>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stawkowanie FK

M 14

marcelinho18

Użytkownik
Na naszym forum była już mowa o sposobie stawkowania FK, ale temat nie został potraktowany zbyt przychylnie. Chciałbym przypomnieć forumowiczom o tym systemie i dowiedzieć się co o tym myślicie.
System jest nieco podobny do progresji. Opiera się odpowiednim dobieraniu stawek zarówno do budżetu jakim dysponujemy jak i do wysokości kursów jakimi będziemy grali. Ogromną zaletą tego systemu jest to, że można zastosować go do bardzo wielu rodzajów zakładów oraz do szerokiej skali kursów (od 1,5 w gorę). Potrzeba tylko odpowiednio dobrać progi stawkowania. Od razu przedstawię jak to się mniej więcej prezentuje:
1 POZIOM - 1j - WYGRANA=ZYSK 1j
2 POZIOM - 2j - WYGRANA=ZYSK 1j
3 POZIOM - 5j - WYGRANA=ZYSK 2j
Tutaj wchodzi FK . Traktujemy teraz wydane 8j jako 2 pierwsze wyrazy ciągu fibonacciego, czyli 4j, 4j, następny poziom to suma tych dwóch wyrazów.
4 POZIOM - 8j - WYGRANA/ZWROT CAŁEGO WKŁADU, GRA OD NOWA
5 POZIOM - 13j - WYGRANA/POWRÓT na 3 POZIOM
6 POZIOM - 21j - WYGRANA/POWRÓT na 4 POZIOM
7 POZIOM - 34j - WYGRANA/POWRÓT na 5 POZIOM
8 POZIOM - 55j - WYGRANA/POWRÓT na 6 POZIOM
9 POZIOM - 89j - WYGRANA/POWRÓT na 7 POZIOM
10 POZIOM - 144j - WYGRANA/POWRÓT na 8 POZIOM
11 POZIOM - 233j - WYGRANA/POWRÓT na 9 POZIOM
12 POZIOM - 377j - WYGRANA/POWRÓT na 10 POZIOM
Przedstawiony sposób stawkowania dotyczy kursów 2 albo trochę wyższych. Można więc już zastanowić się jakie zakłady będziemy grali. Ja testowałem (niestety nie dokumentowałem) owy sposób na około dwustu meczach dla under/over 2,5. Wybierałem mecze gdzie buk sugerował under, a over miał kurs powyżej 2. I muszę przyznać, że efekty były naprawdę zadowalające. Zdarzeń z under/over jest naprawdę dużo. Cała zabawa polega na tym, że po pierwszej wygranej nie kończymy gry (tak jak w progresji) natomiast kontynuujemy ją na niższym poziomie. I tak np: wygrana na 1,2,3 lub 4 poziomie powoduje, że zaczynamy od nowa a więc za 1j. Jeżeli wygrana padnie na poziomie wyższym niż 4 cofamy się o 2 poziomy i kontynuujemy grę. Warto zauważyć,że FK angażuje w grę dużo mniej jednostek dlatego jest bezpieczniejsza, z zarazem tak samo (a może i lepiej) opłacalna niż progresja. Kolejny plus jest taki, że po wygranej na poziomie wyższym niż 4 możemy zejść nie o dwa lecz o trzy lub cztery poziomy. Wtedy trzeba by było pewnie pokombinować ze stawkowaniem, ale jest to tak elastyczny sposób, że każdy dostosuje go do swojego budżetu. Można grać również np na remisy, wtedy stawkowanie jest inne ale i kursy zaczynają się od 3. Bardzo chętnie przeczytam o waszych pomysłach na wykorzystanie tego systemu. Grę zaczynam od zaraz.
 
A 1

anbarkh

Użytkownik
hej, dobrze ułożona progresja to chyba jeden sposób, aby nie zbankrutować szybko. Tak na prawde grająć płaską stawką, trzeba mieć dużo wyższy procent skuteczności niż do progresji, to moje zdanie.
Ja testuje od kilku lat na swoim blogu różne systemy i tak na prawdę, tylko na progresji wychodzę na plus. DO płaskiej stawki się więcej nie zabieram.

pozdrawiam

anbarkh
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
Po pierwsze: bigbuckbunny próbowałeś kiedyś gry progresją, że tak mówisz?? Po drugie: co znaczy ze lepiej unikać? dalczego? ten system dopasowujesz do swojego budżetu.
Do anbarkh: nie wiem czy dobrze zrozumiałeś opis systemu, ale tu się nie gra płaską stawką;d
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Po pierwsze: bigbuckbunny próbowałeś kiedyś gry progresją, że tak mówisz?? Po drugie: co znaczy ze lepiej unikać? dalczego? ten system dopasowujesz do swojego budżetu.
Do anbarkh: nie wiem czy dobrze zrozumiałeś opis systemu, ale tu się nie gra płaską stawką;d
Wiele razy stosowałem progresje symulacyjne i idzie na tym nieźle popłynąć, jedyny skuteczny system do surebety innego nie ma.
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
No cóż. To Twoje zdanie. Ja na sucho testuje ten system już dość długo i wydaje się naprawdę obiecujący. Wczoraj zacząłem za prawdziwe pieniądze na Gamebookers i jak na pierwszy dzień bilans dobry. Jak już pisałem chętnie przeczytam o jakichś ewentualnych dodatkach do systemu celem ulepszenia go.
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Wiele razy stosowałem progresje symulacyjne i idzie na tym nieźle popłynąć, jedyny skuteczny system do surebety innego nie ma.
Ja się zgadzam z bunny&#39;m. Progresja sprowadza na gracza widmo porażki i straty całego kapitału. Ja osobiście wolę surebety przesunięte w czasie - grane u jednego bukmachera - najczęściej w betfair. Nawet jak coś pójdzie nie w tą stronę to można szybko uciąć stratę. W progresji masz &quot;wóz albo przewóz&quot; i musisz liczyć na szczęście... nawet najlepsza analiza bierze w łeb w momencie rozpoczecia meczu, bo od tej chwili do głosu dochodzą emocje i inne czyniki.
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
Niby jest tu tyle mądrych głów, a mam wrażenie, że Ci co się tu wypowiadają totalnie nie rozumieją o co mi chodzi. Ja was nie pytam o wasze zdanie na temat progresji i nie o tym założyłem temat. kanarek nie prosiłem też o podanie zalet surebetów. Jeżeli ten system wydaje Ci się bezsensowny to nie trać czasu na umieszczanie tu postów odbiegających od tematu.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
i się mylisz bo system polega na progresji sam to napisałeś, ale ok mam nadzieje że nam przedstawisz jak grasz tym systemem będziemy śledzić temat;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
odkopuje, zeby nie robic nowego tematu

za pomoca najpopularniejszej wyszukiwarki mozna znalezc rozpisy stawkowania fk dla kursow 1,8 albo 2 czy 3

wszystko ladnie jesli mamy ciagle typy ze stalymi kursami (male wahniecia dopuszczalne)
ale co zrobic jesli mamy kursy z zakresu 1,8 - 4?
rozpiska dla kursu 1,8 jest za krotka, tzn kapital rosnie za szybko, dla wyzszych kursow znowu po serii porazek potrzebujemy zbyt wielu wygranych, zeby wyjsc na zero

jaka zasada obowiazuje przy robieniu rozpiski stawkowania fk powyzej 4 poziomu?
zakladam, ze poziomu 1-3 wygrywaja, poziom 4 daje zwrot, dalej przy rorazce idziemy 1 poziom dalej, przy zwyciestwie cofamy sie... ale jak daleko? dla kursu 2 o 2 poziomy, dla kursu 3 o 3 poziomy

czy dla roznych kursow mozna cofac sie o rozna ilosc poziomow? np o 3 poziomy dla kursu 3,2 albo o 2 dla kursu 2,7?

czy stawki powyzej 4 poziomu mozna jakos uzaleznic od ilosci kapitalu jaki chcemy odrobic przy wygranej? czy od ilosci jednostek jakie chcemy odrobic?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom