>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Po co komplikować sobie życie?

cock 756

cock

Użytkownik
Nie chcę by Chłopaki traktowali to jako osobistą wrzutę. Nic z tych rzeczy. Daleko mi do ich umiejętności poslugiwania się komputerem. Nawet pewnie i telefonem komorkowym...
Mózg wieczorem po prostu pracuje inaczej niż za dnia i rzeźbi nieraz takie &quot;cuda&quot;, które nie mają szans dotrwać do rana...
Czytam sobie o tych programach bukmacherskich, algorytmach, wspomagaczach typerki... Jeżeli idąc za słowami wikipedii algorytmem jest to skończony ciąg jasno zdefiniowanych czynności, koniecznych do wykonania pewnego rodzaju zadań(...), to najprostszym z nich bez użycia komputera zawierającym pierwiastek losowości będzie rzut kostką. Algorytm ma przeprowadzić system z pewnego stanu początkowego do pożądanego stanu końcowego. Rzut kostką ma nas doprowadzić do losowego wyniku. Następny rzut określi nam stawkę wg reguł, które przed rzutami sobie określimy. Czy reguły są dobrze ustalone? Pokaże czas, może słusznym będzie przeczyć losowość w oparciu o biegunowość dostępnych wyników i stawek? ;)
By ten algorytm miał szanse ze skomplikowanymi danymi wklepywanymi do programów dotyczył będzie prostych, dwudrogowych, najbardziej (moim zdaniem) losowych zdarzeń dostępnym u buków w ofercie - wszelakie u/o, (p/n pomijam ze względu na kursy i dostępność).
Założenia:
1. Kurs zawsze maxymalnego spreadu z oferty Pinnka
2. Stawki definiuję od razu 1j, 2j, 3j.
3. Pierwszy rzut, to 1,2,3 under i 4,5,6 over
4. Drugi rzut stawka 1,2 - 1j, 3,4 - 2j, 5,6 - 3j
5. Max 3 typy 6 rzutów na dzień.
Jeżeli byli tacy, co czekali na ruch głowonoga, to czemu miałbym ruchu nie nadać przedmiotowi?
 
cock 756

cock

Użytkownik
1. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons o200,5 2,09 1j
2. Orlando Magic - Milwaukee Bucks u200,5 2,10 1j
3. Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks o191,5 2j
 
cock 756

cock

Użytkownik
1. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons o200,5 2,09 1j✅ +1,09j
2. Orlando Magic - Milwaukee Bucks u200,5 2,10 1j⛔ -1j
3. Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks o191,5 2,08* 2j✅ +2,16j
*do sprawdzenia z oddsportalem na chwilę napisania posta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Daj Ci Boże, Cock. Często &quot;pierwsze myśli&quot; i rozwiązania najbardziej proste okazują się być genialnymi.
---
Edit:
mogę nawet rzucać kostką. Byle działało ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
4. Chicago Bulls - New York Knicks u192,5 2,11 2j
5. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder u202 2,13 3j
6. Regatas - Gimnasia u154 2,07 2j
 
cock 756

cock

Użytkownik
4. Chicago Bulls - New York Knicks u192,5 2,11 2j⛔
5. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder u202 2,13 3j⛔
6. Regatas - Gimnasia u154 2,07 2j ⛔
Przepraszam, że się wtrącę ale zapytam czy pomysł jest kontynuowany?
Weekend pochłania mi giełda, giełda i gielda... Jeżeli ktos ma ochotę pomagać, to zapraszam. Mam wrażenie, że gdy dominują plusy należy grać na równowagę w myśl zasady, że im więcej prób, tym rozkład wyników równy jest udziałom 50/50... (hmm?) Ja coś &quot;rzucę&quot;, kto inny doda i coś z zabawy będzie. ;)
 
Do góry Bottom