>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Również nie do końca rozumiem dlaczego tak mocno promowany jest mecz w Berlinie i od razu z miejsca został okrzyknięty przez EHF spotkaniem weekendu. Zdecydowanie lepsze widowisko szykuje nam się w Sparkassen gdzie Kilonia z nożem na gardle rzuci się na Czechowskie Misie. Z tymi Zebrami to jest różnie, jak się zbiorą w sobie to i powyższe handi będzie mocno zagrożone niemniej jednak na łatwą wygraną podopiecznych Gislassona się nie zanosi. Chociaż z drugiej strony wspominając zmiażdżenie Veszpremu nie tak wcale dawno absolutnie nie podejmie się typowania tego meczu. A zatem trochę o tym pompowanym hiciorze w Berlinie.
Odniosę się może na wstępie do tego co przed tygodniem działo się w Madrycie. Padł tam wynik, który przed rozpoczęciem gry można było w sumie typować lecz sam przebieg spotkania trochę tegoż wyniku nie oddaje. A może inaczej, oddaje ale nie w pełni... Ogólnie rzecz ujmując największym zaskoczeniem dla mnie jako postronnego obserwatora była postawa kołowego Lisków Jewgienija Pevnova (6 trafień na jego koncie) a w zasadzie świetna współpraca z nim Ikera Romero. Sam Iker niejako stał się katem swoich rodaków rzucając 8 bramek, niekiedy w ekstremalnych sytuacjach. Po drugiej stronie podobna historia bo współpraca na linii Canellas - Aguinagalde szczególnie pod koniec meczu wyglądała kapitalnie. Co rzucało się w oczy to różnica między słupkami - to co wyrabiał Heinevetter zwłaszcza w drugiej połowie budzi szacunek. To za jego sprawą Liski wyszły od stanu -3 do +3 w zaledwie kilka minut bazując głównie na kontrach napędzanych świetnymi interwencjami i podaniami swojego bramkarza. W pamięci pozostanie kapitalna interwencja Silvio w sytuacji sam na sam z Kallmanem - coś w stylu tej parady z MŚ ze spotkania z Macedonią (bodajże z Manaskovem wówczas). Na pewno dużo poniżej swoich możliwości zagrali wydawałoby się liderzy Atletico - Kirył i Jonas. I właśnie na ich przebudzenie w rewanżu po cichu liczę.
Zapewne wiecie że ewentualna porażka dla Madrytu będzie rzeczą historyczną - oto bowiem po raz pierwszy od założenia tych rozgrywek ekipa ta (choć wcześniej występująca pod szyldem Ciudad Real) nigdy nie odpadła z LM w tak wczesnej fazie. Moim zdaniem Pevnov i Romero mogą drugiego tak dobrego meczu nie zagrać a z kolei po stronie przyjezdnych widać rezerwy mocy że tak to ujmę. Fuchse jeszcze w tym sezonie CL bez straty punktów u siebie co może przerażać zwłaszcza jak spojrzymy że ograli min. Barcelonę. Jednak pamiętajmy tamten mecz odbywał się zaraz po MŚ i koncentracja gości mówiąc ogólnie nie była na najwyższym poziomie. Zmierzam tym samym do wniosku że w kursie na triumf Atletico dostrzegam wyraźne value z którego wg mojej oceny warto skorzystać.
Atletico @3,0 bet365 ✅

Co do Vive to podzielam zdanie trenera Bogdana Kowalczyka zaprezentowane w ostatniej Lidze. Też widzę spokojne 6-7 bramkowe zwycięstwo graczy Wenty zwłaszcza pod nieobecność Szulca. Nie chce mi się wierzyć w drugi tak słaby mecz Iskierki bo naprawdę w Szeged nie wyglądało to najlepiej z naszej perspektywy. Mam nadzieję że Zorman się w końcu ogarnie ale czy jeszcze w jego przypadku można liczyć na podobną postawę jak w styczniowym czempionacie ? Odpowiedzieć musi sobie w duchu każdy kibic kieleckiej siódemki. Co tu dużo gadać, Pick u siebie nie takie ekipy jak VTK pokonywało ale ten zespół wyżej dupy nie podskoczy po prostu obrazowo mówiąc. Wg mnie pewne, spokojne zwycięstwo Kielc i święto w Hali Legionów z okazji awansu do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 1

jaccass

Użytkownik
Na dziś wszystkie typy z bet 365

Vive - Pick Szeged (+10) 2 1,30
Vive zapewnie ten mecz wygra , ale nie sądze żeby to była różnica wieksza niż 6,7,8 bramek. Jak narazie w tym sezonie albo jak dobrze pamietam w we wszystkich sezonach uczestnictwa Vive w LM nie wygrało u siebie róznicą wiekszą niz 10 bramek. Mikler zrobi dzisiaj swoje

Kiel(-3) - Chechowskie Niedziwedzie 1 1,32
W pierwszym meczu 37-35 na korzysc niedzwiedzi, ale można powiedziec iz Zebry przegraly ten mecz na własne życzenie. Ilic,Vujin,Narcisse,Jicha, Siggurdsson, Zeitz,Palmarsson, Ahlm,Toft Hansen i fenomenalny Omeyer kontra Dimbirov, Rastvorscev, Garbok , Stochl ..... Mysle ze bedzie koło 5-6 bramek dla kiloni. Zespoły niemieckie nie leżą niedzwedzią. W tym sezonie we Flensburgu Niedziwedzie zostały pozarte 35-25. Ostatnio Veszprem poznało siłę Kilonią . W lidze niemieckiej goppingen ograło kilonie gdzie gislason dał odpocząc podstawowym grajkom.

Fusche - Atletico (+4,5) 2 1,30
Mecz na styku, dyspozycja dnia zadecyduje o zwyciestwie w tym meczu. Osobiscie mysle +1 w strone Fusche albo Atletico. Nie wierze aby Heinewetter miał znowu dzień konia jak w Madrycie a nie sadze zeby Kallman, Markussen , Lazarov Canellas mieli tak słaby dzień jak tydzien temu. Dużo może zależec też od mozgu zespołu Ivano Balica , gdyz w pierwszym meczu nie istniał. A dla odważnych tak jak twierdzi przedmówca wygrana Atletico jest dobrym typem

Hannover-Burgdorf - Wetzlar 1,40
Hannover walczy o puchary , jak narazie jest na premiowanym 5 miejscu. I ten mecz musi wygrac aby liczyc sie w walce o puchary, gdyz za plecami HSV. Wetzlar ostatnio kiepska passa, nie grają o nic. Takze mysle spokojna wygrana zespołu gospodarzy.

Czyli reasumując:
Pick Szeged (+10) 1,30
Kiel (-3) 1,32
Atletico(+4,5) 1,29
Hannover 1,40
daje kurs 3,1 warty zagrania
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Skąd informacja o tym, że trener THW Kiel dał odpocząć grajkom? Z relacji wynika, że wcale tak nie było, grali wszyscy, a tak jak pisałem niektórzy wydają się tam być trochę bez formy, szczególnie Narcisse. Nie doceniacie rosyjskiej ekipy, a twierdzenie, że im nie leżą niemieckie zespoły to kpina, polecam zapoznanie się z wynikami tegorocznej LM.

Ode mnie dzisiaj typ na Wislę, która po wczorajszym zwycięstwie Elverum nad Mariborem zyskała to, że losy jej awansu zależą tylko od niej samej. Zawodnicy, którzy grali po 60 minut odpoczęli w środę w Puławach, wraca Nikcevic. Holstebro to nie są jakieś wybitne grajki, co dosadnie udowodniła Stal Mielec. Taki kurs to jednak okazja. Polecam
Wisła @2.62 Marathon
 
J 1

jaccass

Użytkownik
poczytaj wywiad z trenerem Chechowskich i dopiero krytykuj, a nie tutaj jakies &quot; kpiny&quot; wypisujesz, ( bo jak wnioskujesz remis czechowskich z flensburgiem i hamburgiem to gratuluje). A skąd infoto sobie poszukaj kolego. Wystawiam opinie o wydarzeniach a tu znajdzie sie inteligent, który musi jakies &quot;ale&quot; wstawic. Polska mentalnośc

Aczkolwiek kurs na Wisłe całkiem ciekawy do zagrania
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Metalurg Skopje - Vive Kielce

Na sam początek biorę pod lupę najbardziej interesujące nas spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. W niedzielę Polaków czeka arcytrudne zadanie na wyjeździe w Skopje. Tamtejsza hala wypełniona będzie po brzegi fanatykami, bilety wyprzedały się...w 1 minutę!
Jak wiadomo, główną siłą Metalurga jest obrona i niesamowity bramkarz Darko Stanic, przez co są bardzo trudni do ogrania, gdyż trzeba ograniczyć błędy do minimum. Bilans straconych bramek przez Metalurg w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów w meczach u siebie:
Gorenje Valenje 23
Petersburg 19
Vive Kielce 23
Chambery 21
Silkeborg 18
Dinamo Mińsk 22
Jak widać, łatwo tam nie jest zdobywać bramki. Z drugiej strony, macedońska ekipa zdobywa też mało bramek. Oba mecze pomiędzy tymi zespołami w grupie były typowo underowe, 23:21 oraz 21:20. Do formy wrócił Sławomir Szmal, który w ostatnich meczach (mecz eliminacyjny ze Szwedami, finał Pucharu Polski) pokazał się z naprawdę dobrej strony, dwukrotnie zgarniając nagrodę MVP meczu. Sądzę, że linia wystawiona przez Marathon jest za wysoka. Spodziewam się podobnego przebiegu meczu jak tych toczonych w fazie grupowej. Obie drużyny solidnie się przygotowują do tego starcia, bo to dla nich historyczna szansa by zagrać w Final Four. Drużyny zagrają w pełnych składach, kłopotem Bogdana Wenty może być na przykład obsada prawego skrzydła. Ivan Cupic wrócił po kontuzji, ale formą nie błyszczy. Może się okazać, że w Skopje nie wszystko mu wyjdzie, co zwiększa prawdopodobieństwo mojego typu. Myślę, że jedynym czynnikiem, który może przeszkodzić są sędziowie. Na ten mecz delegowani zostali arbitrzy z Izraela. Nie znam ich, więc nie będę się wypowiadał na temat ich pracy, ale sądzę, że mecze tak wielkiej wagi, na specyficznej, gorącej ziemi powinni prowadzić sędziowie najlepszej klasy. Jeśli posypie się wiele kar, wynik może być trochę wyższy od typowanego, zwłaszcza, że z moich obserwacji wynika, że Metalurg solidnie wykorzystuje grę w przewadze, z zespołem kieleckim jest chyba trochę gorzej w tym elemencie.
Spodziewam się 19-23 bramek rzuconych przez każdą z ekip.

under 49,5 @1.96 Marathon
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
THW Kiel - MKB Veszprem
Według wielu to przedwczesny finał, jednak ja myślę, że węgierskiej ekipie jeszcze trochę brakuje do THW Kiel oraz Barcelony. Obie drużyny mierzyły się już w fazie grupowej. Veszprem wygrało we własnej hali jedną bramką - 31:30, w rewanżu jednak Węgrzy zostali zmieceni z parkietu Sparkassen-Arena 32:21. Myślę, że podobnie będzie w niedzielę. Kilonia pokazała siłę w Final Four Pucharu Niemiec pewnie go wygrywając, w środę ograli Lubekę. Grania dużo, ale u Zebr mamy naprawdę szeroką ławkę i pograli wszyscy, szczególnie z Melsungen. W składzie zabraknie tylko Zeitza, który doznał złamania kości śródręcza. Drugie miejsce zespołu niemieckiego w grupie spowodowało, że grają pierwszy mecz u siebie, co jest na pewno niekorzystne. Będą chcieli zapewnić sobie wysoką zaliczkę przed wyjazdem na trudny teren. Są drużyną mocniejszą i jako główny faworyt do zwycięstwa w tej edycji Ligi Mistrzów muszą to spotkanie wygrać.
THW Kiel @1.22 bet365 ✅
Flensburg-H. -HSV Hamburg
Odwieczni rywale z północy Niemiec w tym sezonie grają ze sobą niezwykle często. Każde ich spotkanie było bardzo zacięte i żadna z drużyn nie była w stanie wygrać większą liczbą bramek. Wyniki w tym sezonie:
HSV Hamburg - SG Flensburg 25:25 (DKB Handball Bundesliga)
HSV Hamburg - SG Flensburg 31:28 (Liga Mistrzów)
SG Flensburg - HSV Hamburg 29:26 (Liga Mistrzów)
SG Flensburg - HSV Hamburg 23:23 (DKB Handball Bundesliga)
HSV Hamburg - SG Flensburg 25:26 (23:23) (Final Four Pucharu Niemiec)
W ostatni weekend w półfinale Pucharu Niemiec potrzebna była dogrywka w meczu pomiędzy tymi zespołami by wyłonić finalistę. Kto wie, może i zobaczymy coś podobnego w rywalizacji 1/4 Ligi Mistrzów.
Jestem przekonany, że rywalizacja ta nie rozstrzygnie się w pierwszym meczu we Flensburgu. Nie sądzę, żeby HSV przegrało więcej niż trzema bramkami. Tak naprawdę spodziewam się, że mogą oni pokusić się o wygraną. Dla wielu zawodników (Igor Vori, Marcin Lijewski, Blazenko Lackovic, Michael Kraus, Dan Beutler) to ostatnia szansa, by coś z tym klubem osiągnąć - przegrali Puchar DKB, a na mistrzostwo szans już nie mają (trudno będzie nawet o podium).
HSV +3,5 @1.57 bet365 ✅
Co daje AKO: 1,92
Dla odważniejszych polecam niższe handi w stronę HSV.
+2,5 @1.92 Marathon ✅
+1,5 @2.00 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Atletico Madryt - Barcelona
Typ: Atletico (HA +3,5) ✅✅✅ (25-20)
Kurs: 1,78 Pinnacle
Handballowe &quot;Gran Derbi&quot; będzie gratką dla kibiców szczypiorniaka już dziś o 19:00. Mimo, że Barcelona dominuje w tym sezonie, jestem pewien że piłkarze ręczni z Madrytu nie odpuszczą tego spotkania i będzie to zacięty bój do samego końca. Jeśli chodzi o tegoroczną LM to Los Colchoneros fazę grupową zakończyli z marnym bilansem pięciu wygranych i pięciu porażek, w 1/8 finału troszkę niespodziewanie odprawiając z kwitkiem Fusche Berlin. Barcelona natomiast w tegorocznej edycji LM przegrała zaledwie raz (co ciekawe właśnie z Füchse - wspaniały mecz Bartka Jaszki), pozostałe jedenaście gier kończąc pewnymi zwycięstwami. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki drużyn w tym sezonie przedstawiają się one następująco:
BM Atletico - FC Barcelona 31:34 (Superpuchar Hiszpanii)
BM Atletico - FC Barcelona 24:32 (Puchar Ligi Hiszpańskiej)
BM Atletico - FC Barcelona 22:25 (Liga Asobal)
Jak widać w 2 z 3 spotkań ten handicap by wystarczył i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Liczę na wielką chęć rewanżu zawodników z Madrytu i na to, że zrobią wszystko aby rewanż nie był tylko formalnością. Co do składów to wszyscy wiemy jakimi wspaniałymi zawodnikami dysponują drużyny. W Atletico zabraknie jedynie Nikolaja Markussena, który przeszedł do ligi katarskiej. Osobiście liczę na to, że dziś Kiril Lazarow i Ivano Balić wzniosął się na wyżyny swoich możliwości i może zobaczymy niespodziankę ? Kto wie ????
Szacun dla tych dwóch panów zaznaczonych na zielono. Do tego brawo dla naszego Mariusza Jurkiewicza, brawo Hombrados. Wg świetny mecz Atletico. I pomyśleć, że na Bet365 kurs na czystą 1 wynosił 3,80 ! Ale jakbyśmy wiedzieli:grin: heh Tak czy tak szacun się należy, świetny mecz !
THW Kiel - MKB Veszprém
Typ: THW Kiel ✅✅✅ (32-31)
Kurs: 1,30 William Hill
Tutaj nie będę dużo pisał, gdyż odniosę się do tego co napisał kolega wyżej. Thw jest po prostu drużyną lepszą i jeśli chce obronić tytuł to musi zrobić pierwszy krok, którym niewątpliwie jest wygrana u siebie.Kilończycy to drużyna kompletna, istna plejada gwiazd, której potęgi nie osłabia nawet kontuzja rozgrywającego Christiana Zeitza (złamana kość śródręcza). Dodam również, że oba zespoły spotkały się w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów w fazie grupowej. Po niezwykle zaciętym meczu w Veszprém górą byli Madziarzy, którzy zwyciężyli 31:30. W rewanżu jednak kilończycy rozbili swych rywali w proch i pył, wygrywając aż 31:20. Stawiam 1.
Metalurg - Vive Targi
Typ: Vive ✅✅✅ (25-27)
Kurs: 2,10 Bet365
No cóż, odpowiadając na pytanie które wszyscy zadają a propo tego meczu &quot;Kto po raz pierwszy w historii dostąpi zaszczytu stąpania po parkiecie handballowego raju w Kolonii? odpowiadam że Vive Targi Kielce. A żeby tak się stało mam nadzieję, że zrobią pierwszy krok już Skopje. Co do tego, że mecz będzie bardzo zacięty nikogo przekonywać nie trzeba. Zespoły bowiem spotkały się już w fazie grupowej i wyniki przedstawiają się następująco:
Metalurg - Vive Targi 21:23
Vive Targi - Metalurg 21:20
Oba spotkanie punkt za punkt, z małą ilością bramek. Jednym słowem walka na całego. Myślę , że w niedzielę z tej walki wyjdą zwycięsko zawodnicy Vive. Wszystko wskazuje na to, że oba zespoły do pierwszego niedzielnego pojedynku przystąpią w najsilniejszych zestawieniach. Pomimo wcześniejszych negatywnych prognoz do gry powrócił Filip Mirkulovski, w Legionowie i Kielcach zaś kibice podziwiali popisy nieobecnych jeszcze nie tak dawno Ivana Cupicia, Tomasza Rosińskiego i Manuela Strleka. Widać ewidentnie że są po kontuzjach, ale myślę że o ile Rosa i Strlek aż tak bardzo jednak nie pomogą to na pewno ważne będzie doświadczenie Ivana. Dodam jeszcze, że oba zespoły w swoich szeregach mają graczy, którzy podnosili już puchar LM. W ekipie ze stolicy Macedonii jest to Renato Vugrinec, w kieleckiej drużynie zaś Uros Zorman. (3-krotnie). Liczę na pełny gaz ekipy Vive, świetny mecz mojego ulubionego polskiego zawodnika Michała Jureckiego i wygraną gości.
Co do meczu SG Flensburg - HSV Hamburg to odpuszczam to spotkanie. Typowy no bet. Spotkania między tymi drużynami w tym sezonie były tak wyrównane, że nawet z handicapem ciężko na kogoś stawiać. Linie goli to też nie najlepszy pomysł bo raz np. w lidze był wynik 23:23 a w LM 31:28. Także powtarzam jeszcze raz no bet.
Powodzenia !

Pięknie ręczna powchodziła, pięknie :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
myślę że o ile Rosa i Strlek aż tak bardzo jednak nie pomogą
No to chyba nie widziałeś w akcji Tomka. Uros na środku ma alternatywę. Rosa jest kompletnym zawodnikiem. Z powodzeniem radził sobie w Piotrkowie na pozycji.. lewego rozgrywającego.
Swoją drogą dziś Kielce będą raczej szukać gry z kołem. Przez większość spotkania w środę takiej opcji szukali. Widać było ewidentnie, że sztab szkoleniowy wychwycił jakieś mankamenty na środku obrony ekipy z Macedonii. Musa w dobrej formie, także swoje powinien zagrać. Wynik ciężki do typowania, jednak dziś to ISKRA powinna wyjść zwycięsko z tego pojedynku.
kłopotem Bogdana Wenty może być na przykład obsada prawego skrzydła. Ivan Cupic wrócił po kontuzji, ale formą nie błyszczy.
Jeszcze pozwolę sobie odnieść się do tego.
Kłopotem?? OK. Ivan w najlepszej formie nie jest, jednak z każdym dniem do niej wraca. Nie zapominajmy, że ma solidnego zmiennika, a obecnie to chyba nawet trudno wskazać kto tu jest zmiennikiem. Mowa o Tottim. Jeśli jemu nie będzie szło, jest przecież... Mateusz Jachlewski. Praworęczny, jednak Siwy pokazywał już nie raz że świetnie radzi sobie zarówno na prawym jak i lewym skrzydle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Kłopotem i już wyjaśniam dlaczego. W normalnej dyspozycji Ivan wyszedłby w siódemce i zamiatał jak to ma w swoim zwyczaju. A teraz, Bogdan Wenta może mieć problem w stylu: postawić na Ivana, który może coś zepsuć czy na solidnego Olafssona, który jednak trochę odstaje od Cupica (ale myślę, że to o wiele lepszy skrzydłowy niż ci z Metalurga). Jachlewski na prawym skrzydle w takim meczu? Nie ma mowy jak dla mnie.
Co do Rosińskiego to zgadzam się, ale prawdziwa weryfikacja formy będzie dzisiaj, Piotrków, który podchodzi do meczu z podejściem &quot;my już wygraliśmy w tym sezonie wszystko, zwłaszcza w Płocku i już nic nie musimy&quot; to jednak nie Metalurg.
Ja tego tak różowo nie widzę, przynajmniej nie dzisiaj, na wyjeździe. Tkaczyk, Lijewski, Buntic - wszyscy narzekają na małe urazy. Z drugiej strony Metalurg to rzeczywiście nie jest najmocniejsza ekipa, myślę, że gdyby dostali się do Final Four, zostaliby w nim niemiłosiernie zbici.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
No to chyba nie widziałeś w akcji Tomka. Uros na środku ma alternatywę. Rosa jest kompletnym zawodnikiem. Z powodzeniem radził sobie w Piotrkowie na pozycji.. lewego rozgrywającego.
Rzeczywiście spotkań z Piotrkowem nie oglądałem i jeśli Tomek zagrał dobrze to nic tylko się cieszę (sam widzisz przecież w którą stronę typuje spotkanie). Ale z tym co napisałeś się nie zgodzę. Oczywiście pamiętam dobrze Rosę z przed kontuzji tak i z meczy w Vive jak i reprezentacji i jako środkowy grał wręcz fantastycznie (rzut ,strzał, drybling, wejście itp itd). Ale widziałem w meczach z Chrobrym Głogów i Orlen Wisłą Płock , że wyraźnie widać iż jest po kontuzji. Nie wmówisz mi że jest to to samo co kiedyś. Co mi się najbardziej rzuciło w oczy to brak tej dynamiki co zawsze. A już pisanie o dobrym meczu z Piotrkowem w kontekście meczu LM z Metalurgiem to wiesz:grin: Ale w sumie obym się ja mylił, Ty miał racje a mecz wygrało Vive. Pzdr
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Broń boże porównywać tych dziadów z Piotrkowa do ekipy Metalurga. NIE NIE NIE. Chciałem tylko powiedzieć, że nawet po kontuzji Rosa jest wzmocnieniem, a wraz z przypływem formy, która prędzej czy później (mam nadzieję że prędzej) wróci siła kieleckiego zespołu rośnie.
postawić na Ivana, który może coś zepsuć czy na solidnego Olafssona, który jednak trochę odstaje od Cupica (ale myślę, że to o wiele lepszy skrzydłowy niż ci z Metalurga)
A i tak pewnie w trakcie meczu będą rotację. ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Siema Panowie. Jeszcze niecałe 3 godzinki ???? Czujecie to ?
Bardzo się ciesze z powrotu Rosy. W obliczu urazu Młodego, mamy Tomka który dysponuje fajnym rzutem i gdy czasem brakuje pomysłu na wymyślne rozgrywanie, on potrafi wziąć piłkę i rzucić celnie pod dużą presją.
Jeżeli Stanić nie odpali, będzie dobrze. Myślę, że mimo wszystko zacznie dziś Ivan na skrzydle. Jest w obwodzie świetny Totti, więc jeżeli Cupić nie będzie trzymał poziomu reakcja z ławki będzie bardzo szybka.
Boje się serii punktowych Metalurga. Jak złapią fazę przy tych trybunach to może być ciężko. Wszystko właśnie może się zacząć od Darko Stanica.
http://tv.vivetargi.pl/pl/filmy/-/Ostatnie-godziny-do-bitwy-w-Skopje
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Koledzy oby tak było jak mówicie i jeśli Uros będzie miał przestoje w meczu (które mu się ostatnio zdarzają) to wypełni je Rosa i takowych w spotkaniu po stronie gości nie będzie;) Tak czy siak spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Co do skrzydła to myślę że zaczniemy jednak z Cupiciem. -&gt;
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Witam.
Moja wypowiedź na temat tego meczu zawężona będzie tylko do tego na kogo dziś postawiłem. Mianowicie na gospodarzy, zagrałem na nich po tym jak oglądałem mecz w poprzedniej fazie Ligi Mistrzów Naszych piłkarzy (chodzi o mecz wyjazdowy,wiem wiem to nie taki sam zespół jak poprzedni) ale uważam, że Nasi powinni dziś powalczyć o...jak najmniejszą statę bramkową przed spotkaniem w Hali Legionów. Mój typ 1 po kursie 2,06 w STS-ie w tej chwili już jest 2,00 a na Naszych 2,11, na remis 8,00. Pozdrawiam i przepraszam za brak głębszej analizy. Do boju METALURG !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
nie jestem znawcą piłki ręcznej, ale panowie i panie co to za kabaret? sędziowie lecą w kulki... to jakaś masakra co oni wyrabiają. Odwołują dwie minuty, a nasi dostają dwie minuty mimo iż mógł spokojnie darować sobie to. Tak samo z tymi uderzeniami na początku podczas rzutu. A karne też nie sprawiedliwe, naprawdę widać że panowie z Izraela nie są arbitrami godnymi sędziowania ćwierćfinału...
Brawo Vive! mimo iż sędziowie cały czas gwizdali to Kielczanie wygrywają super !
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
nie jestem znawcą piłki ręcznej, ale panowie i panie co to za kabaret? sędziowie lecą w kulki... to jakaś masakra co oni wyrabiają. Odwołują dwie minuty, a nasi dostają dwie minuty mimo iż mógł spokojnie darować sobie to. Tak samo z tymi uderzeniami na początku podczas rzutu. A karne też nie sprawiedliwe, naprawdę widać że panowie z Izraela nie są arbitrami godnymi sędziowania ćwierćfinału...
Akurat to było do przewidzenia. Rozumiem, że gospodarzą pomagają &quot;ściany&quot;, ale już bez przesady. Ostatnie 10 minut tych sędziów powinno im zakończyć kariery!
W Kielcach im pokażemy, że sami nie są w stanie nawiązać walki.
W Kielcach tylko ISKRA!!!
 
S 1

soccer91

Użytkownik
Ja czytałem ciekawa opinie na jednym z wielkich portali (komentarz pod tekstem jakiegoś anonima)
Sędziowie z Izraela - żydzi specjalnie pomagali gospodarzom mając w pamięci historie
A chodzi mi o rzeź w kieleckim na żydach. Ale w ck wiadomo kto wygra ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt (Handicap azjatycki +6,5) ⛔ (32:24)
Kurs: 1,52 Bet365
Nie ma bardzo się tutaj o czym rozpisywać. W pierwszym meczu wygrana Atletico 25:20 i wg mnie jutro tylko przypieczętują awans. Nie wyobrażam sobie aby po tak dobrym meczu dali teraz sobie wydrzeć awans. A że linia handicapu jak dla mnie za wysoka nic tylko korzystam. Nie wyobrażam sobie żeby Barcelona miała wygrać to spotkanie 7 bramkami. Jak dla mnie max 3-ma i odpadnięcie z LM. Jak będzie zobaczymy. Niemniej jednak 3mam kciuki za Balicia i resztę.
Vive Targi Kielce - Metalurg Skopje
Typ: Vive Targi Kielce ✅✅✅ (26:15)
Kurs. 1,25 Bet365

Tak jak wyżej też nie ma się co rozpisywać zbytnio. Myślę, że spokojnie mistrzowie Polski postawią w tym meczu kropkę nad i. Mecz będą sędziować dużo bardziej liczący się arbitrzy więc nie powinno być takich jaj jak w Skopje. Do tego cieszy postawa Tomka Rosińskiego, który zagrał w pierwszym meczu świetne spotkanie. Dodatkowo widać było ewidentnie jak ważna jest długa ławka rezerwowych (którą oczywiście lepszą ma Vive). Zawodnicy Metalurga w drugiej połowie pierwszego meczu mieli chyba z 10 takich minut w których kompletnie siedli i grali totalne sito. I w tym momencie Vive tak wysoko odskoczyło. Licze na powtórkę w Kielcach.
W dodatku to przecież tylko 2 bramki przewagi a goście chyba już nie wierzą w awans. Jak twierdzi macedońska gazeta Kurir, do naszego kraju nie przyjadą Miladin Kozlina (skarży się na uraz ramienia) oraz Damir Batinović(niezdolny do gry z powodu wstrząsu mózgu). Trener Lino Cervar może mieć kłopoty także z obsadą bramki. Darko Stanić skarży się podobno nadal na bóle, choć raczej zagra. Filip Mirkulovski i Velko Markovski przeszli już rekonwalescencję po kontuzjach, ale o ich ewentualnym występie w niedzielę zdecyduje przed samym meczem sztab medyczny Metalurga Skopje. Stawiam 1.

Jak coś to ako z tych 2 spotkań wynosi 1,9. Powodzenia !
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Barcelona - Atletico Madryt Typ: Atletico Madryt (Handicap azjatycki +6,5) Kurs: 1,52 Bet365 Nie ma bardzo się tutaj o czym rozpisywać. W pierwszym meczu wygrana Atletico 25:20 i wg mnie jutro tylko przypieczętują awans. Nie wyobrażam sobie aby po tak dobrym meczu dali teraz sobie wydrzeć awans. A że linia handicapu jak dla mnie za wysoka nic tylko korzystam. Nie wyobrażam sobie żeby Barcelona miała wygrać to spotkanie 7 bramkami. Jak dla mnie max 3-ma i odpadnięcie z LM. Jak będzie zobaczymy. Niemniej jednak 3mam kciuki za Balicia i resztę.
A ja myślę że jest się nad czym rozpisywać. Nie dziwne że ten handicap ustawiony tak a nie inaczej skoro Barca musi odrabiać aż 5-bramkową stratę z pierwszego meczu. Parę postów wyżej przytoczyłeś wyniki bezpośrednich starć tych drużyn z obecnego sezonu i już raz Rutenka i spółka tą linię pokryli. Jutro nie będzie przeproś, wydaje się że od pierwszych minut Blaugrana z furią rzuci się na rywala. Oglądałem w środę wyjazdowe spotkanie z Ademarem, notabene zwycięstwo zapewniło ówczesnym gościom na sięgnięcie po 20 tytuł w historii. W pierwszym meczu Barcę powstrzymał Hombrados wybrany zresztą do siódemki kolejki wg EHF. Choć to nie jego parada była obroną tygodnia (Balić mistrzostwo świata za to co zrobił). Jaki jeszcze można wysnuć wniosek po ubiegłotygodniowej porażce ? Ano należy wg mnie zwrócić uwagę na fakt, że Barcelona w obecnych rozgrywkach (czy to Asobal czy CL) poniosła 2 porażki. Co łączy obie te wpadki ? Termin rozgrywania meczu. Mianowicie, jeśli prześledzisz uważnie kalendarz spotkań dostrzeżesz iż oba niepowodzenia poprzedzone były spotkaniami reprezentacji (mecz w Berlinie zaraz po MŚ, mecz w Madrycie po dwumeczu eliminacyjnym). Teraz był tydzień treningów, przedzielony meczem w Leon, to będzie nowa historia. Uważam że jak najbardziej Barcelonę stać na wysoką wygraną w dniu jutrzejszym. Owszem, strata jest pokaźna ale w Palau Blaugrana jak najbardziej do odrobienia.
Ale nie o tym chciałem po prawdzie. Veszprem, 16:00 - to będzie danie główne tych ćwierćfinałów. Teoretycznie wszystko się zgadza w tej parze. Pierwszy mecz zgodnie z przewidywaniami wygrali podopieczni Gislassona. Ale dokonali tego po istnym horrorze w Sparkassen. Dość powiedzieć że na 12 min przed końcem gracze Ortegi prowadzili +6 i zdawali się kontrolować w pełni wydarzenia na parkiecie. A grali świetnie, to nie Zebry miały słabszy dzień a mistrzowie Węgier rozgrywali cudowne zawody. Jednak chwila dekoncentracji + wykluczenie Nagy&#39;a w bardzo ważnym momencie całą tą zaliczkę roztrwoniły. A w dodatku rzut Narcisse&#39;a zapewnił Kilończykom minimalną przewagę przed rewanżem. Veszprem już raz w tym sezonie ograł mistrzów Niemiec i moim zdaniem jak najbardziej jest w stanie powtórzyć to jutro. Przede wszystkim Węgrzy stanowią jedność, dyrygowani przez fantastycznego Laszlo, wspierani przez najlepszą moim zdaniem dwójkę bramkarzy (Fazekas i Miro). Fantastycznie odcinane skrzydła - GVS swoją pierwszą bramkę przed tygodniem rzucił po 40 min gry... Plus fantastyczny, może nawet trochę fanatyczny doping na trybunach. Ja tutaj jestem w stanie wyobrazić sobie F4 bez THW.
Awans Veszprem @2,20 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom