>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Real Madryt - Borussia Dortmund 30.04.2013

Status
Zamknięty.
biscan 153

biscan

Użytkownik
Real potrafi grać tylko z kontry? Już to sobie wyobrażam - klepią w obronie, pewnie znowu oddadzą 2 celne strzały...
Pomyślcie trochę, zespół z Madrytu od pierwszych minut rzuci się do szturmu, stawką jest przecież finał Champions League, w weekend Mourinho odpuścił sobie derby Madrytu, odpoczywali najważniejsi, może i Borussia awansuje, ale z Realem nie wygrają.
Odpuscil, nie odpuscil. To, ze odpuscil znaczy jedynie, ze chce swiezych pilkarzy do gry z Dortmundem, a nie to, ze potrzebuje swiezych pilkarzy do pokonania Dortmund. Juz trzy razy pokazali jak sie gra z Realem i buchna jedna czy dwie bramki i po zabawie. Real atakujacy od pierwszej minuty odgrywa tyly, a tak grajaca z kontry Borussia ma nie wykorzystac tego ani razu? Nawet jednobramkowe zwyciestwo Realu nie jest az takie oczywiste, bo z 1X2 to naprawde tutaj trudno cos wymyslic.
Real dal grac Borussi z kontry grajac na wyjezdzie, a to oni powinni grac kontra. 4-1 jest nie do odrobienia.
To, ze rusza do szturmu nie znaczy, ze beda robic co chcieli, bo gdyby tak bylo, to wszystkie druzyny by wychodzily z nastawieniem szturmow. Borussia potrafi sie bronic, co pokazali juz w pierwszym meczu, a gra z kontry im jak najbardziej w graj.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
KARTKI
Real
-Borussia 0(azjatycki - remis=zwrot) 1,95 bet365 ✅
Bajeczka kurs na dzisiejszy mecz. Real w czolowce kartkujacych druzyn a Dortmund.. na samym koncu w tej klasyfikacji. Do tego sytuacja obu druzyn, nikt z Borussi nie bedzie chcial sie wykartkowac przed pewnym finalem a w Realu masa gotujacych sie idiotow ktorzy moga nastukac tutaj rekordowa ilosc kartek. Webb raczej nie pokazuje zoltek za nic ale i tak nie wyobrazam sobie zeby Borussia miala ich wiecej w takim meczu..
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
KARTKI
Real
-Borussia 0(azjatycki - remis=zwrot) 1,95 bet365
Bajeczka kurs na dzisiejszy mecz. Real w czolowce kartkujacych druzyn a Dortmund.. na samym koncu w tej klasyfikacji. Do tego sytuacja obu druzyn, nikt z Borussi nie bedzie chcial sie wykartkowac przed pewnym finalem a w Realu masa gotujacych sie idiotow ktorzy moga nastukac tutaj rekordowa ilosc kartek. Webb raczej nie pokazuje zoltek za nic ale i tak nie wyobrazam sobie zeby Borussia miala ich wiecej w takim meczu..
Webb własnie pokazuje kartki i będzie chciał od początku utemperować zawodników . W Borussi jest jeden zawodnik zagrożony brakiem występu w finale więc spokojnie mogą faulować przeciwników więc bardziej skłaniałbym się do typu 4,5 over kartkowy 1,85 BET365
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Nie będę się rozpisywał, jako, że już sporo napisałem przed pierwszym meczem, nawet dokładny wynik był bliski (niedowiarki odszukać i sprawdzić). 10/10 na awans BVB dawałem przed pierwszym meczem (niedowiarki odszukać i sprawdzić).
Finał niemiecki da mi niewyobrażalny profit i mógłbym kontrować teraz. Ale mimo to poszukam jeszcze dziś zwycięstwa BVB w opcji draw no bet 4.7 kurs (betfair). Czytam te posty i słabo mi się robi...
Tak Real musi atakować, ale bronić już nie? Tak rzucą się jak dzikie bestie im do gardeł, bo Real to Real, a BVB będzie leżeć i błagać o jak najniższy wymiar kata z Madrytu. Jedna bramka BVB kończy zawody i Real nie tylko musi myśleć o 3 strzelonych, ale o &#39;0&#39; z tyłu. Klopp już utarł nosa Jose i nie zdziwię się jak dziś przewidzi jego zamiary i ruchy, a szach i mat będzie w pięknym stylu.
Tak jak pisałem przed 1meczem odwoływanie się do meczu z Malagą nie ma sensu, bo każdy mecz jest inny. A mecz z Malagą powinien był się zakończyć już na La Rosaleda, gdyby Gotze nie myślał &#39;should I stay or should I go&#39;. Jakaż to szkoda, że &#39;wielki&#39; Galatasaray nie grał z BVB, a Malaga nie grała z Realem, bo teraz oglądalibyśmy mecz Real-Galatasaray (ironia).
Real-BVB
draw no bet BVB
10/10
4.7

betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 2

pixtr090

Użytkownik
@biscan
To jest półfinał LM, tutaj statystyki nic nie powiedzą, ani H2H, ani ostatnie mecze, trzeba to po prostu wziąć na chłopski rozum.
Może i u siebie Borussia to silna drużyna, ale na wyjeździe może ona ograć co najwyżej Augsburg. Poza tym kto mówi że te ich ewentualne kontry będą się kończyć golami, będzie ich na pewno dużo mniej niż w pierwszym meczu, a to nei jest dobra sytuacja dla Lewandowskiego, mnie tu nie zdziwi 3-0 i czyste konto Real&#39;u,
przecież piłkarze nie wyjdą z nastawieniem że już jest wszystko rozstrzygnięte, jeśli nawet nie dla nich samych(awans) to chociaż dla kibiców (zwycięstwo, i podniesienie ich morale po pierwszym meczu)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Augsburg
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@el mago
zagrales facet pewniaka 10/10, na draw no bet
dla mnie to juz jest oczywiste jaki z ciebie pewniak i rozsadny facet
od razu ucinam sie od spekulacji za kim jestem
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Co do wyniku to odpuszczam. Webb lubi pokazać kto tak naprawde rządzi na boisku.
Jednego jestem pewien tego, że Real dzisiaj wyłapie kilka kartek. Over kartkowy z powodu małego kursu oraz nie wiem jak do meczu podejdą zawodnicy z Dortmundu.
Moim zdaniem za Lewandowskiego będzie odpowiedzialny Rammos, założa mu plaster i w tedy o żółty kartonik nie trudno. W środku Xabi Alonso + Khedira bedą przerywać zabójcze ataki Gundogana+Reusa+Goetze, także stawiam indywidualne kary.
Myśle, że Real Madryt over 2.5 kartki powinno wejść, kursu nie podaje bo niestety w swoim buku tego nie znalazłem.


Rammos kartka kurs: 2.85 ✅
Alonso kartka kurs: 2.4 ⛔⛔ ( szkoda że został zmieniony )
betsafe
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Klopp już utarł nosa Jose i nie zdziwię się jak dziś przewidzi jego zamiary i ruchy, a szach i mat będzie w pięknym stylu.
To już kompletna głupota, Klopp lepszym strategiem od Jose? według mnie jeden jak i drugi to prawdziwy dżentelmen i myślę że Jurgen da dziś wygrać Realowi, okaże szacunek Mou, ale awansu nie wypuści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
biscan 153

biscan

Użytkownik
@biscan
To jest półfinał LM, tutaj statystyki nic nie powiedzą, ani H2H, ani ostatnie mecze, trzeba to po prostu wziąć na chłopski rozum.
Może i u siebie Borussia to silna drużyna, ale na wyjeździe może ona ograć co najwyżej Augsburg. Poza tym kto mówi że te ich ewentualne kontry będą się kończyć golami, będzie ich na pewno dużo mniej niż w pierwszym meczu, a to nei jest dobra sytuacja dla Lewandowskiego, mnie tu nie zdziwi 3-0 i czyste konto Real&#39;u,
Nie zgadzam sie.
Polfinalem byl tez pierwszy mecz i wszystkie statystyki, ze Dortmund ma patent i wie jak grac z Realem sie potwierdzily. Gadanie, ze beda mieli mniej kontr tez jest bezsensu, bo to Real ma szukac 3 bramek. Lewandowski Lewandowski, ale jest przeciez Kuba i Reus, a oni w kontrach czuja sie najlepiej. Biorac na najbardziej chlopski rozum jaki da sie, to Dortmund jest lepszy od Realu. Ot, to.
Te Wasze gadanie o Realu i czystym koncie sa tak samo smieszne jak gadanie, ze Chelsea gra co 3 dni i sa zmeczeni. ????
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
To już kompletna głupota, Klopp lepszym strategiem od Jose? według mnie jeden jak i drugi to prawdziwy dżentelmen i myślę że Jurgen da dziś wygrać Realowi, okaże szacunek Mou, ale awansu nie wypuści.
Specjalnie przegra? Naprawde brak mi slow. To Klopp najbardziej czerpie z tego sezonu Dortmundu, a nie pilkarze. Jest przed szansa wskoczenia do czolowki menadzerow na swiecie i na pewno i zadnym poddawaniu sie nie ma mowy.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Nie specjalnie przegra ale właśnie okaże szacunek przeciwnikowi, Klopp dobrze wie że awans jest na wyciągnięcie ręki i skupi się przede wszystkim na obronie, myśle że 2-1, 3-1 albo 3-2 to i tak będzie dla niego sukces i brałby taki wynik w ciemno. Mourinho dobrze wie że nie może zlekceważyć ofensywnego potencjału Borussii, na pewno wyciągnie wnioski z pierwszego meczu, jak dla mnie to tym spotkaniem Jose udowodni że jest najlepszy w swoim fachu.
UP
powiedz mi który inny klub byłby w stanie udźwignąć taki terminarz jak ma Chelsea? może Bayern, MOŻE. na początku sezonu gdy nie grali w tygodniu nie było na nich mocnych.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
@el mago
zagrales facet pewniaka 10/10, na draw no bet
dla mnie to juz jest oczywiste jaki z ciebie pewniak i rozsadny facet
od razu ucinam sie od spekulacji za kim jestem
Nie zamierzam wchodzić w dyskusję, ale masz dowód na tym forum odnośnie na co i jak stawiam. A teraz powiem Ci dlaczego. Od lat czerpię korzyści z bukmacherki grając na tak zwane value. Dla mnie drużyną lepszą jest BVB. 3razy to udowodnili. Nigdy nie zagrałbym na Real po takim kursie (ile 1.5, 1.6?) gdzie rywalem jest niepokonana w tej edycji UCL BVB.
Dla mnie value leży po stronie gości. Ja nie zagram na Real, bo to jest Real. Chcesz to graj. Masz takie prawo. Ty możesz zagrać 10/10 na Real i co uważasz, że to jest pewniejsze? Ile zarobisz, jeśli zarobisz? Ja szukam value i takowe widzę tu...
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
To już kompletna głupota, Klopp lepszym strategiem od Jose? według mnie jeden jak i drugi to prawdziwy dżentelmen i myślę że Jurgen da dziś wygrać Realowi, okaże szacunek Mou, ale awansu nie wypuści.
No przed chwilą wyczytałem na pewnym portalu, że będzie 4-1, dogrywka i karne i awansuje BVB. Klopp i Mourinho będą chcieli okazać sobie szacunek i po dżentelmeńsku się zakończy dzisiejszy teatr pod tytułem półfinał Ligi Mistrzów. A co do strategów, to sam sobie odpowiedziałeś, a dziś lekcja nr 4...
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
pixtr090 prosze Cie nie blaznij sie juz, bo widac, ze nie masz zadnego pojecia o bukmacherce. Statystyki sa po to, zeby z nich korzystac. W kazdym meczu, nie wazne o jaka stawke. A co do handi to akurat +1.25 w tej sytuacji jest idealne. Real dwoma bramkami nie wygra, juz predzej trzema, ale na to nie daje wiecej niz 2% szans. Jezeli cudem wymecza wygrana jedna bramka zyskuje polowe stawki, jezeli nie uda im sie wygrac (tego wlasnie sie spodziewam) zyskuje cala stawke ( w przyblizeniu). Mimo, ze Real gra u siebie i musi atakowac, wydaje mi sie, ze to Borussia w dalszym ciagu bedzie dominowac na boisku.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Finał niemiecki da mi niewyobrażalny profit i mógłbym kontrować teraz. Ale mimo to poszukam jeszcze dziś zwycięstwa BVB w opcji draw no bet 4.7 kurs (Betfair). Czytam te posty i słabo mi się robi...
Odchodząc od tego, co napisane i kto z czym się zgadza lub nie, to słabo mi się robi, jak ktoś ma kasę do wzięcia, ale jest na tyle głupi, że nie kontruje, a kombinuje jak koń pod górę, bo jest pewny, że Real nie może awansować. Real to nie jest drużyna z Koziej Wólki, a Santiago Bernabeu nie jest areną w Wypizdowie Górnym, a to oznacza, że finalista z tej pary jeszcze nie jest znany
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
@bryfsztyk - jest taka zasada że w pucharach statystyka nie ma żadnego zastosowania, to nie jest maraton gdzie z tabelek można coś wyczytać, tylko jeden decydujący mecz, Real postawi wszystko na jedną kartę, musi odrobić straty, co z tego że 2x przegrali i raz zremisowali, to świadczy że są słabszą drużyną?
Na serio chyba zapomnieliście że wygrana Realu i tak może dać awans Borusii i tak według mnie będzie.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Jak chyba wiekszosc z Was ide w kartki.Powtorze typ z zeszlego tygodnia, ktory niestety nie wszedl a mianowicie:
Fabio Coentrao - kartka 3.85 ✅✅✅
Sven Bender - kartka 3.80 ✅✅✅

juz po pierwszej polowie...

Coentrao to goraca glowa, do tego podejrzewam ze bedzie mial dzis duzo zadan ofensywnych i czesto bedzie musial gonic szybkich skrzydlowych Borussii.Nie jest zagrozony, wiec moze sobie &quot;pozwolic&quot; na kartonik.
Bender juz w spotkaniu z Malaga mial szczescie ze nie wylecial z boiska.Dzis bedzie mial duzo pracy w srodku , gdyz Real od poczatku musi rzucic sie na Borussie.Mysle ze pare razy zatrzyma ktoregos z zawodnikow Realu nieprzepisowo, rowniez nie jest zagrozony.
Nie gram na Ramosa, poniewaz on przy ukaraniu go kartka automatycznie nie zagra w finale przy awansie swojej druzyny.Tak od siebie dodam ze nie wierze za bardzo w to ze uda sie pilkarzom z Madrytu odrobic strat.To bedzie ich 4 spotkanie w tym sezonie, w 3 lepsza druzyna byla Borussia, wiec dlaczego w tym meczu mialo by byc inaczej...
Ps. Kursy z Betssona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
F 263

fidelio

Użytkownik
Moim skromnym i może przekornym zdaniem warto zagrać underowo w poniższy sposób:
-bez bramek w pierwszym kwadransie 1.45 (unibet)
Wiadomo, że naczelnym celem Borussi będzie nie stracić zbyt szybko bramki, dlatego nie sądzę żeby Real tak szybko mógł ją zdobyć.
- do przerwy under 2.5 bramki (1.22)
To za większą stawkę bo kurs niski, ale prawdopodobieństwo 3 bramek w pierwszej połowie jest niewielkie m.in z powodów, które wymieniłem powyżej.
 
cr7king 0

cr7king

Użytkownik
Typ: Real Madryt wygra oraz Powyżej 2.5 bramki ⛔
Kurs:
1.70
Bukmacher: William Hill
Analiza: Po porażce 1:4 na Signal Iduna Park z Borussią Dortmund gdzie wszystko na to wskazuje, że portugalski menadżer i jego zawodnicy finał będą znów oglądać przed telewizorem, lecz jednak najwyraźniej otrząsnęli się po czterech bramkach Roberta Lewandowskiego i nie stracili wiary w możliwość rozstrzygnięcia losów dwumeczu na swoją korzyść. Mourinho musi dokonać w szatni cudu aby postawić zespół na nogi. W tym meczu jak i pierwszym emocji w 100% nie zabraknie. Realowi tylko co pozostało to szturmowy atak na bramkę przeciwnika, a BVB będzie wyczekiwało na swoją szansę z kontry. Myślę, że w początkowej fazie gry tej motywacji gospodarzom nie zabraknie, jeśli strzelą pierwsi to będą się nakręcać. Jednak z każdą minutą gry na 0:0 będzie gorzej, a jeśli co gorsza stracą bramkę, ich psychika tego nie wytrzyma - także na pewno gole się pojawią. Jestem pewien, że Los Blancos pierwszy raz w tej edycji Champions League pokonają Borussię, lecz raczej to nie będzie zwycięstwo na wagę awansu do upragnionego finału.
Tak jak myślałem, pewne zwycięstwo, ale bez bramki na over 2.5 i dającej upragniony awans :-(
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Typ : Poniżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs : 2,20 @ bet-at-home
Typ oparty na statystyce i tym, jak wyglądał przebieg trzech meczów pomiędzy tymi drużynami w tej edycji LM. W pierwszym spotkaniu w fazie grupowej padło 12 rzutów rożnych, w rewanżu na Santiago Bernabeu padło ich zaledwie 6. Tydzień temu ten wynik powtórzył się, ponownie oglądaliśmy 6 kornerów. Jak będzie dziś ? Trudno przewidzieć. Mecz na pewno będzie otwarty gdyż Real chcąc awansować musi od początku wsiąść na Dortmund i próbować wbić im gola. Czy to się będzie przekładało na rzuty rożne ? Nie jestem w stanie tego przewidzieć jednak patrząc na kursy wystawione na ten zakład myślę, że warto spróbować.
Można też dorzucić do dubelka inny typ z tego rodzaju - poniżej 11,5 rzutów rożnych po kursie 1,80 lub poniżej 12,5 rożnych po kursie 1,55.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom