>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Real Madryt - Borussia Dortmund 30.04.2013

Status
Zamknięty.
junglister 15

junglister

Użytkownik
Tak każdy stawia bo To Real. A czemu tak &quot;Bo to Real&quot; A dlatego że to drużyna klasowa i na pewno ich stać na odrobienie wyniku. A kto powiedział cały mecz po 30min uwierz mi że Real nie będzie musiał grać ofensywnie. Słabi Turcy ?? To teraz ja ci powiem że ci słabi Turcy gdyby były na miejscu Malagi BVB już by nie było, tyle w temacie.
nic mnie nie kole w oczy jak to &quot;gdyby&quot; po ośmiokrotnie wypowiedziane. I nie przywołuj proszę malagi, bo gdybyś postawił w miejsce bvb 99 innych drużyn to w takim momencie nie zrobiliby nic, a ci walneli 2 bramy i przeszli. Naprawdę można to potraktować jako indolencję że przegrywali u siebie 2:1, ale że to wyciągneli w ostatnich minutach to jest tylko in plus, więc nie bredź. Mają ten spirit, jakby to powiedziała znana amerykańska polka.
resztę wypowiedzi cięzko jest komentować bo już sam nie wiem czy sobie z ludzi jaja robisz czy tak zabalowałeś.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Ilość rzutów rożnych w 1 połowie - więcej niż 4,5 ✅✅✅ (5)
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kurs nie za wysoki ale jak dla mnie ten typ to wręcz cudo. Wiadome jak wygląda sytuacja po pierwszym meczu. Wiadome, że Real musi rzucić się na rywala od pierwszych minut. Wiadome też jakie Real potrafi mieć pierwsze 20 minut meczu, którymi już nie raz wygrywał spotkania. Santiago Bernabeu i kibice na nim zgromadzeni ostro będą dopingować swoich pupili a Ci nie będą chcieli ich zawieść. Inna sprawa czy będą w stanie podołać temu zadaniu. Moim zdaniem nie bardzo. Borussia na pewno będzie się umiejętnie bronić wybijając co rusz ataki rywali na rzuty rożne i auty. Do tego sama przecież będzie umiejętnie kontrować a że potrafią grać takim atakiem to nikomu udowadniać nie trzeba bo mają ku takiemu graniu świetnych, szybkich zawodników (więc do tej klasyfikacji pewnie też coś dołożą). Także podsumowując wątpię żeby jutrzejszy mecz miał rozegrać się w środku pola bo po prostu (zważając na wynik pierwszego meczu) tam rozegrać się nie może. Powodzenia !

Do tego gram:
Ilość rzutów rożnych w meczu - więcej niż 9,5 ✅✅✅ (13)
Bwin 1,40
Ile będzie rzutów rożnych między początkiem meczu a 15:00 minutą? - więcej niż 0,5 ✅✅✅ (4)
Bwin 1,20
Cristiano Ronaldo strzeli gola ⛔⛔⛔
Bwin 1,40
Kto strzeli więcej goli w meczu? Ronaldo vs Lewandowski ? Ronaldo ⛔⛔⛔
Bwin 2,25
Ilość żółtych kartek w meczu? Więcej niż 3,5 ✅✅✅ (7)
Bwin 1,30
Ilość żółtych kartek w meczu? Więcej niż 4,5 ✅✅✅ (7)
Bwin 1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Żeby było jasne, stawiam na awans Realu, ale za 8zł (poniżej moich minimalnych stawek) , bo po kursie 5.00 można się pobawić, ale to nie oznacza, że oceniam szanse Realu na awans na więcej niż 10%. Borussia jest świetną drużyną i żeby jutro (dzisiaj) nie awansowała po pierwsze musiała by zagrać tragicznie, a Real mega rewelacyjnie. Tu Panowie i Panie nie chodzi o wygranie 1 lub 2 golami. Oni muszą strzelić co najmniej 3 gole nie tracąc żadnego, a Borussia to nie Ac Milan. Zakład overowy na kartki i rzuty rożne wydaje się najsensowniejszym z bukmacherskiego punktu widzenia.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Sending Off?
Yes @4.1
Betfair (Exchange)
O kartkach, w tym czerwonych było już powyżej, kurs 4.1 na czerwoną kartkę w takim meczu myślę, że dość wysoki.
Wysoki pewnie dlatego, że każdy z zawodników chce zagrać w finale, ale w tym meczu jeśli Real chce coś ugrać to musi być wojna.
Widzę przynajmniej kilka argumentów za czerwoną kartką w tym meczu, do wyboru:
a) BVB będzie (rozpaczliwie?) bronić i łapać kartki, może w końcu złapać drugą żółtą
b) Real będzie łapać kartki przy kontrach BVB, przy wyjściu na czystą może być czerwień
c) Sędzia drukując (dla obojętnie której z drużyn) pokaże czerwo ;)
d) Pepe-Rzeźnik + ewentualnie Ramos ksywa &quot;nic nie było, sam się przewrócił&quot; ????
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
Panowie my tu sie klocimy kto wygra. a ja znalazlem dwa dobre typy tylko nie wiadomo ktory wybrac. mozna grac oba i tak wyjdzie dobry kurs.
a wiec typy tycza sie buka williamhill

real wygra ,rozne 10-12 , kartki 4-6 kurs 7,50 ⛔1KARTKA ZA DUZO :zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:⛔REAL WYGRAL ROZNE 12 I 7KARTEK

real wygra rozne over 12,5 kartki 4-6 kurs 7,00
⛔

moim zdaniem real wygra ale nnie awansuje. kartki watpie zeby bylo ich 7 chociaz kto wie.. noi rozne. boje sie o to ze moze byc 13.dlatego niewiem ktory typ zagrac. moze zagram oba za grosze.moim zdaniem ryzyko proporcjonalne od kursu .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Typ na kartki najlepszy nie mam pojęcia co tu typowac co do wyniku ale wchodzę grubo w BTS w meczu Realu z Borussia i Bayernu z Barca BTS w obu tych spotkaniach wydaje sie wiecej niż pewny kurs ponad 2.00 polecam uderzyć grubo
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Typ na kartki najlepszy nie mam pojęcia co tu typowac co do wyniku ale wchodzę grubo w BTS w meczu Realu z Borussia i Bayernu z Barca BTS w obu tych spotkaniach wydaje sie wiecej niż pewny kurs ponad 2.00 polecam uderzyć grubo
Ty już sie nie kompromituj z tym grubo.Może dołącz screena co to znaczy grubo_O ile mnie pamięć nie myli to tekst przed meczem BAR-MIL ,, stawiajcie samochody , mieszkania&#39;&#39; był twojego autorstwa.Powracając do tematu ja osobiście pobrałem darmowy zakład z bet365 over 2,5 kartki RM. Licze że scenariusz będzie taki że BVB bedzie poza zasięgiem stąd RM wyładuje faulami swoją flustrację.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Luzdzie,tydzień temu było to samo, Real wygra bo to Real, Barca wygra bo Messi. Jak się skończyło wiemy. Borussia była lepsza od Realu w pierwszym meczu i jak zagra podobnie to będzie świetne widowisko. Real oczywiście myślę że może wygrać, ale nie awansować. Sam kurs pokazuje jakie są na to szanse.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Czytam i uważam, że każdy odprawia czary w głowie i nagina logiczne myślenie do tego, że chce wygrać. Widzicie przed oczami kurs 5.0 i zwrot tak cudowny, że przestajecie myśleć, że może być inaczej.
W tym meczu warto zainteresować się over live na każdą połowę meczu, warto też postawić na bramkę BVB, choć Lewy będzie miał indywidualne krycie przez aż dwóch zawodników.
Real tego meczu może nie wygrać, a co mówić o awansie, przestańcie tracić kasę na takie obstawanie, a dajcie sobie szansę zarobku na bramkach.
Jeżeli w pierwszej połowie BVB strzeli gola, logicznie, Real może przegrać cały mecz!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 1 (pierwsza połowa)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe

Faworytem w dzisiejszym spotkaniu Królewscy mimo porażki w pierwszym meczu 4-1. Jeśli chcą myśleć o awansie do finału muszą od początku zagrać mądrze i ofensywnie. Sam trener Mourinho zapowiada inną taktykę, zwłaszcza w obronie. Lewandowski już nie będzie kryty przez Pepe, a prawdopodobnie przez Ramosa. Zapowiada się, że &quot;Lewy&quot; w dzisiejszym spotkaniu za bardzo sobie nie pogra piłką, gdyż będzie notorycznie faulowany.
Siłą ofensywy Realu jest przede wszystkim Ronaldo, który w spotkaniu ligowym miał odpoczynek i wraca do składu po drobnej kontuzji. W barwach Borussi może nie zagrać Łukasz Piszczek, który ma kontuzje. Jeśli tak się stanie, to będzie duże osłabienie w defensywie BvB.
Sądzę, że zespół z Niemiec zagra ostrożnie pierwszą połowię, a Real coś strzeli i pierwsza połowa zakończy się 1-0, 2-0.
Kurs 2.0 w Betsafe warto pograć.

Nie masz konta w Betsafe? Załóż je z promocyjnego linku i postaw zakład na to spotkanie, a w przypadku przegranego zakładu zwrócimy Ci stawkę do 50PLN! To zakład bez ryzyka!
Oprócz tego dostaniesz od Hardcorowego Koksa 50% więcej przy wpłacie, nawet do 250PLN!
 
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Według mnie granie z przekonaniem że real strzeli bramke i bedzie szybko prowadził jest wcale nie na miejscu.. trzeba spojrzeć na mecz pod kątem jak on bedzię wygladał.. według mnie można spróbować na kartki (over 4.5 w tej chwili 1.75) tj. borusia bedzie widomo większą część meczu sie bronić i w żandej sytuacji nogi nie odstawią bo będą się bali ze real cos strzeli i się rozpędzi..zakładam że około min.75 wynik bedzie korzystny dla borusii, jak wiadomo gracze realu wyjątkowo nie potrafią przegrywać i wychodzi z nich chamstwo co w nie jednym meczu pokazywali (głownie z barca- przy niekorzystnym wyniku). Ja stawiam na over 4.5..do tego warto na Ramosa że dostanie żółtą z prostych powodów...
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Real, bo Real. Swietnie. :] Ten sam Real, co sie meczyl z Dortmundem w 3 ostatnich meczach bez powodzenia. Bylo mowione przed pierwszym meczem, ze koniec szczescia Dortmundu, ale z kazdym meczem udowodniaja jednak nam wszystkim cos.
Real wyjdzie od pierwszej minuty szukajacych szybkich bramek, a wiec to Dortmund bedzie szukalo ukuc z kontr. Teraz nasuwa sie pytanie, czy naprawde taki di Maria i Ronaldo potrafia grac w ataku pozycyjnym na tyle dobrze, aby o wiele lepszy kondycyjnie Dortmund polegl? Oni moga biegac na swojej polowie caly mecz, a dziur w obronie i tak nie bedzie, co pokazaly tylko te dwa strzaly Realu w pierwszym meczu. Pamietajcie rowniez w jakiej formie sa srodkowi pomocnicy Dortmundu i jak kontrolowali srodek pola tydzien temu. To Real woli grac z kontr, a tutaj takiego scenariusza nie widze, takze szykuje sie naprawde ciezka przeprawa Realu &quot;na sile&quot;, bo slabosci do wykorzystania w niemieckim zespole brak. Kurs moze na Real ladny, ale badzmy szczerzy, to nie ma szansu przejsc.
Pamietajcie tylko, ze przy 0-0 moze szybko isc kontra, taki Reus w gazie na jednej nodze moze przejsc pol boiska w pojedynke.
Reasumujac mysle, ze kartki to bardzo dobre wyjscie, ale granie jakis handicapow w strone Dortmundu tez wyglada na dobra opcje.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Ja osobiście liczę na niespodziankę i wygraną Borussi bądź X2. To ,że Real musi wysoko wygrać, absolutnie nie oznacza tego ,że mecz będzie wyglądał tak jak większość przewiduje czyli rzucenie się Realu na wycofaną Borussię i szybko strzelona bramka. Jeśli Real długo nie strzeli gola bądź jako pierwsza do siatki trafi Borussia, Real będzie w dużych opałach i może sobie z tym nie poradzić a to woda na młyn dla BVB. Mój scenariusz na ten mecz to niespodzianka i wygrana Dortmundu. Bet365 oferuje darmowy zakład na ten mecz więc w razie przegranej kasa wraca

Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hakan 256

hakan

Użytkownik
Odnośnie sędziowania i relacji Webb vs Jose ;)
&quot;Sędzia cieszy się sympatią trenera &quot;Królewskich&quot; Jose Mourinha. Portugalczyk najwyraźniej puścił w niepamięć sytuację z finału Pucharu Ligi z 2007 roku, gdy Webb nie uznał Chelsea prawidłowo zdobytego gola i na dodatek wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy &quot;The Blues&quot;.

Mourinho wpadł wówczas w furię, ale później wychwalał pracę Webba. Komplementował go także przed rokiem, gdy Real przegrywał półfinał Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium,a pierwszego gola Bawaryczyków nie powinien uznać&quot;
Jak Realowi nie będzie szło, to zacznie się nerwowo, a w ekipie Królewskich nie brak nerwusów...
Czerwona Kartka 3,20 Fortuna
a może jakiś karny z kapelusza jak to lubi mieć w swoim zwyczaju Webb
Karny 3,20 Fortuna
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
w bet 365 jest over 4.5 po 1.85 i ja to gram mega grubo ???? to mój najgrubszy zakład w tym miesiącu. Real będzie chciał koniecznie wygrać to spotkanie a Dortmund będzie miał za zadanie przede wszystkim zatrzymać Real...wybuchowa mieszanka ????
Sędzią spotkania będzie dobrze znany Howard Webb
Real powyżej 2.5 kartki po 2.25 też wydaje się dobrą propozycją ????
Dobrze prawisz moim zdaniem to nawet bardzo zawyżony kurs no i za niska linia .
Real będzie cisnął od początku spotkania za każdą stykową sytuację będą chcieli kartkę dla przeciwnika . Nie mówiąc że BVB ma ten &quot; komfort &#39; że tylko jeden zawodnik w razie kartki nie zagra w finale w przeciwieństwie do Bayernu .
EDIT :
Przeglądałem kilka lat wstecz mecze Realu w rewanżach gdzie gonili wynik wyszło
4 kartki vs Bayern
6kartek vs Barcelona
4kartki vs Lyon
6kartek vs Liverpool
11kartek vs Roma
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Moim zdaniem, granie na czerwona kartke w meczu Real vs Borussia jest tylko oplacalne na LIVE (np. Unibet oferuje granie LIVE na kartki i cornery itd.). Real nadal ma matematyczne szanse na awans wiec zawodnicy skoncentruja sie na strzelaniu goli a nie na faulowaniu. Do konca pierwszej polowy mysle, ze beda trzymac nerwy na wodzy. Jesli wynik do 75 min bedzie oscylowal w granicach remisu badz jednobramkowej wygranej Realu (badz wygrywac bedzie Borussia) mysle, ze wtedy mozna postawic na czerwona kartke w meczu. Kursy na 15 min przed koncem meczu pojda odrobine w gore. Z drugiej strony jesli do 75 min Real dla przykladu bedzie prowadzil 2:0 to wtedy mysle, ze zaden zawodnik Real nie bedzie chcial wyladowywac swoich frustracji tylko kazdy bedzie walczyl o awans ktory bedzie na wyciagniecie reki.
Moim zdaniem, przed meczem warto zagrac na rzut karny badz na Ronaldo strzeli z rzutu karnego. Na Ronaldo strzeli karnego placone jest @ 4,33.
Na betVictor znalazlem rowniez, &quot;Ronaldo Special&quot; i tam sa calkiem ciekawe zaklady na Ronaldo. Mysle, ze warto zagrac na Ronaldo strzeli Lewa noga w meczu @ 6,5. Wiem, ze wiekszosc goli strzela prawa noga ale wybralem lewa bo kursy byly dosyc dziwne i bardzo wysokie. Podaje tutaj rozpiske kursow ktore mnie zdziwily:
Gola Ronaldo prawa noga kiedykolwiek w meczu @ 2,5
Ronaldo strzela pierwsza bramke w meczu prawa noga @ 5
Gol Ronaldo lewa noga kiedykolwiek w meczu @ 6,5
Ronaldo strzela pierwsza bramke w meczu lewa noga @ 4,5 (!?!?!?!)
Nie ma to wiekszego sensu ze placa prawie 1,5 razy wiecej na gola lewa noga kiedykolwiek niz na gola lewa noga i to musi byc pierwszy gol wiec pomyslalem , ze zaryzykuje i moze uda mi sue strzelic jakas dobitke lewa noga. ???? Powodzenia
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ty już sie nie kompromituj z tym grubo.Może dołącz screena co to znaczy grubo_O ile mnie pamięć nie myli to tekst przed meczem BAR-MIL ,, stawiajcie samochody , mieszkania&#39;&#39; był twojego autorstwa.Powracając do tematu ja osobiście pobrałem darmowy zakład z bet365 over 2,5 kartki RM. Licze że scenariusz będzie taki że BVB bedzie poza zasięgiem stąd RM wyładuje faulami swoją flustrację.
No muszę przyznać Ci rację wtopa była wtedy straszna ????
Milan nie zaistniał na Camp Nou i został zniszczony przeceniłem tę drużynę po pierwszym meczu.
Zagrałem za 1/3 mojego budżetu właśnie na te BTS bo sprawa wygląda tak:
Real musi strzelić gola i nie wiem co musiało by się stać żeby królewscy pozostali bez gola u siebie.
Borussia to nadal nie doceniana drużyna która z Realem radzi sobie jak równy z równym a nawet lepiej 2-2 na jesieni na Bernabeu to nie wynik nie wiadomo skąd.Zaznaczam że jestem kibicem Realu a nie sądzę żeby zachowali czyste konto.
Barcelona u siebie bramkę strzeli to nie Juventus że zostanie bez gola w rywalizacji z Bayernem.
Bayern z kolei to moim zdaniem najlepszy zespół Europy który słabej obronie dumy Katalonii gola strzeli.
Tak z grubsza to wygląda według mnie;)
ako.2.21 bet365
Jeśli to nie wejdzie to moje życie które poświęcam na oglądanie meczy i interesuje się pilką od najmłodszych lat nie ma sensu:p
Brawo Borussia jednakże żeby chociaż gola nie strzelić po tylu sytuacjach...z Bayernem to oni nie mają czego szukać.Współczuję wszystkim którzy grali na Borussię bo grali cały mecz bardzo dobrze no ale skuteczność zawiodła.
Brawo Real za walkę do końca już myślałem że się uda...
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Bez jaj. Rozumiem, ze mozna nie wyciagnac wnioskow z jednego bledu, ale juz trzykrotnie w tym sezonie moglismy sie przekonac, ze Borussia jest LEPSZA od Realu. Nie rozumiem jak mozna dalej grac cokolwiek w strone realu. I nie wiem skad niektorzy biora bledne zalozenia, ze Borussia bedzie sie bronic. Po co maja sie bronic skoro moga bez problemu strzelic Realowi dwie bramki (robili to w kazdym meczu z nimi w tym sezonie) i sprawa awansu bedzie rozstrzygnieta. Tym latwiej bedzie in wbic bramki, ze Real bedzie zmuszony zaatakowac i sie odkryc. Nie zdziwie sie, jezeli juz w przerwie wszyscy, ktorzy stawiaja awans Realu beda mogli wyrzucic swoje kupony do smieci.
Kurs 1.2 na awans Borussii to lokata, ale uwazam, ze Niemcy sa ambitni i beda chcieli pokazac poraz kolejny Krolewskim gdzie jest ich miejsce dlatego pogram cos innego.
Moj typ:
Borussia +1.25 @1.86 Pinnacle
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Skoro jesteście tacy pewni wygranej Borussii to po co się zabezpieczacie handi, DNB albo X2, stawiajcie wszystko na Niemców bo Real w tym roku ani razu ich nie pokonał. Sory ale to półfinał, tu statystyki nic nie mówią.
Real potrafi grać tylko z kontry? Już to sobie wyobrażam - klepią w obronie, pewnie znowu oddadzą 2 celne strzały...
Pomyślcie trochę, zespół z Madrytu od pierwszych minut rzuci się do szturmu, stawką jest przecież finał Champions League, w weekend Mourinho odpuścił sobie derby Madrytu, odpoczywali najważniejsi, może i Borussia awansuje, ale z Realem nie wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom