>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 05.04.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 5 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston - New Jersey Devils
Typ: J.Jagr - zdobędzie gola w meczu
Kurs: 3,95
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dziś o godzinie 1,00 w nocy dojdzie do pojedynku dwóch ekip a dokładniej Boston kontra New Jersey. Spodziewam się tu bardzo wyrównanego pojedynku. Drużyna gospodarzy wzmocniona bardzo dobrym i doświadczonym graczem J.Jagrem, który raz po raz w swojej byłej drużynie umieszczał krążek w siatce rywali, w całym sezonie zdobył 14 goli i 12 asyst i był kluczowym zawodnikiem drużyny Dallas. Dziś wydaje mi się że zawodnik z Czech będzie chciał się pokazać z bardzo dobrej strony, i za wszelką cenę będzie chciał zdobyć gola i tym samym powiększyć swój dorobek bramkowy. Typuje w tym meczu zwycięstwo gospodarzy. Wydaje mi się ze dziś w nocy Brodeur będzie miał sporo do roboty.
Ostatnie 5 pojedynków pomiędzy tymi drużynami:
30.01.13NHLBoston BruinsNew Jersey Devils2 : 1
(1 : 1)02.03.12NHLBoston BruinsNew Jersey Devils4 : 3
(3 : 3)20.01.12NHLNew Jersey DevilsBoston Bruins1 : 405.01.12NHLNew Jersey DevilsBoston Bruins1 : 616.11.11NHLBoston BruinsNew Jersey Devils4 : 3
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:
Na piątek spotkanie polskiej ligi w której Lech Poznań zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk.Faworytem po kursie jest niby Lech , ale jaki oni szajs grają u siebie to nie mam pytań! Lech aktualnie jest na drugiej pozycji ze stratą czterech punktów do Legii.Drużyna z Poznania ostatnio pokonała na wyjeździe Pogoń 2:0 , wcześniej u siebie zremisowali z przedostatnim Bełchatowem 0:0.Lech u siebie tak jak wcześniej wspomniałem nic nie gra , w meczach u siebie jest na przedostatniej pozycji , gorsze jest tylko Podbeskidzie , w 9 meczach tylko 9 punktów to jest porażka jeśli chodzi o Kolejorza.Ostatnie pięć meczy Lecha u siebie to remis i 4 porażki , dosłownie masakra , dodam , że w tych meczach Lech tylko raz strzelił gola , a stracił ich aż 9 , tak więc bilans 1-9 u siebie w ostatnich meczach to jest nie do opisania...Natomiast jeśli chodzi o drużynę na którą dziś stawiam czyli drużynę Kaczmarka to są oni aktualnie na siódmej pozycji i jeśli teraz wygrają to zrównają się punktami z piątym Śląskiem i czwartą Polonią także jest o co walczyć.Drużyna z Gdańsk ostatnio zremisowała u siebie z Wisła bezbramkowo , ale oni zawsze byli znani ze słabej gry na ich pięknym stadionie - ,,PGE Arena&#39;&#39; , lecz na wyjeździe prezentują się nieźle - lepiej niż u siebie
i dziś liczę , że Lechia pokona koszmarnie grającego na stadionie przy ulicy Bułgarskiej Lecha.

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Podbeskidzie
Typ: Ruch Chorzów wygra oraz Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: WilliamHill
Mecz otwierający 21 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy.Ruch Chorzów podejmuje u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała.Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli.Gospodarze po 20 rozegranych kolejkach są na 14 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów i mają 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.Niebiescy w 5 kolejkach rundy wiosenej zdobyli 7 punktów.Mecze Ruchu Chorzów po przerwie zimowej:Ruch Chorzów 0:4Lech Poznań,Ruch Chorzów 3:0 Widzew Łódź,Ruch Chorzów 1:1 Śląsk Wrocław,Korona Kielce 2:1 Ruch Chorzów i ostatnia kolejka to wygrana z Zagłębiem Lubin 3:2 na ich terenie trochę szczęśliwie bo 3 gol strzelony w doliczonym czasie gry.Goście po 20 kolejkach zamykają ligową tabele z dorobkiem 12 punktów i mają coraz mniejsze szanse na utrzymanie tracąc do bezpiecznego miejsca w tabeli 9 punktów.Podbeskidzie w 5 kolejkach rundy wiosennej zdobyło 5 punktów.Mecze gości w rundzie wiosennej:
Podbeskidzie B-B 4 : 0 Jagiellonia Białystok,Wisła Kraków 0:0 Podbeskidzie B-B,Podbeskidzie B-B 1:2 Legia Warszawa,Śląsk Wrocław 1:1 Podbeskidzie B-B i ostatnia kolejka to remis 1:1 z Koroną Kielce na swoim terenie.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami który się odbył 28.09.2012 wygrał Ruch Chorzów 2:1 grając na wyjezdzie.Myślę że to będzie zacięty i wyrównany mecz bo oba zespoły mają o co walczyć Ruch musi zdobywać punkty i oddalić się od strefy spadkowej a goście muszą z niej wyjść.Dla mnie minimalnym faworytem w tym meczu są gospodarze którzy podbudowani po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie będą chcieli wygrać na swoim terenie.Mój typ to Ruch Chorzów wygra oraz Powyżej 2.5 bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Mecz: Denver - Dallas
Typ: Denver – 7,5 pkt
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
Znowu gram na Denver ,wczoraj mnie nie zawiedli i wygrali zdecydowanie z Utah, teraz dostaną drużynę , która po ostatnim meczu z Lakers straciła praktycznie szanse na PO w tym sezonie, tak wiec zostało tylko dogranie sezonu do końca bez emocji. Denver jak pisałem wczoraj walczy o 3 miejsce w konferencji i dużo lepszą pozycje wyjściową przed PO. Wystarczy spojrzeć na ich spotkania u Siebie, Denver nie przegrało od 19 stycznia, pokonując rywali z niższej i wyższej półki. Trudniejszych rywali pokonywali po zaciętych bojach w końcówkach , a słabszych z dużą przewagą w drugiej połowie meczu. Dallas na pewno podłamane takie obrotem sprawy i brakiem szans. Do tego jeszcze niepewny występ Nowitzkiego (rotowolrd), który na pewno będzie osłabieniem. Widziałem urywek spotkania z LAL i nie widziałem w tej drużynie pozytywnego grania , nie wyglądało to tak jakby walczyli o PO. I do tego ledwie 81 pkt zdobytych, nie wróże im dobrego wyniku w Denver. Dla mnie zdecydowanie Denver.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Montreal - Winnipeg
Typ: 3tc1 ( Montreal wygra 3 tercję )
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Dziś w nocy o godzinie 1:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy Montrealem ( 2 miejsce w tabeli z liczbą punktów 51), a Winnipeg (3 miejsce w tabeli z liczbą punktów 38 ). Wydaje mi się ze Montreal powinien sobie spokojnie poradzić z drużyną gości . Obecna ich forma na 5 meczy to 3 zwycięstwa w tym dwie porażki po ciężkim meczu z pingwinami i philadelphia, natomiast goście to jedno zwycięstwo na 5 ostatnich meczy. Osobiście dałbym na cała jedynkę w meczu ale połaszczę się i dam na większy kurs, a dokładniej na zwycięstwo gospodarza w 3 tercji . Wydaję mi się ze drużyna gości przegra to spotkanie i przedłuży swoją złą passę.
✅135
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia Eerste Divisie
Spotkanie: Almere City FC - FC Eindhoven
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home
Data (i godz): 05-04-13 20:00
Analiza:
Witam na dzisiejszy mecz mam do zaoferowania mecz w lidze Holenderskiej. Głównym powodem dla którego stawiam na gospodarzy jest fakt że drużyna gości w tym sezonie w lidze nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe, bilans z całego sezonu z meczów na wyjeździe wygląda tak : 0-4-9 (bramki 13-39), czyli widać że średnia na mecz wynosi 1-3.Ten sezon jest w porównaniu z poprzednim jest beznadziejny, ostatnie miejsce w lidze na dzień dzisiejszy i nie zanosi się na zmiany. Drużyna z Almer może również nie gra rewelacyjnie ale zgromadziła jak na razie 2 razy więcej punktów, na 9 zwycięstw w sezonie 6 odniosła przed własną publicznością. I od 3 spotkań jest nie pokonana u siebie.Dodatkowo drużyna z Almere ostatnie 2 mecze wygrała z Fc Eindhoven i to na wyjeździe więc u siebie nie będzie miała problemów z ograniem drużyny gości. +Ostatni mecz Eindhoven wygrało w 26.10.12 i to u siebie, a na wyjeździe to w 26.10.12 i to w dogrywce mecz a w regulaminowym czasie to w 06.04.12, więc ten sezon jest bardzo słaby.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubuvsky95 9

kubuvsky95

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: New York Yankees - Boston Red Sox
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
5-ty kwietnia, poranek w Polsce, a za oceanem 3 kolejka MLB. Trzecia konfrontacja między drużynami Yankeesów z Nowego Jorku, a Bostonem. W dwóch wcześniejszych meczach górą byli Bostończycy, co mimo iż to zabrzmi być może nieco trywialnie, jest pierwszym argumentem dla którego Yankeesi wygrają ten mecz. Wielokrotni mistrzowie MLB, drużyna która zawsze gra o najwyższe cele, na prawdę niezwykle rzadko przegrywa 3 mecze z rzędu, praktycznie w ogóle, ba nawet 2 przegrane przez nich mecze w rzędu zdarzają się w takiej częstotliwości jak deszcz na pustyni. Teraz przejdźmy nieco do statystyk. Andy Pettitte, żywa legenda baseballa, wracająca do na prawdę świetnej formy postać, niezwykle charyzmatyczny miotacz. W meczach przedsezonowych wygrał 2 na 2 mecze, średnia wynosiła 3.52. Przed poprzednim sezonem Pettitte miał 2 sezony przerwy, poprzedni sezon służył moim zdaniem do uregulowania formy, powrotu na właściwe obroty, teraz będzie szalał. Bilans meczów w całej karierze 245 wygranych, 142 przegrane, średnia 3.86. W drużynie z Bostonu rzucał dziś będzie Ryan Dempster. W meczach przedsezonowych bilans 1 wygrana, 2 przegrane, średnia 3.74, a w całej karierze 124 wygrane, 124 przegrane, średnia 4.33. Nie można powiedzieć, że Dempster to niedoświadczony żółtodziub, bo doświadczenie i ogranie ma potężne, jednak sama postać Andy&#39;ego Pettitte&#39;a wzbudza ogromny szacunek i respekt, ponadto pełna mobilizacja w zespole z Nowego Jorku, spodziewam się wyraźnego zwycięstwa. Polecam!
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ:1
Kurs: 1,8
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:

Dziś wieczór o 20:45 wicelider polskiej ekstraklasy podejmie na własnej murawie gości Lechie Gdańsk. Lech w ostatnich spotkaniach nie pokazywał się z byt dobrej strony na własnym boisku, zdobył zaledwie 1 punkt w przed ostatnim meczu z Bełchatowem ale kto z nimi nie remisuje. . . bronią się jak mogą ;) Wracając do spotkania Lech nigdy nie przegrał z Lechią na własnym stadionie i myślę że tak pozostanie, i to będzie ich mecz na przełamanie i ruszenie nawet po lidera. Mają 39 punktów wiec tracą 4 punkty do Legi i to nie jest dużo, są w stanie &quot;ścisnąć pośladki&quot; i ruszyć ;) i myślę że ten mecz będzie dobrym zalążkiem kolejnych ich wygranych. Lech bardzo mało traci bramek i liczę nawet na wygraną jednobramkową z ich strony. Myślę że dobrze sprawujący się Ślusarki czy też Teodorczyk po gromią Lechie. Powodzenia!

✅80
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tenis - WTA - Monterrey
Gavrilova D / Zacarias M - Birnerova E / Tanasugarn T
Typ: 1
Kurs: 3.20
Buk: Tobet
Nie mam pojęcia skąd taki kurs. Przeciez obie pary grają pierwszy turniej ze sobą. Obie pary poradziły sobie w 1r bardzo pewnie ze swoimy rywalkami. A tu nagle, tak są faworyzowane Tajlandka i Czeszka. W singlu równie wszystkie 4 panie poza pierwsza setka, w singu raczej sie nie nagrały na poziomie ATP w deblu również bez wiekszych sukcesów, mają wyrównane bilanse. Zacarias gra przed własna publika, na korcie centralnym, chyba spore wyroznienie i na pewno duża motywacja. Zdecydowanie szanse są 50 na 50 i takiego kursu nie mogłem przegabić i zaryzykuje w strone godposyni i Rosjaniki...
⛔100
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Koszykówka-Polska Liga Koszykówki

Gdynia-Radom -2.5 1.80 Bet-at-home
typ 2
buk: Bet-at-home
Drużyna gospodarzy ostatnio coś tam wygrywa i to nawet nie coś ponieważ roznieśli Koszalin u siebie ale jak wiemy dobrze Koszalin na wyjazdach to dno. W składzie wyróżnia się na pewno Rothbart, który ma aż 217 cm wzrostu ale szybko się męczy i łapie faule. Mimo to na pewno Radke, którego nie za bardzo lubię będzie miał z nim spory problem. Po za tym sami Polacy w składzie bez większych nazwisk, jak i umiejętności, bo jeszcze Jankowski coś tam gra.
Drużyna gości ostatnio jest w gazie. Przyzwoitą formę gracze z Radomia utrzymują już od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą jednego zawodnika z Ameryki, Nica Wise, który na razie zdobywa średnio 17.5 ptk na mecz. Oglądając mecze można dostrzec że ten 26-letni Amerykanin ma dobrą dynamikę a także dobry przegląd pola no i oczywiście jest dobrym strzelcem. Takiej indywidualności brakuje zespołowi z Gdyni. Rothbart meczu nie wygra a reszta jest zdecydowanie słabsza od graczy z Radomia. Ci oprócz Wisego mają także Montgomeryego a także Dorseya, który również jest groźny. Ławka również po stronie gości. W meczu, który odbył się 17 marca wygrała przed swoją publicznością ekipa Radomia 72-60. 2 lutego Radom znowu u siebie pokonał Gdynie 66-55, a na początku sezonu Gdynianie wygrali przed swoją publicznością 63-61, ale wtedy nie było Wisego i w ekipie gości tylko Montgomery coś grał.
Uważam że Radom ma zdecydowanie lepszy zespół, jednak różnie to może być. Mam nadzieje że Rothbart jak to ma w zwyczaju rzuci swoje i wysiądzie z zmęczenia albo za faule.
A więc Radom do boju! Powinno być dobrze, a będzie jak zawsze? :p
⛔100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
Typ: Handicap ( 0 : 1.5 ) Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (Carolina wygra co najmniej dwoma bramkami)
Kurs: 3,35
Bukmacher: betsafe
Analiza: Witam serdecznie, standardowo dziś też dam typ z NHL, mianowicie interesuje mnie mecz Caroliny z Tampa Bay. Oglądałem ostatnie mecze tych drużyn i jestem pewny zwycięstwa Caroliny, nie będę analizował statystyk bo one nic nie znaczą i wie to każdy kto dłużej obstawia. Drużyna Huraganów gra bardzo widowiskowy hokej a ostatnie mecze przegrywali. Przegrywali bardzo pechowo, zamiast &quot;wiatr&quot; im pomagać wiał im w oczy, różne samobóje i pechowo stracone bramki, dziś się to zmieni. Myślę że Staal, Semin i Tlusty który znajduję się w dobrej formie poprowadzą Huragany do zwycięstwa. Tampa Bay gra bardzo nerwowo z tyłu, mają bardzo słabą defensywę a Carolina to dziś bezlitośnie wykorzysta, tym samym przełamie złą passę na swoim lodowisku. Polecam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Montreal - Winnipeg
Typ 1 (-2,5)
Kurs: 4.70
bukmacher: unibet
analiza.
Goście, którzy dziś przyjeżdżają na lód wicelidera konferencji wschodniej przeżywają kryzys. Cztery porażki z rzędu i to z rywalami niskich lotów (wyłączając Pingwiny). Z taką grą, któą prezentują w ostatnim czasie szybko mogą wyskoczyć z Play Off gdyż ich Dywizja jest bardzo szczupła jeśli chodzi o punkty. Ale w ostatnim meczu nie było widać poprawy, a dziś ekipa z Montrealu, która prezentuje w tym sezonie jeden z najwyższych poziomów na pewno nie pozwoli im na przełamanie. Można sie przyczepić do gry we własnej hali Canadiens, gdyż grają w kratkę. Mimo to dwa ostatnie zwycięstwa były efektowne, w tym z Rangersami (3-0), którzy wyszli na mecz niezwykle zmotywowani, gdyż powoli zaczyna im zaglądać widmo nie wejścia do play Off. Przed sezonem nikt nie stawiam na Montreal, a teraz stali się jedną z ekip, za którą bukmacherzy płacą coraz mniej. A świadczyć to może tylko o jednym..
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
9 1

92cukier

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja Superliga
Spotkanie: Antalyaspor - Kasimpasa
Typ: 2
Kurs: 2,62
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Jest to spotkanie w którym graja drużyny odpowiednio z 7 i 4 miejsca w lidze.
Antalyaspor przegrał 4 z ostatnich 5 meczy w dodatku z niezbyt wymagającymi przeciwnikami ze środka i dołu tabeli ( poza Fenerbahce któremu ulegli u siebie 1-2) z kolei
Kasimpasa z ostatnich 5 meczy wygrała trzy( ostatnie dwa zwycięstwa to wyjazdowe rozbicie 3 w lidze Besiktasu 1-3 i domowe zwycięstwo z 5 w lidze Bursasporem 2-0),
zanotowała jedna porażkę( również z bardzo mocnym Fenerbahce)
i jeden remis( wpadka z ostatnim miejscem w tabeli lecz bylo to na początku marca ????
także śledząc ostatnio grę obu drużyn widać ze gospodarze ostatnio prezentują bardzo słaba formę z kolei goście rozprawiają się z bardzo mocnymi ligowymi drużynami zajmując obecnie miejsce premiowane gra w LE z bardzo dużymi szansami na grę w LM jeśli utrzymają formę ???? wiec po prostu takie mecze jak właśnie zbliżający się pojedynek muszą wygrać i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów wiec typuje spokojne zwycięstwo gości ????
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Podbeskidzie BB
Typ:1
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Mecz drużyn na samym dnie tabeli... Ale chyba każdy sobie zadaje pytanie, co tam robi Ruch ? A no właśnie, trochę zagubieni są w tym sezonie, z przebłyskami dobrych meczów, np. ten z Widzewem jak i wczorajszy wygrany w samej końcówce w Lubinie. I właśnie tą wczorajszą wygraną są na pewno podbudowani. Kiedy jak nie z Podbeskidziem ? Można powiedzieć, Podbeskidzie zremisowało z Wisłą i Śląskiem na wyjeździe to czemu teraz mają przegrać ? A no właśnie temu, Ruch będzie grał o każdą piłkę, aby pokazać kibicom u siebie że ich miejsce jest w &quot;ekstra&quot;klasie.
⛔100
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston - New Jersey Devils
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: bwin

Boston pozyskał z Dallas Jagra co jeszcze bardziej wpłynie na ich siłę ofensywną. Do tego Boston u siebie gra bardzo dobrze. Jedyna porażka w ciągu 5 ostatnich meczy to porażka po dogrywce z Montreal. Ostatni mecz z Ottawą wygrany 3-2. Wcześniej wygrane z Toronto, Washington i Florydą. Po drugiej stronie New Jersey Devils które na 5 ostatnich meczy wyjazdowych wygrało raz z słabiutką Caroliną i było to 22.03 czyli dawno jak na NHL. Później były porażki z Ottawą, Tampa i Florydą. Jak widać po tabelach do czołówki tym drużyną daleko. Dziś myślę, że Boston spokojnie wygra tym bardziej, że nie grali wczoraj i zmęczenie ich nie dopadnie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Suomen Cup
Spotkanie: HJK - Jaro
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Mecz w ramach pucharu Finlandii - naprzeciwko siebie stają drużyny HJK Helsinki oraz Jaro. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16:00
na stadionie &quot;Sonera Stadium&quot;. Faworytem bukmacherów oraz moim jest zespół gospodarzy - HJK jako drużyna utytułowana nie powinna mieć większych problemów z przeciętniakiem. Gospodarze w swojej historii owy puchar wygrywali już 11-krotnie, na swoim koncie mają
również 17 tytułów mistrza Finlandii. Ciężko powiedzieć coś o formie oby zespołów, gdyż sezon w tym państwie skandynawskim jeszcze się nie rozpoczął. Gospodarze nie przegrali ostatnich 12 spotkań ligowych, nowy sezon rozpoczynają 3 trzema nowymi zawodnikami - do zespołu powraca Mäkelä - napastnik, który w sezonie 2012 strzelił dla HJK 10 bramek w meczach ligowych a w sezwonie 2010 ustrzelił ich 16. Sądzę, że gospodarze powinni sobie poradzić z drużyna Jaro, a że jest to puchar to licze na to że mecz nie będzie obfity w bramki.
✅220
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Spotkanie: Aarhus - Esbjerg
Typ: X2
Kurs: 1,5
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gospodarze zajmują 6 lokatę w tabeli z dorobkiem 9 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek (co daje 33 pkt). Goście są tuż za nimi, wygrali 7, zremisowali 8 i przegrali 9 spotkań (29 pkt). Obecnie zdecydowanie lepszą formę prezentuje drużyna Esbjerg. W ostatnich 5 spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Aarhus natomiast 1 remis i 4 porażki.
Aarhus u siebie prezentuje średnią piłkę - 3 zwycięstwa, 6 remisów i 4 porażki. Zdecydowanie na niekorzyść gości wygląda tabela wyjazdowa. W tym sezonie udało im się tylko raz wygrać, 6 razy zremisować i 5 krotnie przegrali. Ostatni raz w lidze na wyjeździe wygrali 24 września ubiegłego roku. W tym spotkaniu liczę jednak na ich przełamanie.
Obie drużyny spotkały się dokładnie miesiąc temu. Wtedy rolę gospodarza pełniła drużyna Esbjerg, która wygrała 2:1. Ogólny bilans ostatnich 10 bezpośrednich spotkań obu drużyn też jest na korzyść drużyny Esbjerg, która 5 razy zwyciężała, 2 razy remisowała, oraz 3 razy ulegała Aarhus.
Wydaje mi się, że jedynym czynnikiem, który wpływa na tak wysokie kursy na gości jest ich gra na wyjazdach. Jednak przy ich obecnej formie, oraz formie ich przeciwników liczę na przełamanie. Dla bezpieczeństwa proponuję podpórkę.
Mecz rozpoczyna się o 18:30. Powodzenia.
✅50
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia, Liga I
Spotkanie: FC Brasov - Ceahlaul
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie w ramach 25 kolejki ligi rumuńskiej pomiędzy zespołami FC Brasov i Ceahlaul. Liga rumuńska jest jedną z najbardziej domowych lig w Europie i między innymi dlatego daję duże szanse na wygraną właśnie gospodarzom.
Brasov jest jak do tej pory drużyną lepszą od swoich rywali zajmując na chwilę obecną 9 miejsce w tabeli ligowej. Goście są na miejscu 14, tuż nad strefą spadkową.
Bardzo istotnym aspektem dla tego typu jest fakt, że Ceahlaul jest najgorszą drużyną w lidze jeżeli chodzi o granie na wyjazdach. Ich bilans to 0-3-8. A, że ostatnie dwa mecze udało im się na obcym terenie zremisować to najwyższa pora, aby znowu powrócić do serii porażek.
Gospodarze natomiast na własnym obiekcie grają dobrze. Bilans 7-2-3 co prawda jest daleki od najlepszych pod tym względem zespołów w lidze, ale i tak jest przyzwoity. Ostatnio remis na własnych śmieciach, pora więc na powrót na ścieżkę zwycięstw.
H2H korzystne dla gospodarzy. Ceahlaul nigdy nie wygrał na stadionie FC Brasov. I w mojej ocenie jutro również nie wygra.
✅75
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Detroit Red Wings @ Phoenix Coyotes
Godz:
0 4 :0 5
Typ:
Detroit Red Wings wygra ML
Kurs:
1.87
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiejszej nocy o godz. 4:05 w Jobing.com Arena w Arizonie dojdzie do starcia miejscowych Phoenix Coyotes z Detroit Red Wings. Drużyna Czerwonych skrzydeł obecnie zajmuje 7. miejsce w konferencji zachodniej i walczy o udział w tegorocznych play-offach. Na chwilę obecną mają zaledwie 3pkt przewagi nad 9 w konferencji St Louis Blues. Kojoty aktualnie są 12 siłą na zachodzie i choć mają jeszcze szanse na post-season to ja szczerze w to wątpię aby tam się zameldowali. Phoenix u siebie ma bilans 11-7-1 lecz w ostatnich 10 meczach ogólnie grają fatalnie i są tylko 2-5-3. Z koleji Red Wings na wyjazdach mają bilans 8-7-2 i 6-4-0 w ostatnich 10 starciach ogólnie. Przyznam szczerze,że do zagrania na Detroit skłania mnie to,że dziś w ich bramce Jimmy Howard,który ma bilans versus Coyotes na ich terenie 8-1-1 i 10-0-1 z 2.12 GAA na 11 ogółem. Po stronie Phoenix w sieci Jason LaBarber,który jest 1-4-2 z 3.83 GAA w karierze przeciwko Red Wings. Na dodatek Pavel Datsyuk ma 71 pkt w ostatnich 46 meczach tej serii (w tym gol i asystę w zwycięstwie 3:2 w ostatni poniedziałek w Arizonie). Detroit dobrze się gra z Coyotes. Red Wings są 21-6-3 w ostatnich 30 meczach w Phoenix. Dodam jeszcze tylko,że dziś do ich składu wraca debiutant Damien Brunner,który jest ich mocnym punktem w tym sezonie (11 G i 11 A). GO Red Wings GO!!!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom