>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł vs Real Madryt
Typ: Więcej strzałów w światło bramki-Galatasaray
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/4 finału w Lidze Mistrzów i starcie pomiędzy Galatą a Realem.Sprawa awansu jest już praktycznie przesądzona bo 3:0 na Santiago Bernabeu to dostateczna zaliczka dla Realu.W tym meczu Królewscy wystąpią jednak w zdzisiątkowanej obronie.Zabraknie m.in Pepe, Sergio Ramosa dlatego na środku obronie zagra najprawdopodobniej Albiol z Varane a na bokach Coentrao oraz Arbeloa.Specjalnie wykartkował się jeszcze Xabi Alonso dlatego również i on obejrzy dzisiejsze spotkanie z trybun.W przodzie praktycznie najmocniejszy skład.Real dziś nie musi się już jednak spinać i cały czas atakować dlatego sądzę że mecz może być prowadzony pod dyktando gospodarzy.W drużynie Galaty zabraknie co prawda Buraka Yilmaza ale jest Didier Drogba, Inan czy też Wesley Snejder.W 1 meczu mimo takiego wyniku gra wcale nie była tak jednostronna bo ze strzałami jeśli chodzi o Galatasaray było całkiem w porządku.11 strzałów przy 9 Realu wygląda dobrze.Jednak jeśli chodzi o strzały celne było już gorzej bo było ich tylko 5 a Real miał ich 7.Dziś jednak jest całkiem inna sytuacja.Stadion w Stambule to na pewno będzie &quot;piekiełko&quot; na którym ciężko gra się każdemu.Warto również dodać że Real jeszcze nigdy nie wygrał w Turcji przez co można wskazać że nie gra im się tam za łatwo.Jak widać po wypowiedziach zawodników Galata jeszcze wierzy w dobry wynik dlatego na pewno będą dążyć do zdobywania bramek co oznacza strzały.Real nie musi atakować za wszelkę cenę, obrona to będzie główny cel Królewskich którzy będą od czasu do czasu kontrować poprzez szybkie rajdy Di Marii oraz Ronaldo.Wierzę w ten typ i bardzo na niego liczę bo Real chyba jest już pewny awansu a Galata chce przed własną publicznością jak najlepiej się zaprezentować przez co z pewnością będą atakować i dużo strzelać.Jak pokazuje mecz na Bernabeu nawet mimo wysokiej porażki strzały były prawie na styku dlatego dziś powinno to się obrócić w stronę Galaty która walczy dla swoich zagorzałych kibiców.Polecam także typ 1x po trochę mniejszym kursie ale bardzo możliwym do spełnienia.Ja jednak gram na strzały w światło bramki bo jak dla mnie jest to pewniejszy zakład.Powodzenia.
✅ 190
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Największymi atutami Delecty jest własna hala i naprawdę zgrana &#39;6&#39;, nie zgodzę się jednak z teorią o bardzo słabej ławce, wczoraj fatalnego Wikę super zastąpił Waliński (MVP meczu). Nie zgodzę się także co do Kubiaka - po kontuzji nie widać śladu, w statach z meczu prezentuje się bardzo dobrze, przyjmował 25 razy ze skutecznością 68%/56% (poz/bdb), 11/24 w ataku. Zagrywka nie była wczoraj atutem żadnej z drużyn, dużo błędów, mało asów. Delecta lepiej broniła, wyższa skuteczność na kontrach, do tego dołożyli efektywną pierwszą akcję i... Bernardi kompletnie bez pomysłu, jak zmienić obraz gry. Zgadzam się co do typu, również widzę pewne zwycięstwo gospodarzy, ale żeby nie powielać typów:

Bydgoszcz-Jastrzębski handicap punktów (0:4,5) @1.85 William Hill
⛔ 100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Legia Warszawa
Typ: Legia wygra obydwie połowy - Tak
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Data i godzina: 09.04.2013 18:30
1 Mecz półfinału Pucharu Polski. Stołeczna Legia, podejmie na wyjeździe Ruch Chorzów. Gospodarze grają w tym sezonie w kratkę, jednak o wiele więcej jest tych słabych meczy. W ostatniej rundzie w Chorzowie pokonało ich nawet walczące o utrzymanie Podbeskidzie Bielsko- Biała. Legia natomiast ostatnie 5 meczy wygrała, natomiast bilans Chorzowian wygląda 2-1-2. Bilans h2h natomiast 4-1 wygranych na korzyść Legii. Możliwe że Legia zagra lekkimi rezerwami gdyż czeka ich mecz z Wisłą, poza tym mają rewanż u siebie. Mimo to uważam że nawet zmiennicy w Legii są lepsi niż piłkarze Ruchu Chorzów. Legia gra o finał, Ruch o przełamanie, bo chyba nikt nie wierzy że Ruch z dwumeczu wyjdzie obronną ręką. Mimo to stawiam dzisiaj w ten sposób, licze na zero z tyłu jeśli chodzi o Legię. Drużynie Ruchu ewidentnie nie idzie, powinni się skupić by któryś z już wcześniej ochrzczonych spadkowiczów tj. GKS Bełchatów i Podbeskidzie B-B które ostatnio wygrało z nimi 3:1 ich nie wyprzedziło ???? . Ostatnie 3 mecze Legia wygrywała z Ruchem bez straty bramki , dzisiaj liczę na to samo i pokuszę się że wygrają obydwie połowy. Polecam ????
⛔ 100
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł vs Real Madryt
Typ: drużyna 1 powyżej1.5 goli
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zapala mi się zielona lampka przy tej opcji. Pauzują Ramos i Alonso, do tego dochodzi kontuzjowany Pepe. W sumie wiele już zostało napisane na temat tego spotkania, także dołożę tylko osobiste wnioski. Real traci w tym sezonie sporo bramek, zarówno w PD (niecała bramka na mecz) jak i w LM (9 bramek straconych w grupie to sporo jak na ich możliwości). Turcy na pewno będą chcieli się popisać i godnie pożegnać z LM, a przynajmniej bankowo nie oddadzą tego meczu bez walki i to przy takiej publiczności. Podejrzewam, że szykują się tam jakieś premie za zwykłe zwycięstwo, nawet bez awansu. Myślę, że padnie sporo bramek, przynajmniej po dwie na zespół. Galata zaatakuje, gdyż w sumie to już nic tym nie ryzykują. Moim zdaniem lepiej grają kiedy nie mają już nic do stracenia, no i mam nadzieję, że to dzisiaj udowodnią.
✅ 200
 
A 19

andrew1989

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Katowice
Spotkanie: Kaia Kanepi v Sandra Zaniewska
Typ: Sandra Zaniewska
Kurs: 5,50
Bukmacher: bet365

Wczoraj liczyłem na Domachowską niestety sie zawiodłem. Dzisiaj Zaniewska staje do pojedynku z bardziej doświadczoną rywalką. Szansy Zaniewskeij dopatruje w tym, że gra u siebie oraz trafia na rywalkę, która ostatni raz grała 25 września. Rozumiem ze nasza zawodniczka jest bez formy, ale biorąc pod uwagę,że gra u siebie i z zawodniczką bez ogrania liczę na korzystne rozwiązanie. Z stawką nie ma co szaleć, jest to mecz który według mnie różnie się może zakończyć. Wierze jednak, że Zaniewska w końcu się przełamie. Mecz za niespełna godzinę.
⛔ 100
 
S 2

sebastian1727

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcaria-baraż
Spotkanie: Langnau-Lausanne
Typ: over 5,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Millenium
Pewniak dnia. Statystycznie rzecz biorąc under 5,5 będzie sporą niespodzianką. Na ostatnie 6 meczy pomiędzy tymi drużynami aż 5 razy był over. Zapraszam na moją strone www.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
analiza:
rewanż LM w którym to faworytem u bukmacherów jest drużyna z zagłębia rurhy i można by się jak najbardziej zgodzić, lecz uważom że drużyna z Hiszpanii nie ma nic do stracenia, Niemcy &#39;muszą&#39; a Malaga &#39;może&#39;i tu upatruje jakieś szanse.Remis bramkowy 1:1 czy 2:2 daje szanse Hiszpanom do awansu, na pewno ciężko będzie ale nie takie rzeczy się działy, moze jedna akcja,dyspozycja dana z dnia o wszystkim zadecydować. Gram że obie strzelą ponieważ Borussia powinna strzelic gola a Malaga jako że nie ma nic do stracenia, ostatnio porażka w lidze z znakomitymi baskami, powinna się zrehabilitować.Tym bardziej kurs jest kuszący(rano było jeszcze 2,1)
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: over 2,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: expekt
Analiza: Jestem nieco zaskoczony, że nikt jeszcze nie wziął tego overa, bo naprawdę nie widzę argumentów grania za underem. W pierwszym meczu było 0-0, ale gdyby sytuacje wykorzystala Borussia to spokojnie mogłaby się cieszyć z bycia prawie w półfinale. Teraz muszą pokazać u siebie, że mają wystarczająco umiejętności aby wygrać ten dwu mecz. Myślę, że mając taki skład ofensywny powinni trafić przynajmniej dwie bramki. Malaga również nie złoży broni, zrobią wszystko żeby nadal występować w LM ale do tego potrzebują bramek. Isco zagrał słabo w pierwszym meczu, mam nadzieję że dzisiaj zaprezentuje znacznie więcej. Spotkanie w Niemczech nabierze na pewno rozpędu, nie mam wątpliwości że będzie ofensywne z wieloma golami. Obie drużyny muszą atakować, nie mają po prostu innego wyjścia bo sytuacja jest taka jest i każdy z klubów ma wciąż realne szanse na awans. Na stadionie Dortmundu w LM zwykle jesteśmy świadkami wielu goli, tym razem wydaję mi się, że będzie podobnie. Polecam.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EUROPA: Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Malaga
Typ: Ile padnie goli między 00:00 a 15:00 minutą? - mniej niż 0,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już dziś o 20:45 rozpocznie się mecz pomiędzy B. Dortmund, a Malaga. Jest to rewanżowy mecz 1/4 finałów Europejskiej Ligi Mistrzów, mój typ: poniżej 0.5 bramki pomiędzy 00:00 – 15:00 min. A to dlaczego tak sądzę:
• Dortmund strzelił w ówczesnych ligach tylko 1 bramkę w ww. czasie, ich średni czas, w którym strzelali pierwszego gola to 43`, a średni czas straconej bramki to 55`​
• Malaga w owym czasie strzeliła 4 gole, lecz intuicja mi podpowiada, że dziś mają ciężki orzech do zgryzienia i nie powinni strzelić bramki w 1. Połowie​
• Malaga jest drużyną bardzo defensywną na 11 rozegranych spotkań w LM 7-krotnie zachowywali czyste konto, ich dzisiejsi przeciwnicy czynili to 4-krotnie​
• Pierwszy mecz owych drużyn zakończył się wynikiem 0-0, dzisiejsze spotkanie niesie ze sobą wiele, dlatego też uważam, że pierwsze minuty będą czasem rozeznania (a 15 minut to niewiele)​
Typ bardzo prawdopodobny, dziś trzymam kciuki za bezbramkowy remis do 15` (a już później za Borussie)
✅ 42
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Borussia - Malaga
Typ: under 2,5
Kurs: 2,45
Buk: PinnacleSports
Analiza: Borussia w pierwszym meczu stworzyła mnóstwo sytuacji, ale należy zastanowić się z czego to wynikało. ja widziałem, że Malaga miała cały czas trójkę piłkarzy nastawionych na kontry, którzy nie przeszkadzali Borussi w atakowaniu. Teraz spodziewam się jednak mniej śmiałej taktyki Hiszpanów i mocnego zagęszczenia środka pola. Co więcej Borussia też musi zagrać bardzo ostrożnie. Klopp twierdzi, że nie powinnismy spodziewac się fajerwerków i zdaje mi sę, że wie co mówi. O ile Malaga za łatwo się nie posypie to Hiszpanie powinni stanowić monolit w defensywie. Jeśli się nie przestraszą, może siądzie ten typ. Graczy mają dosyć doświadczonych. Może być im łatwiej bronić bramkę niż u siebie, bo większą liczbę ludzi skupią na obronie, a Borussia mniejszą skupi na ataku. Borussia, która według mnie osiągnie optyczną przewagę, nie musi się spieszyć. 0-0 nie jest złe, kiedy w perspektywie zmęczony rywal w dogrywce. Strzelenie gola przez BVB też zbytnio nie otworzy oblicza meczu. Trudny typ, bo w tych cwierćfinałach zwykle jednak pada sporo goli. Sprawdzałem nawet i chciałem podeprzec się jakaś statystyką, ale nie bardzo mi ona pasuje pod ten typ. Staty raczej wskazują na overy w rewanżach 1/4. Tak więc, no muszę polegąc na wyczuciu. Poza tym zdaje mi się, że Malaga umie bronić lepiej niż większość drużyn w bundeslidze.
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Liga Mistrzów - godz. 20.45
Mecz: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: rzuty rożne I połowa powyżej 5 (przy dokładnie 5 zwrot stawki)
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Początek miesiąca nie jest najlepszy, spróbujemy dzisiaj coś z &quot;polskiego meczu&quot;. Wszystko już zostalo powiedziane o tym spotkaniu. Wiadomo, remis bezbramkowy w Maladze daje równe szanse obu zespołom. Dlatego podejrzewam, że główny atak zostanie przez obie drużyny przeprowadzony jeszcze w I połowie. Borussia ma przewagę swoje stadionu i będzie to chciała wykorzystać. Obserwując ligę niemiecką należy zauważyć, że jest ona raczej underowa w zakresie rzutów rożnych (nie licząc Bayernu i Werderu). Pamiętam jednak spotkanie Borussi z Szachtarem Donieck, tam również obstawiałem tę opcję, byłem nawet zdziwiony, że to gospodarze spotkania zdobyli znacznie większą ilość kornerów - po przerwy było ich razem 7 lub 8, więc pokrycie było znaczące. Widzę dużo analogii w obu meczach. Przewiduję przez pierwsze dwa kwadranse zmasowane ataki Borussi i kontry Malagi, z duża ilością akcji skrzydłami, strzałami na bramkę i kornerami. Wraz z upływem czasu będzie coraz spokojniej, chyba że szybko padnie bramka. Taka opcja jest równiez pozytywna dla ilości kornerów w I połowie. Powodzenia.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: League One
Spotkanie: Milton Keynes - Swindon
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Buk: WH
09.04.2013 20:45
Analiza:
Kolejna partia zmagań na zapleczu angielskiej extraklasy.W tym przypadku to ich druga liga.Na dziś wybrałem spotkanie w którym nie typuję spotkania w którym jakiś zespół wygra ale że oba zespoły strzelą bramkę.Gra toczy się na boisku MK Dons a akurat tutaj pada wiele bramek.Dziś sądzę że jak oba zespoły ostatnio nie strzeliły po żadnej więc dlaczego nie dziś miałyby nie strzelic sobie.W ostatnich czterech meczach na boisku dzisiejszych gospodarzy padały zawsze gole po obu stronach.Dziś sądzę że będzie podobnie i gracze obu ekip w końcu się rozstrzelają z tymi bramkami.Ostatnio nie, dla nikogo nie wpadło więc dziś powinno wpaść po obu stronach.Na to liczę i na to stawiam.
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Piłka nożna - Liga Mistrzów - godz. 20.45
Mecz: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: Under 3,5 Bramki
Kurs: 1,53
Buk: Bet 365
Analiza :
Na dziś zdecydowałem się przygotować szlagier Dortmund - Malaga. Bez wątpienia faworytami do zwycięstwa są Gospodarze. Ale do końca nie lekceważył bym Goście. To solidna drużyna ,na wyjazdach w Lidze Mistrzów w tych rozgrywkach nie stracili dużo bramek. Ja w tym meczu zdecydowałem się wytypować Under 3,5 gola. Moim zdaniem mecz będzie bardzo zacięty. Obie ekipy posiadają bardzo dobrą linię defensywną. Do końca skład Malagi nie jest znany ,ale wyjdą w takim składzie. Borussia u siebie w Bundeslidze średnio strzela 3 bramki.Jednak to LM i nie ma co się oszukiwać gradu bramek tutaj nie zobaczymy. Dortmund W bundeslidze jest aktualnie na 2 pozycji z dorobkiem 55 punktów. Szanse na mistrzostwo Niemiec sa bardzo małe,dlatego dziś zagrają na 100% aby odnieść sukces w LM. W tym sezonie na własnym obiekcie Dortmund strzelił 36 bramek tracąc 16. Malaga natomiast W lidze Hiszpańskiej zbytnio sobie nie radzi. Aktualnie jest 6 z dorobkiem 47 punktów. Na wyjeździe w tym sezonie stracili 16 bramek tyle samo strzelając. Mój typ Wygrana Borusi 2-1 która pokryła by Under 3,5 bramki.
⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Borussia - Malaga
Typ: Isco strzelcem gola
Kurs: 4,85
Buk: Expekt
Analiza :Tak na szybko dziś więc przyszedł czas na rewanż pomiedzy Borussią a Hiszpańską Malagą ,jak wszyscy wiemy w pierwszym starciu obu drużyn zdecydowanie ten mecz powinna wygrać Borussia lecz nie wykorzystali przynajmniej 3 100% sytuacji .Nie można powiedzieć że Malaga nie miała żadnej sytuacji bo mieli 2 dogodne okazje do strzelenia bramki niestety zabrakło skuteczności oraz szczęścia .Dziś nie uważam że ekipa Gospodarzy wygra pewnie uważam że mecz będzie zacięty ale bramki na pewno padną ,myślę że jedną z nich strzeli Isco który zagra razem w ataku z Baptistą myślę że jest to piłkarz którego stać na poprowadzenie swojej drużyny do zwycięstwa myślę że dziś wpiszę się na listę strzelców i podkreśli swoją dobrą formę .
⛔ 100
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: over 11,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza: Szybka analiza, bo mecz za 15 minut. Dzisiejsze spotkanie powinno być całkowicie inne niż to w Maladze. Teraz Dortmund powinien ruszyć na Hiszpanów i zamknąć ich na swojej połowie. W pierwszym meczu było mało rożnych, ponieważ drużyny grały zachowawczo, można powiedzieć na 0-0. Na Signal Iduna Park spodziewam się dużej ilości strzałów Dortmundu z dystansu, do tego akcje skrzydłami, czyli to co do overów rożnych jest najbardziej potrzebne. Borussia u siebie to nie ten team co widzieliśmy w Andaluzji. Over rzutów rożnych jak najbardziej możliwy. Daję 80% szans. Polecam !
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Islandii
Spotkanie: Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri
Typ: Over 5
Kurs: 3.7
Bukmacher: Bet365
Puchar Islandii to jedno z moich ulubionych rozgrywek ze względu na dużą ilość goli, jakie w nich padają. Wybrałem pojedynek ekipy Leiknir Reykjavik z Thor Akureyri. Leiknir zajmuje siódme z ośmiu miejsc w tabeli ligowej mając na koncie 10 strzelonych i 14 straconych bramek w pięciu spotkaniach - średnia prawie 5/mecz, czyli bardzo przyzwoita. Jeśli chodzi o Thor to ci są sklasyfikowaniu na trzeciej pozycji, a ich suma bramek strzelonych i straconych wynosi 34 w sześciu pojedynkach, co daje średnią prawie 6 goli/mecz. Faworytem są oczywiście goście, sądzę więć, że to głównie oni będą trafiać do bramki rywala. Liczę na utrzymanie dobrego trendu strzeleckiego i sporą ilość zdobytych goli.
⛔ 100
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Portugalia, LPB
Spotkanie: Barreirense - Madeira
Typ: Over 145.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Spotkanie ostatniej z trzecią drużyną tabeli. Zespołów nigdy nie oglądałem, typ opieram na suchych statystykach, jednak są one bardzo ciekawe. Mianowicie w ostatnich ośmiu pojedynkach tylko raz padł under 145,5. Co prawda dzisiejsi gospodarze nie byli w tamtych rywalizacjach dostarczycielami punktów i ich sytuacja w tabeli była znacznie lepsza. W ostatniej kolejce potrafili z liderem rzucić jednak 63 punkty i to na parkiecie rywala, więc dziś, grając u siebie, przed własną publicznością, z trzecią ekipą w tabeli powinni spokojnie zdobyć te ~65 punktów. Madeira zaś bez problemu powinna rzucić ostatniej ekipie w tabeli 80. punktów, więc szanse na overek są spore.
Ciekawostką jest, że u innych bukmacherów, np. bet365 linia wzrosła już z 143,5 na 147,5. Ja na Unibecie łapię dwa punkty mniej. Kurs 1,85 także bardzo przyzwoity i myślę, że na wejście są duże szanse powodzenia. Początek pojedynku - 22:00.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom