>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy: DFB Pokal
Spotkanie: Bayern - Wolfsburg
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji): 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie w ramach Pucharu Niemiec / naprzeciw siebie zagrają Bayern M. i Wolfsburg. Oczywiście faworytem tych zawodów jest drużyna gospodarzy na którą stawiają zarówno bukmacherzy jak i ja. O tym, że Bayern to drużyna świetnie poukładana w szeregach obronnych oczywiście mówić nie trzeba ( 4 na 5 swoich ostatnich spotkań zagrali na 0 z tyłu, trafiły się 2 bramki w plecy ale mecz był wygrany. przez Bayern wtedy 9:2.
Przewidywany skład drużyny gospodarzy to: M. Neuer ,P. Lahm , D. Van Buyten, Dante , D. Contento, A. Robben , B. Schweinsteiger , Javi Martínez , X. Shaqiri, M. Mandžukić, T. Müller
Jeżeli chodzi o mecze z Wolfsburgiem to Bayern tutaj nie świeci super wygranymi (biorąc pod uwagę że jest to aktualnie 11 zespół Bundesligi. Są wygrane – oczywiście ale ostatni raz kiedy Bayern strzelił więcej bramek aniżeli 3 wydarzył się 04.04.2009 (4 lata i 12 dni temu) w sumie w całej historii zdarzyło się to 3 krotnie / stąd też mój typ.
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Spotkanie:Bayern- Wolfsburg
typ: Muller strzeli i Bayern wygra
kurs: 2.25
WilliamHill
Dosłownie za kwadrans półfinał na Allianz Arena, w którym faworyt jest tylko jeden. Oczywiście chodzi tu o swieżo upieczonego mistrza Niemiec Bayern Monachium, który w tym sezonie niczym walec miądzy wszystkich na swojej drodze. Myślę, że zdobycie dubletu bardzo poprawi kibicom, a także samym piłkarzom humor który delikatnie mówiąć nie był najlepszy po ostatnim sezonie. Składy w jakich zagrają obie ekipy:
Bayern: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Contento - Martinez, Schweinsteiger - Robben, Müller, Shaqiri - Mandzukić
Wolfsburg:Benaglio - Fagner, Madlung, Naldo, Rodriguez - Polak, Medojevic - Vieirinha, Diego, Hasebe - Olic
Trochę statystyk:
-ostanie 5 meczów Bayernu to 5 zwycięstw
-Wolfsburg na 5 ostatnich meczów 4 remisy i jedna wygrana
-na ostatnie 5 meczów miedzy tymi ekipami 5 zwycięstw Bayernu
Myślę, że kilka goli Bayern strzeli, a to że wygra jest bardzo spokojny.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Vicenza - Ascoli
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,3
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Oba zespoły w koszmarnej formie. Vicenza swój ostatni mecz wygrała 9 marca, Ascoli czeka na zwycięstwo krócej, bo wygrało 28 marca. Ascoli ma za sobą dobry mecz z Modeną, co prawda przegrany 2-3, ale co ciekawe to był ich drugi mecz u siebie od właśnie wygranej 28 marca (3-1). Dwa mecze u siebie i az 5 goli strzelonych, sporo jak na zespół broniący się przed spadkiem. Tak więc w mojej ocenie ich forma idzie w górę i dzisiaj grają ze słabą Vicenzą wiec łatwiej powinno być im zaprezentowąć to co u siebie, mimo że to wyjazd. Poza tym dwa ostatnie wyjazdy mieli dosyć ciężkie, przegrywali po kursach 1.4, więc chyba nie są one wystarczająco miarodajne. Dzisiaj jesli nie wygrają, mogą zapomnieć o barażach i spadają ligę niżej. Dlatego wydaje mi się, że muszą powalczyć o pełną pulę i z takim nastawieniem wejdą w mecz. A nastawienie to spory procent sukcesu ;)
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Championship
Mecz: Ipswich - Crystal Palace
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Sorki że tak późno (ale praca) ,mecz po między broniącym się przed spadkiem Ipswich, a drużyną mająca aspiracje do awansu Crystal Palace. Gra Ipswich w ostatnich tygodniach uległa poprawie w ostatnich 5 meczach 10 punktów zdobytych , ostatnio jednak ulegli na własnym stadionie Hull 1:2 . Goście z kolei w 5 spotkaniach zanotowali tylko 2 punkty i jakby tego było malo to przez 4 kolejki nie zdobyli nawet gola.Dlatego dziś widzę przełamanie i myślę że po obu stronach padną bramki , w końcu Crystal musi strzelać gole!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom