>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

nas 78

nas

Użytkownik
Czy ktoś dostał jakąś odpowiedź od Marathonu odnośnie tych poblokowanych kont? Może komuś już przywrócili konto do &#39;normalności&#39;?
To jeszcze potrwa do kilku dni pewnie.Tak jak ktoś wcześniej pisał mieli awarie systemu płatności. Generalnie czekają na potwierdzenia od skrilla kto ile dokładnie deponował środków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
a jak to wyglada na gry live? Maja ciekawa oferte na tenis live &#39;kto zdobedzie nastepny punkt&#39; bo w wiekszosci bukow jest co drugi punkt a tutaj mozna obstawiac kazdy, teoretycznie idealnie pod progresje, ale moze sie zdarzyc ze grajac za male stawki dojdziemy gdzies do 128j i wtedy? Wiec orientuje sie ktos z limitami na live?
Limity na live są wyświetlane w okienku z zakładem, pisze coś takiego &quot;Max stake: np 150.00&quot;
 
K 0

kochanpl

Użytkownik
dobry buk wrecz moge powiedziec bardzo dobry aktualnie nie mam na nim kase a wlasnie chcialem wplacic a tu nie dziala wiec wbijam tu i czytam wpierw o jakies banach i bledach systemu hmm dziwne....
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ogólnie używałem go od pół roku, fajny. Żadnych problemów z wpłatami , wypłatami.
Raz mi źle rozliczyli kupon ale po interwencji szybko skorygowoli.
Kursy zabójcze, wybór zdarzeń również.
Live trochę kuleje.
Jak dla mnie najlepszy ... do dzisiaj. offline od 6:00 i zero wyjaśnień. Mało poważne.
 
M 5

monray03

Użytkownik
Został ktoś może z zablokowanym kontem u nich i czeka na odblokowanie? Mam konto zablokowane od dwóch tygodni po tym jak system generował ponoć pieniądze z niczego i paru ludzi to powypłacało. U mnie nic takiego się nie działo a mimo to zablokowali. Napisali mi, że czekają na potwierdzenie wpłat i wypłat od skrilla... no ale co tak długo... kasę mam zamrożoną, poza tym pograłbym tam, mają najlepsze kursy.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Miał ktoś z nimi problemy po wygraniu od nich większej sumki? Zablokowali mi konto za zagranie mocniej na live wałka z Malezji. I niby chcą dokumenty tylko do weryfikacji...Będą robić problemy czy raczej zaakceptują to co wysłalem?
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy dokładnie co muszę wysłać do weryfikacji?

could you please send in the following documents:
- proof of age for MoneyBookers (Skrill) account owner,
- proof of address for MoneyBookers (Skrill) account owner,
- letter of consent from MoneyBookers (Skrill) account owner, confirming that your financial transactions, involving mentioned MoneyBookers (Skrill) e-wallet on Marathonbet account were authorized by him/her self. Where possible, please send a full colour scan/photo
Zaznaczam że zawiesili mi konto, dlatego że wpłaciłem pieniądze ze skrilla mojego brata. Z góry dziękuję.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy dokładnie co muszę wysłać do weryfikacji?



Zaznaczam że zawiesili mi konto, dlatego że wpłaciłem pieniądze ze skrilla mojego brata. Z góry dziękuję.
Musisz wysłać screeany moneybookers potwierdzające wiek właściciela konta potwierdzające twój adres upoważnienie pisemne od brata że zgadza się na to abyś wpłaty i wypłaty robił z jego konta moneybookers. Te upoważnienie to ma być podpisane jego imieniem i nazwiskiem (rozumiem że wpłaty dokonywałeś z konta brata a dane konta na marathonbet są twoje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak to jest w końcu z PLN ? Można mieć w złotówkach konto ? Przy rejestracji jest opcja wyboru polish zł, z czego się bardzo ucieszyłem, ale tu czytałem o jakiś problemach Jeśli chodzi o surebety to najlepsze rozwiązanie bo tak to dochodzi 2,42% w skrill za przewalutowanie.
 
Do góry Bottom