>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
L 44

lewy261

Użytkownik
Zagłębie - Korona
Typ: Zagłębie 1,5+ bramki
Kurs: 2,34
bukmacher: betsson.com

Dzisiaj startuje 22 kolejka Ekstraklasy. W Lubinie dojdzie do spotkania pomiędzy zajmującym dwunastą lokatę Zagłębiem, a dziewiątą Koroną Kielce. W poprzedniej kolejce Zagłębie przegrało w Warszawie z Legią 0-2 co było jednak do przewidzenia, a Korona wygrała z GKS Bełchatów 1-0 mimo długiej gry w przewadze.Spotkanie będzie zacięte. Zagłębie na pewno będą chcieli przełamać passę 4 meczów bez zwycięstwa. Najciekawszą statystyką jest to że Zagłębie w ostatnich 7miu meczach u siebie za każdym razem zdobywało przynajmniej 2 bramki co jest nie ukrywam ewenementem i najlepszym wynikiem w lidze. Z drużyną Korony nie będzie łatwo, ale myślę że Jeżowi, Pawłowskiemu( moje źródła donoszą że zagra) i Papadopoulosowi uda się ten wyczyn, po bardzo ładnym kursie . Powodzonka. Powtórze, ostatnie 7 meczy z dwoma bramkami na koncie, u siebie, to coś sugeruje.
✅ 134
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, WTA Katowice
Spotkanie: Kvitova - Martic
Typ: 2
Kurs: 4.14
Bukmacher: Pinnacle
Na początku turnieju moją główną faworytką do ostatecznego triumfu była rozstawiona z numerem 1. Petra Kvitova. Śledząc jej poczynania w poprzednich pojedynkach, nieco się zawiodłem, dlatego też zmieniam zdanie. Czeszka, mimo dwóch zwycięstw bez straty seta, gra jakoś bez przekonania, na jej twarzy trudno zauważyć optymizm, jakby na wygranej w Katowicach szczególnie jej nie zależało. Specjalistką od gry na nawierzchni ziemnej nie jest, więc nie zdziwię się, jeśli dziś pożegna się z zawodami. Rywalką jest jej imienniczka z Chorwacji - Martic, z którą przegrała w ubiegłym sezonie w Tokio. Sądzę, że taka sytuacja może się powtórzyć. Chorwatka nie bez problemów dotarła do ćwierćfinału, jednak wydaje mi się, że z meczu na mecz jej gra będzie lepsza. Mam nadzieję na emocjonujące spotkanie i ostateczne zwycięstwo Petry Martic.
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy, Gambrinus liga
Spotkanie: Brno - Sigma Olomouc
Typ: Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? - bez goli
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O 20:15 mecz pomiędzy Brno, a Sigma Olomouc. Jest to spotkanie, które odbędzie się na stadionie Městský fotbalový stadion Srbská w Brno, w ramach 23 kolejki Ligi Czeskiej. Gospodarze aktualnie zajmujący 13 pozycję z dorobkiem 22 punktów podejmą drużynę miejsca 4, która uzyskała 39 punktów. Za Sigma Olomouc ciężki okres, 3 ostatnie mecze to niestety 3 porażki, ale były to spotkania z wysoko klasyfikowanymi rywalami: kolejno 2x z AC Sparta Praga (miejsce 2 / 0:3 – liga i 2:4 – puchar) oraz FC Slovan Liberec (miejsce 5 / 1:0 – liga). Bilans bramkowy moich faworytów to +12, gdzie ich dzisiejsi rywale mogą się pochwalić marnym bilansem wynoszącym „-16”, warto tutaj również dodać że tracą najwięcej bramek w lidze. Owe drużyny grały ze sobą 35 razy / 16-krotnie wygrywała drużyna Sigma Olomouc, 10 razy padał remis. Goście tracą średnio 0.91 bramki / mecz co mnie cieszy, średnio też pierwszą bramkę (na wyjazdach) tracą w 50` i mogą się pochwalić czystym kontem, które zachowywali 6-krotnie. Dziś trzymam kciuki za Sigma Olomouc.
✅ 50
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna
Spotkanie:Caen-Lens
Typ:1
Kurs:
1.60
buk: b365

Goście osłabieni,nie zagrają: Riou (bramkarz 31m), Valdivia (pomocnik 28m/10g), Nomenjanahary (p.28m), Touzghar (nap. 23m/11g), Ducase (pom. 12m).
Zajmują 10 pozycję,na awans praktycznie nie mają żadnych szans,spadek też już raczej im nie grozi.Mają tylko 8 punktów przewagi nad strefą spadkową,ale za nimi znajduje się jeszcze sporo drużyn,więc noża na gardle nie mają.

Caen zajmuje 5 miejsce i traci tylko 2 punkty do miejsca dającego awans do elity.U siebie spisują się całkiem nieźle(10-1-4).Myślę,że bez problemu pokonają osłabiony zespół gości.
kiepska analiza
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elite Leauge
Spotkanie: Peterborough Panthers-Swindon Robins
Typ: -2 Swindon
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj Pantery postarają sie napewno zrewanżowac za ostatnią dosc wysoką porażkę na terrenie dzisiejszych gości. W ostatnim czasie bajkopisarz Hans Andersen, Kildemand i Troy spisują sie w lidze angielskiej znakomicie co odbija sie na wynikach jej druzyny. Mimo braku Birdsa i Morissa to i tak bardzo mocny zespoł, ktory w tym meczu powinien udowodnić swoja siłe. Rownież postawa jedynego polaka w tym skłądzie powinna byc lepsza od tej która widzielismy w poniedziałek. Pantery jak już kiedys powiedzialem nie posiadają w swoich szeregach jakis wiekszych armat i własciwie oprocz Kenia nie mają zawodnikow pokroju gwiazd ze Swindon. Do tego dochodzi fakt, że dzisiaj podobno spadło troche deszczu co sprawi że atut własnego toru zostanie znacznie zniwelowany.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes - St. Etienne
Typ: Gole obu drużyn
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Saint Etienne, które wskoczyło ostatnio na trzecią lokatę w tabeli Ligue 1 zmierzy się na rozpoczęcie 32. kolejki z Valenciennes. Pomimo gry na wyjeździe, piłkarze Christophe&#39;a Galtiera według mnie są nieznacznymi faworytami spotkania.
Zieloni to z pewnością rewelacja rozgrywek. Ścisk w górnej połowie jest jednak tak duży, że w przypadku porażki, Saint Etienne mogłoby spaść nawet na szóstą lokatę. Tyle samo punktów na koncie ma Lyon, a strata Lille oraz Nicei wynosi odpowiednio jedno i dwa oczka. Piłkarze Galtiera awansowali ostatnio mimo że wygrali tylko jeden z ostatnich czterech meczów w lidze. Drużyna ta pokonała ostatnio Evian (1:0), a wcześniej zremisowała z Rennes, PSG, oraz Troyes.
Valenciennes, które wypadło ostatnio z pierwszej dziesiątki tabeli czeka na zwycięstwo od początku lutego. Piłkarze nie mogą się przełamać i remisują lub przegrywają, ale niemal w każdym meczu strzelają gole.
W składzie gości nie zagra czołowy napastnik - Brandao. Oprócz niego poza grą znajdują się także Max-Alain Gradel i Jeremy Clement. Gospodarze zaś większą liczbę nieobecnych.
Trzy ostatnie mecze zakończyły się wygraną St. Etienne. Gospodarze aby uniknąć nerwów przed spadkiem muszą zacząć się starać, a gole strzelają niemal w każdym meczu. Natomiast goście - rewelacja sezonu będą starali utrzymać się swoje znakomite miejsce. Po mimu nieobecności kilku zawodników myślę, że ten mecz będzie ofensywny i padnie kilka bramek z jednej jak i z drugiej strony.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom