>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2012-2013

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Co do Eremenki i Yezhova podpisuje się obiema rękami i nogami pod tym co napisał JuanRoman08 a o czym wspominałem też wcześniej. A w drugim meczu niespodzianka i broni Ivan Kasutin, no to już chyba trochę akt bezradności. Yeryomenko pokazał klasę w ostatnim meczu (chociaż pierwszy gol dla gospodarzy obciąża zdecydowanie jego konto) ale też miał dużo szczęścia, bo gdyby Kalinin trafił do pustej bramki zaraz na początku meczu to spotkanie mogło się różnie potoczyć. SKA ostro ruszyło od początku na Dynamo stworzyli chyba ze 3 klarowne sytuacje a po 7 minutach niespodzianka, Kasyanchuk i już trzeba odrabiać. Podobał mi się Varnakov w tym meczu, kręcił obrońcami z fantazją to trzeba mu oddać. Swoją postawę powinni przemyśleć i to poważnie obrońcy SKA bo momentami w bardzo prostu sposób tracili krążek w swojej tercji, bo jeśli Mosalyov strzela gola w asyście 3 rywali i bramkarza no to problem jest duży. Przy bramce Sopina to też nie wiem na co oni liczyli zostawiając mu wolną pozycję do strzału. SKA to ogromny potencjał w ofensywie to nie podlega dyskusji ale przy tak grających i bramkarzach i obrońcach to wpływa bardzo destruktywnie na ich postawę, bo zamiast skupić się na atakowaniu to nie są pewni czy bardziej nie przydali by się jednak pod swoją bramką bo przy stracie krążka kontra może być zabójcza. Powiem tak, widziałem oba spotkania i po tym co widziałem jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Dynamo ma wszystkie atuty by zakończyć ten pojedynek już w 4 spotkaniach. Może brzmi to nieprawdopodobnie po tym co SKA pokazało w tym sezonie ale Dynamo jest w bardzo wysokiej formie.
Dynamo Moskwa - SKA St. Petersburg 1 2,55 ✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś kończymy rywalizację play off w parze Dynamo - SKA. Potwierdziło się to o czym pisałem, obrońcy SKA to jednak nieporozumienie. Przy golu Tsvetkova kompletnie zagubieni, nie wiedzą co się dzieje, gol na 3:2 też dobitnie pokazuje w jakiej są formie, przegrany krążek za bramką, strzał spod bandy dochodzi do Kasyanchuka a ten ma pustą bramkę. Tikhonov jeździec bez głowy gdzieś tam za bramką bez celu jeździ, kompletnie gubi krycie. O tych zespołach już wszystko zostało napisane, Yeryomenko absolutnie profesor w swoim fachu wczoraj. Takie zwycięstwa budują drużynę, wywalczone po ciężkim meczu, wydarte zwycięstwo i dziś nie pozostaje nic więcej jak postawić kropkę nad i.
OHK Dynamo Moscow - SKA St Petersburg 1 2,45 ⛔ 2:6 0.o
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcą, Dynamo pokazało wczoraj, że mają jaja i w pięknym stylu dobili SKA w końcówce meczu. SKA może mieć pretensje wyłącznie do siebie samych przy wyniku 1:2 na moje oko 2 lub 3 sytuacje 100% które z pewnością przesądziłyby o losach spotkania, ale Yeryomenko wręcz fenomenalna postawa w niektórych sytuacjach. Dziś kursy na Dynamo kolejny raz wyższe, ale to i dobrze bo nie sądzę by Petersburg był w stanie tu się jeszcze dźwignąć, tak jak napisał Grzecho, gra w defensywie tej drużyny to wręcz kabaret. Jedyna opcja by SKA wygrało, to słabszy dzień bramkarza Dynamo, ale czy jest to możliwe po takim spotkaniu jak wczoraj :?: Szczerze wątpię.
Dynamo Moskwa ML / 2.10 Marathonbet⛔ to lubię...
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Ja jednak dziś zdecydowałem się zagrać na SKA. Ekipa, która w sezonie zasadniczym nie miała sobie równych ma przegrać tą rywalizację do zera?. Niech odpadną chociaż z honorem. Wczoraj było blisko, ale niestety pościg Moskwy, cztery zabójcze strzały w trzeciej tercji i pozamiatane. Ciężko po takim meczu pozbierać się, ale dobrze że okazja do rewanżu trafiła się tak szybko. Stawiam na ekipę SKA St. Petersburg po kursie 2.30✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
blancos 56

blancos

Użytkownik
Tylko obawiam się, żeby to nie był pojedynczy zryw jak w przypadku Omska w starciu z Traktorem, że wygrali mecz na 1:3 i następnie u siebie dostali w łeb 0:4 i pozamiatane 1:4 dla Chelyabinska w całej rywalizacji. Wydaje mi się, że SKA jednak jest bardziej doświadczonym zespołem i przynajmniej jeszcze jeden mecz wygra.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kazań - Traktor​


Nadszedł moment abyśmy poznali w końcu finałową parę, która zmierzy się w walce o Puchar Gagarina. 7 mecz rywalizacji, trzeba przyznać że była i jest to wyrównana rywalizacja, stąd też takie rozstrzygnięcie, szkoda że to nie jest już finał, bo działo się naprawdę wiele. No nic, podobnie jak i w meczach z Ufą, Kazań dociera do meczu numer 7, mogli to skończyć już w meczu numer 5 ale dali się ograć na własnych śmieciach, teraz już żarty się skończyły i błędy będą bolały aż do początku następnego sezonu. No cóż moim faworytem gospodarze, typowałem ich na końcowego zwycięzcę dlatego też idę swoją drogą, mimo wszystko jednak większy potencjał po stronie gospodarzy, nie umniejszam nic gościom, ale dla dobra samego finału, to Kazań będzie solidniejszym i mocniejszym przeciwnikiem dla Dynama.

AK Bars Kazań ML (1.70 Betsafe)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom