gist i Lasme. Nie widzę żadnych przesłanek, żeby dzisiaj coś miało się zmienić w tej kwestii. Do tego liczę , że dostanie mniej niż 20 min, którą nie wystarczą mu żeby zdobyć te 10 pkt. 3/10

Maciulis over 7,5 pkt (1,85 Millenium)
✅✅✅

8 pkt. jak na takiego gracza to niewiele, we wcześniejszych spotkania, do tego overa brakło 2 i 3 pkt. Litwin ma dobre momenty w spotkaniu , dobre akcje. Trochę brakuje mi w jego grze wymuszania fauli ,za które będą podyktowane rzuty wolne. W meczu gra 20 min i więcej, w każdym meczu do tej zdobyczy pkt. brakowało mu 1 rzutu, liczę że dzisiaj da radę. 3/10

Jeszcze tak za bardzo niską stawkę można Sobie postawić na remis kurs 15 (np Unibet) a spotkaniach są niebywale wyrównane, że taki remis może paść, a ładnie się mnoży.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Euroliga, 20:45, 18.04
Panathinaikos - Barcelona
typ: under 138 pts
1,875
1bet
Analiza
Dzis czwarte spotkanie serii cwiercfinalowej Euroligi, Panathinaikos w Atenach spotka sie z Barcelona. Po trzech spotkaniach w serii prowadza Grecy 2-1, moga wiec dzis zakonczyc rywalizacje na tym etapie rozgrywek dla Barcelony, bo rywalizacja toczy sie do 3 zwyciestw. Ja jednak skupiam sie dzis na nieco innym typie, a mianowicie na mala ilosc punktow w meczu. Mialem przyjemnosc ogladania ostatniego pojedynku obu druzyn, były to spotkanie obrony. Wyniki w trzech spotkaniach potwierdzaja, ze obie ekipy wyraznie stawiaja na defensywe. Notują bardzo niskie wyniki, w zadnym ze spotkan nawet nie zblizyli sie niebezpiecznie do ustalonej linii na dzisiejsze spotkanie, bo dzis zapewne nic sie nie zmieni. Ponownie bedziemy ogladali niesamowita walke w obronie obu druzyn. Mysle, ze dzis moze to byc jeszcze bardziej widoczne, nie sadze aby ktoras z ekip przekroczyla 60 pkt
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Panathinaikos vs Barcelona / Panathinaikos Total Points - Under 69.5 @ 1.90 Marathon ✅
Cos czuje, ze dzisiaj Barcelona wyjdzie z tego spotkania zwyciesko, rowniez przychylam sie do underowego wyniku, zapowiada sie ciezka, zazarta batalia o kazdy punkt. Osobiscie stawiam gosci w roli minimalnego faworyta, dlatego gram na under Panaty. Mecz obu ekip na 110%, a jak wiadomo, w takich spotkaniach zdecydowanie obrona bierze gore nad ofensywa.
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Panathinaikos - FC Barcelona, 20:45
Typ: Barca @ 2.00 Bet365 ✅✅✅


Analiza do typu wyżej, kurs chyba nawet cały czas utrzymuje się na tym samym poziomie. Duma Katalonii z nożem na gardle w dzisiejszym spotkaniu, wynik na ten moment to 2:1 dla Greków i jeśli podopieczni Xaviego Pascuala chcą przedłużyć swoje nadzieje na występ w Londynie, to muszą ten drugi mecz w Atenach po prostu wygrać.
Jak na razie rywalizacje tych zespołów można określić jednym słowem - DEFENSYWA - obie ekipy, potrafią pograć bardzo mądre, długie akcje, ale czasami skuteczność nie dopisuje. Po stronie Barcy zdecydowanie widać brak P. Mickeala, o którym wszyscy jednak mówią. Oby dzisiaj zagrali dla tego chłopaka, wygrali i na decydujący mecz wrócili do Palau Blaugrana.
Barca niestety przegrywa końcówki, bo mecze rozstrzygają się w przedziale jednego lub dwóch punktów - o tym przed spotkaniem mówił coach Barcy. Dzisiaj na pewno będzie podobnie. Mam tylko nadzieje, iż Barca będzie skuteczniejsza w ataku i pogra bardziej overowo, bo niestety - jeśli będą chcieli wygrać ten mecz obroną, to może im to nie wyjść, bo Panata również potrafi tak zagrać, co pokazuje ta seria.
Tak naprawdę nie wiem, co dodać, aby obronić swój typ - oba zespoły są na bardzo podobnym poziomie, publika będzie po stronie gospodarzy - oby Barca potrafiła sobie z tym poradzić, dzisiaj oni są pod presją i musem wygranej... po takim kursie chyba warto. La Bomba poprowadzi ich do zwycięstwa. Mecz na Canal+ Sport, na pewno warto obejrzeć. GL!
 
D 0

dexter9

Użytkownik
Caja Laboral- CSKA Moskwa
Typ:2
Kurs:1,5
Ciekawe spotkanie mysle ze goscie otrząsna sie z wczorajszej przegranje i wyjda na parkiet zeby zniszczyc gosci. Moim zdaniem wczorajszy mecz był tylko wypadkiem przy pracy
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Anadolu- Olympiakos under 146,5 (1,70 bet365)⛔⛔⛔brakło 1pkt

Spotkanie nr 4 znowu rozgrywane w Turcji. W rywalizacji 2-1 dla Greków. Przebieg spotkania z przed dwóch dni był bardzo dziwny. Gra szarpana, mnóstwo błędów sędziowski dziwne decyzje i w końcu Olympiakos grający na wymianę ciosów z rywalem. Szczerze byłem mocno zdziwiony ,że Grecy przyjęli takie warunki gry bo indywidualnie lepszych strzelców posiadają Turcy. Stąd spotkanie z środy gdzie mieliśmy dużo więcej pkt. niż w dwóch pierwszych starciach. Stawiam ,że dzisiaj Grecy nie pójdą na taką grę, bo po prostu to nie ich styl i w takiej grze nie mają jak dla mnie szans. Dlatego uważam, że dzisiaj długie akcje, kalkulacja, i zdecydowanie postawią na obronę, dlatego under w tym meczu.

Caja Laboral – CSKA Typ : CSKA – 4 pkt. (1,70 bet365)✅✅✅

Znowu gram w stronę CSKA. Wydaje mi się ,że po dwóch wysokich zwycięstwach w Rosji mocno zlekceważyli Hiszpanów w tej 3 grze i liczyli ,że Ci się już nie podniosą. Hiszpanie natomiast zagrali na wysokiej skuteczności szczególnie trójki 15/26. Jestem przekonany ,że taki obrót sprawy to wina zlekceważenia przez Rosjan. Liczę na to że dzisiaj ,będą już chcieli pokazać swój najlepszy Basket i zapewnić Sobie awans, by nie rozgrywać decydującego spotkania w Moskwie. Jeżeli wszystko z koncentracją będzie w porządku to powinni to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Barcelona + Pireus 1.77 2/10

Takiego frajerstwa ze strony Olympiakosu jak w ostatnim meczu w Stambula to ja juz dawno nie widzialam. Dobra IV kwarta gosci, 2.5 minuty do konca i wynik fantastyczny 70-62! Wynik koncowy 73-74. W miedzy czasie blad za bledem, brak zbiorki po wolnych, brak zbiorki po rzucie za trzy rywala i dobitka Efesu daje winnera. Cos niesamowitego i prosty przyklad jak wiele zalezy od koncentracji. Gra sie do konca szanujac swoj klub, kibicow i rywali. Mozna zachowywac sie jak gwiazdki z Pireusu i wlasnie tak koncertowo uwalic. No to maja piaty mecz. Stawiam na nich bo sa lepsi ale w glowce to oni maja niewiele. Nie sadze aby pred wlasna publika takie cos sie powtorzylo. Czysto sportowo zdecydowana przewaga Grekow.

Na Barcelone gralam w meczu trzecim i czwartym. Ciezko teraz byloby nagle zmienic zdanie. W trzecim meczu styk, w czwartym pokazali, ze sa lepsi i trzeba to tylko potwierdzic we wlasnej hali. Ta kropka nad i da awans. Podobnie jak wyzej. Trzeba grac na pelnej koncentracji. Nie mozna lekcewazyc rywala. Paathinaikos koszykarsko jest slabszy, ponadtro na wyjazdach traca troche ze swojej wartosci. Jesli dobrze zagra znow Navarro i bedzie miec solidna pomoc to nie widze innego wyniku.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Spotkanie Barcelona- Panathinaikos na tym w etapie i w takich okolicznościach nie ruszam i jest to dla mnie no bet.
Pisałem już analizy do spotkań , grając 3 razy w stronę Greków( handi + win).
W ostatnim spotkaniu nr 4 w Grecji , Barcelona wygrała , bo poprawiła minimalnie skuteczność rzutów i to dało im zwycięstwo 10 pkt. przewagi na koniec i w sumie komfortowe kontrolowanie meczu w ostatniej kwarcie. Dla mnie kpiną są kursy na poziomie 1,24-1,28 na Gospodarzy, zdaje Sobie z tego sprawę, że są faworytami wypadli lepiej w 4 spotkaniu ,ale taki kurs to mocna przesada. Grecy walczyli w 3 pierwszych spotkaniach i powalczą i teraz, bo co mają do stracenia ?
Ja ogólnie odradzam grania czystego winu Barcy, kursy nie wysoki a po co się ew. denerwować. Tym bardziej z handi minusowym na Barcę. NO BET


Olympiakos – Anadolu Typ: Olympaikos – 5 (1,66 bet365)
✅✅✅

Roxanne wspomniała o frajerstwie, owszem tego spotkania nie powinno być, tym bardziej ,że takie frajerstwo odwaliła ekipa Greków, która wydawało by się jest doświadczona, potrafić grać spotkania na styku ,wygrywać końcówki. W meczu nr 4 przez cały mecz byli zespołem lepszym , kontrowali grę, mieli większą lub mniejszą przewagę, Turcy tylko niesamowitą walecznością i wiarą osiągnęli sukcesu w tym meczu. Grecy chyba wyszli z założenia na około 1min 20 sec do końca i prowadzeniu 7 pkt. mając tak kontrole przez cały mecz + posiadanie piłki , wygrają to spokojnie. Zemściła się na nich ta bierność i to ,żeby już usłyszeć końcową syrenę. Są zespołem lepszym, dzisiaj już mecz pod ścianą, jestem pewien ,ze takie coś się nie powtórzy , dlatego od początku będą starali grać swoje i mieć w miarę bezpieczną przewag. Turkom praktycznie w tej rywalizacji wyszło od początku do końca spotkanie nr 3 , tak to poza tym jak na ten etap grają słabo. Jak spojrzymy na nazwiska graczy , to aż za wielkiej różnicy nie ma, jak już spojrzymy na zgranie, zespołowość to zdecydowanie Olympiakos góruje na Turkami i stąd jego gra lepiej wygląda. Dlatego dzisiaj handi – 5 s w stronę Greków . 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ukic under 8.5 1.85 2/10 ✅
Chorwat w top16 tylko 6 razy mial overa i zazywczaj z druzynami slabszymi (Efes, Malaga, Zalgiris, Alba), 12 pkt z Realem (gral az 34 minuty), 9 z CSKA na marnej skutecznosci 2/11 z gry. Punkty robil z osobistych. Wiadomo, ze mecze z Barcelona sa mega underowe. W rywalizacji z FCB punkty: 4,6,8,9. Tylko jeden over w meczu z dogrywka gdzie gral prawie 38 minut. Nie zapowiada sie zeby Ukic dzis duzo nawrzucal, wyjazd, Barca bedzie solidnie bronic a punkty ma kto w Panacie rzucac i napewno nie jest to Roko. Zdecydowanie lepiej wyglada Panata jak gra Dmianatidis z Banksem a wiekszosc pilek kieruja do wysokich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
Olympiakos - Efes, typ : under 144,5 ptk kurs 1.80 (Bwin)
To tak szybko bo piątek dzisiaj... W ostatnim meczu przy takiej samej lini zagrałem over i weszło ledwo , jeśli dobrze pamiętam to było 2 punkty więcej, ale jak wyglądał ten mecz to wiadomo... Dzisiaj Grecy się bawić nie będą i postawią na twardą defensywe, lepsza kadra , własne boisko i zerowy margines błędu to im powinno dać wygraną liczę na wynik na plus dla Olympiakosu do 10 punktów ale poniżej niż 145 w meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Witam.
Czy są już informacje na temat absencji odnośnie walki w final four ? Dlaczego spada kurs łeb na szyję na Real. Ze względu na mecz ligowy i zwycięstwo Realu w przedostatniej kolejce ligowej ? Wg mnie rewanż za ostatni finał weźmie CSKA. Wygrany finał przed rokiem przegrali właśnie z Olympiakosem i wątpię żeby była powtórka patrząc na to jak dobrą drużyną jest CSKA. Proszę o informacje na temat Barcelony i zawyżanego kursu na tą ekipę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli chodzi o mecz Barcy z Realem to żadnych absencji nie ma. Szczerze to gdybym ja ustalil kursy to dałbym w zasadzie po 1,85 na każdą z ekip. Mam nadzieje, ze kursy na Real jeszcze spadną bo tak czy siak zamierzam sie do dubla CSKA+ handi dla Barcelony. Ostatnia wysoka porazka z Realem troche mnie zdziwiła, bo jednak Barca musi pilnować 3 miejsca w lidze a tutaj małe lanie od Realu co grał o nic. Mimo wszystko to jednak musi być zacięty mecz i żadna z druzyn nie powinna wygrac wyżej jak 4-5pkt. Dlatego ja wole uniknąc tej loterii na czyste winy i 50na50 i dac te 3,4pkt handi dla Barcy zeby zawsze miec te troche wiecej % szans.
CSKA mysle, ze powinno walnąć Pireus. 2 lata z rzędu cudów być nie powinno. CSKA po słabym poczatku sezonu z każdym meczem grało coraz lepiej. Rosjanie to powinni spokojnie wygrać jezeli tylko nie wdadzą sie w Grecką szarpaną gre i prowokowanie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
CSKA + Real 2,24 w unibecie 1/10

Nie mam przekonania do niczego więc lekko ten dubel. Poprzednie Final Four pokazało, że sezon regularny praktycznie się nie liczy. W sukces Olympiakosu to nie wierzyli chyba nawet właściciele klubu. CSKA wcale nie grało jakoś super w tym sezonie ale wydaje mi się, że zagrają na maxa w tym półfinale i żadnych głupich błedów już nie popełnią. Poszczególnych graczy mają na bardzo wysokim poziomie.

Real spada bo wygląda lepiej od Barcelony lecz to zazwyczaj FCB lała Królewskich. W tym sezonie w lidze 1-1, Puchar 111-108 po dogr. dla Katalonii, a superpuchar na początku sezonu dla Realu więc łacznie 2-2. Wyżej cenie koszykarzy z Madrytu. Pewnie awansowali do FF. Barcelona miała dramatyczną rywalizację z Panatą i niewiele brakowało aby do Londynu w ogóle nie polecieli.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wiesz ja bym nie przywiązywał wagi do tego jak awansował Real a jak Barca. Regal grała z Panatą, która jest silniejsza a pozycje w grupach miedzy Maccabi a Panatą nic nie znaczyły. Grecy to mimo osłabien była ekipa cięzsza do przejśćia, bardziej cwana i lepiej zorganizowana w defensywie dodatkowo z piekłem w swojej hali (można sie jarac atmosfera w Tel Avivie jednak tam nie ma takeigo fanatyzmu i agresji u kibiców) i Real tez straciłby z Panatą 1-2 spotkania.
WIele zależy od tego jaki styl meczu zostanie narzucony. Jeżeli barcelonie uda sie zwolnić tempo meczu i wprowadzić długie i kontrolowane akcje po obu stronach to powinna wygrać. Jezeli akcje będa szybsze, mecz będzie miał kilka runów po kazdej stronie to powinien wygrać Real.

CSKA- Olympiakos 1 1,3
Barca +4,5 - Real 1,5

millenium
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Na jutro pogram taki dubel:
CSKA-Olympiakos Typ: Olympiakos +11✅✅✅(1,49 bet365) + Real-Barcelona Typ: Real +2✅✅✅ (1,39 bet365)=2,07 stawka 7/10
Final four czyli 4 najlepsze ekipy Europy w wielkim finale.
Na początku trzeba zaznaczyć ,że o zwycięstwach w spotkaniach zadecydują pewnie detale i dyspozycja dnia.

CSKA-OLY

Oczywiście też uważam , że CSKA ma duże szanse na zwycięstwo ,ale granie ich po kursie około 1,25 jest w ogóle nie opłacalne i całkowicie głupie. Po co się stresować , a kurs jest mega marny. Oczywiście moim zdaniem ten kurs jest mocno przesadzony bo to w końcu finał ,a słabych tutaj nie ma. Kadry obydwóch zespołów na najwyższym europejskim poziomie, do tego wartościowi zmiennicy , tak więc moim zdaniem tutaj przewagi nie ma żaden zespół. Ostatnie mecze obydwóch ekip pokazują ,że są w dość dobrej formie ( oprócz frajersko przegranego meczu nr 4 przez Olympiakos z Anadolu ). Oczywiście CSKA za wszelką cenę będzie chciał się zrewanżować za zeszły rok i jak dla mnie to po ich stronie presja będzie większa, oni po prostu muszą wygrać. Są zdecydowanym faworytem tego meczu ( przynajmniej przez buków), to od nich będzie się wymagało ,żeby to wygrali w jak najlepszych stylu. Czy Sobie z tym poradzą, nie jestem pewien. Na pewno dla CSKA liczy się tylko i wyłącznie win i to będzie priorytet w tym meczu. Nie wyobrażam Sobie ,że na tym etapie CSKA wygra tutaj różnicą grubo ponad 10 pkt. Stad gram po i tak sporo lepszym kursie +11 Greków

Real –Barcelona

Można by napisać niemal to samo, zadecyduje to kto lepiej wytrzyma presje, lepiej wjedzie w mecz i inne mniej ważne na co dzień czynniki. Daje lekki plus w stronę Realu , bo bardziej mnie przekonują swoją grą. I może to detal ale w ty spotkaniu może być bardzo ważny. Trener , znacznie wyżej cenie posunięcia w trakcie meczu Laso , niż Pasquala, oglądając spotkania w QF Panata-Barca trener sporo razy podejmował dziwne decyzje( chodzby długie trzymanie Lorbeka który nic nie grał, lub ustawianie akcji pod zawodnika który w danym dniu wyglądał mocno przeciętnie).
Do tego z dzisiejszego konferencji wypowiedz Pasquala
Pete Mickeal is out for the season and Nate Jawai will most probable not play, even though we will try to test his availability until the final minute. Everyone should play almost for sure even though Marko Todorovic and C.J. Wallace have physical problems.
Kłopoty fizyczne ta ekipa mniejsze lub większe ma niemal cały sezon. O sprawy motywacji, zaangażowana nie martwię się , bo obydwie ekipy pragną na pewno Zwycięstwa w Eurolidze więc gra będzie na całego. Pograłbym czysty win ,ale przy takich ekipach wole minimalnie dać na + Realu przy ew. jakieś zaciętej końcówce, chodź uważam, że Real powinien to wygrać
Mocno wszedłem w te typy i nie żałuje bo sporo ugrałem , + jeszcze do tego troche na live na Real po korzystnym kursie. Mam nadzieje,że ktoś skorzystał
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
Przed nami końcówka sezonu Euroligi.

Znalazły się zespoły które chyba w przekroju całego sezonu powinny się w nim znaleźć.

Oczywiście najsłabszym zespołem z tej czwórki wydają się Grecy i moim zdaniem słusznie. Zgodzę się z Rogz166 że kurs 1.25 na zwycięstwo CSKA jest marny (bo to jednak już F4), niemniej bazowe wyjście po kursie 1.40 była jak najbardziej do przyjęcia. Nie zgodzę się jednak że w tym meczu mamy dwa wyrównane zespoły jeżeli chodzi o skład. Oly moim zdaniem odstaje pod koszem bardzo mocno. Widzieliśmy już jak CSKA zdominowało pomalowane w meczu z Cają która ma pod koszem naprawdę potencjał. W meczach Oly z Efesem widzieliśmy jak wiele krzywdy robili im Turcy w pomalowanym. Wychodzi bardzo duża przewaga na tych pozycjach. Mówimy że Grecy bardzo dobrze atakują tablicę ofensywną - to prawda niemniej Messina to człowiek który potrafi poukładać zespół na najważniejsze momenty sezonu (poczytajcie jak wszyscy psioczyli na CSKA na początku sezonu, a jak teraz się zachwycamy się nad ich zbilansowaną grą, wykorzystywaniem przewag, grą inside-outside, jak Teodosic zaczął grać dla drużyny....) Magia w wielu aspektach zespołowości. Jeżeli już Olympiakos ma się przeciwstawić to trzeba liczyć na kilka czynników : marna skuteczność CSKA, gorącą głowę Milosa który położy rozegranie. Jeżeli liczymy na niespodziankę to : Oly musi zagrać na poziomie F4 z tamtego roku w defensywie (moim zdaniem niemożliwe bo to już nie ci zawodnicy).

REASUMUJĄC : Mam zagrane CSKA win (jak i win całej EL).

-------------

Wewnętrzna hiszpańska walka w drugim półfinale ???? Tutaj myślę że ile osób tyle opinii. Jeżeli jednak miałbym się do czegoś przymierzyć to do overa 155 ▶ 2.78 (nie umiem tego wyjaśnić - to bardziej przeczucie - gdzieś musi paść wysoki wynik). Nie widzę sensu ryzykowania 1x2. Dyspozycja dnia zadecyduje o wszystkim. Wypowiedz Pascala to dla mnie gwóźdź do trumny FCB w tym sezonie ale to może spowoduje że on w końcu odejdzie. Gdzie czasy Bodirogi, braci Gasol...gdzie ta świetna Barcelona ;)... Ich gry teraz nie da się oglądać i gdyby nie Navvaro ten zespół by nie istniał. Więc czemu nie gram z pełnym przekonaniem na Real ? ano dlatego że ten zespół to takie wahadełko. Mega potencjał ale przyciśnięci w obronie się gubią i mimo tylu indywidualności potrafią zawieźć w najważniejszych momentach.

Co do swojego typy : Wymieniać jaki mocny obwód ma Real ? kto może postraszyć trójką ? a może jaka jest rotacja pod koszem ???? ? a może jednak iść w stronę obrony Barcy z meczy z Panatą ? moim zdaniem tym nie trzeba się sugerować. Bardziej trzeba się sugerować meczami w ACB między tymi zespołami.

REASUMUJĄC : NO BET i liczę na wielki mecz o 21.00
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mnie sie wydaje, że pojedynek hiszpański pójdzie w stronę undera. Final Four rządzi się swoimi prawami, to tylko dwa mecze w 1/2 więc czy napewno gdzies musi być wysoko? Wręcz przeciwnie. Barca z Panata miała kłopot żeby wyjść z linii 130! Poziom w ataku jak u kobiet, a obrona solidna z obu stron. Real to jeszcze rozumiem, że ma kim atakowac bo chociażby trio Rudy, Nikola i Llull wygląda niezle, ale Barca? Poza duetem Tomic - Navarro to jest bieda konkretna.

Przypomne sumy z rywalizacji Barca - Panata -&gt; punkty: 142 po dogrywce, 131, 128, 130 i 117!!!

W lidze ostatni mecz to zdaje się 143 pkt pomiędzy Realem a FCB. Ja bym wzieła jakaś linie z bet365 kolo 151-152 i under.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm...linią ruszyłem dyskusję ????

ale ustalmy jedno Real w obronie to nie Panata.

Ja wiem że F4 rządzi się swoimi prawami i przeważnie mecze są underowe, ale to jest specyficzny pojedynek. To są drużyny które elektryzują publiczność, sami zawodnicy się napędzają i ja nie wierzę że będzie stateczna gra.

Co do samych sum w meczu z Panatą to już mówiłem aby się nie sugerować. Tam zawodziła skuteczność, tam zawodziło wszystko i tak naprawdę mieliśmy poziom punktowy jak u kobiet co nie zmienia faktu że :

- ostatni mecz w ACB - 143pts (FCB po morderczej batalii z Panatą)
- wcześniejsze mecze to porywające widowiska i punktów : 219 (po dogrywce),185 i 179

--------

moim zdaniem spokojnie można ogarnąć ponad 155 pts ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Real Madrid win in Euroleague @ 3,5 (Unibet)
Tak jak wczoraj pisałem (lecz mój post został skasowany - nie szkodzi) - Real Madryt jako zwycięzca Euroligi to mój typ na Final Four w Londynie.
Cóż - zacznę na razie od tego, że całkowicie zgadzam się z Roxanne - według mnie dojdzie do finału CSKA - Real. Dlaczego? Już tłumaczę. Przede wszystkim - moim zdaniem, po licznych upokorzeniach od Barcy Regal to w obecnym sezonie Królewscy prezentują się znacznie lepiej. Od razu zaznaczam: ostatni mecz ligowy nie jest żadnym wyznacznikiem. Barcelona ma raczej spokojne 3 miejsce (wątpię, aby Valencia zdołała ich wyprzedzić), dlatego dali odpocząć Navarro (który jest w mocno przeciętnej formie - żeby nie powiedzieć słabej, ale o tym zaraz), aby naładował baterię przed najważniejszą częścią sezonu, z kolei Real miał coś do udowodnienia graczom Barcy, gdyż wielokrotnie (np. w poprzednim sezonie czy Copa del Rey), gdzie byli lepsi po prostu przegrywali gdyż w kluczowych momentach brakowało jaj. Wracając do Juana Carlosa Navarro - Hiszpan w okolicach stycznia odniósł kontuzję, która wyeliminowała go na około 2 tygodnie. Jednak od tamtej pory nie może złapać odpowiedniego rytmu i formy. Nie trzeba chyba przypominać, że Barca jest mocno zależna od swojego rozgrywającego. Oczywiście Juan Carlos wyglądał zdecydowanie lepiej w kwietniu, aniżeli w marcu i lutym, ale to ciągle nie jest szczyt formy, jaki mogliśmy zobaczyć w grudniu - i nie wygląda na to, aby ten szczyt powrócił. Zależność pomiędzy nim, a całą Barceloną można było zauważyć podczas zwycięskich meczów z Panathinaikosem, jednak tym razem stanie na przeciw niego lepszy zawodnik od Diamantidisa - Rudy Fernandez. Jeśli chodzi o statystyki to Real wygląda lepiej prawie pod każdym względem. U Królewskich było widać ewidentny spadek formy pod koniec TOP 16 Euroligi jednak myślę, że to był celowy zabieg mikrocyklowy - żadna z drużyn, niezależnie od sportu, nie może grać na 100% swojej formy przez cały sezon. Wszystko zależy od trenerów oraz ludzi od przygotowania fizycznego, aby tak ustalić mikrocykle, aby być gotowym na najważniejsze części sezonu. Zwyżkę formy można zauważyć u Sergio Llulla, który grał fenomenalne zawody przeciwko Maccabi jednak nie jestem pewien, czy jest w stanie udźwignąć taki ciężar spotkania, gdyż - moim zdaniem - ten zawodnik bardzo szybko się gotuje. Na pewno można polegać na zimnokrwistych Fernandezie i Carollu. Przewagę Barcelony widzę na pozycji centra oraz na obrońcy - Sada wypada lepiej w najważniejszych spotkaniach, niż Llull. Na pozostałych trzech pozycjach postawiłbym, nieznacznie bo nieznacznie, ale na Real Madryt.
Jeśli chodzi o drugi półfinał to myślę podobnie jak wszyscy - zdecydowanym faworytem jest CSKA, jednak nie ma value grania na nich w postaci kursu 1,25. Myślę, że awansują do finału, ale nie są aż takim hegemonem, aby się go bać. Wystarczy zobaczyć pierwszą kwartę drugiego meczu pomiędzy CSKA a Cają, oraz cały trzeci mecz aby dowiedzieć się, że da się zdominować Rosjan. Czy Messina potrafi przygotować zespół na najważniejsze części sezonu? Hmm, nie zawsze tak bywało, ja do końca mam do niego żal za to, iż nie potrafił wykorzystać potencjału, jaki dostał w Madrycie, gdzie została spełniona każda jego zachcianka, a jednak nie spełnił oczekiwań.
Z perspektywy gracza, który wybrał zakład powyższy (zakładam finał z Rosjanami): z pewnością trzeba uważać na parę Krstic - Teodosic oraz inside pass w pomalowane. Tak jak pisze Samin - to jest naprawdę mocny punkt CSKA i tutaj wiele będzie zależeć od Begicia oraz Sergio Llulla. Tradycyjnie w takich meczach ważnym czynnikiem będą trójki, to był bardzo mocny punkt Realu Madryt w spotkaniach z Maccabi a warto zauważyć, iż nie do końca wstrzeliwał się Rudy, jedynie 6 trafień na 23 próby to jak na zawodnika tej klasy troszkę mało. Myślę jednak, że jest małe prawdopodobieństwo, aby Hiszpan zanotował podobną skuteczność w Final Four.
Oczywiście będę kibicował dzisiaj Olympiakosowi, myślę, że w ewentualnym finale będą łatwiejszym przeciwnikiem, niż CSKA. Czego się obawiam? Presji. Tego, że Real nie wytrzyma ciśnienia w najważniejszym momencie. Boję się, iż zabraknie typowej zimnej krwi i to jest największym minusem obecnego Realu, gdyż w ważnych meczach często było to widoczne. Warto zauważyć, iż drużyna Królewskich jest najmniej doświadczona, jednak z pewnością nie przyjechali do Londynu jako turyści. Mam nadzieję, że zwyciężą w Eurolidze, jednak nie postawiłbym na to domu i rodziny, chociaż jak na siebie wszedłem w ten zakład grubo.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom