>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Popieram typ na JR Smitha

Od siebie na razie 3 typy z Milenium:

Henderson G. over 18,5 ✅

Konsekwentnie mimo ostatnich dwóch słabszych występów, wciąż On i Walker ciągną zespół Bobcats. Dziś rywalem Phila, więc powinni powalczyć o zwycięstwo, mecz szykuje się wyrównany, zatem wiele minut dla Hendersona. Te 20 pkt ze spokojem uzbiera.

Lopez B. over 19,5 ⛔

Center Nets w dobrej formie, dziś rywalem Cleveland, wiemy jaki mają problem pod koszem przy absencji Varejao, powinien Lopez poszaleć, dostawać wiele piłek, jeśli ze skutecznością będzie w porządku jestem spokojny o ten typ.

Pekovic N over 16,5 ✅

Dziś rywalem Wolvs Milwaukee, którzy mają bardzo duże problemy pod koszem. Spodziewam się wielu podań od Rubio do Pekovica, który znajduje się w bardzo dobrej formie, 29 pkt z Bostonem najlepiej o tym świadczą. 17 punktów to nie powinien być dla niego problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dwa z mojej strony:

Utah - Denver over 205 za 1,90 w bet 365 ✅

Nie kumam.... Ostatnie cyferki Utah to 112, 116, 105, 103, 107, 108.. Naprzeciwko Denver 109,99, 86, 101,101, 114, 119. Dwie na wskroś ofensywne drużyny, a linia taka sobie. Między zainteresowanymi ostatnio 201 oraz 208 oczek, ale na obecnym etapie rozgrywek, Utah jest jeszcze bardziej ofensywne, a Denver tego meczu oddać nie będzie chciało. Dla mniej odważnych w bet 365 można pomniejszyć linie, ja jednak wchodzę w to co dają po super kursie. Za rotoworld: Denver bez Lawsona, Utah bez Kantera - czyli tak jak ostatnio.

D.Cousins over 16,5 za 1,85 w milenium ✅
wychodzę do pracy i DC ma 14 oczek do przerwy, obym się nie zdziwił jak wrócę ;-)

Przeciwko kuzynowi dzisiaj Houston, z marną linią podkoszową .Asik jeszcze daje radę, ale reszta to dla Kuzyna w optymalnej formie rywale do przeskoczenia. Średnia w sezonie na poziomie 17 pkt, ale ostatnie 10 gier to juz 19,4. Z houston jeden mecz i 20 na liczniku pomimo ledwie 24 minut... W mojej ocenie powinien ogarnąc - forma jest, rywal overowo grający, obrońca naprzeciw szału nie robi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dwill 620

dwill

Użytkownik
Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: 2(+5)
Kurs: 1.91
Pinnacle
5/10

Wizards do tego meczu podejdą grając b2b. Co prawda są po ciężkim meczu z Chicago Bulls - które zmaga się w swoich szeregach z problemami kadrowymi.
Dla zespołu z Waszyngtonu gra b2b, nie jest problemem. W tym sezonie mają bilans ATS 15-3, gdy grają dzień po dniu. Do tego ATS na wyjazdach 19-16, przy 17-20 ATS Toronto na własnym parkiecie.
Powrót Walla ożywił jego zespół. Po jego powrocie zespół notuje bilans 23-18.
Powrót Nene był bardzo udany. Najbliższy rywal pod koszem nie ma takiej przewagi, jak Bulls, więc współpraca Nene-Okafor powinna przynieść wymierne korzyści. I do tego Wall w bardzo dobrej formie.

Golden State Warriors - New Orleans Hornets
Typ: over 197
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle
5/10

Bilans over/under Golden State Warriors na własnym parkiecie wynosi 20-15. Hornets na wyjazdach mają bilans o/u 21-14.
Warriors przed swoją widownią zdobywają średnio 102 punkty, tracąc blisko 98.
Hornets na wyjazdach notują blisko 96 punktów w ataku, tracąc 101.
Warriors na własnym parkiecie grają odważniej i zdecydowaniej w ataku,więc jeśli zdobędą ponad 100 punktów, to over powinien zostać pokryty.

Póki co, to tylko te mecze z NBA rzuciły sie najbardziej w oczy na nockę z NBA.

Powodzenia!

E:
Pozostałe typy na noc:

Bobcats +5 @ 2.00 Pinnacle 5/10
Bobcats - 76ers over 195 @ 1.92 Pinnacle 5/10
Rockets - Kings over 217 @ 1.90 Pinnacle 5/10
Jazz - Nuggets 2(+3) @ 1.97 Pinnacle 5/10
Jazz - Nuggets under 205 @ 1.90 Pinnacle 5/10
Clippers - Suns 2(+16) @ 1.90 SBOBET 5/10
Clippers - Suns over 199 @ 1.84 Pinnacle 5/10
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Dwa z mojej strony:

Utah - Denver over 205 za 1,90 w bet 365

Nie kumam.... Ostatnie cyferki Utah to 112, 116, 105, 103, 107, 108.. Naprzeciwko Denver 109,99, 86, 101,101, 114, 119. Dwie na wskroś ofensywne drużyny, a linia taka sobie. Między zainteresowanymi ostatnio 201 oraz 208 oczek, ale na obecnym etapie rozgrywek, Utah jest jeszcze bardziej ofensywne, a Denver tego meczu oddać nie będzie chciało. Dla mniej odważnych w bet 365 można pomniejszyć linie, ja jednak wchodzę w to co dają po super kursie. Za rotoworld: Denver bez Lawsona, Utah bez Kantera - czyli tak jak ostatnio.
Pewnie dlatego taka linia bo to mecz o podwójną stawkę. Więc defense weźmie górę..Utah kolejny mecz &quot;z nożem na gardle&quot; Lakersi gonią ich i tylko czekają na potknięcie.. Wystarczy popatrzeć na wczorajszy mecz Lal-Dal. Wszyscy kłapali dziobami over over (wszyscy czyli kilka osób na forum, experci i znawcy na cbs i espn) a tu lipaaa. W tym meczu może być podobnie, radziłbym uważać.
No i tak jak sie spodziewałem, punktów było 209 nie tak tragicznie, także powiększony under wszedł spokojnie ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bej 178

bej

Użytkownik
Meczy full dzisiaj, a w dziale puściutko to coś na szybko skrobnę korzystając z przerwy w meczach LM.


Portland - Memphis(-2) 1.59@Marathon ✅ ✅
Memphis 1.48 @ Marathon ✅ ✅
izzi i to lubię :cool:

Krótka piłka:
Victor Claver will start for Nicolas Batum. Meyers Leonard will start for LaMarcus Aldridge. So the #Blazers will start 3 rookies vs Memphis
(źródło: https://twitter.com/BlazerFreeman/statuses/319511572131229696)

Nie ma Aldridge&#39;a w meczu przeciwko drużynie, która dużo punktów zdobywa w pomalowanym. Ten argument już powinien wystarczyć ale dodatkowo:
Memphis to dobry ogólnie b.dobry defense ale trochę gorzej bronią przy rzutach z dystansu - dziś nie ma również Batuma więc siła ofensywna Portland w tym aspekcie maleje. Sam Lillard nie wygra tego meczu mając dodatkowo naprzeciw siebie Allena. Po trzecie primo ultimo Miśki walczą o top4 na Zachodzie, które wcale nie jest takie oczywiste. Przewaga parkietu w PO to spory handicap więc jest o co walczyć.

Można pomyśleć o overkach na Gasola, Z-bo, Lillarda i coś pokombinować w tę stronę. Osobiście jednak gram najpewniejszy imo dziś bet na noc czyli win Miśków. Dla mnie mocne 8/10 ale wiadomo... where amazing happens

ps. uważać bo jak coś polecam to lubi nie wchodzić, co by żali nie było po meczu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Spotkanie : San Antonio - Orlando
Typ : San Antonio - 12,5 pkt
Kurs : 1,76✅✅✅
Bukmacher : bet365

San Antonio po 4 ostatnich spotkania z samym Topem i close game(2 win 2 loss) dostaje teraz jednego z najsłabszych rywali do tego mocno osłabionego Orlando. San Antonio jeśli chodzi o kadre też nie wygląda dobrze , Parker nie zagra, Leonard i Ginobili to samo (wszystko info na temat gry rotoworld).
Za to na mecz powinien być gotowy weteran Duncan, SAS potrzebują zwycięstw walka o 1 miejsce w Konferencji trwa, po tak ciężkich ostatnich spotkania taki rywal to na pewno prezent, liczę na to że od początku spotkania wypracują sporą przewagę by później tylko kontrolować wynik, a i wysoka wygrana znacznie poprawi morale. Handi wysokie ale szczerze liczę tutaj dzisiaj na pogrom, nie widzę żadnych aspektów które mógłby przemawiać za Orlando. Kluczowi gracze wykluczeni przez kontuzje, mecz na wyjeździe. Stawka 5/10

Jazz – Denver typ: Denver +4 (1,82 Pinnacle)✅✅✅
Każdy ładuje w Jazz wiadomo -świetna gra u Siebie, walka o PO każdy mecz trzeba wygrywać za wszelką cenę , mimo wszystko wydaje mi się ,ze dzisiaj sporo ludzi Jazz mogą rozczarować, Denver to Denver świetna ekipa i też woleliby wejść do PO z 3 miejsca niż 4 czy 5, znacznie łatwiejszy rywal w w 1 rundzie PO. Niby ładne wyniki w ostatnim okresie 5 winów pod rząd, ale z takim rywalem jak Denver nie mierzyli, dla mnie bardzo ciężkiej spotkanie ale skłaniam się ku Nuggets. Stawka 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Spotkanie : Sacramento Kings vs Houston Rockets
Typ : Houston Rockets -3.5 ✅
Kurs : 1.91
Bukmacher : Pinnacle


Analiza:


Witam. Dzisiejszej nocy sporo sie bedzie działo na parkietach w USA, ja wybralem dość ciekawy i w miare pewny mecz, mianowice: Sacramento zajmuje aktualnie 13 pozycje w konferencji zachodniej i nie ma juz szans na awans do PO, natomiast goście uplasowali sie na 7 pozycji i na pewno mają większą motywacje by powalczyć o zwycięstwo, które moze ich przyblizyc do PO, szczególnie pod koniec sezonu zasadniczego gdzie każde zwycięstwo jest na wage złota, moge dodać jeszcze że rozpędzone Utah depcze Rakietom po piętach. W ostatnich meczach w Houston zabrakło &quot;dzika&quot; Hardena, drużyna Houston poradzila sobie pod jego nieobecność z Clippers oraz Magic, dzis największa broda NBA wzieła udział w treningu to dobrze prognozuje. Jeśli Hardenowi minął ból stopy i bedzie mogł sie swobodnie poruszac po parkiecie Rakiety nie powinny mieć większego problemu z pokonaniem Sacramento.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dallas Mavericks @ Denver Nuggets / V.Carter. Total Points - Over 13.5 @ 1.84 Marathon ⛔ Dallas z taka gra juz moze sie pozegnac na dobre z PO, koncowke zagrali jak paralici ;)
Ostatnio co napisze na forum, to wtopa, czas na przelamanie. Dzisiaj Dallas wybiera sie do Denver, gdzie ostatni mecz udalo im sie wygrac 95-112, ale to bylo dawno temu ???? Jak bedzie tym razem? Licze na to, ze dosyc podobnie, Dallas caly czas wierzy i walczy o PO, nie wiadomo, czy dzisiaj zagra Dirk (!?), jesli nawet, facet zmaga sie z lekko kontuzja i bedzie trzeba go mocno odciazyc, Vince ostatnio notuje swietne wyniki, w ostatnim meczu z LAL mimo baaardzo underowego wyniku jak na Dallas rzucil 11 oczek, dzisiaj powinno byc juz lepiej. jego aktualna srednia punktowa to okolice 15-16 pts. Osobiscie licze, ze jednak chlopaki dzisiaj sporo porzucaja i linie uda sie przekroczyc.
GO DALLAS!
niezla opcja jest tez SAS+10 po kursie ponad 1,50
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Faried K. over 11,5 @ 1,85 Milenium
Wczoraj w meczu z dużo silniejszymi pod koszem Jazz zdobył 19, dziś pojedynek z Dallas i znów szansa na przekroczenie przez środkowego Denver 11 punktów. Według mnie bardzo duża, tym bardziej że zapowiada się overowy mecz.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Popieram powyższy typ a od siebie proponuję:
B. Lopez over 18,5 1.85 Milenium ✅ - ponownie uderzam w over Lopeza, wczoraj Brook nieco ponad 26 minut gry, zdobył 14 pkt i w czwartej kwarcie już nie grał, bo nie było takiej potrzeby. Dziś pogra więcej, bo przeciwnik z innej półki i nie powinno być odjazdu z żadnej strony. Z Chicago rzucał odpowiednio 18, 22 i 20 pkt. Forma jest. Noah najprawdopodobniej nie zagra, czyli zadanie pod koszem ułatwione. Wszystko przemawia za tym typem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Lopez over 19.5 (1.92) ✅ + Deng over 16.5 (1.92) ✅ Etoto

Dla mnie dwa super typy z meczu Nets - Bulls. Linia na Denga jest promocyjna, u buków netowych po 18,19.5 pkt .
Joakim Noah (plantar fasciitis) and Marco Belinelli (abdomen) are unlikely to play on Thursday against the Nets.
Pod koszem Byków będzie luźniutko, Brook ich tam ostro nabije. Jednocześnie ilość zawodników punktujących w Chicago znacząco się zmniejszy i Deng razem z Boozerem przejmą rolę liderów drużyny, w takim wypadku trudno mi sobie wyobrazić aby Luol nie zdobył tych 17 punktów.

Nowitzki over 19.5 (1.92) Etoto ⛔

Linia zaniżona o dwa punkty. Jeśli Dallas dziś nie wygrają definitywnie żegnają się z PO, w tym momencie teoretycznie jeszcze są to szanse, więc Dirk będzie grał i punktował. Nuggets to bardzo overowa drużyna, wynik będzie wysoki a Niemiec zdobędzie co najmniej 20 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Dziś tylko 3 mecze z czego:
Den-Dal NO BET
Już tłumacze dlaczego..
Sytuacja Dallas dramatyczna. Tracą już 2.5 do 8 pozycji w WC. Potworna mobilizacja ostatnio i co?? 20 pkt przewagi Lakersów, mały blowout. Jeżeli przegrywa się z drużyną z którą się bezpośrednio walczy o wejście do PO, 20 punktami.. Nie mam więcej pytań. Co do Denver to ładnie wczoraj odebrali nadzieje Utah na utrzymanie 8 miejsca. Rozwałka w Salt Lake City. Ale Denver to dla mnie dalej drużyna dziwna ( np.przegrana w Nowym Orleanie), nie przekonują mnie.. Można pograć na zawodników jedynie, bo u/o też ciężko przewidzieć.
BKN-CHI NO BET
Brooklyn ładnie się wczoraj uporał z Cleveland pomimo nieobecności Johnsona i Wallace&#39;a. Nie ma jednak to większego znaczenia bo wiadomo jaki poziom reprezentują Kawalerzyści ( w dodatku z kontuzjami). Z kolei w chicago nie zagra Gibson, Noah dalej nie wróci razem z Belinellim. Wydaje się że obwodowi będą biedni jak zejdzie Boozer żeby odpocząć.. Byczki także przegrały z Washingtonem. TOUGH
OKC-SAS
Tu tylko dwa zdania. Parker, Kawhi, Timmy grają. Ginobili out. Widać że popovich nie odda meczu łatwo (wczoraj np. dał odpocząć Starterom) raczej wynik zamknie się w kilku punktowej przewadze jednej z drużyn. SAS +10.5
 
B 1

bon

Użytkownik
Dziś tylko 3 mecze z czego:
Den-Dal NO BET
Już tłumacze dlaczego..
Sytuacja Dallas dramatyczna. Tracą już 2.5 do 8 pozycji w WC. Potworna mobilizacja ostatnio i co?? 20 pkt przewagi Lakersów, mały blowout. Jeżeli przegrywa się z drużyną z którą się bezpośrednio walczy o wejście do PO, 20 punktami.. Nie mam więcej pytań. Co do Denver to ładnie wczoraj odebrali nadzieje Utah na utrzymanie 8 miejsca. Rozwałka w Salt Lake City. Ale Denver to dla mnie dalej drużyna dziwna ( np.przegrana w Nowym Orleanie), nie przekonują mnie.. Można pograć na zawodników jedynie, bo u/o też ciężko przewidzieć.
BKN-CHI NO BET
Brooklyn ładnie się wczoraj uporał z Cleveland pomimo nieobecności Johnsona i Wallace&#39;a. Nie ma jednak to większego znaczenia bo wiadomo jaki poziom reprezentują Kawalerzyści ( w dodatku z kontuzjami). Z kolei w chicago nie zagra Gibson, Noah dalej nie wróci razem z Belinellim. Wydaje się że obwodowi będą biedni jak zejdzie Boozer żeby odpocząć.. Byczki także przegrały z Washingtonem. TOUGH
OKC-SAS
Tu tylko dwa zdania. Parker, Kawhi, Timmy grają. Ginobili out. Widać że popovich nie odda meczu łatwo (wczoraj np. dał odpocząć Starterom) raczej wynik zamknie się w kilku punktowej przewadze jednej z drużyn. SAS +10.5
Denver u siebie przegrało zaledwie 3 spotkania. Dallas po ostatniej przegranej z LAL mogą podejść do tego meczu ze spuszczoną głową, bez zbytniej motywacji. Denver walczy o jak najlepsze rozstawienie w tym spotkaniu jak dla mnie wygrana Denver nawet jakieś handi 5-6 punktowe jak najbardziej do gry.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
yscyplina: Koszykówka NBA
Mecz: Denver - Dallas
Typ: Denver – 7,5 pkt
Kurs: 2,09⛔⛔⛔
Bukmacher: Pinnacle


Znowu gram na Denver ,wczoraj mnie nie zawiedli i wygrali zdecydowanie z Utah, teraz dostaną drużynę , która po ostatnim meczu z Lakers straciła praktycznie szanse na PO w tym sezonie, tak wiec zostało tylko dogranie sezonu do końca bez emocji. Denver jak pisałem wczoraj walczy o 3 miejsce w konferencji i dużo lepszą pozycje wyjściową przed PO. Wystarczy spojrzeć na ich spotkania u Siebie, Denver nie przegrało od 19 stycznia, pokonując rywali z niższej i wyższej półki. Trudniejszych rywali pokonywali po zaciętych bojach w końcówkach , a słabszych z dużą przewagą w drugiej połowie meczu. Dallas na pewno podłamane takie obrotem sprawy i brakiem szans. Do tego jeszcze niepewny występ Nowitzkiego (rotowolrd), który na pewno będzie osłabieniem. Widziałem urywek spotkania z LAL i nie widziałem w tej drużynie pozytywnego grania , nie wyglądało to tak jakby walczyli o PO. I do tego ledwie 81 pkt zdobytych, nie wróże im dobrego wyniku w Denver. Dla mnie zdecydowanie Denver.

Dobrze ,że chociaż wygrali...
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
R.Westbrook. Total Points over 22.5 @ 1.90 ✅✅ e: 27 pkt
O 3:30 czasu polskiego w Oklahomie spotkają się aktualnie dwie najlepsze ekipy na zachodzie OKC i Spurs. Mecz dosyć szlagierowy bo być może OKC niebawem zrównają się z SAS bilansem zwycięstw. Gospodarze mieli sporo czasu na odpoczynek, a i Pop oszczędzał ostatnio swoich starterów, szykuje się więc dobre spotkanie. A jak ma być overowo to trzeba patrzeć na dwójkę liderów Oklahomy : Duranta i Westbrooka. Wybrałem Westbrooka bo ma mniejszą linię od KD, a wątpie by oddawał o wiele mniej rzutów niż Durant. A 23 punkty spokojnie jest w stanie rzucić pg Thunder. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą trzy razy i Russell notował : 18,22 i 25 punktów rzucając odpowiednio 21,18 i 27(!) razy. Dziś po stosunkowo długiej przerwie powinien być głodny gry i troche tych punktów nawalić. Mam nadzieję, że dobrze wejdzie w mecz, bo wtedy o over jestem spokojny. Gorzej jak zacznie ceglić.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
R.Westbrook. Total Points over 22.5 @ 1.90
Ja bym z tym typem uważał, z tego co mówili kiedyś komentatorzy w c+ gra na Parkera wybitnie Westbrookowi nie leży i widać, że jak Tony grał, to Russell 2 razy nie przekroczył tej linii. Typu nie neguję, sam myślałem, żeby to zagrać, ale odpuszczę jednak, bo Westbrook nie jest obecnie w jakiejś wybitnej formie.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Przeczucie mi mówi, że dziś dzień faworytów, więc jak ktoś lubi grać taśmowo, to może śmiało pobrać wszystkie 3 do kuponu ????

Najpewniejszy jednak jednak wydaje mi się zespół z Kolorado. Na ten moment wydają się o klasę lepsi niż zespół z Dallas, który praktycznie stracił szansę na PO. Jak już zostało wspomniane wyżej, Nuggets rzadko przegrywają u siebie. Dallas z kolei nienajgorzej radzi sobie na wyjazdach jednak liczę też tu troszkę na to, że ten blowout LAL utkwi im w głowie. A jak nie to przecież są i Faried i Iguodala, którzy skutecznie powinni ograniczyć zdobycze Nowitzkiego i OJ Mayo ????

Myślę, że mam fajną perełkę z marathonu: over 8,5 punkta Brooks&#39;a z Nets. Wczoraj fantastyczny mecz - 27 punktów. Zresztą 3/4 ostatnie mecze spokojnie przekraczał tę linię. Raz zabrakło punkcika przeciwko Nuggets. Myślę, że to najlepszy bet na noc dziś ????

Propozycje:
Nuggets ML/-7 @1,35/1,95
MarShon Brooks over 8,5 @1,90


Boshosaurus!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brooklyn Nets - Chicago Bulls
1(-4.5)
1.83
Pinnacle
5/10
Ok. Mecz w TNT, ale mimo wszystko podążam ku faworytom tego spotkania - gospodarzom.
Nets do meczu podejdą grając dzień po dniu. Minionej nocy pokonali dosyć wyraźnie ekipę z Cleveland 113:95.
Do składu po pięciu meczach przerwy spowodowanej przez problemy z mięśniem ma wrócić Joe Johnson. Dobrze w jego &#39;zastępstwie&#39; spisywał się Brooks.
Atut własnego parkietu, a do tego szersza rotacja, pozwala rokować optymistycznie na ten zakład, bo goście będą mieli sporą lukę na pozycjach PF/C. Do gry nie są zdolni Taj Gibson, Noah. Do tego kontuzje Bellineliego, a wczesniej Hamilton.
H2H w tym sezonie:
03.03.13 NBA Chicago Bulls Brooklyn Nets 96 : 85
02.02.13 NBA Brooklyn Nets Chicago Bulls 93 : 89
16.12.12 NBA Chicago Bulls Brooklyn Nets 83 : 82
Wiodącym dla mnie czynnikiem jest sporo wyszczuplona rotacja podkoszowa w ekipie &quot;Byków&quot;. Gdzie po drugiej stronie PJ ma do dyspozycji pełen zestaw: Lopez, Evans, Blatche.
G-Force będzie zdolny do gry, a status Joe Johnsona poznamy dopiero przy rozgrzewce.
Jeśli gospodarze myślą o utrzymaniu 4 pozycji w Konferencji Wschodniej, to te zwycięstwo jest dosyć istotne, bo za plecami ekipy z Brooklyny są Hawks. I to między nimi może być rywalizacja w PO, więc przewaga parkietu dla Nets może mieć tutaj ogromne znaczenie.
Powodzenia!

---
TNT i masówka na Thunder. Mecz ogromne ma znaczenie. 1 i 2 miejsce rywalizacja. 2:1 dla SAS H2H, każdy utrzymał przewagę swojego parkietu. Ten mecz przez ostatnie słabsze występy Spurs, może być bardzo mylący, stąd public na Thunder. Nie mam wielkiego przekonania, co do tego meczu, ale Spurs +8 @ 1.87 2/10
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - Chicago Bulls
Typ: Deron Williams zdobędzie 19 punktów lub więcej i Brooklyn Nets wygrają (musi zagrać co najmniej 20 minut, by zakład był ważny)
Kurs: 3,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Uważam, że Brooklyn jest wyraźnym faworytem tego meczu. W Chicago jest teraz taki &quot;szpital&quot;, bo kontuzji jest tam dużo. Chicago Bulls na wyjeździe nie są już tak mocni jak w pierwszej części sezonu. Teraz Bulls na obcych parkietach grają po prostu słabo, gdyż na dziewięć ostatnich wyjazdowych spotkań przegrali aż siedem razy. Brooklyn Nets mieli teraz długą serię wyjazdową, bo zagrali aż osiem spotkań z rzędu. Tą serię wyjazdową mogą zaliczyć do udanych, gdyż wygrali pięć spotkań przy trzech porażkach. W tym sezonie drużyny grały ze sobą trzy razy, przy czym raz na parkiecie Brooklynu i wówczas górą był Brooklyn. Deron Williams ostatnio jest w bardzo dobrej formie. W trzech ostatnich meczach zdobywał co najmniej 19 punktów, a to były mecze wyjazdowe. Deron Williams zdobył 24 punkty z Cleveland, 21 z Utah i 19 z Denver. Teraz na własnym parkiecie powinien sobie poszaleć i mimo iż zapowiada się dośc underowy mecz, to te 19 punktów lub więcej moim zdaniem zrobi, bo Bulls pogrążone kontuzjami nie są już tak solidne w defensywie jak kiedyś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Myślę, że mam fajną perełkę z marathonu: over 8,5 punkta Brooks&#39;a z Nets. Wczoraj fantastyczny mecz - 27 punktów. Zresztą 3/4 ostatnie mecze spokojnie przekraczał tę linię. Raz zabrakło punkcika przeciwko Nuggets. Myślę, że to najlepszy bet na noc dziś ????
Wraca Johnson i Wallace, więc Brooks wróci do swojej roli czyli grzania ławy :razz: Ja bym uważał
Joe Johnson (heel) will return to the lineup Thursday night against the Bulls.
Gerald Wallace (sore left foot) will be in the lineup Thursday.
http://www.rotoworld.com/teams/nba/bkn/brooklyn-nets
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom