>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dziwne praktyki William Hill. Nie polecam !

D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam. Chciałbym przedstawić sytuacje jaka spotkała mnie w William Hill. Zainteresował mnie bonus w postaci freebeta dlatego postanowiłem wpłacić 20 funtów metodą Moneybookers. Wykorzystałem freebeta i doszedłem do 58 funtów po czym zleciłem wypłatę. Od początku było mi &quot;nie po drodze&quot; z supportem, który najpierw czepiał się, że skreeny dowodu są niewyraźne i aby wysłać je w większej rozdzielczości. Tak też zrobiłem. Dostałem odpowiedź , że tożsamość jest zaakceptowana i jeszcze kazali wysłać dowód potwierdzający adres zamieszkania. Wysłałem wyciąg z konta bankowego i czekałem aż dział finansowy to zatwierdzi. Po tym jak czekałem na wypłatę już ponad tydzień trochę się zaniepokoiłem. Codziennie pisałem do supportu i live chatu co się dzieje z moją wypłatą. Odpowiadał mi, że nic nie mogą zrobić, bo wszystko zależne jest od działu finansowego na który nie mają wpływ. Dziś po upływie 13 dni od zlecenia wypłaty dostałem dziwnego maila. Więcej w mojej rozmowie z live chatem, którą opublikuje poniżej. Dodam jeszcze, że jestem uczciwym graczem. Logowałem się zawsze z tego samego IP i nikt więcej poza mną nie ma tego IP. Oto moja rozmowa z live chatem, który nie podaje żadnego uzasadnienia wypłaty czekiem.

Bartek: Dzień dobry, nazywam się Bartek. W czym mogę pomóc?
Bartek: Witam!
XXX: Witam. Mój login to XXX. Dostałem takiego maila od Pana. &quot;Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill. Piszę w celu poinformowania, że dokumenty zostały zaakceptowane i wypłata wysłana. Do 21 dni roboczych otrzyma Pan czek pod adresem domowym&quot; . W związku z powyższym mam pytanie o jaki czek chodzi? Ja przecież zleciłem wypłatę Moneybookers
Bartek: Jakkolwiek, otrzyma Pan czek - taka byłą decyzja działu finansowego.
XXX: ale dlaczego czek ? Czy z moim kontem jest coś nie tak ? Przecież jestem uczciwym graczem.
XXX : nie rozumiem tej decyzji
Bartek: Taka jest decyzja działu finansowego, nie mamy dodatkowych szczegółów.
XXX: ale dlaczego decyzja nie ma nawet swojego uzasadnienia ?
Bartek: Zgodnie z regulaminem możemy wypłacić środki dowolną metodą płatniczą.
XXX: Czyli nic się nie da z tym zrobić i muszę zadowolić się czekiem ?
XXX: Nie rozumiem tej decyzji
Bartek: ZOstał już wysłany.
XXX: Powiem, że jestem rozczrowany takim działanem firmy
XXX: Czyli jeżeli bym jeszcze wpłacił to zawsze moje wypłaty będą otrzymywane w czeku ?
Bartek: Nie jestemw stanie tego potwierdzić.
XXX: Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją
XXX: ale widzę , że nic nie wskuram. Do widzenia
Bartek: Zapraszamy!
Według mnie to jest jawne oszustwo !!!!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiesz Co ja proponuję przeczytać ich regulamin mają taką możliwość i niestety ją wykorzystali. Nigdy nie miałem z nimi problemu z żadnych Scanem ani z wypłatą. Zawsze dostałem pieniążki na konto bez problemu. Nie miałeś przypadkiem problemu z tym że założyłeś kilka kont na jednym IP ?.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
jakich kilka kont ? Przecież napisałem, że jestem uczciwym graczem i pierwszy raz założyłem u nich konto. Nawet sam widzisz, że niczym nie uzasadniali swoją decyzję. Gdybym miał jakieś mulitkonta to przecież albo zażyczyli by sobie aktu notarialnego albo zablokowali konto. Wydaje mi się, że chodzi o takie coś, że wpłaciłem tylko pieniądze aby wykorzystać bonus i wypłacić pieniądze. Ale po co w takim razie dają bonusy ? Parodia jakaś. Nawet nie wiem jak się wypłaca czekiem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
srebro już masz, postaraj się o złoto w myśl powiedzenia...

nie 1.i zapewne nie ostatni raz jakichś dziwnych praktyk ze strony WH. Nic na to nie można poradzić, działają wg regulaminu, tyle że to jak z 997... stoją ponad prawem i to niestety oni ustalają zasady gry.
Co do realizacji - to kiedyś patrzyłem i to co wyguglowane nie wygląda zbyt różowo. Polecam zrobić to samo. Tak czy siak wniosek jest oczywisty - ich celem było utrudnienie Ci wypłaty i tak też uczynili... http://www.euro-czek.pl/ lub wujek google
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
z tego co przeczytałem to Euro-Czek.pl (marka należąca do EuroCredit Sp. z o.o.) realizuje zagraniczne czeki skarbowe, wystawione przez zagraniczne urzędy skarbowe. A nie prywatny czek. Zgoglowałem to i sprawa wydaję się beznadziejna. Wygląda na to, że mogę ten czek wyrzucić sobie do kosza.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zgłoś do IBAS i obsraj 80latka na SBR.
Nie wiem ile czek jest ważny, czy jest ważny z dokumentem, czy na okaziciela (ew. wypłata via kolega na Wyspach)...
Mnie pożegnali decyzją działu finansowego wypłacając wyciułane drogą ostatniej wpłaty, teraz widzę bardziej bezczelnie się to odbywa...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ponad miesiąc temu poszedłem do ING Banku Śląskiego i powiedzieli, że zrealizują mi ten czek jeśli założę u nich konto, tak też zrobiłem. Po oczekiwaniu jakiś 5. tygodni pieniądze w końcu zostały przesłane na moje konto. Więc wszystko pozytywnie się zakończyło, ale drugi raz nie wpłacę tu pieniędzy.
 
A 0

arek90

Użytkownik
witam. Mam podobna sytuacje. Wszystko sie zgadza jesli chodzi o dane, logowania ze stalego IP. Przyslano mi czek choc depozyt wykonalem przez Skrill Moneybookers. Co w tym przypadku mam zrobic? Bardzo prosze o pomoc.
 
Do góry Bottom