>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
warka 6

warka

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Enea Ekstreliga
Spotkanie: Stal Gorzow- PGE Marma Rzeszów
Typ: Rzeszów(+8 pkt.)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po długim wyczekiwaniu rusza najlepsza żuzlowa liga świata. Dzisiaj zdecydowanie polecam handicap na drużynę z Rzeszowa. Rzeszów został mocno wzmocniony, Crumpa zastąpił najlepszy zawodnik polskiej ligi z zeszłego sezonu, czyli Nicki Pedersen natomiast Kylmaekorpiego zastąpił Pavlic. Sporo w dzisiejszym meczu będzie zależeć od tego ostatniego, jednak Jura podkreśla w wywiadach, że bardzo dobrze czuje się na gorzowski torze i jego silniki pasują na tego typu nawierzchnie. Swoje powinien pojechał Rafał Okoniewski, na dwucyfrowy wynik liczy na pewno Grzegorz Walasek jak i wyżej wymieniony Nicki Pedersen. Na pewno z dobrej strony będzie chciał się pokazać powracający do rzeszowskiej drużyny Lampart jak i utalentowany junior Łukasz Sówka. Teraz trochę o drużynie z Gorzowa. Na pewno personalnie jest to dużo słabszy team niż w zeszłym sezonie, tacy zawodnicy jak: Gollob, Zagar, Jensen zostali zamienieni na Gapińskiego, Nermarka i Hliba. Na pierwszy rzut oka widać, że są to żużlowcy na sporoo niższym poziomie niż pierwsza wymieniona trójka. Także na pewno kadrowo lepszy jest zespół z Rzeszowa, za Gorzowem przemawia atut własnego toru, z którym jednak doświadczeni zawodnicy Stali Rzeszów powinni sobie poradzić. Obstawiam wynik w okolicach remisu, co zapowiada nam bardzo emocjonujące spotkanie na inaugurację rozgrywek.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Żużel
Michael Jepsen Jensen (-1) - Hans Andersen 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Para wzięta z kosmosu, zestawiony zawodnik, który prawdopodobnie będzie prowadził parę z kompletnym outsiderem, solidnym w porywach I-ligowcem. Hans Andersen już od kilku lat prowadzi tułaczkę po polskich klubach i jak dotąd nie został doceniony (ciekawe czemu :eek: ). Tak naprawdę jedyne ryzyko, to fakt, że Duńczyk zmienił barwy klubowe i z częstochowskim torem może nie być jeszcze przesadnie spasowany, ale tak czy siak, gdzie takie zestawienie zawodników... ????
Jepsen w parze z Holtą, Andersen z Buczkiem i to kolejny argument potwierdzający tutaj faworyta. Nic, tylko brać, typ zdecydowanie godny uwagi.
zła data?
⛔ 100
 
T 2

traveler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Gambrinus liga
Spotkanie: Slovacko - Plzen
Typ: HT/FT - Remis/Plzen
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszej wygranej Sparty, nie pozostaje nic innego, jak wygrana Pilzna. Slovacko w zapaści, 4 porażki licząc mecz pucharowy z Mladą. Od 9 spotkań nie potrafili wygrać z Pilznem. Goście z kolei mają wszystko, by walczyć o majstra. Są zawodnicy, pieniądze i przychylność azjatyckich buków. Bakos jest w świetnej dyspozycji i powinien tutaj zapewnić wygraną gości. Mój typ to 0:0 do przerwy i potem dwie bramki gości. Unibet zapewnia fajny kurs na takie rozwiązanie w HT/FT, a więc warto spróbować.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Saragossa - Barcelona
Typ: Saragossa więcej rożnych (EH +2)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
W Barcelonie mamy ładny szpital. Nie ma Messiego, Busquetsa, Puyola, Mascherano, a do tego zabraknie też Iniesty i Alby. Środek pola będzie wyglądał żałośnie, a w ataku również będzie niewesoło i praktycznie pole manewru jest bardzo ograniczone. Gdyby mecz był na Camp Nou to jednak można się jeszcze zastanawiać, ale jednak atut boiska będzie po stronie Saragossy. Grają jak grają, ale na takiego rywala na pewno motywacji nie zabraknie. W lidze i na wyjeździe Barcelona ostatni raz zachowała czyste konto w meczu z Levante, a było to w listopadzie..
Saragossa raczej inicjatywy nad całym meczem nie przejmie, ale na pewno będą groźnie atakować. W meczu z Realem naprawdę nie było widać tak olbrzymiej różnicy klas i tu na pewno ściany bardzo pomagają. Zespoły w starciu z silniejszymi zespołami u siebie nie boją się ryzykować i grać w piłkę, a nie tylko stać i czekać na to co zrobi rywal.
Barca rożnymi nigdy nie miotała, bo mało kiedy mieli z tego jakąś korzyść. Dla Saragossy stałe fragmenty będą mega okazją do zdobycia gola wiedząc jak Barcelona gra w powietrzu.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Żużel, Ekstraliga
Spotkanie: Toruń - Wrocław
Typ: Woffinden o8
Kurs: 2
Buk: Bet365
Analza:
Kogo pokona Brytyjczyk ?
Bieg 1 Ljunga i Brzozowskiego
Bieg 2 Ljunga
Bieg 3 Pulczasa i Ljunga
Bieg 4 Pulczasa i Malitowskiego
Tak będzie, gdyż jest po prostu lepszy i jest w świetnej formie, co udowadnia w Anglii i Grand Prix. Będzie liderem Wrocławian w tym meczu. Wróćmy więc stricte do typu. Mamy na razie 7 punktów w 4 startach. Jeszcze dojdzie 1p./2p. w biegu z rezerwy taktycznej i szansa na coś w 15 (na pewno pojedzie on i Jędrzejak) + może zaskoczyc w ktoryms z tych podanych przeze mnie biegow i przywiezc za plecami kogos lepszego. Dla mnie 90% bet. A kurs... ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, II liga
Spotkanie: Huesca - Sabadell
Typ: 2
Kurs: 3,66
Bukmacher: PinnacleSports
Anaiza: Patrzę tylko na ostatnie wyniki obu zespołów. Gospodarze od trzech meczów u siebie nie umieją wygrać. Jeszcze gorzej przedstawia się ich sytuacja jęsli spojrzymy na ostatni mecz. Wyjazd w Madrycie z rezerwami Realu przegrany aż 5-1. Huesca wciąż ma szanse na utrzymanie, ale nie widzę przesłanek ku temu by mieli odpalić. Rywale są w środku tabeli, ale teoretycznie mają jeszcze szanse doskoczyć do czołówki. Po serii czterech porażek ostatnio wreszcie zagrali przekonujaco i pokonali u siebie Gijon 4-3. Myślę, że to może być krok naprzód w ich wykonaniu, który pozwoli im oderwać się odwrócić kartę i zaczać znowu zdobywac punkty. To powinna być ich motywacja. Na jesień Sabadell wygrało 1-0. Myślę, że teraz są w formie. ofensywnie umieją strzelać co pokazali w ostatniej kolejce. Raczej więc stawiałbym na gości.
⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Liga Grecka
Spotkanie : Aris - Asteras
Typ: HC ( 0,5-0 ) 2
Kurs: 7,20
Buk : Bet365
Analiza:
Trafiłem na przepiękny kurs na rewelacje sezonu ligi Greckiej czyli Asteras. Poprzednik już zagrał czystą 2 na gości więc ja gram na skromny HC. Goście to druga siła ligi jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe w któtych zanotowali 6 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek, zaś Aris w tym sezonie zmierza ku spadku z ligi. Może i Ariś ma niezły bilans spotkań u siebie, bo jest to 5-7-2 i jak widać nie przegrywają przynajmniej na swoim stadionie.
Biorąc pod uwagę to iż, Asteras przegrał dwa ostatnie spotkania, myślę że czas na dobry wynik. Jasne jest , że goście mają zapewnione 3 miejsce w lidze no ale czemu mieliby odpuszczać mecz ze spadkowiczem i nie ugrać choćby punktu np. Paok któty zajmuję 2 miejsce, dzisiaj gra na wyjeździe i też może stracić punkty więc nadaża się szansa na zbliżenie się do 2 miejsca a nawet zrównania sie punktowo z vice liderem.
Dla mniej odważnych polecam też typ X2 po nieżłym kursie ok 2,50!
A tak przy okazji podaję jak dla mnie - pewny typ na dzisiejszy wieczór po pieknym kursie ok 3,50 czyli mecz :OFI Crete - Atromitos, który na 99% zakończy się remisem. Pozdro!
⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia – Segunda Liga Spotkanie: Leixoes - Aves
Typ: 1
Kurs: 2,12
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Dziś o godzinie 17:00, na Estadio do Mar, spotkają się zespoły Leixoes i Aves. Gospodarze zajmują aktualnie 3 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 57 punktów i bilansem bramkowym 41:29. Goście to 5 zespół zaplecza portugalskiej ekstraklasy z dorobkiem 54 punktów i stosunkiem bramek 41:37.
Os Bébés na własnym obiekcie spisują się bardzo dobrze – 16 spotkań to bilans 11-4-1 przy 24 strzelonych i 11 straconych golach. Gracze José Vilaça w delegacji zgromadzili do tej pory 25 punktów, na które składa się 6 wygranych, 7 remisów i 4 porażki (21:19 w bramkach).
Dyspozycja w ostatnich 8 spotkaniach przemawia delikatnie na korzyść drużyny gospodarzy. W tym czasie zdołali wygrać 4 mecze, 2 zremisować i ponieśli dwie porażki. Aves może pochwalić się bilansem 3-3-2. Jednak ja szansy upatruję tutaj na dyspozycję Leixoes na własnym obiekcie. Mają oni wspaniałą passę 7 wygranych z rzędu, kiedy to w pokonanym polu pozostawili bezpośrednich rywali w drodze po awans (1:0 z Arouca, 1:0 z Santa Clara, 1:0 z Benficą B). Nie są to jakieś oszałamiające wygrane jednak sądzę, że dzisiaj spotkanie zakończy się podobnym rezultatem na korzyść miejscowych.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, FA CUP
Spotkanie: Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ:
tak
Kurs: 1,65
Bukmacher: bwin
Mecz już za nie cały kwadrans więc trzeba się streszczać. Praktycznie wszystko o tym meczu zostało już napisane. Mecz dwóch znanych marek w Anglii jak i również na całym świecie. Liczę na bardzo dobry i ofensywny mecz po obejrzeniu meczu polskiej ekstraklasy pomiędzy Górnikiem a Podbeskidziem. Obie drużyny posiadają w swoim zespole bardzo wartościowych piłkarzy, którzy praktycznie gola mogą strzelić z każdej akcji. Typ raczej pewny, żadna z drużyn nie będzie chciała kalkulować i grać zachowawczo tylko wejść na boisko i wygrać. Wygranie tego półfinału daje praktycznie zwycięstwo jednej z drużyn w całym pucharze, bowiem w finale czeka na zwycięzcę słabe Wigan.
⛔ 100
kto z z kim?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: John Isner vs Nicolas Almagro
Typ: 1
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 14.04.2013/21-00
Analiza:
Finałowe spotkanie turnieju w Houston pomiędzy Hiszpanem Almagro, a Amerykaninem Isnerem. Pragnę zaznaczyć, że już od poniedziałku zaczyna się turniej w Monte Carlo. Przechodząc do analizy tego spotkania faworytem jest Almagro. W dniu wczorajszym zwyciężył z Williamsem, szybko bez większego trudu, oddając rywalowi zaledwie trzy gemy. Zaserwował siedem asów. Co zasługuje na pochwałę wygrał sześć gemów z rzędu. Po tym spotkaniu mówił, że czuł się dobrze w tym spotkaniu. ,,Jestem bardzo zadowolony z mojej gry. Starałem się koncentrować przez cały czas, co jest dla mnie bardzo ważne. Próbowałem grać agresywnie i udało się&#39;&#39;. Dla Insera jest to 13 finał w jego karierze, najwięcej spośród nich grał w USA. John pokonał wczoraj Monaco 2-1, zaserwował 9 asów. Amerykanin słynie przede wszystkim z mocnego serwisu. Dla obu zawodników jest to bardzo ważny finał, walczy o punkty w rankingu ATP, jak również i o sporą sumę pieniędzy. Bezpośrednie spotkania nie są zbyt korzystne dla Johna, który przegrał dwa spotkania. Dziś jest dla niego szansa, a zwłaszcza, że kibice są za nim. Jeżeli serwis będzie wchodził wszystko jest możliwe-powowdzenia
✅ 300
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka 1 liga mężczyzn
Mosir Krosno- Dąbrowa Górnicza
typ: 2
kurs: 2,10
bukmacher: tobet

Dziś spotkanie nr 4 play-off.Stan rywalizacji 2:1 dla Krosna.Wczoraj gospodarze wygrali 75:62 i są o krok od awansu do następnej rundy. Zespół przyjezdny zagra dziś z nożem na gardle. Mosir poniósł ogromna strate, za nadmiar przewinień technicznych nie zagra Kamil Łączynski. Kto zna tą ligę i ten zespoł, wie co ta absencja oznacza. W meczach na wyjeździe w DG zdobył 33 i 24( 10 asyst) punkty-trafiając 12 &quot;trójek&quot;,wczoraj w Krośnie 11 oczek .Zawodnik ten to 40 procent teamu. DG to dobry zespół oparty głownie na grze Woloszyna, Karolaka, plus silne skrzydła. Przed ta seria najczesciej typowanym wynikiem było 3:2 dla gości. Gdyby Radovic nie trzymał Łaczynskiego na parkiecie w 39 minucie(Krosno wygrywało wowczas wyraznie) a ten oszczedzilby sobie pyskowek pod adresem arbitrow,Mosir bylby faworytem. Wątpie szczerze czy Glapinski zastapi godnie na rozegraniu Laczynskiego. Po walce typuje zwyciestwo gosci i piąty mecz w Dąbrowie Górniczej.
✅ 110
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: KOszykówka, PLK, 19:00
Spotkanie: Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2
Kurs: 2.17
Buk: Pinnacle

Czarni ekipie ze Zgorzeleca jesień średniowiecza mogą zrobić w pomalowanym, ale na dystansie? Nie sądzę. W ostatnim czasie wydaje się, że Cel nieco odżył, więc przed rywalizacją w Słupsku, bardzo istotne. Przede wszystkim rotacja Polaków po stronie gości. Dla Turowa ważny mecz. Jeśli dziś wygrają, to kolejny mecz w Zielonej jest &#39;o pietruchę&#39;, bo i tak będą mieli pierwsze miejsce. Mimo wszystko oba tereny trudne, ale Zielona na swoim parkiecie, może zbyt wysokie warunki postawić dla Turowa, więc spodziewam się, że Turów dziś będzie chciał zapewnić sobie najwyższe miejsce przed PO.
Jako ciekawostka. Turów, w tym sezonie jako &#39;dog&#39; występował pięciokrotnie. Bilans po tych meczach wynosi 5-0. Nie uwzględniłem meczu AZS - Turów, gdzie kursy były 50/50. Uwzględniałem mecze, gdzie kursy na TUrów były minimalnie 2.
Przed sezonem Turów był dogiem w Słupsku i wygrał i tydzień później na inaugurację również, oba mecze wygrał. Wiem, że to historia, a wliczając zależność tego sezonu, że w TOP6 częściej wygrywają dogi na wyjazdach, kurs warty ryzyka, bo to typowy mecz 50/50.

Powodzenia!
✅ 117

&gt;&gt;&gt; Pozostałe typy z PLK na dziś &lt;&lt;&lt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
14 Apr 2013, 19:05 Baseball MLB
Cleveland Indians - Chicago White Sox
Wybrani pitchers B. Myers - J. Peavy
Typ (-3.5) 2
Kurs 4.35
bet365
Nic innego z selekcji którą przeprowadziłem dziś nie przychodzi mi do głowy niż zwyciestwo ekipy CWS .Wczorajsze spotkanie przegrane dość dotkliwie 9:4 przez Chicago White Sox powinno się jak najszybciej zapomnieć o przebiegu z dnia wczorajszego.Dziś mój ulubiony pitcher ze strony CWS Jake Peavy ERA 5.56 stanie na przeciw Bretta Myersa ERA 12.19 byłego gracza Soxów który jest na kontkrakcie jednorocznym .Tak więc drużyna Soxów dobrze zna zagrywki tego gracza a jest to dość odpowiedni czas dla drużyny by przebudzić się ze snu i wkroczyć na ścieżkę samych zwycięstw.Polecam handicapem (-3.5) szanse wejścia według mnie wielkie.
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao - Real Madrid
Typ: Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? - bez goli
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dziś o 21:00 rozpocznie się mecz w ramach 31 kolejki hiszpańskiej Primera Division. Athletic Bilbao podejmie na własnym stadionie Real. Faworytem do zwycięstwa zarówno dla mnie jak i dla bukmacherów jest drużyna przyjezdnych. Na co trzeba zwrócić największą uwagę to to, iż zespół gospodarzy występuje dziś w bardzo okrojonym składzie; 4 zawodników pauzuje za kartki (A. Laporte, Gurpegi, De Marcos, Aduriz) oraz 3 dodatkowych, których wyeliminowała kontuzja (F. Amorebieta, Iñigo Pérez, Ruiz de Galarreta). Zespoły te dzieli w tabeli innych 11 drużyn, bilans bramkowy Realu to „+48” a Bilbao to „-19”. Dzisiejsi goście w obecnych rozgrywkach LM dotarli już do 1/2 finałów – co świadczy o ich klasie, kolejnym aspektem motywującym ich dziś do zwycięstwa jest to że Realowi po piętach w tabeli skrobie Atlético Madryt. Co ważne też dla mnie Real zachował w tym sezonie czyste konto 10 krotnie, liczą na to, że Real nie będzie miał dziś większych problemów i dociągnie czyste konto to połowy spotkania.

⛔ 100
 
incoguto 1

incoguto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks – Indiana Pacers

Typ: Carmelo Anthony zdobędzie 32 punkty lub więcej i Knicks wygrają
Kurs: 2,75
Bukmacher: WilliamHill
Godz. 21:35


Analiza:
Zespół z Nowego Yorku radzi sobie ostatnio wyśmienicie, głównie za sprawą kapitalnej gry Anthonego, który wyprzedził Duranta w klasyfikacji strzelców i nie wydaje mi się, aby chciał oddać prowadzenie w wyścigu o koronę króla strzelców NBA. W ciągu ostatnich dziesięciu spotkań Knicks przegrali tylko raz, po dogrywce z Chicago Bulls. Anthony wraz ze Smith’em ciągną grę, gdyż brakuje graczy podkoszowych: Stoudemaire’a i Chandler’a, co sprawia, że Carmelo rzuca jeszcze więcej. New York zdobywa bardzo dużo punktów, stawiając na atak jako najlepszą obronę. Z kolei Indiana ostatnio formą nie zachwyca – przegrała u siebie z Brooklynem oraz wysoko z drużyną Oklahomy. Nie potrafiła sobie nawet poradzić z ekipą Czarodziejów z Waszyngtonu, tracąc na wyjeździe aż 104 punkty. Generalnie Indiana to zespół własnego parkietu. W Madison Square Garden wszyscy liczą na zwycięstwo gospodarzy i nic nie wskazuje na to, że się przeliczą.

⛔ 100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Czarni Słupsk - Turów Zgorzelec
Typ: powyżej 145.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Koszykówka - Polska Ekstraklasa
Gospodarze przerwali złą passę porażek wygrywając w bardzo dobrym stylu trzy ostatnie mecze. Dzisiaj jedank stoją przed wyjątkowo trudnym zadaniem, gdyż podejmują zespół ze Zgorzelca, który jest zdecydowanie najlepszym zespołem tego sezonu w Polskiej Ekstraklasie. O tym jak trudnym są przeciwnikiem świadczy choćby fakt, że Czarni nie potrafili z nimi wygrać już od ponad roku. Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Swój typ ponownie opieram na analizie matematycznej.
OBECNY SEZON:
Mecze z udziałem CS: 153 pkt/mecz
Mecze z udziałem TZ: 156 pkt/mecz
Punkty CS na mecz: 78 pkt/mecz
Punkty TZ na mecz: 82 pkt/mecz
Bezpośrednie 5 ostatnich meczy: 153 pkt/mecz
Cała moja analiza przemawia za powodzeniem typu. Matematyki nie da się oszukać.

⛔ 100
 
D 0

dexter9

Użytkownik
Ath. Bilbao- Real Madryt
Typ: Real (-1,5)
Kurs:1,55
Myślę że tu nie trzeba sie rozpisywac Real jest na fali a te potknięcie z Galatatasaray to tylko przypadek. W dzisiejszym meczu moze na ławce siedzie Oziel albo Ronaldo ale oni mają zmienników takich jak wypoczęci Sergio Ramos i Xabi Alonso. Myślę ze ten typ jest bardzo dobry a do tego duży kurs.
kiepska analiza, brak bukmachera
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao - Real Madrid
Typ: Pierwsza połowa - X
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co tu dużo mówić, łapę taki kurs bo uważam, że jest warty świeczki. 13- te w lidze Bilbao podejmuje u siebie 2 Real. Myślę, że Baskowie będą wstanie spiąc się w związku z przyjazdem piłkarzy z Madrytu. W ogóle to taka otoczka wokół meczu się zrobiła, że jest on w sumie o nic lub też, że jest to przetarcie przed LM. Nie wiadomo czy w Realu zagra Xabi Alonso. Na pewno nie wystąpi motor napędowy Ozil co już zapewnia mniej akcji ofensywnych. Do tego dochodzi to, że Real w tym sezonie na wyjazdach nie zachwyca.Ostatnio remisował 1:1 do przerwy z Zaragozą, z Celtą Vigo 0:0, z ManUtd 0:0 i przegrywał 1:0 z Deportivo La Coruna. Osobiście liczę też na to, że Real chodź na kilku pozycjach wyjdzie na mecz rezerwą (może siądzie Ronaldo). A Athletic ostatnio u siebie zaczął coś grać, 2 zwycięstwa po 1:0 z Granadą i Valencią. Jak dla mnie kluczowe dla powodzenia typu będzie pierwsze 15-20 min. które jak wiadomo Real ma czasami wręcz piekielne. Później zazwyczaj spuszczają z tonu. Liczę na 0:0 lub ewentualnie 1:1. Powodzenia !

⛔ 100
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Milan - Napoli
Typ: ponad 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.94
betfair
Mecz na szczycie, oba zespoły walczą nie tylko o wicemistrzostwo, które pozwoli awansować do ligi mistrzów bez konieczności gry w eliminacjach do tych rozgrywek. W tej chwili Milan traci cztery punkty do Napoli, do końca sezonu prócz dzisiejszego meczu pozostało 6 kolejek. Wydaje się że w tym meczu może paść spora liczba bramek, Milan powinien zaatakować, zagrać o pełną pulę, zwłaszcza że grają u siebie i dodatkowo są w naprawdę przyzwoitej formie. Problemem jest tylko brak zawieszonego Balotelliego oraz kontuzjowanych Vili, Traore, de Jonga, Ambrosiniego i Krkica, jednak skład i tak jest bardzo mocny, w ataku Balotelliego zastąpi Pazzini. Goście natomiast są w takiej sytuacji że mogą zaczekać na to co zrobią, pokażą gospodarze, remis ich urządza, ale nie powinniśmy w tym meczu czekać na pierwszą bramkę zbyt długo, Milan nie może sobie pozwolić na remis. Goście przyjeżdżają w najmocniejszym składzie nie licząc Radosevica i Rinaudo, drużyna mocna w ofensywie, potrafiąca grać na wyjazdach, ale też popełniająca sporo błędów w defensywie.
Przewidywane składy:
Milan: Abbiati, Abate, Mexes, Zapata, Constant, Montolivo, Muntari, Niang, Boateng, Pazzini, El Shaarawy
Napoli: De Sanctis, Campagnaro, Cannavaro, Britos, Maggio, Behrami, Dzemaili, Zuniga, Hamisk, Pandev, Cavani
W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami padły cztery bramki, Napoli zremisowało u siebie z Milanem 2:2, myślę że dziś można liczyć na podobną ilość bramek.

⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dysycplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Toronto Raptors vs Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets - 6.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dzisiejszy mecz wybrałem mecz niby odwazny, z dobrym kursem, ale w moim mniemaniu jest to jak najbardziej w zasiegu Netsów. Zajmują oni 4 lokate i niewiele tracą do Indiany która gra dzis z NYK, czyli będa mieli ciezko, szczególnie ze im nie idzie i mysle ze tu Brooklyn wypatruje swojej okazji na awans. W ostatnich 5 spotkaniach 4 razy górą byłą ekipa dzisiejszych przyjezdnych, wygrywając średnio z przewagą 7 pkt. Toronto nie prezentuje jakiegoś wysokiego poziomu, wygrali u siebie 19 spotkan i przegrali 23, nie mają juz szansy na PO, pozostało im tylko odegrac reszte meczów, grając o nic myśle ze nie włożą w to zaangazowania i tak jak bywało ostatnio odniosą porażke. Jeśli chodzi o mecze drużyny Netsów zajmuje ona 2 lokate w konferencji wschodniej, jedynie Miami Heat są od nich lepsi. 7 pkt wbrew pozorom w NBA to nie jest dużo, a kurs jak najbardziej zachęca.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom