>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FB Show Party Vol 5 - dojazd i transport

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nowak albo Ricky czytają ?? Bo 1.nie odpisał, 2.ma bloknięte PW, aksel już odpadł i chu.j go wie, co robić z transportem ?? Auto aktualne ?? Czekam na jakiś odzew, ew.może ktoś inny będzie samochodem podróżował gdzieś z południowo-wschodniej lub centralnej Polski ?? Tedzik bodaj ??
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Obserwator, jak Ci transport nie wypali to 5:51 masz pociąg. Tyle że bilet to 116 zł normalny. Chyba że masz zniżke to odpowiednio mniej.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
no jeśli coś, to taniej wychodzi mi Lbn-Pzn i Pzn-Gniezno, tyle, że w Gnieźnie dopiero 15:08 bym był, a ch.go wie, jak z tymi busami tam. Ew. jak ktoś samochodem przez Gniezno śmiga, to też mógłby się odezwać.
Ew.przez Poznań autem ????
Więc kto jedzie autem i ma wolne msce, to zapraszam na PW. Gdzieś tam dojadę, żeby każdemu pasowało, bo niezbyt mi się uśmiecha śmigać całą trasę samemu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
no jeśli coś, to taniej wychodzi mi Lbn-Pzn i Pzn-Gniezno, tyle, że w Gnieźnie dopiero 15:08 bym był, a ch.go wie, jak z tymi busami tam. Ew. jak ktoś samochodem przez Gniezno śmiga, to też mógłby się odezwać. Ew.przez Poznań autem
Z autem nie wiem jak, ale Rambo z Pawłem jadą pociągiem z Wawy. Riki chyba też miał z nimi jechać, ale nie odpisywał. Po drodze dosiada się do nich malarz z Torunia.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Z autem nie wiem jak, ale Rambo z Pawłem jadą pociągiem z Wawy. Riki chyba też miał z nimi jechać, ale nie odpisywał. Po drodze dosiada się do nich malarz z Torunia.
haha ???? to żeś mnie podsumował ???? prawie jak słynny łyżkarz z Torunia, czy cygan z Torunia, których jak ktoś nie widział - to znajdzie na jutube.

No ale potwierdzam, tak u nas sytuacja z transportem wygląda. Ricky sie nie odzywa wciąż.
 
Do góry Bottom