>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Francja
Spotkanie: PSG-Nice
Typ: PSG AH -1.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Data:21.04 g. 21:00
Na dzisiaj wybralem spotkanie na gorze tabeli Ligue 1 pomiedzy zajmujacym pozycje lidera PSG a 5 Nice. Po odpadnieciu PSG z LM oraz fatalnym wystepie w rozgrywkach Pucharowych przeciwko Evian, pilkarze z Paryza moga skupic sie w pelni na rozgrywkach ligowych i zdobyciu tytulu mistrza Francji. Aktualnie nad zajmujaca 2 miejsce Marsylia maja tylko 8 pkt przewagi wiec jesli chca osiagnac swoj cel musza takie mecze jak dzisiaj wygrywac. Nice to zdecydowanie rewelacja i zaskoczenie sezonu jednak zmierzajace po tytul PSG powinno na swoim obiekcie zrehabilitowac sie za ostatnia porazke w pucharach i latwo ograc Nice. Dodatkowo w druzynei gosci zabraknie az 8 zawodnikow- &quot;Z powodu kontuzji nie zagrają Pentecote, Hennion, Puel, Maupay, Delle i M&#39;Bow, zawieszeni zaś są Eysseric i Bosetti&quot;. Jesli chodzi o zespol gospodarzy nie wystapi dzisiaj jedynie Clement Chantome. Stawiam na pewne zwyciestwo Paryzan minimum 2 bramkami.
✅ 102
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Marakesz Kwalifikacje, 14:30, 21.04
Knapp - Schmiedlova
typ: 2-0
2,62
bet365
Analiza
Dzis druga runda kwalifikacji do turnieju WTA w Marakeszu, naprzeciw siebie stana, Wloszka, Karin Knapp oraz mloda Slowaczka, Schmiedlova. Zdecydowana faworytka pojedynku wydaje sie byc bardziej doswiadczona reprezentantka Italii, przynajmniej z kilku powodow. Dla Knapp wreszcie rozpoczyna sie wlasciwa czesc sezonu, gra na kortach ziemnych. Wloszka praktycznie wystepuje tylko na clayu, nie gra w zadnych turniejach na innych nawierzchniach kortu. Zdecydowanie tu czuje sie najlepiej i osiaga niezle rezultaty. Ma na rozkladzie kilka niezlych tenisistek z nazwiskami na korcie ziemnym. Jej styl gry swietnie pasuje do gry wlasnie na takiej nawierzchni. Wszyscy zachwycali sie Slowaczka podczas turnieju w Katowicach. Coz ona jednak tam takiego zrobila? Pokonala kontuzjowana Cornet oraz oddajaca jej mecz Peer. Czy to az takie osiagniecie? W dniu wczorajszym wszystko wrocilo do normy, meczarnie w pojedynku z reprezentantka Luksemburga, Vogt i wygrana dopiero po trzech partiach. Jeszcze nie czas na Schmiedlova. Tym bardziej, ze dzis przyjdzie jej sie zmierzyc ze specjalistka od gry na kortach ziemnych. Dlatego tez nie widze dla niej wiekszych szans na przejscie do kolejnej rundy kwalifikacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Deportivo - Athletic
Powyżej 2 goli w pierwszej połowie (2 gole=zwrot)
5,00
Bet365

W meczu Deportivo nie zdziwię się jak padnie jakiś wysoki wynik. Athletic pomimo, że ostatnio wielu overów nie notuje na wyjazdach to trzeba jednak przeanalizować ostatnich przeciwników tej drużyny. Poza Sevillą (z którą padł over) Baskowie grali mecze z drużynami, które dobrze grają w obronie - Getafe (tracą mało goli u siebie, nie chodzi mi o ogół), Osasuna i Malaga. Tam siłą rzeczy tych overów jednak ciężko było szukać. W dzisiejszym meczu z Deportivo Baskowie będą mogli sobie trochę postrzelać, a mimo wszystko nie znaczy to, że dziś mają wygrać.

Zespół Deportivo zostanie dziś osłabiony brakiem Aguilara i Marcheny. Nie dość, że ta galicyjska defensywa i tak jest bardzo słaba to jeszcze zabraknie w niej dwóch ważnych ogniw. Środkowy obrońca i defensywny pomocnik w zadaniach defensywnych to klucz. Baskowie lubią rozegrać szybko piłkę z klepki więc jeśli obrona nie będzie dobrze zorganizowana to może być tak, że obrona będzie ośmieszana.

Do składu Bilbao wracają kartkowicze, którzy nie grali w meczu z Realem. Byli to bardzo ważni zawodnicy, bo wszyscy są graczami na pierwszy plac. Laporte, De Marcos, Gurpegui i Aduriz to właśnie ta 4 świadczy poniekąd o sile zespołu Basków więc w perspektywie meczu z Deportivo ich powrót jest dobrą wiadomością.

Z kolei dla Deportivo najlepszą wiadomością jest powracający Riki, który ostatnio boryka się z drobnymi kontuzjami. W składzie znalazło się także miejsce dla Kaki, który wraca po &quot;urlopie rodzicielskim&quot;, że tak to nazwę. Możliwe, że zagra więc na środku obrony za Marchenę.

Na początku miałem polecać kolejny zakład na gola obu drużyn, ale kurs jest bardzo słaby więc wolę zaryzykować i polecić coś z większym kursem. Na gole trzeba więc nastawić się już w pierwszej połowie.

Deportivo serię strzelecką ma wyborną. W ostatnich 4 wygranych spotkaniach strzelili aż 13 goli co jest rewelacyjnym wynikiem (słaby z maty jestem więc mogłem się dziabnąć). W ostatnim meczu domowym u siebie nawet ze słabą Saragossą stracili z nimi dwie bramki i to już w pierwszej połowie.

Athletic z kolei serię takich meczów z golami w pierwszej połowie miał jakiś czas temu. Levante, Betis i Valladolid to na tych wyjazdach gole padały od pierwszych minut, a trochę czasu upłynęło od tego czasu. Myślę, że w meczu z Deportivo może przyjść kolejne takie ciekawe spotkanie z emocjami od pierwszych minut. Patrząc w &quot;baskijski&quot; terminarz nie widzę tam wielu spotkań w których będzie ciekawie. Kolejna kolejka to starcie z Barceloną, a później przez 3 kolejki będą katować się z zespołami pokroju Celty i Saragossy. Jeśli w tym sezonie ma być jeszcze grad goli to właśnie w tym meczu.
zwrot 1:1
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Powyżej (3.5) goli
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W poprzednim sezonie w spotkaniach między Tottenhamem a Manchesterem City zanotowaliśmy następujące wyniki 5:1 na WHL dla City oraz 3:2 dla City na Manchester Stadium, w tym natomiast mieliśmy wynik 2:1 również dla podopiecznych Roberto Manciniego. Spodziewam się, że również dziś kibice zgromadzeni na White Hart Line będą świadkami znakomitego widowiska w którym nie zabraknie bramek.
Podopieczni Andre Villasa-Boasa w tym sezonie mogą się podobać ich gra zwykle sprowadza się do gry ofensywnej, szczególnie bardzo dobra postawa Bale robi wrażenie. City natomiast to również ekipa, która ma niesamowity potencjał w ofensywie dziś zapewne z Toure, Nasrim, Tevezem, Silvą czy Dżeko, są to oczywiście wyśmienici zawodnicy, którzy potrafią zdobywać bramki i tworzyć sobie również sytuacje podbramkowe.
Tottenham dziś będzie nie tylko walczył o przerwanie passy porażek z City ale również bardzo istotny dzisiejszy mecz/zwycięstwo jest w kontekście walki o 4.miejsce dające prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów (do Chelsea tracą 3 oczka, do Arsenalu 5 ale mają 2 mecze mniej rozegrane niż &quot;Kanonierzy&quot;) . City natomiast już jest raczej pewne utrzymania 2.miejsca w tabeli (dogonić United raczej już szans nie mają), mimo to uważam, że również będą robić wszystko by to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Spodziewam się więc otwartego i dobrego spotkania z obu stron oraz oczywiście dużej ilości sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony oraz oczywiście bramek.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna, Liga Mistrzów
Spotkanie: HC Metalurg-KS Vive Kielce
Typ: 1
Kurs:2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza: żywiołowa publiczność niosąca gospodarzy plus powrót Filipa Mirkulovskiego. Nasi piłkarze na wyjeździe osttanim w lidze Mistrzów ulegli słabszemu zespołowi aniżeli Metalurg, chodzi tu o zespół PICK SZEGED 25:26 porażka Vive na wyjeździe. Nasi niech walczą o jak najniższą porażkę w tym meczu żeby móc odrobić to na własnym parkiecie.
kiepska analiza
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot
kurs: 2.6
Bukmacher: Bet 365
Pierwszy mecz finałowy Orlen Ligi spotykają się drużyny Mistrza Atomu Trefla jednak w zdecydowanie zmienionym składzie po poważnych oslabieniach oraz Tauronu dąbrowa Górnicza. Bukmacherzy faworyzują drużyne Tauronu w pierwszym meczu ja jednak jestem innego zdania. Atom Trefl gra z meczu na mecz coraz lepiej Rourke bardzo dobra gra w półfinale z Muszyną dodatkowo świetne mecze Szeluchiny oraz Bełcik na rozegraniu. Coraz lepsze przyjęcie oraz dobra zagrywka to atuty drużyny Sopotu. W drużynie Dabrowy prawdopodobnie nie zagra Zaroślińska kontuzja co może poważnie pokrzyżowac plany Dąbrowianek. Moim zdaniem w pierwszym meczu może być różnie i Atomowi będzie zależało na wygraniu pierwszego meczu. Moim zdaniem po takim kursie jak najbardziej kurs warty grania.
⛔ 100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA: Super League
Spotkanie: Panathinaikos - Veria
Typ: x2
Kurs: 2.7
Buk: Betfair
Analiza:
Panathinaikos w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał trzy razy, trzy razy zremisował i cztery razy przegrał.
Veria w ostatnich dziesieciu spotkaniach wygrał cztery razy, raz zremisował i pięć razy przegrał.
Według mnie w tym spotkaniu spore szanse ma zespół gości. Mają lepszy bilans wygranych meczy w ostatnich spotkaniach. 16.12.12 gospodarzami był zespół Veria który wygrał bez żadnych problemów z Panathinaikosem 3:0. Uważam że jest to spory sukces, który świadczy o determinacji Verii. Natomias Panathinaikos w ostatnich czterech meczach ligowych albo remisował albo przegrywał spotkania. W tym spotkaniu typuję że goście bez problemu wygrają ale dodatkowo podpieram się podpórką ????
⛔ 100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Vanoli Cremona - Whirlpool Varese
Typ: powyżej 160.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Koszykówka - Włochy Serie A - Sezon zasadniczy
Jak zwykle staram się wyszukać zdarzenia, które uważam za bardzo wyrównane. Teoretycznie wydaje się, że goście, którzy są najlepszym zespołem obecnego sezonu, są zdecydowanym faworytem. Fakty jednak są takie, że nie potrafią wygrywać w Palasport Mario Radi. Myślę, że dzisiaj równiez będą mieli ciężką przeprawę, a mecz będzie trzymał w napięciu do samego końca. Krótka analiza matematyczna:
OBECNY SEZON:
Mecze z udziałem VC:160 pkt/mecz
Mecze z udziałem WV: 161 pkt/mecz
Punkty VC na mecz: 79 pkt/mecz
Punkty WV na mecz: 84 pkt/mecz
Bezpośrednie 5 ostatnich meczy: 156 pkt/mecz
Jak widać statystyki oscylują w granicy wskazanego typu. Myślę, że możemy spodziewać się dużych emocji. Może nawet czeka nas dogrywka.
✅ 82
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Dnipro - Szachtar Donieck
Typ: Szachtar i over 2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Witam, po wcześniejszych niepowodzeniach staram się jakoś odkuć szukając dobrego kursu.Dziś uwagę moją przykuł meczy na Ukrainie.Szachtar, czyli drużyna której nikomu przedstawiać nie trzeba, lider obecnych rozgrywek na Ukrainie, dziś zagra na wyjeździe z drużyną z Dniepropietrowska, która zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli.Szachtar jak już kolega wcześniej napisał jest w mega gazie, wygrywa z każdym i w większości ich meczów pada minimum 3 bramki.W ostatniej kolejce praktycznie zapewnili sobie kolejne mistrzostwo kraju.Dziś grając na luzie,liczę na to iż Szachtar pokusi się o strzelenie dwóch może trzech bramek.Jeśli patrząc obiektywnie na mecze drużyn rozgrywane do tej pory to jakiejś wielkiej przewagi drużyny z Doniecka niema, ale drużyna Dnipro to nie jest byle jaka drużyna ( bardzo dobre mecze w LE).Szachtar to jest Szachtar, drużyna która w każdym meczu chce udowodnić jakim potencjałem dysponuje nie pozwoli sobie na pewno na odpuszczenie jakiegokolwiek meczu. dlatego dziś win bardzo prawdopodobny.Typ już zarezerwowany wcześniej, dlatego dorzucam ilość bramek czyli wygrana Szachtara oraz ov. 2.5.Polecam!
⛔ 100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka , austria
spotkanie: Swans Gmunden- Oberwart
typ: Swans gmunden -4,5 pkt
kurs: 1.87
buk: bwin
Analiza:
Swans Gmunden - Oberwart / Swans Gmunden -4,5 pkt 1.87 Bwin
Tak jak już pisałem wcześniej , obydwa zespoły to przedewszystkim ekipy własnego parkietu. Dziś 4 spotkanie. W 2 pierwszych wygrali goście 6 i 5 pktami. W 3 meczu zwycięstwo gospodarzy ( Gmunden) 89:80. Dziś 4 spotkanie , drugi raz gospodarzami Swans Gmunden i jak dla mnie drugie zwycięstwo gospodarzy. Tak czy siak gospodarze musza dziś wygrac i doprowadzić do remisu w rywalizacji 2-2 bo w innym przypadku odpadaja z rozgrywek PO juz w 1 rundzie.
⛔ 100
 
tomaszr 0

tomaszr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włoska Serie A
Spotkanie: Juventus Turyn - AC Milan
Typ: Łączna liczba punktów za kartki - powyżej 55 pkt [10 pkt za żółtą kartkę, 35 za czerwoną]
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam serdecznie. To mój pierwszy typ na tym forum, mam nadzieję, że będzie udany. Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawe spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem a Milanem. Juventus pewnie zmierza po mistrzostwo Włoch a Milan walczy o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Po dzisiejszej wygranej Fiorentiny, Mediolańczycy mają tylko 1 pkt przewagi nad nimi, a jak dobrze wiemy, 4 miejsce gwarantuje tylko występ w Lidzie Europy. Do 2 miejsca tracą w tej chwili 7 pkt i powoli Milan musi bardziej skupić się na obronie trzeciego miejsca niż atakowaniu drugiego. Niestety, grają dzisiaj na wyjeździe z niepodważalnie najlepszą ekipą w tym sezonie we Włoszech - Juventusem. Turyńczycy po słabej grze z Bayernem w LM na pewno nie będą chcieli również źle pokazać się w walce z odwiecznym rywalem. Emocje gwarantowane, a tam, gdzie są emocje - tam są kartki. Ostatnie 2 mecze w lidze pomiędzy tymi zespołami obfitowało w kartki (mianowicie 6 zółtych w pierwszym meczu oraz 6 zółtych i czerwona w drugim). Stawka spotkanie (szczególnie dla Milanu) oraz prestiż na pewno trochę zestresują piłkarzy i typ na min. 55 pkt za kartki jest jak najbardziej w zasięgu. Pozdrawiam serdecznie.
⛔ 100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Sevilla - Atletico Madryt
Typ: Sevilla powyżej 1,5 br+
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 21.04.2013 21:00
Analiza :
Witam serdecznie. Na ruszt biere spotkanie Hiszpańskiej Premiera Division pomiędzy Sevillą a Atletico Madryt. Więc jak zawsze dlaczego tak? Sevilla ma bilans bramkowy 33:15 jeśli chodzi o mecze u siebie. Ostatnie 5 meczy - we wszystkich strzelali przynajmniej 2 bramki, a i zdarzyły się 2 razy 4 bramki. Ostatni mecz to remis 3:3 w Betisie, gdzie pierwsza połowa zagrana perfekcyjnie wydaje mi się, że dobrze rzutuje na dzisiejszy mecz z trudnym rywalem. Atletico po dobrym początku trochę spuściło z tonu, łapią remisiki , przegrali z Sociedad. Mimo to jest to naprawdę dobry rywal z najlepszą obroną w lidze dlatego nie zagrałem 2,5+ bramki Sevilli co mimo wszystko wydaje mi się realne. Na boisku spotkają się dzisiaj Falcao i Negredo odpowiednio 3 i 4 w klasyfikacji Primera Division. Liczę na dobre widowisko, że Sevilla zagra to co ostatnio gra u siebie. Bilans Atletico na wyjeździe 2-2-1 w ostatnich meczach na pewno jeszcze bardziej przekonał mnie że Sevilla dzisiaj te 2 brameczki pyknie. Pozdrowionka.
⛔ 100
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Real Potosi-Boliver
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza: W piętnastej kolejce ligi Boliwijskiej zmierzą sie ze sobą dwa bardzo utytułowane zespołu choc w tym sezonie oba kluby mają zupełnie inne aspiracje dla Boliver liczy sie tylko i wyłącznie mistrzostwo kraju a dla gospodarzy bezpieczne miejsce w górnej części tabeli.Goscie ostatnio spisują sie bardzo dobrze na krajowym podwórku w ostatnich 5 spotkaniach wygrali az cztery i zaliczyli tylko jedną porażkę natomiast real gra bardzo nieobliczalnie potrafi pokonać np.San Jose a pozniej stracić punkty z przeciętnym Petrojero.U Gosci niepewny jest dziś wystep najlepszego strzelaca drużyny J.Arce który ma juz 16 bramek w lidze ja dziś obstawiam na remis gospodarze sa bardzo nieobliczalni a goście od bardzo dawna nie podzielili sie punktami wiec stawiam na podział punktów w dzisiejszym meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom