>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
I Runda na Zachodzie:
(1) Oklahoma City Thunder, (8) Houston Rockets (START SERII niedziela/pon 3.30)

Game 1: at OKC, Sun., April 21, 9:30 p.m., TNT
Game 2: at OKC, Wed., April 24, 7:00 p.m., TNT
Game 3: at HOU, Sat., April 27, 9:30 p.m., ESPN
Game 4: at HOU, Mon., April 29, TBD
Game 5: at OKC, Wed., May 1, TBD*
Game 6: at HOU, Fri., May 3, TBD*
Game 7: at OKC, Sun., May 5, TBD*
(2) San Antonio Spurs, (7) Los Angeles Lakers (niedziela 21.30)


Game 1:
at SA, Sun., April 21, 3:30 p.m., ABC
Game 2: at SA, Wed., April 24, 9:30 p.m., TNT
Game 3: at LA, Fri., April 26, 10:30 p.m., ESPN
Game 4: at LA, Sun., April 28, 7:00 p.m., TNT
Game 5: at SA, Tue., April 30, TBD*
Game 6: at LA, Thu., May 2, TBD*
Game 7: at SA, Sat.., May 4, TBD*
(3) Denver Nuggets, (6) Golden State Warriors (sobota 23.30)

Game 1: at DEN, Sat., April 20, 5:30 p.m., ESPN
Game 2: at DEN, Tue., April 23, 10:30 p.m., TNT
Game 3: at GS, Fri., April 26, 10:30 p.m., ESPN2
Game 4: at GS, Sun., April 28, 9:30 p.m., TNT
Game 5: at DEN, Tue., April 30, TBD*
Game 6: at GS, Thu., May 2, TBD*
Game 7: at DEN, Sat., May 4, TBD*
(4) Los Angeles Clippers, (5) Memphis Grizzlies (sobota/nd 4.30)

Game 1: at LA, Sat., April 20, 10:30 p.m., ESPN
Game 2: at LA, Mon., April 22, 10:30 p.m., TNT
Game 3: at MEM, Thu., April 25, 9:30 p.m., TNT
Game 4: at MEM, Sat., April 27, 4:30 p.m., TNT
Game 5: at LA, Tue., April 30, TBD*
Game 6: at MEM, Fri., May 3, TBD*
Game 7: at LA, Sun., May 5, TBD*
I Runda na Wschodzie:
(1) Miami Heat, (8) Milwaukee Bucks (niedziela/pon 1.00)


Game 1:
at MIA, Sun., April 21, 7:00 p.m., TNT
Game 2: at MIA, Tue., April 23, 7:30 p.m., NBA TV
Game 3: at MIL, Thu., April 25, 7:00 p.m., TNT
Game 4: at MIL, Sun., April 28, 3:30 p.m., ABC
Game 5: at MIA, Tue., April 30, TBD*
Game 6: at MIL, Thu., May 2, TBD*
Game 7: at MIA, Sat., May 4, TBD*
(2) New York Knicks, (7) Boston Celtics (sobota 21.00)


Game 1:
at NY, Sat., April 20, 3:30 p.m., ABC
Game 2: at NY, Tue., April 23, 8:00 p.m., TNT
Game 3: at BOS, Fri., April 26, 8:00 p.m., ESPN
Game 4: at BOS, Sun., April 28, 1:00 p.m., ABC
Game 5: at NY, Wed., May 1, TBD*
Game 6: at BOS, Fri., May 3, TBD*
Game 7: at NY, Sun., May 5, TBD*
(3) Indiana Pacers, (6) Atlanta Hawks (niedziela 19.00)


Game 1:
at IND, Sun., April 21, 1:00 p.m., TNT
Game 2: at IND, Wed., April 24, 7:30 p.m., NBA TV
Game 3: at ATL, Sat., April 27, 7:00 p.m., ESPN
Game 4: at ATL, Mon., April 29, TBD*
Game 5: at IND, Wed., May 1, TBD*
Game 6: at ATL, Fri., May 3, TBD*
Game 7: at IND, Sun., May 5, TBD*
(4) Brooklyn Nets, (5) Chicago Bulls (sobota/nd 2.00)

Game 1: at BK, Sat., April 20, 8:00 p.m., ESPN
Game 2: at BK, Mon., April 22, 8:00 p.m., TNT
Game 3: at CHI, Thu., April 25, 8:30 p.m., NBA TV
Game 4: at CHI, Sat., April 27, 2:00 p.m., TNT
Game 5: at BK, Mon., April 29, TBD*
Game 6: at CHI, Thu., May 2, TBD*
Game 7: at BK, Sat., May 4, TBD*

Zapraszam do dyskusji i podawania typów, zarówno tych długoterminowych jak i na poszczególne mecze.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Krótko i zwięźle - mówcie co chcecie (bo fakt, na papierze argumenty są jednoznaczne), ale ja sądzę, że można za kilka złotych na awans Jeziorowców postawić. Tym bardziej, że grają ze Spurs, którzy miewają różne &quot;przebłyski&quot; w PO (e.g. dwa lata temu z Memphis). Myślę, że mimo, a może właśnie ze względu na brak Kobe&#39;go zaangażowanie będzie potężne ze strony graczy, a tak besides, to nie odmawiałbym im umiejętności i potencjału, tak prawdę mówiąc. Zgoda, że na papierze wygląda, że Spurs nie powinni mieć problemu, ale ja sądzę, że Lakersi powalczą po prostu i może coś tam postawię na nich ???? Pozdrawiam

edit: widzę, że na LA Lakers 5,75 ;) Warte rozważenia ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Straszna szkoda tej kontuzji Kobasa, bo ten pojedynek byłby naprawdę mega ciekawy...A tak jednak myslę, że Spurs to ogarną. Końcówkę sezonu ewidentnie odpuszczali i nie zdziwię się jak teraz się odrodzą...
Wystawił już jakiś buk kursy na awanse z 1 rundy ? Ciekaw jestem czy uzbiera się jakaś godna rozważenia taśma z faworytów.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Straszna szkoda tej kontuzji Kobasa, bo ten pojedynek byłby naprawdę mega ciekawy...A tak jednak myslę, że Spurs to ogarną. Końcówkę sezonu ewidentnie odpuszczali i nie zdziwię się jak teraz się odrodzą...
Wystawił już jakiś buk kursy na awanse z 1 rundy ? Ciekaw jestem czy uzbiera się jakaś godna rozważenia taśma z faworytów.
W Unibecie są już kursy na awans do 2 rundy. Tak jak można było się spodziewać, szału nie ma delikatnie mówiąc, kursy na faworytów mocno zaniżone. 7.25 na awans Lakers chyba można za drobne spróbować, jeżeli jakimś sposobem LA urwali by jeden mecz w San Antonio na początek to już będzie można to ładnie skontrować. Poza tym ciekawie wygląda 2.15 na Chicago w starciu z Nets. Tutaj jak dla mnie jest największa szansa na upset w I rundzie i wygraną ekipy bez HCA, stąd też i dysproporcja w kursach najmniejsza. 1.17 na Denver, 1.25 na NYK i 1.27 na Pacers zupełnie mnie zadowala, chociaż na pierwszy rzut oka wszystkie te ekipy powinny zameldować się w 2 rundzie. O Miami i OKC to nawet nie ma co pisać ???? . Na koniec mamy parę Clippers z Grizzlies i tutaj może być bardzo ciekawa seria, rewanż za ubiegłoroczne PO. LAC nie do końca mnie przekonują, niemniej jednak są stawiani w roli dość wyraźnych faworytów w tym starciu. Chyba jednak słusznie, w RS bowiem trzykrotnie pokonali swoich rywali, ostatnio całkiem niedawno i to w Memphis, w meczu który praktycznie przesądził o HCA na korzyść Clippers. Niemniej jednak Grizzlies ze swoją obroną i ogromną siłą pod koszem są bardzo niewygodnym przeciwnikiem i nie byłbym tutaj pewny awansu drużyny z LA. Ot takich trochę luźnych przemyśleń przed I rundą PO ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Gdyby pojawiły się gdzie opcje to typowanie wyniku całej serii z handicapem to dajcie znać. W zeszłym roku miał to bet365, ale w tym roku ni widu
Niespodzianek w pierwszej rundzie może być kilka: Bulls wcale nie sa gorszą ekipą w pojedynku z Nets, choć ci drudzy grają ostatnio świetny basket [ Deron - zrobiłeś to zuchu i wreszcie grasz jak za najlepszych lat w Utah Jazz]. Niemniej TT&gt;&gt;&gt;&gt; PJ Carlesimo
Lakers vs Spurs, czyli Twin Towers vs Duncan i Splitter - podjarany jestem bardzo ???? To będzie decydujący match-up dla tej serii...oraz skuteczność strzelecka za 3 Meeksa i Blake&#39;a [ Steve wróć!], bo podwajany Howard lubi oddawać na obwód. Niemniej Spurs mają Parkera i tutaj Lakers moga polec. 4-2 dla Spurs. Dlatego chętnie widziałbym tutaj jakieś dodatnie handi w serii dla Lakers.
Nuggets bez Galliniariego, Farried po kontuzji kostki, Lawson niby na 100% zdrowy, ale kto go tam wie. Dlaczego Curry i spółka mieliby nie sprawić nam niespodzianki ?
Knicks vs Celtics to faktycznie serii, która porządzi się swoim prawem. Carmelo uwielbia TD Garden, a Pierce MSG... szykuje się świetny pojedynek, ale więcej niż 2 mecze Boston nie urwie na pewno. 4-1.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja tam znawcą nie jestem oraz mimo, że kibicuje Knicks to uważam, że będzie ciężka runda dla Nowojorczyków.Boston w kratkę w tym sezonie, różne problemy, ale zawsze jest to groźna drużyna.Uważam, że w takich meczach jak z Nowym Jorkiem ponadto już w PO Garnett, Pierce, Terry dadzą z siebie maxa i przede wszystkim u siebie będzie ciężko ich pokonać.Mimo problemów w sezonie to i tak Bradley, Green potrafią dać drużynie wartość dodatnią.Trzymam kciuki za NYK, ale uważam, że seria będzie bardzo wyrównana i sądzę, że Celtowie są w stanie wygrać nawet trzy spotkania.
Idzie w ogóle takie coś postawić ? Tj. chciałbym zagrać +1,5 spotkania na Celtów i czy jest to możliwe ?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Straszna szkoda tej kontuzji Kobasa, bo ten pojedynek byłby naprawdę mega ciekawy...A tak jednak myslę, że Spurs to ogarną. Końcówkę sezonu ewidentnie odpuszczali i nie zdziwię się jak teraz się odrodzą...
Wystawił już jakiś buk kursy na awanse z 1 rundy ? Ciekaw jestem czy uzbiera się jakaś godna rozważenia taśma z faworytów.
Byłby ciekawy? On będzie ciekawy i nie ulega to wątpliwości. Moim zdaniem strata Bryanta nie jest tutaj wcale jakimś ogromnym problemem Lakersów, dzięki temu ich gra stała się bardziej zespołowa a Howard może wreszcie pokazać po co go ściągnięto do tej drużyny. Za chwile wróci Nash i tutaj tak naprawdę już tych all starów w pierwszej piątce będzie wystarczająco. Kanadyjczykowi Kobe tylko na parkiecie przeszkadzał, obaj zabierali sobie piłkę i nie było miejsca dla nich dwóch na boisku. Nash + Gasol i Howard, do tego Blake który jest obecnie w życiowej dyspozycji to może być naprawdę coś fajnego. Kurs na awans Lakersów jest bardzo przesadzony, ja w tej serii regularnie będę próbował atakować Jeziorowców.
Dla Dwighta Spurs to wymarzony rywal, nie ma tam kompletnie obrońcy na niego i było to widać chociażby w ostatnim meczu. Również granie overów na Centra LA będzie na pewno świetnym pomysłem.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Tego akurat wcale nie byłbym pewny. Owszem, jestem fanem Celtów, ale moim zdaniem bardzo niedocenia się Bostonu z tymi kursami. Grajcie jak chcecie, to wasza kasa, ale żebyście się potem nie zdziwili ;)
Napisałem przecież, że w przypadku tej serii kurs na Knicks jest za niski dla mnie do grania ???? . Zgadzam się, że nie można lekceważyć Bostonu, końcówkę RS to sobie wyraźnie odpuścili a w PO pewnie jak zwykle będą groźni. Wiele będzie zależało od Melo, jeśli utrzyma swój poziom gry z końcówki RS to jednak Knicks mający przewagę parkietu powinni to przepchnąć na swoją korzyść. Łatwo jednak nie będzie i po 1.25 rzeczywiście nie ma raczej tego co ruszać.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Stephen Curry over 22,5 pkt @ 1,70 bwin
Miałem się wstrzymać z typami do jutra, lecz stwierdziłem że muszę wykorzystać powyższą linię. Curry zdecydowanie jeden z lepszych shooterów w lidze, bardzo dobry wskaźnik rzutów zwłaszcza zza łuku. Ponadto ważny lider dla Warriors, w zasadzie nie tylko sprawdza się w roli strzelca, ale także dobrze podający jak i drybler. Jego występ z Denver musi być kluczowy, jeżeli goście myślą o jakimkolwiek pozytywnym rezultacie. GSW grają zespołowo, ale widać że gra podporządkowana jest na Curry&#39;ego. Denver prezentuje raczej ofensywną koszykówką, posiadają mocną pakę pod koszem no i rezerwa niczego sobie. Dla Golden State ważna będzie dyspozycja rzutów dystansowych, Barnes wiadomo zostanie ograniczony przez Iguodale, Lee z Bogutem nie będą mieli łatwo szczególnie jeżeli wróci Faried. Backourt musi się pokazać - nie ma innej opcji, Thompson, Curry, Jack od tej trójki liczę, że poleci spora ilość oczek. Biorąc pod uwagę dyspozycje Curry&#39;ego w ostatnich tygodniach można spodziewać się wielu rzutów z jego strony. Moim zdaniem linia trochę za niska z uwagi na nastawienie obu drużyn, znając życie jutro wzrośnie do 24 ale myślę, że warto spróbować.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Miami Heat - Milwaukee Bucks
Jaki będzie wynik serii? 4-0 @ 2.10 Betsson
Chyba jedyna para, która faktycznie może zakończyć się sweepem. W tamtym roku mieliśmy dwa takie rozwiązania: Spurs zmietli Jazz w czterech meczach po tym jak wygrali na koniec sezonu zasadniczego 10 spotkań z rzędu i ruch piłki u nich był jakby z innej planety; 4-0 było też w meczu mocnego faworyta Thunder w parze z Mavs chociaż po dwóch pierwszych meczach (99-98 i 102-99) w Oklahomie zapowiadało się na jakieś urwanie meczu - obrońcom tytułu zabrakło jednak argumentów by przezwyciężyć choć raz Duranta i spółkę. W tym roku tylko Miami Heat wygląda na tak mocnego faworyta pierwszej rundy, sezon zasadniczy zakończyli z najlepszym bilansem, mają (praktycznie na pewno) MVP sezonu LeBrona, zdrowie jest, wiedzą już jak wygrywać w tej fazie sezonu no i dużo presji z nich zeszło gdy rok temu sięgali po puchar O&#39;Briena. Jeszcze bardziej się zgrali gdy z różnych powodów opuszczali mecz James, Bosh i Wade czy seria 27 kolejnych zwycięstw - po prostu drużyna kompletna. Milwaukee z takim bilansem (38-44) i Playoffy to wstyd, tak jak ostatnio mówił Jeff Van Gundy podczas ostatniego meczu Lakers z Houston w ESPN. OK, mieli problemy z Saundersem ale mają tam na tyle innych wartościowych zawodników (Ellis, Jennings, Ilyasova, Reddick), że wyniki jakie osiągali na finiszu rozgrywek to śmiech na sali. Po raz kolejny się okazało, że hasło &#39;Fear the deer&#39; jest tylko pięknym hasłem. Heat z Bucks grali w sezonie zasadniczym cztery razy, w trzech z nich górą było Miami. Jeżeli jeszcze w 2012 roku mieli pewne problemy z rozpracowaniem Milwaukee (wygrana po dogrywce i porażka w grudniu 85-104) to już w 2013 górą dwukrotnie byli Heat.
Heat w czterech po 2.10 to i tak najwyższy kurs jaki widziałem, Unibet oferuje 1.85 a bwin równe 2.00.
EDIT: Dorzucam jeszcze taki dubelek (też Betsson)
Boston Celtics - New York Knicks
powyżej 5.5 meczu w serii @ 1.63
oraz
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
Czy liczba spotkań w serii wyniesie maximum (7)? NIE @ 1.40
Boston jak zwykle w Playoffach uruchamia szósty bieg, nie ważne jak się powodziło w zasadniczym. Przed pojechaniem na ryby na pewno powalczą i urwanie dwóch meczy Knicksom uważam za niezły pewniak. Co do drugiej pary, sądzę, że przewaga parkietu i ławka rezerwowych zrobi różnicę i to Clippers zameldują się w drugien rundzie bez potrzeby rozgrywania siódmego meczu.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W betssonie jest handicap +1,5 meczu na Boston kurs 2 i myślę,że to dobry typ. Ja w unibet zagrałem delikatnie na zwycięstwo Celtów w serii po kursie 3,8 bo liczę,że Melo zagra u siebie jeden mecz słabszy ewentualnie Smith i Boston coś na wyjeździe urwie.
Myślę,że to będzie zacięta seria i wcale Knicks nie są aż tak wielkim faworytem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Byłby ciekawy? On będzie ciekawy i nie ulega to wątpliwości.
No wg mnie patrzysz trochę na Spurs przez pryzmat ostatnich spotkań, które ewidentnie odpuszczali. Szczerze nie zdziwię się jak będzie 4-0 4-1 dla Spurs...Choć może się mylę - czas pokaże. Ale jak dla mnie Spurs zaczną grać tak jak potrafią od 1 spotkania PO, a to nie będzie nic dobrego dla LA. No i zdanie podtrzymuje z Kobasem byłaby to bardzo ciekawa seria, a tak mam wrażenie, że jednak jednostronna w stronę Spurs.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
New York Knicks - Boston Celtics -&gt; Kevin Garnett over 26 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsafe

1 mecz fazy play off o godz. 21 czasu polskiego w Canal + Sport ;) Ekipa Mike Woodson&#39;a podejmować będzie w rywalizacji do 4 zwycięstw biało - zielonych z TD Garden. Na ten mecz zdecydowałem się postawić swój zakład na jednego z liderów gości Kevin&#39;a Garnett&#39;a. Garnett w mojej opinii rozgrywa bardzo dobry sezon mimo, że ekipę Doc&#39;a Rivers&#39;a się krytykuję. Teraz natrafili na team z Nowego Yorku i uważam, że wcale nie są bez szans, mimo że ekipa z Madison Square Garden uznaje się za zdecydowanego faworyta tej rywalizacji. Kevin Garnett i Paul Pierce, oni w tych meczach myślę że to na nich będzie skierowana duża ilość piłek, swoje dorzuci Jeff Green. Boston za dużej rotacji w tej chwili nie ma. KG półdystans ma dobry, rzuty wolne na poziomie 80%, linia 26 pkt + zbiórek jest spokojnie do ogarnięcia ;) 211 cm i 114 kg bardzo dobre warunki do zbierania piłek z tablic. Dzisiaj Garnett na 5 vs Chandler, i myślę że to KG wygra ta rywalizację. Podejrzewam, że będzie &#39;&#39;close game&#39;&#39; i KG dostanie dużo minut, liczę na 20 pkt i z 10 zbiórek. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
a co sadzicie o graniu na niefaworytow na urwanie meczu z lekka progresja?
ma ktos jakies info lub wie czy w ostatnich 4 latach ile razy bylo 4:0?
nie mowie tu akurat zeby grac milwaukee ale grac na boston . kurs na najblizszy ich mecz 3,50 u siebie nie wiadomo jaki kurs. zalezy od poprzednich wynikow.watpie zeby w tym meczu bylo 4:0
czyli w 1/8 finalu byly wyniki 4:0
5x po jednym razie
2razy po 2 razy
2 razy po 3 razy

najwyzszy kurs w 4:0 to byl 1,34
edit
poprzedni sezon.
2x 4:0 w 1/8 i 1 raz w 1/4 finalu
kursy w 1 meczach druzyny ktore awansowaly:
5,02 1,15 1,97 1,08(4:0) 1,16 2,80 1,47 1,23(4:0)
2lata temu :
wlasnie para boston NYK w 1x 1/8 i raz w 1/4
1,06 4,49 1,34(4:0) 1,46 1,12 1,10 3,44 1,37
3lata temu
raz w 1/8 i az 3 razy w 1/4
1,10 1,25 1,47 1,14(4:0) 1,23 3,02 1,20 2,61
4lata temu
1raz w 1/8
1,08(4:0) 1,49 1,22 1,17 1,10 1,36 2,80 2,53
5lat temu
1raz w 1/8

6lat temu
3razy w 1/8
7lat
1raz w 1/8 1,33
8lat
2razy w 1/8 i 1raz w 1/4 (1/8)1,16 1,20 ,,,, (1/4)1,14
9lat
3razy w 1/8 1,21 1,13 1,31

myslicie ze warto ryzykowac granie na niefaworytow w kolejnych meczach?
wniosek mam taki ze chyba zagram wszystkich niefaworytow na progresje.np zaczac od 1£. z wiedza ze moge 3 progresje wtopic. pytanie czy to sie bedzie oplacac. najnizszy kurs 2,65. moze nawet na milwaukee zagram na progresje za jakies funciki malutkie. bede tu wstawiac swoje progresje na play offy. jeszcze dzis mam wolne od pracy to przemysle i przelicze na spokojnie czy sie bedzie oplacac nawet przy 3 wynikach 4:0 co oznacza moja porazke ten wynik.czy pozostale mecze zarobia na siebie. ma ktos jakies uwagi co do tego?
najbardziej mi sie chyba widzi granie na memphis. czy jest ktos na forum kto wierzy w 4:0 clippersow ??
co ciekawe malo wynikow 4:0 bylo w cwiercfinalach. a w polfinalach wogole ich nie bylo
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
granie progresja...ile razy temat był już wałkowany..nikt nie wierzy, w 4:0 Clippersów, prędzej w 4:0 Memphis.. Grizzlies sa zbudowani pod playoffy, Clippers moga mieć ławkę, ale to Memphis wyjdzie z tej pary zwycięsko, Del Negro wyleci, a w jego miejsce przyjdzie Jackson. Z chęcia zagrałbym Boston, myślę, że są w stanie powalczyć, ale biorąc pod uwagę ładunek emocjonalny obu drużyn, zwłaszcza Knicków, boję się, że Boston w pierwszym meczu dostanie wp.....a drugi wygra, chociaż myślę, że potencjałowo Celtics są wyżej od Knicks, mimo że bilans wschodu tego nie odzwierciedla.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
New York Knicks / R.Felton. Total Points - Under 12.5 @ 1.90 ⛔
Golden State Warriors @ Denver Nuggets / A.Iquodala. Total Points - Over 14.5 @ 1.90 ⛔
Marathon

e: PO jak na razie dla mnie mega loteria, najlepiej mi idzie typowanie live i chyba na tym na razie przystane
Czas na PO dzisiaj dwa bardzo ciekawe mecze, mocna defensywa Celtow kontra Carmelo, tak to trzeba nazwac. ja osobiscie gram under Feltona, Nie wiem czy J Kidd dzisiaj gra, ale raczej tak , nie widze go na liscie kontuzjowanych, mysle, ze to dzisiaj on dostanie znacznie wiecej minut niz Felton, oczywiscie chodzi o doswiadczenie. Dzisiaj gre Knicksow beda ciagnac Smith i Carmelo, o 13 punktow Feltona, w underowym meczu, bo taki zakladam bedzie bardzo ciezko.
Drugi mecz zapowiada sie super, ale cos czuje, ze dzisiaj GSW polegnie i to dosc gladko, chociaz mam nadzieje, ze bedzie inaczej dla dobra widowiska. Ja pobieram tutaj over 14,5 Andre Iguodala linia jak dla mnie dosc niska Andre spokojnie rzuca 18-20 punktow w meczu. A tutaj graja ze soba dwie overowe ekipy. Osobiscie uwazam, ze nie ma co sie nastawiac na jakis super wysoki score w meczu rzedu 225pts, ale Andre swoje powinien dorzucic do wygranej gospodarzy.
Przypominam, ze mamy darmowy League Pass do 23 kwietnia ????
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
moj typ to jest awans miami 1,050 williamhill
stawka wlasne zycie
wygrana +1miesiac dodatkowo do zycia
a tak na powaznie to w przeciagu 13 lat zdarzylo sie 2 razy 4:0w polfinalach .
jesli zagram progresje na niefaworytow czyli anty 4:0 to bede raczej podawac tutaj na forum
edit : co to jest ten league pass??
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
S. Curry over 23,5 za 1,85 w Millenium


Zaczynamy PO i miejmy nadzieję, na porządne wytrzepanie kieszeni bukom.

Zaczynamy od gwiazdy GSW. A w zasadzie od krótkiego wstępu, gdyż w mojej ocenie GSW jest w stanie zrobić niespodziankę i wyrzucić Denver z PO. Kontuzja Galinariego, kłopoty Farieda i Lawsona, to powoduje, że Denver jest dla mnie trochę zagadką. W Oakland przyzwyczajono się już , że Bogut jak jest to jest, a jak go nie ma to go nie ma i to w zasadzie wszystkie kłopoty Wojowników.

Siłą Denver jest rotacja i granie od kosza do kosza, siłą Warriors jest jest... granie od kosza do kosza i supersztrzelcy na dystansie. I jedni i drudzy z obroną są na bakier, więc trzeba szukać overka.

Curry doskonale się w tym odnajduje. Ponad 50 w MSG , czy ponad 40 w LA pokazuje, że jest w stanie ogarnąć trudny mecz. Dzisiaj pewnie też bezie szalał i 30 punktów powinien spokojnie rzucić. Mecz bezie szalony i oby zwycięski dla wojowników :)
GD !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom