>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Choć rywal bez gwiazd, to mimo wszystko nadal są to Knicks. Knicks, którzy wczoraj zapewnili sobie drugie miejsce w konferencji.
Bobcats będą robili wszystko, by godnie żegnać się ze swoją publiką, a Knicks myślami przy PO.
Po Knicks nie wiadomo czego się spodziewać już lepiej pograć sam over Bobcats. Knicks jak niewiele zespołów w lidze bez Melo/Smitha/Feltona to jest kompletnie inny zespół.Przecież zawodnicy jak Kidd,Prigioni nie oferują wiele w ataku. Kidd pod kosz nie wchodzi i rzuca z czystych pozycji za 3.Reszta gracz nie ma stabilnej formy i są lepsi w obronie. Dodatkowo pod koszem Biyombo dobrze sobie radzi w obronie i może straszyć czapami.
Nie zdziwi mnie jeśli tu będzie blow out na korzyść Cats.

Charlotte Bobcats - New York Knicks 2 -&gt; 1,95 -&gt; Bet365
Smith gra, jest Felton. Odpuszczenie meczu? W życiu. Tutaj każdy nominalny player of the bench zechce się pokazać z jak najlepszej strony. Gram dzisiaj ponownie B2b na graczy Mike Woodson&#39;a ;) Kemba Walker sam meczu nie wygra dla Bobków.
Zrobiło się spore zamieszanie z tym kto zagra a kto nie. Na Roto jest napisane,że raczej Smith i Felton nie zagrają. Tak wnioskuję ze słów trenera i to jest logiczne bo już nic nie wywalczą a liderzy nie mogą ryzykować kontuzji w meczu o pietruszkę. Knicks nie będą grać tak swobodnie w ataku bo większość zawodników czeka na dobre pozycje wypracowane przez liderów.Nie oszukujmy się jak Knicks wyjdą w piątce z Kiddem i Prigionim to będzie to zaproszenie do agresywnej gry pod kosz dla Walkera czy Hendersona. Nieźle w obronie radzi sobie Biyombo,coś pomoże Gilchrist i myślę,że bobki to wygrają bo w tym momencie mają szerszą rotację oraz lepszych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Na wstępie grande gracias dla @Rogz166, @Harison, @Jacques, @xmarcinx, @Rambo131, @pididi…ej nieee to bez sensu(i tak na bank kogoś pominę) za inspire – wiele od Was czerpię i w końcu robię hajzzz na bukach, a nie buki na mnie 
typy na dziś:
Stephen Curry over 23 ✅
James Harden over 27 ⛔
John Wall over 22,5 ✅
Deron Williams under 21,5 zwrot - nie grał
Loul Deng under 17,5 ⛔ all bets available on Unibet

Po wczorajszych meczach stwierdzam, że wchodzę dopiero w 2-gim meczu play-off; totolotek w meczach, pudelek w newsach - nie idę tą drogą !
Analizując linie zawodników biorę pod uwagę 3 kryteria:
1. Stabilność i/lub wzrost formy z ost. 5-7 meczów, ale nie average, bo to nic nie mówi, jeśli koleżka ma rozrzut typu 34-12-22-9-14 (dla mnie typowy no bet).
ESPN każdy zna i korzysta, więc daruję sobie wrzucanie cyferek.
2. Czy mecz będzie overowy/underowy.
3. Dziś najbardziej istotne – o co walczy team danego gracza; i czy chce dziś walczyć?
Wg tych kryteriów 2 pierwsze typy są najpewniejsze.
Polecam dziś grać na live i wjeżdżać ewentualnie w III kw. Często gram na live i zauważyłem tendencję, że kto zdominuje III kw. , ten wygrywa mecz; naprawdę fajne kursiwa można złapać.
Jeszcze pytanie: czy OCT chce wygrać dzisiejszy mecz i chce to 1-sze miejsce?
Bo niskie linie są na Westbrooka i Duranta, a obaj są stabilni i w formie, ale jeśli zagrają ok 20 min.-25 min., to 2x no bety, 30min.+ powinno wejść na miękko, tym bardziej, że mecz zapowiada się na ten z rodzaju max. overowych.
GL.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
JR Smith nie zagra na 100% bo go fizycznie nie ma w Charlotte:
No Carmelo, JR Smith, Chandler, Kenyon or Amar&#39;e. None of them traveled.
https://twitter.com/Al_Iannazzone/status/323911159021441024
Natomiast Felton jest obecny z zespołem ale ma zagrać tylko w ostateczności. Co to w ostateczności znaczy trudno wyrokować. Bo chyba nie chodzi tutaj o wynik meczu ...
Updating a previous report, Marcus Camby is active for Monday&#39;s game, but is not expected to play.

Raymond Felton is also active, but coach Mike Woodson would rather not use him tonight.
A propos dzisiejszych składów po osłabieniach to polecam: #1459 i #1452
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Miami dzisiaj bez LBJ, Wade, Bosh, Chalmers, Haslem, Battier czyli swoich podstawowych graczy, szanse dostana zmiennicy, przybijacze piatek i 2 gosci z trybun. Sklad smieszny dlatego Cavs w mozliwie dla siebie optymalnym skladzie powinni wygrac znaczaca, poniewaz na wlasnym parkiecie z takim rywalem nie wypada przegrywac. Po wczorajszej wtopie z 76ers na pewno beda chcieli wypasc jak najlepiej i powoli zegnac sezon 2012/2013. Nic wiecej nie dodaje, poniewaz lista graczy nieobecnych mowi o wszystkim.
Cavs/Cavs 2/45 [polowa/koniec] bet365

https://twitter.com/IraHeatBeat/status/323910644095148032
⛔
Ehhh jaki jestem zly, wiadomo szkoda przegranych pieniedzy ale najbardziej bolala mnie ignorancja graczy Cavs. Koniec sezonu, pozegnanie z fanami a tu takie zachowanie niektorych zawodnikow gospodarzy...
 
bej 178

bej

Użytkownik
Sezon NBA dobiega końca, dla większosći drużyn został już tylko jeden mecz w regular season. Na zachodzie jednak nie można narzekać na nudę. Houston ciągle ma nadzieję na 6ste miejsce kosztem GSW. Miśki mogą wydrzeć homefielda Clippersom, a na koniec wisieńka na torcie czyli pojedynek o wejście do PO między Utah i Lakers.
Sprawdźmy więc różne warianty czyli co może się zdarzyć i na co warto stawiać.
Houston zajmuje 7 miejsce i ma szansę wskoczyć na 6ste, a tym samym uniknąć pierwszej rundy PO z SAS. O wyższe miejsce rywalizują z GSW. Następne mecze tych drużyn:
Houston - Lakers
Portland - GSW
Co ważne oba mecze są w ten sam dzień, o tej samej godzinie. Dzięki temu drużyny nie będą wiedziały jak wiedzie się rywalom.
Jeżeli Houston wygra, a GSW by przegrało to będzie remis jeżeli chodzi o bilans. Rockets posiadają jednak tiebreakera więc to oni wskoczą na 6 seed. Jak widać nic nie jest pewne, jeżeli Warriors chcą zapewnić sobie lepszy start do play of to muszą wygrać następny mecz z Portland i nie oglądać się na to co zrobią Rakiety.
O Portland już pisałem ale powtórzę, seria 11L, rotacja w której połowa składu to rookies.. Przez większość sezonu Rose Garden to gorący teren ale obecnie nie liczyłbym na cuda. Co prawda to ich ostatni mecz przed własną publicznością ale poza tym motywacji brak. GSW jest obecnie lepsze i ma o co walczyć, kurs oferowany w bwin w zupełności mnie zadowala:
Golden State Warriors u Portland Trail Blazers 1.45 ✅
Bwin

Ww mecz to zaledwie przystawka przed głównym daniem, smakowitym kąskiem który wypatrzyłem :cool: (ostrzegam, że to tylko mój punkt widzenia na ten mecz)
Rywalizacja między Utah-Lakers jest bardzo powiązana z rywalizacją Memphis-Clippers. Do rzeczy:
Ostatni mecz dla Miśków to własnie spotkanie na własnej hali z Jazzmenami. Jedni walczą o home fielda z Clippers, drudzy o wejście do PO. Tylko komu bardziej zależy i czy faktycznie Memphis potrzebują hca?
Dzisiaj grali z Mavs i starterzy pograli niespełna 20minut. Trener zaczął oszczędzać kluczowych zawodników przed PO. Mądra decyzja biorąc pod uwagę, że czeka ich prawdopodbnie 6-7 meczowa seria z LAC już na starcie. Jak to jest więc z tą przewagą parkietu? moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Spójrzmy na PO z poprzedniego roku (tam też te dwie drużyny spotkały się w pierwszej rundzie)
Game 1 Sun, April 29 Los Angeles Clippers 99 @ Memphis Grizzlies 98
Game 2 Wed, May 2 Los Angeles Clippers 98 @ Memphis Grizzlies 105
Game 3 Sat, May 5 Memphis Grizzlies 86 @ Los Angeles Clippers 87
Game 4 Mon, May 7 Memphis Grizzlies 97 @ Los Angeles Clippers 101
Game 5 Wed, May 9 Los Angeles Clippers 80 @ Memphis Grizzlies 92
Game 6 Fri, May 11 Memphis Grizzlies 90 @ Los Angeles Clippers 88
Game 7 Sun, May 13 Los Angeles Clippers 82 @ Memphis Grizzlies 72
Praktycznie wszystko to close game, Memphis zaczynało rywalizację we własnej hali a mimo to nie przeszli do dalszej fazy rozgrywek. Spośród 7 meczy gospodarze wygrywali 4 razy w tym raz zaledwie 1dnym punktem.
W tym sezonie drużyny spotkały się 4 razy - Clippers wygrali trzy razy, w tym 2 na wyjeździe. Memphis wygrało raz również na wyjeździe.
Gospodarze 1-3 Goście ;)
Widać jak na dłoni, że przewaga parkietu w tej rywalizacji nie jest tak dużym handicapem jak mogło by się wydawać.
Utah natomiast jak wiadomo ma o co walczyć. Nikt się nie będzie oszczędzał. Ich bezpośredni rywal w walce o PO gra tego samego dnia tylko, że o późniejszej godzinie. To dobra informacja, bo gdyby było inaczej to Jazz znało by wynik meczu Houston-Lakers. W przypadku wygranej Jeziorowców, brakło by im motywacji i mogliby przejść obok meczu. Biorąc pod uwagę, że LALkom przyjdzie grać na trudnym terenie to możliwe, że przegrają.
Utah musi tutaj upatrywać swojej szansy i nie powinni jej zmarnować. Kurs w bwin to dla mnie duże value więc biorę podwójna stawką już dzisiaj.
Utah Jazz u Memphis Grizzlies 3.20 ⛔ do przerwy były nadzieje, później wkroczył Randolph ????
Bwin

Gdyby Memphis wygrało to wtedy należy grać Clippers. Mówiłem, że home field w tej rywalizacji nie będzie kluczowy jednak zawsze lepiej go posiadać ;)
Sacramento Kings - Los Angeles Clippers 1.40 bwin - warto łapać na live. Oczywiście pod warunkiem, że Miśki wygrają z Utah. W innym przypadku LAC gra mecz o pietruchę i nie warto inwestować. ✅
e: moje niedopatrzenie, Lalki grają z Houston u siebie ;) jednak dalej trzymam się typu na Jazz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 37

kcz18

Użytkownik
Jeśli Denver ograją Suns, zapewniając sobie tym samym 3 seed, a widać że im na tym zależy, wczoraj niesamowita końcówka w Milwaukee, to Miśki grają o pietruchę tak naprawdę, bo LAC, jak zwycięzcy konferencji, a taki status mają zapewniony, muszą plasować się z HCA w pierwszej 4. Stąd jak piszesz o Memphis: &quot;Dzisiaj grali z Mavs i starterzy pograli niespełna 20minut. Trener zaczął oszczędzać kluczowych zawodników przed PO.&quot; Powodem takiego stanu rzeczy był raczej fakt pogodzenia się, że Denver będą wyżej. I podobnie może być z rosterem against Utah, niech oczekują już Clippersów w PO.
Pozdrawiam
 
bej 178

bej

Użytkownik
bo LAC, jak zwycięzcy konferencji, a taki status mają zapewniony, muszą plasować się z HCA w pierwszej 4
już kiedyś pisałem ale powtórzę ;)
Home-court advantage goes to the team with the best record, which isn&#39;t always the team with the higher seed
Clippers nie mają zapewnionego HCA ale tak jak piszesz
&quot;Powodem takiego stanu rzeczy był raczej fakt pogodzenia się, że Denver będą wyżej.&quot; Faktycznie jest to drugi argument za tym żeby posadzić starterów szybko na ławie ;) Memphis dużo nie zyskają na wygranej z Utah. Ba! Dając pograć kluczowym zawodnikom 30+ minut dużo mogą stracić.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Tylko skąd pewność, że Rockets nie wolą np. zagrać z Thunder w PO, zamiast z Nuggets, z którymi sa 0-4 [przy 1-3 z OKC i 1 close game loss]. Wiac było odwaloną przeciwko Phoenix wczoraj w nocy, wg. mnie podobnie może być jutro z Lakers.
Rockets są Panami swojego losu, trudno oczekiwać, być GSW nie wygrało z Blazzers, którzy teraz walczą o jak najlepszy pick [dobry typ i niezły kurs- pobieram 1,45 na Warriors]
Grizzlies sa już raczej uwaleni na seedzie nr 5, ale nie zapominajmy, że mają niezłych zmienników + Jazz są beznadziejni na wyjazdach [ i nawet wygrana z Wolves tego nie zmienia, bo jeśli za przeciwnika Big Al miał Grega Stiemsme, to o czym tu rozmowa :grin: ? ]. Aczkolwiek 3,20 to całkiem niezły kąsek, choć dla mnie no bet
Moje osobiste odczucia:
1.Thunder
2. Spurs
3. Nuggets
4. Clippers
5. Grizzlies
6. Warriors
7. Lakers
8. Rockets
I wówczas pierwsza runda na Zachodzie zapowiada się WYŚMIENICIE! ! !
 
bej 178

bej

Użytkownik
Tylko skąd pewność, że Rockets nie wolą np. zagrać z Thunder w PO, zamiast z Nuggets, z którymi sa 0-4 [przy 1-3 z OKC i 1 close game loss]. Wiac było odwaloną przeciwko Phoenix wczoraj w nocy, wg. mnie podobnie może być jutro z Lakers.
Rockets są Panami swojego losu, trudno oczekiwać, być GSW nie wygrało z Blazzers, którzy teraz walczą o jak najlepszy pick [dobry typ i niezły kurs- pobieram 1,45 na Warriors]
Grizzlies sa już raczej uwaleni na seedzie nr 5, ale nie zapominajmy, że mają niezłych zmienników + Jazz są beznadziejni na wyjazdach [ i nawet wygrana z Wolves tego nie zmienia, bo jeśli za przeciwnika Big Al miał Grega Stiemsme, to o czym tu rozmowa :grin: ? ]. Aczkolwiek 3,20 to całkiem niezły kąsek, choć dla mnie no bet
Moje osobiste odczucia:
1.Thunder
2. Spurs
3. Nuggets
4. Clippers
5. Grizzlies
6. Warriors
7. Lakers
8. Rockets

I wówczas pierwsza runda na Zachodzie zapowiada się WYŚMIENICIE! ! !
Rockets nie spadną na 8sme miejsce (tie breaker 2-1 z LAL). W grę wchodzą jedynie meijsca 6-7. Denver bez Galinariego, a i Faried teraz wypadł. Imo lepiej grać z nimi niż Spurs ;)
 
C 2

czita

Użytkownik
Nie widze nigdzie tutaj tej informacji. co decyduje o miejscu w konferencji poza oczywiscie bilansem win-lose (walka lal z utah o 8 pozycje, lub lal z rockets o 7)... moglby ktos wyjasnic
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rockets nie spadną na 8sme miejsce (tie breaker 2-1 z LAL). W grę wchodzą jedynie meijsca 6-7. Denver bez Galinariego, a i Faried teraz wypadł. Imo lepiej grać z nimi niż Spurs ;)
No 2:1, ale jak Lakers wygrają to będzie chyba 2:2 ????
W takim przypadku decyduje bilans obu zespołów w meczach przeciwko drużynom z własnej Konferencji, a tutaj Jeziorowcy mają przewagę nad Rockets 27-24 do 24-27.
Lakers jeśli pocisną Rakiety, mają pewne 7 miejsce, nie ma innej możliwości.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
bej 178

bej

Użytkownik
No 2:1, ale jak Lakers wygrają to będzie chyba 2:2 ????
W takim przypadku decyduje bilans obu zespołów w meczach przeciwko drużynom z własnej Konferencji, a tutaj Jeziorowcy mają przewagę nad Rockets 27-24 do 24-27.
Lakers jeśli pocisną Rakiety, mają pewne 7 miejsce, nie ma innej możliwości.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Faktycznie, zapomniałem, że teraz przecież grają ze sobą ????
mea culpa
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Chicago i Atlanta walczą o 5 miejsce. W serii między sobą jest 2-1 dla Bulls czyli jeśli Bulls wygrają następne spotkanie z Waszyngtonem to Atlanta musi wygrać 2 ostatnie mecze aby obronić swoją pozycję.
Co więcej Atlanta najpierw gra z Toronto a następnego dnia oba zespoły grają o tej samej godzinie. Czyli jeśli Hawks wygrają z Raptors to i tak muszą wygrać z Knicks bo nie będą wiedzieć jak się skończył mecz Bulls.
No i moja konkluzja. W takim wypadku wychodzi na to,że Hawks z Knicks nie będą grać o pietruszkę tylko muszą ten mecz wygrać. Dodając to,że Knicks ewidentnie odpuścili to wychodzi naprawdę ładny typ. Co wy na to? Dobrze myślę,czy o czymś zapomniałem?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@xmarcinx
http://www.nba.com/games/20130416/TORATL/gameinfo.html
Dobrze myślisz.
Pisze, że zwycięstwo z Raptors przybliży ich do 5 miejsca a nie zapewni, więc muszą wygrać oba spotkania, bo Byki mają tie-breakera.
Dlatego myślę, że spokojnie można brać dziś i Hawks i LAC. Hawks będą walczyć do końca, a Rose Garden już nie jest takim ciężkim terenem, choć PTB zapowiadają, że będą chcieli zakończyć jedną z najdłuższych serii porażek drużyny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
ktos wie czy clippersi graja dzis pelnym skladem? bo jesli tak to dla mnie to lokata.

swoja droga chcialbym tu podac pewna zaleznosc w spotkaniach clippersow - portland

dzis proponuje grac na under calego meczu i under portlandu.ja wiem ze obie druzyny zdobywaja osttanio sporo punktow. ostatnie spotkanie pomiedzy tymi druzynami na parkiecie clippersow tez nie przekroczyli linni i obie druzyny mialy undery. a teraz spojrzcie ponizej
tylko 2 razy przekroczyli ta linie clippersi i to tylko 0,5 pkt. a kurs bardzo dobry moim zdaniem.dlatego tez osmielam twierdzic :

Clippers under 106.5 2,30 williamhill 2razy przekroczona w ciagu 11lat........✅93✅
total points 198,5 2,50 williamhill przekroczony bodaj 4 razy
.............✅170✅

28.01.13 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 96 : 83
31.03.12 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 98 : 97
02.01.12 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 93 : 88
28.10.10 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 88 : 98
08.04.10 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 85 : 93
05.01.10 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 105 : 95
10.10.09 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 97 : 85
12.04.09 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 72 : 87
27.01.09 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 88 : 113
23.03.08 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 72 : 83
28.02.08 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 80 : 82
13.04.07 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 107 : 89
06.11.06 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 102 : 89
12.04.06 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 97 : 93
21.03.05 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 96 : 89
05.01.05 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 102 : 98
07.03.04 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 91 : 71
13.01.04 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 103 : 96
16.04.03 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 107 : 93
18.12.02 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 93 : 97
18.02.02 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 79 : 80
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Konferencja Wschodnia

1. Heat
2. Knicks
3. Indiana
4. Nets
5. Atlanta*
6. Bulls*

7. Boston
8. Bucks

*Atlanta i Bulls wciąż mogą zamienić się miejscami. Wszystko jest w rękach graczy z Atlanty. Chicago ma tiebreaker&#39;a. Zakładając, że wygrają ostatni mecz z Wash u siebie, muszą liczyć na jedną porażkę Atlanty w dwóch pozostałych meczach (vs. Toronto, @ NYK) wtedy wskoczą na 5 pozycje.

Konferencja Zachodnia
1. OKC
2. SAS
3. Denver*
4. Clippers*
5. Memphis*
6. GSW*
7. Houston*
8. Lakers*
--
9. Jazz*




Denver:
Maja zagwarantowana przewagę parkietu w 1 rundzie PO, ale wciąż mogą spaść w tabeli o jedna pozycję. Jeśli LAC przegra dzisiaj z Portland lub Denver pokona Suns w ostatniej kolejce to zachowują swoją obecna pozycje w tabeli. Moim zdaniem pewne 3 miejsce Nuggets.

Clippers:
Nie spadną niżej niż 4 miejsce, ponieważ wygrali dywizje. Mogą za to stracić przewagę parkietu w 1 rundzie, jeżeli zakończą sezon z gorszym bilansem niż Misie. Dzisiaj grają z Portland u siebie i jest to dla nich must win. Moim zdaniem Clippers skończą na 4 pozycji.

Memphis:
Muszą wygrać ostatni mecz z Jazz i liczyć na potknięcie LAC, którym zostały dwa mecze do rozegrania, które muszą wygrać (zakładając wygrana Memphis nad Jazz).

GSW:
Jeżeli wygrają z Portland to mają zagwarantowane 6 miejsce. Jeśli przegrają, a swój ostatni mecz wygra Houston to spadną na 7 pozycje, ponieważ Rakiety posiadają tiebreaker&#39;a.

Houston:
Tutaj jest dużo kombinacji, ponieważ mogą sezon zakończyć na 6,7 lub 8 miejscu.
6 miejsce: Muszą wygrać z Lakers i liczyć na porażkę GSW.
7 miejsce: GSW i Houston wygrywają swoje mecze.
8 miejsce: Porażka z Lakers.

Lakers:
7. miejsce: Wygrana z Rakietami
8 miejsce: w przypadku porażki z Rakietami, muszą liczyć na porażkę Jazz.
9. miejsce: Porażka z Houston i wygrana Jazz nad Memphis.

Jazz:
Jeżeli chcą marzyć o PO, muszą wygrać swój mecz z Memphis on road i kibicować Houston, aby ci ograli Lakers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Clippers under 106.5 2,30 williamhill 2razy przekroczona w ciagu 11lat
total points 198,5 2,50 williamhill przekroczony bodaj 4 razy
Możesz powiedzieć jaki sens ma podawanie wyników sprzed 11 lat?? Znalazłeś jakąś śmieszną zalezność, która kompletnie może się nie potwierdzić. Duch Lamara Odoma ma ich powstrzymać przed rzucaniem? bo tylko on ze wszystkich zawodników i trenerów w tym meczu może pamiętać sezon 2002 w barwach jednego z tych zespołów.Clippers zdaje się mają mobilizację żeby to wygrać.Na przyszłość jednak nie polecam cofać się aż tak daleko bo tylko sobie błędny obraz wyrobisz.Portland ostatnio gra przetrzebionym składem i lepiej już pograć handi na LAC.
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
Możesz powiedzieć jaki sens ma podawanie wyników sprzed 11 lat?? Znalazłeś jakąś śmieszną zalezność, która kompletnie może się nie potwierdzić. Duch Lamara Odoma ma ich powstrzymać przed rzucaniem? bo tylko on ze wszystkich zawodników i trenerów w tym meczu może pamiętać sezon 2002 w barwach jednego z tych zespołów.Clippers zdaje się mają mobilizację żeby to wygrać.Na przyszłość jednak nie polecam cofać się aż tak daleko bo tylko sobie błędny obraz wyrobisz.Portland ostatnio gra przetrzebionym składem i lepiej już pograć handi na LAC.
z calym szacunkiem do uzytkownikow forum i zwlaszcza do xmarcinx. nie znam sie bardziej na nba od was bo zajmuje sie tym od kilku miesiecy

ale czesto znajduje sie takie zaleznosci w nba . to nie jest porzypadkowy raz. znajduje zawsze przynajmniej jedna taka rzecz na kolejke. od dluzszego czasu tak gram i wchodzi. ja tez sie dziwie bo mecze sprzed 10lat nie maja znaczenia ,a jednak.
na innym forum mialem passe 9trafionych na 10 wlasnie takim cyklem. kurs minimum to 1,91 a bywaly i po 2,50.i to moga potwierdzic osoby znane z tego forum ... przypadek??


Clippers under 106.5 2,30 WilliamHill 2razy przekroczona w ciagu 11lat.......✅.93✅
total points 198,5 2,50 WilliamHill przekroczony bodaj 4 razy .............✅170✅



czy uzytwkonik xmarcinx ma jeszcze jakies pytania???
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Konferencja Wschodnia
1. Heat
2. Knicks
3. Indiana
4. Nets
5. Atlanta*
6. Bulls*

7. Boston
8. Bucks
*Atlanta i Bulls wciąż mogą zamienić się miejscami. Wszystko jest w rękach graczy z Atlanty. Chicago ma tiebreaker&#39;a. Zakładając, że wygrają ostatni mecz z Wash u siebie, muszą liczyć na jedną porażkę Atlanty w dwóch pozostałych meczach (vs. Toronto, @ NYK) wtedy wskoczą na 5 pozycje.
Konferencja Zachodnia
1. OKC
2. SAS
3. Denver*
4. Clippers*
5. Memphis*
6. GSW*
7. Houston*
8. Lakers*
--
9. Jazz*


Denver:
Maja zagwarantowana przewagę parkietu w 1 rundzie PO, ale wciąż mogą spaść w tabeli o jedna pozycję. Jeśli LAC przegra dzisiaj z Portland lub Denver pokona Suns w ostatniej kolejce to zachowują swoją obecna pozycje w tabeli. Moim zdaniem pewne 3 miejsce Nuggets.
Clippers:
Nie spadną niżej niż 4 miejsce, ponieważ wygrali dywizje. Mogą za to stracić przewagę parkietu w 1 rundzie, jeżeli zakończą sezon z gorszym bilansem niż Misie. Dzisiaj grają z Portland u siebie i jest to dla nich must win. Moim zdaniem Clippers skończą na 4 pozycji.
Memphis:
Muszą wygrać ostatni mecz z Jazz i liczyć na potknięcie LAC, którym zostały dwa mecze do rozegrania, które muszą wygrać (zakładając wygrana Memphis nad Jazz).
GSW:
Jeżeli wygrają z Portland to mają zagwarantowane 6 miejsce. Jeśli przegrają, a swój ostatni mecz wygra Houston to spadną na 7 pozycje, ponieważ Rakiety posiadają tiebreaker&#39;a.
Houston:
Tutaj jest dużo kombinacji, ponieważ mogą sezon zakończyć na 6,7 lub 8 miejscu.
6 miejsce: Muszą wygrać z Lakers i liczyć na porażkę GSW.
7 miejsce: GSW i Houston wygrywają swoje mecze.
8 miejsce: Porażka z Lakers.
Lakers:
7. miejsce: Wygrana z Rakietami
8 miejsce: w przypadku porażki z Rakietami, muszą liczyć na porażkę Jazz.
9. miejsce: Porażka z Houston i wygrana Jazz nad Memphis.
Jazz:
Jeżeli chcą marzyć o PO, muszą wygrać swój mecz z Memphis on road i kibicować Houston, aby ci ograli Lakers.
Wszystko bardzo fajnie opisane, ale mam jedno ale...
Skąd pewnośc, że Bulls/Hawks chcą zająć seed nr 5 i zagrac w pierwszej rundzie z Nets, którzy osatnio prezentują świetną formę, a w ewentualnej II dostać bęcki od Heat ?
Seed nr 6 pozwala zmierzyć się z Pacers, którzy ostatnio prezentują się przeciętnie i zdecydowanie nie jak TOP3 Wschodu, a w ewentualnej II nieobliczalnie i trapieni kontuzjami podkoszowych Knicks ?
Przewagi parkietu i tak mieć nie będą, a przynajmniej mogą sobie wybrać rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom