>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dlaczego STS jest nieregulaminowym bukmacherem?
Bo nie ma go w regulaminie, a Ty go nie czytałeś przed przystąpieniem do konkursu.
Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów: - Expekt - Bwin - Bet-at-home - Gamebookers - Sportingbet - Unibet - Betfair - Betgun - Betsson - Bet365 - PinnacleSports - Betsafe - William Hill - Tobet - Betclik - ComeOn
Nie chodzi mi o to, że nie ma go w regulaminie, bo to wiem, bo go czytałem. Po prostu chcę wiedzieć dlaczego nie ma go w regulaminie? STS to bardzo popularny bukmacher ostatnimi czasy. Jest dostępny online, więc nie wiem w czym problem. Ja u innych buków nie gram i nawet nie wiem jak się poruszać na ich stronach, dlatego kursy biorę z buka u którego gram sam.

Większość potrafi, a większość nie będzie dostosowywać się do mniejszości. Nie ma i tyle.
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
większość nie będzie dostosowywać się do mniejszości.
Nikt nie będzie się musiał do nikogo dostosowywać. To odpowiedni dział, więc jeszcze raz zapytam, dlaczego by nie dodać STS do listy regulaminowych bukmacherów? To nic nikogo nie kosztuje, a wielu osobom ułatwi życie. Wam również nie przysporzy dodatkowych problemów dopisać jednego buka do regulaminu. Jeśli jest w tym jakiś problem, żeby go dopisać do tej listy to rozumiem, że nie chcecie tego zrobić, ale jeśli nie, to dlaczego?
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Odpowiedź (#2115) jest nadal aktualna.
Ten post jest z października 2012, jak może być aktualny? Dobra nie ciągnę tego dalej, dodam tylko, że miło by było gdyby jednak ta propozycja weszła w życie tego forum ???? Pozdrawiam
Vader// Ja potwierdziłem aktualność tego posta ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wydaje mi sie, ze wkradl sie blad w tabeli podliczenia typow na kwiecien. Na miejscu 35 jest &quot;calanu&quot; a na 79 &quot;Calanau&quot; - czyli ja ???? . Ogolnie nie ma takiego uzytkownika jak &quot;calanu&quot; na tym forum a i moje punkty sie nie zgadzaja. Mysle, ze dwie osoby podliczaly typy i z jednego nicu &quot;Calanau&quot; zrobily sie dwie osoby ???? Prosze, sprawdzcie to ???? dziekuje ????
link: http://forum.bukmacherskie.com/f43/tabela-kwiecien-2013-a-90846.html
Tabelę robię tylko ja i zdublowały mi się twoje nicki. Jutro przy aktualizacji już wszystko będzie ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom