>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

S 0

snoopy

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie... zakłady od niedawna traktuje powaznie i ostatnio przegladając rozne sporty na bet-at-home zobaczylem ze w boksie kurs na remis (?) jest zawsze bardzo wysoki wiec pytam się: Jak często zdarza się ów remis? Nie jestem fanem boksu ale jak by sie dalo zarobic to kto wie ? ????

wiem ze sadzac z kursu to prawdopodobienstwo remisu jest znikome ale nigdy nie wiadomo...
 
B 0

barrera

Użytkownik
Szanse że padnie remis są znikome. Oczywiscie przy walkach bokserów gdzie umiejetnosci są porównywalne czasmi zdarza się remisik lecz jest to rzadki przypadek. Bardzo niewielu boksreów w czasie swojej kariery która trwa pare ładnych lat nie notuje więcej niż jednego remisu. (o ile wogle zdarza im się rmisować) Nie polecam tego grać.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Witam

Nie znam się na boxie ale kusi mnie zagrać spotkanie:

Floyd Mayweather JR - Oscar De La Hoya 06-05-07 04:00 1,45 17,00 2,85

Na 2, ale chciałbym się was proadzić co wy myślicie o tym?
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Myślę, że kurs wart ryzyka. Co prawda Floyd jest nie pokonany na ringu zawodowym, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jest to pojedynek tytanów. Bokserskie wydarzenie roku. De La Hoya to mistrz świata sześciu kategorii, a pikanterii do spotkania dodaję fakt, że trenuję go ojciec Mayweather&#39;a! Ja nie wiem, kto wygra, sympatia i przeczucie mi mówią, że De La Hoya przez decyzję, jeśli do niej dojdzie, ale jedno jest pewne, będzie uczta dla fanów sportu ... ;)
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Kto oglądał tą walkę to wie że powinien wygrać &quot;Golden Boy&quot; czyli Oscar De La Hoya, to co zrobili sędziowie w tej walce to ludzkie pojęcie przechodzi wygrywa bokser który wygrał może 2 rundy na 12. To po prostu śmiech na sali. Ale tak to jest jak pieniądze biorą górę nad wszystkim. Nie dość że boks zawodowy jest w tak żałosnej sytuacji to ta walka jeszcze tą sytuację pogorszyła. Po prostu co tu dużo pisać to był skandal i tyle.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Czy Andrzej Gołota wygra w sobote ?!

Oto jest pytanie! Moim skromnym zdaniem jego powrot na ring tym razem okaze sie udany, tym bardziej ze jego przeciwnik nie nalezy do poteg boksu, poza tym nie jest mistrzem swiata :p

Kurs na Andrzeja jest smiesznie niski (BAH):

Andrew Golota - 1.01
Jeremy Bates - 13
X - 28
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Uwazam że remisu napewno nie bedzie gdyż to jest waga ciężka i tutaj chwila nieuwagi i zawodnik dostaje cios który może położyć na deski ! :mrgreen:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Boks
Witam
w tym temacie piszemy o walkach w tym roku, o nowinkach z ringu itd..
Zapraszam fanów boksu do wypowiadania się i typowań ;)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Tomasz Adamek (33-1, 22 KO) O Neil Bell (26-2-1, 24 KO)
Eliminacyjny pojedynek między Tomaszem Adamkiem i O&#39;Neilem Bellem odbędzie się 19 kwietnia w Katowicach. Zwycięzca zyska prawo do walki o pas mistrza świata federacji IBF, którym obecnie jest Steve Cunningham.
No to sie zapowiada Ciekawie, przed Adamkiem trudne wyzwanie jakim jest Bell.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Pojedynki z udziałem Krzysztofa &quot;Diablo&quot; Włodarczyka i Pawła &quot;Harnasia&quot; Kołodzieja będą główną atrakcją planowanej na najbliższą sobotę gali boksu w Lublinie. Rywalami polskich pięściarzy będą Węgrzy: Włodarczyk zmierzy się z Gaborem Halaszem, a Kołodziej skrzyżuje rękawice z Laszlo Hubertem. W Lublinie wystąpią również Damian Jonak, Dawid Kostecki oraz bracia Tomasz i Jarosław Hutkowscy.
Kołodziej (19-0, 11 KO), który w tym roku skończy 24 lata, będzie bronił tytułu młodzieżowego mistrza świata WBC w wadze junior ciężkiej. Jego rywala trudno zaliczyć do &quot;młodzieżowców&quot; - Laszlo Hubert (8-0, 5 KO) ma prawie 33 lata.
Przeciwnikiem &quot;Diablo&quot; będzie 30-letni Gabor Halasz (20-10, 8 KO), były mistrz Węgier w wadze półciężkiej od dwóch lat występujący wyłącznie w kategorii cruiser. Węgierski bokser kilka razy stawał do walk o interkontynentalne tytuły, jednak bez powodzenia.
W pozostałych pojedynkach:
Dawid Kostecki (26-1, 19 KO) zmierzy się z Gruzinem Armenem Azizianem (8-4,1 KO), Damian Jonak (15-0, 11 KO) skrzyżuje rękawice z Aleksandre Benidze (7-4, 3 KO), również z Gruzji, Tomasz Hutkowski (9-0-1, 7 KO) boksował będzie z Dawidem Gegeszidze (7-1-1, 1 KO), a Jarosław Hutkowski (5-0, 3 KO) spotka się z Gaborem Baloghem (1-27-3, 0 KO) z Węgier. Wystąpi też Marcin Najman (11-3, 8 KO), a jego rywalem będzie Słowak Stefan Cirok (3-18-1, 0 KO).
Transmisja z Gali W Lublinie o 20:00 w Polsat SPORT
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Rok 2008 może okazać się rokiem wagi ciężkiej. Już wkrótce może dojść do wielu przetasowań: za 2 tygodnie w MSG o 2 wagi ciężkiej(IBF i WBO) powalczą W. Kliczko i S. Ibragimov. Ze zwycięscą pojedynku powinien spotkać się Aleksander Powietkin. Również o WBC stoczy się pojedynek między interlimem S. Peterem. a Olegiem Maskajewem. Bardzo możliwe jest również, że to w tej walce należy się dopatrywać potencjalnego rywala Andrzeja Gołoty.
Również kategorię niżej zapowiada się bardzo ciekawie. Chodzi mi tutaj o walkę Enzo Macarinelllego z Davidem Haye. Stawkę tej walki będzie prawie całkowita dominacja w wadze juniorciężkiej: WBA, WBC, WBO.
Co o tym sądziecie. Kto jest faworytem tych walk? Jakieś prognozy na przyszłość??
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Rok 2008 może okazać się rokiem wagi ciężkiej. Już wkrótce może dojść do wielu przetasowań: za 2 tygodnie w MSG o 2 wagi ciężkiej(IBF i WBO) powalczą W. Kliczko i S. Ibragimov. Ze zwycięscą pojedynku powinien spotkać się Aleksander Powietkin. Również o WBC stoczy się pojedynek między interlimem S. Peterem. a Olegiem Maskajewem. Bardzo możliwe jest również, że to w tej walce należy się dopatrywać potencjalnego rywala Andrzeja Gołoty.
Również kategorię niżej zapowiada się bardzo ciekawie. Chodzi mi tutaj o walkę Enzo Macarinelllego z Davidem Haye. Stawkę tej walki będzie prawie całkowita dominacja w wadze juniorciężkiej: WBA, WBC, WBO.
Co o tym sądziecie. Kto jest faworytem tych walk? Jakieś prognozy na przyszłość??
Skąd to skopiowałeś ????
Wg. Ibragimov ma wielkie szanse pokonać Kliczke jeśli tylko nie da sie zaskoczyć jakimś mocnym ciosem.Jakbym miał obstawiać tą walke to na ruska.Tak samo w drugiej walce.Peter nieprezentuje nic poza ogromną siła fizyczną.Myśle że bedzie to rok powrotu piesciarzy ze wschodu na piedestał wagi ciezkiej.Co do Gołoty hmm,zalezy z kim będzie walczył o ten pas(jesli do tego wogole dojdzie),nie widze wiekszych szans dla niego w pojedynku z Kliczko.Bardzo ciekawa byla by jego walka z Ibragimovem.Jesli
znowu trafi na piesciarza dysponujacego atomowym uderzeniem pewnie bedzie tak samo jak w poprzednich 4 próbach zdobycia tego pasa.Wg. mnie walke z Ruizem wygrał, z Birdem raczej tez choć remis tu nikogo nie skrzywdził,pozostałe dwa podejścia wszyscy widzieliśmy :]90 sek z Lewisem i 150 z Brewsterem ???? Gołota juz ma tak strzaskany łeb od tego boksu że przy każdym wiekszym stresie spina sie i lapie go paraliz.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP


Władimir Kliczko (49-3) vs Sułtan Ibragimov (22-0-1)



Mistrz świata organizacji IBF Ukrainiec Władimir Kliczko i czempion federacji WBO Rosjanin Sułtan Ibragimov spotkają się w bokserskiej walce unifikacyjnej kategorii ciężkiej. Pojedynek odbędzie się w niedzielę nad ranem czasu polskiego w hali Madison Square Garden w
Nowym Jorku.
Kliczko jest faworytem tego starcia. Ma o wiele lepsze warunki fizyczne niż Rosjanin i jest bardziej doświadczony,walczył z lepszymi bokserami.
Ibragimov jest troche nietypowym bokserem wagi cięzkiej,ale za to jego zaletami są szybkość,lepsza technika walki. wygrał w październiku z amerykańskim weteranem, 45-letnim Evanderem Holyfieldem.Rosjanin jest lepszym strategiem na ringu niż Ukrainiec.Osobiście stawiam na Kliczke, imponuje mi ten bokser, myśle ze jego potężne ciosy zniszcza Sułtana.Obaj bokserzy zapowiadali ze ta walka bedzie wyjatkowa a Ibragimov zapowiadal 2,3 rundy.Poczatek transmisji o 2.00 w Polsat Sport Extra.

TYP : KLITSCHKO W. 1.30 GB ✅
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
David Haye - Enzo Maccarinelli
TYP : 2 KURS: 2.20 BAH⛔ ???? Pojedynek w wadze Cruiser o 3 pasy (WBA WBO WBC ) .Walka odbywa sie w Londynie,Haye walczy u siebie w domu. Enzo to jeden z moich ulubionych bokserów,jego walki zawsze sa niesamowicie ciekawe,no chyba ze roztrzyga walke w 1 rundzie jakims niesamowitym ciosem. Moim zdaniem w tym starciu ktos wyladuje na deskach,Haye jest niesamowicie pewny siebie,uwaza ze pokona Enzo i zdobedzie tytuly aczkolwiek ja nie bylbym tego taki pewien. Kazdy fan boksu doskonale zna klase Enzo i wie jak grozny jest to bokser,przegral on w karierze tylko raz ,bardzo dawno w walce z Lee Swabym. David Haye przegral raz po bijatyce z Carlem Thompsonem bodajaze w 2005 roku przez TKO. Dzis napewno nie bedzie miedzy linami taktycznej rozgrywki,obaj pojda na calosc i ta walka musi sie zakonczyc nokautem, Enzo ma mocniejszy cios niz Haye i to moze zdecydowac o wyniku starcia. Obaj maja po 190 cm wzrostu wiec warunki podobne aczkolwiek Enzo troszke lepiej zbudowany a Haye troszke szybszy i sprawniejszy. Stawiam ze Enzo przyatakuje na poczatku i Walijczycy po Joe Calzaghe bedą mieli 2 niekwestionowanego mistrza.:spokodfhgfh:
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Również wielce trzymam kciuki za Enza!! Widziałem go w jednej walce. To naprawdę świetny bokser. Bardzo szybki i dynamiczny. Niech pomści Bonina!!!:-D
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jednak Haye pokazal klase,spodziewalem sie ze w walce bedzie nokaut ale ze tak wczesnie to mnie zdziwilo,szkoda bylo patrzec na Ezno bitego niemilosiernie na linach,teraz Haye ma dwie drogi: obic porzadnie Cunnighama i zdobyc 4 pas lub przejsc do wagi ciezkiej i dazyc do walki z Klitchko ktorego jak zapowiada Haye ma znokautowac,nazwal Klitchke leszczem i pozerem a wiec milo by bylo zobaczyc taka walke:jezora: Widac ze Haye niesamowicie przepracowal te 9 miesięcy przed walka ,wygladal niesamowicie,szybki i dynamiczy,osobiscie jestem pelen uzniania dla tego Championa.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No ta walka nie trwała za długo. Juz w 2 rundzie był ładny Nokaut. Haye to znakomity bokser, myśle ze przejdzie do wagi ciężkiej. W JC ma już prawie wszystko,więc apetyt jego bedzie rósł i pojdzie wyżej. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Walka była ładna,lecz za krótka. Haye nie dał żadnych szans Enzo.
 
itusksg 0

itusksg

Użytkownik
Tomasz Adamek (33-1, 22 KO) O Neil Bell (26-2-1, 24 KO)
pojedynek zapowiada się emocjonująco patrząc na statystyki obu pięściarzy. W zaproszeniu telewizyjnym na galę, Adamek zapowiada że Bell zapamięta ten dzień do końca życia.Na mnie 24 KO robią wielkie wrażenie i napewno będzie to walka roztrzygnięta na punkty.
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
Tomasz Adamek (33-1, 22 KO) O Neil Bell (26-2-1, 24 KO)
pojedynek zapowiada się emocjonująco patrząc na statystyki obu pięściarzy. W zaproszeniu telewizyjnym na galę, Adamek zapowiada że Bell zapamięta ten dzień do końca życia.Na mnie 24 KO robią wielkie wrażenie i napewno będzie to walka roztrzygnięta na punkty.


kiedy ta walka jest ???
 
Do góry Bottom