>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

P 0

pablo13

Użytkownik
Witam
Otóż mam takie pytanie:
Założyłem kiedyś konto w Pinnacle na dane osobowe mojej mamy, ponieważ miała konto internetowe w banku.
Wtedy byłem pełnoletni ale nie miałem konta internetowego w banku bo nie miałem dochodów a chciałem szybko pograć bo zbliżał sie mundial 2010
Moja mama i ja mieszkamy w jednym domu i mamy taki samy adres zameldowania
Ostatnio i ja sobie założyłem konto internetowe w banku i chciałbym zalożyć swoje konto w Pinnacle
z takim samym nazwiskiem i adresem zamieszkania jak moja mama
Nie będzie przeszkód??
z góry dziękuje za odp
chłopaki pomóżcie ;/
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Rozważam założenie konta na Pinnacle. Mam parę pytań do osób grających tam.
1. Czy przy weryfikacji oczekują jeszcze coś oprócz skanu dowodu?
2. Czy jest tam dobra oferta NBA? Widzę, że nie ma zakładów na zawodników. Pojawią się przed meczami czy tylko są zakłady na wygrane zespołów?
3. Czy ktoś miał jakieś problemy przy wpłatach/wypłatach?
4. Czy ogólnie polecacie tego buka z właśnego doświadczenia?
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
1) Skanu dowodu ani razu nie trzeba tam wysyłać, przynajmniej jeśli nie robi się im żadnych problemów. Ja wypłacałem kilkanaście razy, raz więcej raz mniej i ani razu nie wymagali żadnej weryfikacji danych.
2) Nie gram NBA, ale wiem, że raczej spotkasz tam najprostsze zakłady typu 1 lub 2, czy handicapy na mecz.
3) Nigdy. Wcale. Wogóle. Nigdy.
4) Najlepszy buk na świecie, możeż zagrać za więcej niż w innych. Buk do singli. Ostatnio zrobili coś w kierunku polepszenia zakładów ako i uatrakcyjnienia ich, ale ciągle raczej nie są super extra dla ludzi chcących puścić taśmę za kilka zł.
Polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Witam
Otóż mam takie pytanie:

Założyłem kiedyś konto w Pinnacle na dane osobowe mojej mamy, ponieważ miała konto internetowe w banku.
Wtedy byłem pełnoletni ale nie miałem konta internetowego w banku bo nie miałem dochodów a chciałem szybko pograć bo zbliżał sie mundial 2010
Moja mama i ja mieszkamy w jednym domu i mamy taki samy adres zameldowania

Ostatnio i ja sobie założyłem konto internetowe w banku i chciałbym zalożyć swoje konto w Pinnacle
z takim samym nazwiskiem i adresem zamieszkania jak moja mama
Nie będzie przeszkód??

z góry dziękuje za odp
chłopaki pomóżcie ;/
Zanim założysz swoje konto i wpłacisz pieniądze napisz do pinnacle maila i przedstaw swój problem. Jest to taka sprawa, że najlepiej otrzymać indywidualną odpowiedź u źródła. Napisz może, że mama korzystała z konta (że to było jej, a nie Twoje) i od jakiegoś czasu jest już nieaktywne, a Ty teraz chcesz założyć swoje na siebie, lecz jak mówisz adres i nazwisko się im powtórzy. Pinnacle nie należy do buków policyjnych, ale jednak sprawa wymaga wysłania do ich supportu maila i otrzymania odpowiedzi. Wtedy wszystko już będziesz miał jasne. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Dzięki a tego maila to po angielsku napisać??
pozdro ????
Do obsługi klienta Pinnacle jest jeden mail ( [email protected] ), tak więc chyba support mają w języku angielskim. Szczerze powiedziawszy to nigdy nie pisałem do nich po polsku, więc nie wiem czy mają polskich konsultantów. Jeśli radzisz sobie z angielskim to napisz po ang, ja nawet gdy dostępna u buków jest polska pomoc wolę napisać po angielsku, bo jakoś bardziej ufam lokalnym co do ich znajomości firmy i zasad bukmachera.
Przejrzałem właśnie stronkę Pinnacle dość dokładnie i niestety nie znalazłem nic, odnośnie możliwości pisania do supportu w konkretnych językach, tak więc najprawdopodobniej jedynie język angielski jest akceptowany. (Ale jak napisałem wcześniej mogę się mylić, gdyż sam nigdy po polsku nie pisałem). Pozdrawiam ;)
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Mam pytanie co do przelewów internetowych. Czy faktycznie jak wpłace do buka kase to idzie ona 3-5 dni roboczych ? Nigdy przez przelew internetowy nie wpłacałem. Wydaje mi sie, że kasa powinna być od razu na koncie u buka. Może ktoś napisac czy faktycznie przelew internetowy zajmuje 3-5 dni ??
 
Z 0

zotts

Użytkownik
z supportem nie ma zadnych problemow z komunikacja, czy po angielsku, czy po polsku, czy po japonsku jak ktos zna, maja multi-jezykowa obsluge klienta, wiec smialo pisac po polsku. Z doswiadczenia wiem, ze najlepiej tlumaczy support angielski.
Jesse jesli chodzi o depozyty to najlepiej Przelewy24.pl sa megaszybkie, 10min i kasa na koncie buka. 3-5dni malo realne, chyba ze wybrales opcje bank-transfer to byc moze(wyplata tyle idzie to sie zgodze).
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czy istnieje taka możliwość aby zrobić depozyt neteller a dokonać wypłatę moneybookers dodam jeszcze że do tej pory wpłacałem i wypłacałem tylko przez moneybookers.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Wydaje mi się,że Pinnacle wprowadził znacznie większą marżę.
Jeszcze kilka dni temu na zdarzenia o tym samym kursie (tzw.50/50) był kurs 1.952,a teraz wyświetla mi się 1.909.Też to zauważyliście?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
3. Czy ktoś miał jakieś problemy przy wpłatach/wypłatach?
4. Czy ogólnie polecacie tego buka z właśnego doświadczenia?
3) Nigdy. Wcale. Wogóle. Nigdy.
4) Najlepszy buk na świecie, możeż zagrać za więcej niż w innych. Buk do singli. Ostatnio zrobili coś w kierunku polepszenia zakładów ako i uatrakcyjnienia ich, ale ciągle raczej nie są super extra dla ludzi chcących puścić taśmę za kilka zł.
Polecam! ;)
no to pora na łyżkę dziegciu...
chciałem zrobić wypłatę, ale została cofnięta, bo nie obróciłem depozytu!!!
zanim cokolwiek wypłacisz, musisz hajs obrócić jeden raz!!!
jak to było?
- trzymam $$$ na eMBe
- miałem parę pomysłów na grę i wrzuciłem na pncl, coś tam pograłem
- pojawił się fajny typ z ITF (tego oczywiście pncl nie ma w ofercie), więc chciałem wrzucić trochę $$$ do innego buka i zagrać...
- ZONK!!! nie obróciłem całością depozytu jeden raz, a to jest wymóg przed wypłatą
- oczywiście dla jasności - pncl ma takie wymogi mimo, że nie daje żadnego bonusa ani nic w tym rodzaju
dla mnie jest to dziwne... czy wszystkie buki tak mają?


Wydaje mi się,że Pinnacle wprowadził znacznie większą marżę.
Jeszcze kilka dni temu na zdarzenia o tym samym kursie (tzw.50/50) był kurs 1.952,a teraz wyświetla mi się 1.909.Też to zauważyliście?
tez to zauwazyłem, zwłaszcza w mniej popularnych rynkach (swoją drogą to oferta mniej popularnych sportów i lig jest tragiczna)

ogólnie buk niezły, ale wg mnie ma duuuużo lepszą opinię niż jest w rzeczywistości...
dobre opinie o bet563 się potwierdziły, w przypadku pncl jestem lekko rozczarowany...
 
I 0

inzynier

Użytkownik
Witam mam kilka pytań dot. pinnacle, oto one:
- jak jest z zakładami akumulowanymi, mogę np zagrać barcelone i real na jednym kuponie, bo poczytałem tu trochę i wychodzi że różnie
- czytałem gdzieś że wypłatę można zlecić dopiero po minięci 30 dni od wpłaty czyli np wpłacam 1k, robię z niego 3k tego samego dnia i chce wypłacić, mogę czy nie?
- jak jest z limitami na pinnacle konkretniej mam zamiar grać za 10k, ogólnie to 1 ligi, ligi mistrzów jakieś ufc i trochę tenisa. Po kilku takich zakładach dostanę jakiś limit?
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
1.Możesz tam robić akumulatory, z tym, że do końca nie wiem jak tam jest. Niektóre mecze, które mają w ofercie single, nie można stosować w akumulatorach.
2.Możesz.
3.Jeszcze przed postawieniem zakładu masz tam wyjaśnione jaki jest limit ;)
 
I 0

inzynier

Użytkownik
No właśnie buk prawie bez limitów a tu a moneyline np max stawka 30k wpisuje aby postawić 10k a obok wyświetla mi się okienko że max stawka to trochę ponad 3k i to wyświetla mi się przy każdym możliwym spotkaniu, więc co jest nie tak?
 
Do góry Bottom