>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Bayern
Typ: 1X
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet 365
Na dziś proponuję zagrać na Juve lub remis. Kurs oferowany w Bet365 jest przyzwoity. Co prawda forma Bayernu jest niesamowita, jednak czy są w stanie wygrać we Włoszech? Stara Dama to bardzo solidna drużyna własnego boiska. Każdy o tym wie, zresztą nie ma co się rozpisywać bo obie drużyny mają zbliżone do siebie potencjały, obie dominują w swoich ligach. Włosi na bank się nie położą i będzie dramaturgia w tym meczu. Szybko zdobyty gol dla Juve może tutaj napisać ciekawy scenariusz. Nie ma co chyba pisać w analizie o h2h czy formy obu drużyn, bo obie ekipy to absolutny top naszego globu, profesjonalne drużyny które utrzymują nieziemski poziom przez cały sezon. Moim zdaniem Juventus tego nie ma prawa u siebie przegrać z takim potencjałem. Być może nie uda się awansować, ale liczę na nich zwycięstwo, myślę że 2-1 w tym meczu to jak najbardziej możliwy scenariusz. Ja tylko dodam że Bayern nie będzie forsował tempa i atakował bo po prostu nie ma po co. Jadą na ciepły teren bronić solidnej zaliczki z własnego boiska. Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
S 44

shelby

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Danii,
Randers FC(-1) - AC Horsens
TYP: 1
KURS: 3.4
Bukmacher bet365
Mecz o puchar Danii ale graja ze soba druzyny z krórych jedna walczy o mistrzostwo (Randers - aktoalnie 3miejsce w lidze) a druga o spadek (miejsce 11 w 12 zespolowej lidze czyli aktualnie sa na miejscu ktore daje im spadek) drózyna gosci przegrywa ostatnio wszystko co sie da a ostatni raz wygrala na wyjezdzie we wrzesniu ubieglego roku w dodatku w zespole kilku zawodnikow z pierwszego skladu niepewnych jest wystepu z powodu kontuzji (Kortegard, Agesen, Kryger, Nworuh, Retov)
kiepska analiza
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Birmingham(+0,5) - Swindon
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet
Witam!
Buki zaskoczyły mnie wystawiając takie kursy w tym spotkaniu. O godzinie 20.30 Birmingham podejmowało będzie na własnym torze ekipę Swindon. Dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze, więc zakład +0,5 ( w razie remisu wygrana) biorę z pocałowaniem ręki.
W składzie Birmigham Brummies zobaczymy:
1) Harris
2) Doyle
3) King
4) Auty
5) Barker
6) Smoliński
7) Covatti
Birmingham kapitalny początek sezonu. Głównie dzięki wyśmienicie spisującemu się Martinowi Smolińskiemu. Jest on w tym momencie liderem gospodarzy. Podejrzewano go nawet o oszukiwanie przy sprzęcie, były to jednak tylko plotki. Dobrze pojechać powinni Chris Harris oraz Danny King, czyli pokonywać takich zawodników jak Batchelor, Kildemand i Kennett( oczywiście tylko na swoim torze). Słabą dyspozycją martwi Ben Barker, który jednak może się w końcu przełamać. Druga linia to Auty, Doyle i Covatti czyli zawodnicy średniej klasy, jednak na torze w Birmingham spisujący się przyzwoicie.
Wyniki w tym sezonie:
29.03 Coventry Bees - Birmingham Brummies 41:49
03.04 Birmingham Brummies - Coventry Bees 55:37
Skład Swindon Robins:
1) Andersen
2) Morris
3) Kildemand
4) Kennett
5) Batchelor
6) Birks
7) Gomólski
Mistrzowie Elite League również świetnie weszli w sezon notując jak narazie 3 zwycięstwa. Tak trudnego rywala jednak jeszcze nie mieli. Hans Andersen zachwyca formą i tutaj nie powinno być inaczej, choć nie ma co marzyć o komplecie, tak jak na domowym torze w Swindon. Myślę że problemy może mieć Troy Batchelor, ponieważ na wyjazdach nie jest to pewny punkt drużyny. Peter Kildemand wraz z Edwardem Kennettem to jedna z mocniejszych par, jednak nie powinni oni wyrabiać przewagi nad gospodarzami. Najsłabszą opcją Robins są rezerwowi, gdzie Smolinski i Covatti powinni spokojnie pokonywać Birksa i Gomólskiego.
Polecam.
⛔ 100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : Juventus- Bayern
Typ : 1
Kurs : 3,00
Bukmacher : Pinnacle


Analiza :
W pierwszym meczu 2:0 dla bawarczyków i wydaje się, żę nic im złego nie może się stać. Aczkolwiek podobną przewagę mieli w starciu z Arsenalem 1:3 na The Emirates, a później 2:0 wygrali Kanonierzy i o mało Bayern nie odpadł z Champions League. Juventus na własnym boisku w LM prezetuje się bardzo dobrze, z 4 spotkań Stara Dama wygrała 3, w tym 3:0 z Chelsea. A w 1/8 w dwumeczu pokonała Celtić 5:0
Juve ma dziś sporo do udowodnienia, sobie, kibicom i trenerowi. 2 ostatnie spotkania są niestety na korzyść Bayernu: wygrywał 1:4 i 0:2. Stać na pewno Starą Damę na zwycięstwo.
TYP 5/10
⛔ 100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Spotkanie: Pogoń Baltica - Politechnika Koszalin
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Przed nami drugie spotkanie ćwierćfinałowe PGNiG Superligi kobiet. Dziś za niespełna godzinę odbędzie się spotkanie piątego z czwartym zespołem po rundzie zasadniczej, czyli Pogoń - Politechnika. W pierwszym spotkaniu górą był zespół koszaliński, który wygrał we własnej hali 25-19.
Pogoń Baltica to zespół cały czas się budujący, który dzięki wycofaniu się jednego z zespołów z Superligi, po spadku w zeszłym roku mógł znów pozostać w najwyższej lidze. Szanse tą wykorzystały, zajmując aż 5 miejsce w lidze po rundzie zasadniczej. Trzeba zaznaczyć, że ten zespół gra z meczu na mecz coraz lepiej. W składzie zespołu znajdują się młode perspektywiczne zawodniczki takie jak Adrianna Płaczek czy Agata Cebula, oraz bardzo doświadczone: Monika Głowińska.
Politechnika Koszalin to zespół już doświadczony na parkietach Superligi, który co roku znajduję się w czołówce ligi. Zespół w tym sezonie gra na swoim poziomie, bez większych fajerwerków.
Oba zespoły w tym sezonie grały ze sobą już 3 razy, wynik 2-1 dla Koszalina, ale trzeba zwrócić uwagę, że obydwa zwycięskie pojedynki odbyły się w Koszalinie. Pogoń zwyciężyła we własnej hali 24-22. Pogoń ostatnie 3 pojedynki we własnej hali wygrywała (Piotrków, Jelenia Góra oraz Elbląg). Trzeba zauważyć również, że zespół Pogoni potrafił wygrać na wyjeździe z Kielcami czy zremisować z Zagłębiem na wyjeździe.
Pogoń powinna dzisiaj wygrać, a spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami powinno się odbyć jeszcze w weekend w Koszalinie. Oferta na to zdarzenie u bukmacherów mało ciekawa, ale kurs na zwycięstwo jest moim zdaniem poprawny.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina : MLB
Spotkanie : San Francisco Giants - Colorado Rockies
Typ : 2
Kurs : 2.27
Bukmacher : Pinnacle
10.04.2013 21:45
Analiza :
Kolejne zmagania w amerykańskiej lidze baseballa.Dziś to już trzecie spotkanie na boisku Giants i tym razem że w końcu w trzecim pojedynku to goscie odniosą zwycięstwo.Dwa pierwsze spotkania pewnie wygrało San Francisco 4 do 2 i 9 do 6.W tych spotkaniach słabo było z wybiciami ale w trzecim spotkaniu liczę na to że w końcu skałki się obudzą i zacznie im wychodzić te wybijanie piłek.Już zapoznali się jak grają gospodarze więc w trzecim spotkaniu powinni pokazać że sie ich nie boja i powalczą o wygranie tego spotkania.Ukradną tym samym punkty gospodarzom na ich stadionie.Pokazali w poprzednich spotkaniach że potrafią także grać na wyjazdach więc dlaczego nie dziś mieliby pokonać gigantów.
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina : ATP - SINGIEL: Casablanca (Maroko), ziemna Tenis
Spotkanie : Robredo- Kamke
Typ : Kamke
Kurs : 2,62
Bukmacher : Bet 365
Analiza:
Na dziś przygotowałem coś z Tenisa. Jest to spotkanie pomiędzy Hiszpanem Robredo a Niemcem Kamke. Spotkanie będzie rozgrywane w Maroko na nawierzchni ziemnej. Robredo jest oczywiście zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Jednak ja skłaniam się ku niespodziance jaką nie wątpliwiw była by wygrana Niemca. Robredo jest rozstawiony z numerem 72. W tym roku na tej nawierzchni rozegrał 10 spotkań. 5 z tych spotkań przegrał oraz 5 wygrał.
Nie jest to porywający wynik. Hiszpan ma obecnie 35 lat,więc nie jest to już wiek młody.Oczywiście posiada doświadczenie,ale wątpię aby wytrzymał to spotkanie fizycznie jak i psychicznie. Patrząc po statystkach w ostatnich spotkaniach nie wygrał żadnego Turnieju. To nie jest już ten sam zawodnik z przed 10 lat. Natomiast Kamke ma 27 lat więc w kwiecie gry,został rozstawiony z numerem 81. W tym roku rozegrał na tej nawierzchni zaledwie 1 spotkanie które wygrał 2-1 z Melzerem. Widać że gra na tym korcie mu się podoba. Nie jest to typowy ziemniak,ale myślę że stać go na wygranie ze starszym od siebie rywalem. Kurs jest na niego bardzo zachęcający więc nic tylko grać.
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, liga mistrzow
spotkanie: Barcelona- PSG
typ: powyzej 2,5 bramki oraz powyzej 12 roznych
kurs 4,50
william hill
analiza:
przed nami rewanzowe straci w ramach 1/4 finalu pilkarskiej ligi mistrzow. a zmierza sie w nim: Slynna hiszpanska Barcelona oraz naszpikowane gwiazdami francuskie PSG. w pierwszym meczu tych ekip emocji oczywiscie nie zabraklo: pojedynek zakonczyl sie remisem 2-2. Faworytem do awansu wydaje sie byc barca, watpie w ich porazke w tym spotkaniu, chocby z tego powodu ze graja u siebie. ja jednak skupiam uwage na innym typie. w meczach z udzialem barcy pada mnostwo goli zarowno w lidze krajowej jak i lidze mistrzow, nie inaczej powinno byc i dzis dlatego typuje over 2,5 gola, barcelona to bardzo ofensywnie grajaca ekipa. dorzucam do tego over 12 roznych, ogladalem pod tym wzgledem mecz gosci z Valencia w poprzedniej rundzie i tutaj juz w 1 odslonie bylo mnostwo cornerow. dzis gospodarze beda cisneli i spokojnie powinni okolo 7 roznych i wiecej uzyskac, do tego napewno goscie cos dorzuca bo nie beda mieli w tym meczu nic do stracenia. typuje over 2,5 gola oraz powyzej 12 roznych.
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Europa: Liga Mistrzów
Spotkanie : Juventus- Bayern
Typ : Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? - bez goli
Kurs : 1,72
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Dziś kolejne spotkania w ramach 1/4 finałów europejskiej Ligi Mistrzów – dziś zainteresowałam się meczem pomiędzy Juventus-em, a Bayern-em. O 20:45 początek spotkania i opierając się na moim typie wtedy też zaczynam 45` z emocjami. Dlaczego Bayern ma nie stracić bramki w I połowie… rewelacyjny sezon w Bundeslidze – 1 porażka na 28 spotkań / 18 razy zachowywali czyste konto w tym 12 razy działo się to na wyjazdach / bilans bramkowy +66, jedynie 13 bramek straconych, gdzie kolejny pod tym względem zespół stracił ich już 32 (FSV Mainz 05), w LM ostatnim meczem udowodnili że defensywa to jednak ich mocna strona i zachowali czyste konto właśnie z Juventusem. Wynik jaki wtedy osiągnęli czyli 2:0 jest wynikiem niebezpiecznym bo tracąc już dziś na początku spotkania bramkę wpuszczają w swoje moralne szeregi obawę i stres przed utratą kolejnej bramki, która zagrażałaby ich awansowi, w tym meczu ciężko się opierać na statystyce ale ja jednak niż podbuduję swój typ, Mianowice możemy zauważyć, że statystycznie w LM Bayern średnio traci bramkę w 56` a Juve strzela swojego pierwszego gola średnio w 30` (lecz owe staty nadrabiali z przeciętniakami) – typ niebezpieczny ponieważ Juve nie ma nic do stracenia i pewnie rozpoczną mecz z ofensywnym nastawieniem. Ale ja jednak wierze w siłę i mocne postanowienia, które kto jak kto ale Bayern potrafi przełożyć na grę właściwą.
✅ 72
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona vs PSG
Typ : Iniesta strzeli Barcelona wygra mecz -

Gracz musi rozpocząć mecz, w przeciwnym razie zakłady na tą selekcję będą anulowane
Kurs : 5,0
Bukmacher :
William Hill

Analiza :Na dziś wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy Barceloną a PSG ,jak wszyscy wiemy w pierwszym meczu padł remis 2-2.Dziś dla mnie osobiście zwycięzca może być tylko jeden są to gospodarze którzy znów wrócili do formy co widać w ostatnich meczach zadyszkę mają już chyba za sobą.Mistrzostwo Hiszpani już mają w kieszenie teraz ich ostatnim celem zostało wygranie Ligi Mistrzów ,aby móc zrealizować swój plan dziś muszą wygrać z PSG.PSG to dopiero świeżo budowany zespół choć zawodników mają już klasowych i trenera również to muszą się jeszcze dobrze zgrać a to nie przychodzi z dnia na dzień ,natomiast Barcelona jest świetnie grająco zespołowo drużyną która ma znakomitych piłkarzy jak Messi ,Iniesta ,Xavi którzy świetnie ze sobą współpracują .Dziś na pewno pomoże im również gra na własnym obiekcie gdzie spisują się znakomicie mało kto jest aktualnie wygrać na ich obiekcie ,uważam że niestety ale i dziś nie uda się to drużynie PSG .Ja dziś stawiam na wysokie zwycięstwo Barcelony wszystko za nimi przemawia i myślę że jedną z bramek może zdobyć Iniesta jest to znakomity zawodnik i strzela gole w najważniejszych meczach jakby chociaż w finale Euro 2012 niewątpliwie lubi grać i strzelać bramki w meczach o tak wysoka stawkę oby i dziś się mu udało .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom