>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia (Veikkausliiga | Ykkonen) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mariehamm-Honka 1,85 tobet
Honka musi wygrac zeby awansowac do pucharow bo w przypadku obojetnie jakiego wyniku w mecz 2 z 3 miejscem przy 3 pkt Honki to wlasnie ta druzyna wchodzi. Mariehamm o nic. Lubie takie mecze i 1,85 traktuje jako promocje.
Jedynym znakiem zapytania jest czy przypadkiem nie awansuja 4 zespoly jesli HJK zdobyl puchar... ? Jesli ktos wie to prosze o informacje
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &gt; Finlandia &gt; Veikkausliga
Spotkanie: Jaro - Inter Turku 0:1 ⛔
Typ: Inter Turku -1 bramka
Kurs: 3.20
Bukmacher: Wllliam HIll

Godzina rozpoczęcia: 02 Maj -17:30
Analiza: Przed nami kolejna kolejka w Fińskiej Veikkausliga naprzeciw siebie stają drużyny, które znajdują się na 2 odmiennych biegunach. Pozycję lidera okupuje obecnie drużyna Interu Turku natomiast na 11 przedostatniej pozycji ekipa Jaro. Widać, że do obecnego sezonu świetnie jest przygotowana drużyna Interu Turku, 3 mecze 3 zwycięstwa świetny ofensywny futbol i żelazna obrona to są atuty, którymi mogą się pochwalić i zapewne jutro znowu będą chcieli udokumentować swoją wyższość w lidze. Oto ich rezultaty po 3 pierwszych meczach w tym sezonie:
Lahti - Inter Tutku 0:5
Inter Turku - MyPa 2:0
VPS - Inter Turku 0:2
Widać, że dla drużyny Interu nie ma różnicy czy grają na wyjazdach czy u siebie ich celem jest zwycięstwo w każdym meczu i to jak największą liczbą bramek. Okres przygotowawczy przepracowany bardzo solidnie i efekty widać od razu, niestety tego samego nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy. Zaliczyli oni delikatny falstart gładko przegrywając 2 pierwsze spotkania, które zakończyły się wynikami 4:1 i 2:0. Ale ostatnio wymęczyli zwycięstwo na swoim stadionie 1:0 i zapewne nie będą chcieli na tym spocząć tylko czy ambicjami da się nadrobić tak dużą różnice, jeżeli chodzi o poziom piłkarski. Myślę, że jest to niemożliwe dlatego typ z handicapem na 2.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Finlandia 1
JJK - Jaro
Over 4.5 gola
4.60
Tobet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy fińskiej. W meczu 9 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą JJK i Jaro. Gospodarze to 6 drużyna w lidze, a goście plasują się na ostatniej 12 pozycji. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ.
Po pierwsze obie drużyny mimo, że zagrały dopiero po 8 meczy to już zaliczyły wysokie wyniki. Gospodarze mieli aż 3 razy over 4.5 gola (2:3, 5:2 i 4:1). Goście na 8 meczy mieli 2 razy over 4.5 gola (4:1 i 4:1). Po drugie bezpośrednie pojedynki między tymi ekipami zawsze obfitują w bramki. Cztery ostatnie mecze między JJK,a Jaro kończyły się wynikami 1:0, 3:2, 2:3 i 3:3 ! Jak widać na 4 mecze aż 3 razy wynik był wyższy niż 4 bramki. Po trzecie goście grają na wyjazdach fatalnie. Ich bilans bramkowy na wyjazdach to 3:11 w 4 meczach. Gospodarze z kolei u siebie bardzo ofensywni. W 4 meczach mają bilans bramkowy 9:8. Moim zdaniem mecz będzie bardzo ofensywny i wpadnie w nim co najmniej 5 goli. Stawiam 4:1 dla gospodarzy i over 4.5 gola.
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
MyPa - JJK Jyvaskyla 1 @ 2.50 Betsson
10. kolejka szwedzkiej Veikkausliigi, w której zmierza się dwa kluby z górnej części tabeli. Po 9 spotkaniach MyPa zajmuje 3. lokatę i może pochwalić się najlepszą obroną w lidze (zaledwie 6 straconych bramek). Dla porównania ekipa JJK straciła już 16 goli. MyPa to przede wszystkim drużyna własnego boiska, gdzie jak dotąd po 4 meczach zgromadzili komplet 12 punktów przy bilansie bramkowym 7:1! Tak wysoki kurs na gospodarzy zapewne dlatego, że JJK całkiem nieźle radzi sobie na wyjazdach (bilans meczów 2-1-1). Nie zmienia to jednak faktu, iż dzisiaj trudno będzie im trafić do siatki przeciwnika.
W ostatniej kolejce obydwa zespoły zremisowały swoje spotkania - MyPa bezbramkowo na wyjeździe w Lahti, a JJK 1:1 u siebie z ostatnim w tabeli Jaro.
Najważniejszym aspektem przemawiającym za MyPą jest atut boiska. Jak dotąd nikt nie wywiózł od nich żadnych punktów i nie widzę solidnych podstaw, aby dzisiaj miało się to zmienić. Stawiam 1:0 dla gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Ykkonen
Spotkanie: KooTeePee - JIPPO
Godzina: 17:30
Typ: over 2.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Stawka
30j
Pw 37.50j

✅ WYNIK 1:2 ✅


Analiza:
Dzisiaj spotkają się dwie drużyny z dołu tabeli bilans bezpośrednich spotkań ma się następująco :

KooTeePee JIPPO 1 : 0

JIPPO KooTeePee 1 : 0

JIPPO KooTeePee 0 : 0

KooTeePee JIPPO 0 : 0

KooTeePee JIPPO 2 : 1

JIPPO KooTeePee 0 : 1

Bilans mówi UNDER ja mówię Over 2,5 bo :

oba zespoły na 5 ostatnich spotkań straciły równo po 9 co daje w sumie 18 bramek ! strzelając łącznie tylko 6 goli . Opady deszczu zapowiadane na dzisiaj również pomogą w utracie goli &quot;strzelaniu&quot; kiedyś te bramkostrzelne zespoły muszą się rozstrzelać a jak widać bramkarze nie grzeszą również formą to może to bedzie dzisiaj ..

Wielką nadzieję pokładam w Samuli Kaivonurmi
24 letni piłkarz w tym sezonie zdobył już 2 gole i z meczu na mecz jest ponoć w coraz lepszej kondycji zobaczymy co pokaże dzisiaj .
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Spotkanie: Jyväskylä-KuPS
Typ: Jyväskylä
Mecz wybrany głównie ze względu na fatalną dyspozycję gości, którzy do tej pory wygrali zaledwie jedno spotkanie na 11 rozegranych kolejek (21.05 KuPS - Haka 3-0), ogólnie gromadząc tylko 6pkt, z czego na wyjeździe zaledwie 1. Bilans wyjazdowy 0-1-4, bramki 2:7, więc szału nie ma . Jyväskylä w całkiem niezłej formie, ostatnio zwycięstwo z wyżej notowaną MyPa, dzięki czemu liczą się w walce o wysokie lokaty.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
HJK Helsinki - Turku PS
HJK Helsinki 1,45 Betsson ⛔
Lider gra z drużyną środka tabeli. Gospodarze w 6 meczach u siebie nie zgubili jeszcze punktu, a stracili tylko 3 bramki, więc typ może być tylko jeden, tym bardziej, że Turku na wyjeździe ugrało tych punktów tylko 4.

HJK Helsinki - Turku PS FT 0:0

FF Jaro - MyPa
MyPa 2,60 Betsson ⛔
Under 2,5 1,70 Betsson ✅
MyPa po imponującym początku rozgrywek, teraz złapało lekką zadyszkę, w tej chwili 4 mecze bez zwycięstwa, ale liczę na ich przełamanie. Rywal nadaje się do tego idealnie, najsłabsza drużyna w lidze, najsłabszy atak,tylko jedna bramka strzelona na własnym stadionie w 5 spotkaniach i tylko jedno zwycięstwo. MyPa na wyjazdach gra zachowawczo, ale liczę na ich skromne zwycięstwo.

FF Jaro - MyPa FT 1:0
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
LATHI 4,00 3/10 - KUPS over 2,5 1,86 5/10 - VAASA -0,25 1,99 4/10 sbobet

Ja nie cie boje wisoki kursi Lathi 4,00 u cebie ze taki Inter Turku bez forma zagrauem od rasu bo za bardzo wysoki kurs,wiem kto booki specialni tak daion dla kto ludzi cie stracili,a ja nie cie boje zagrac kurs 4,00 ja ie boje zagrac 1,20 - 1,50.

Kups-Jaro powinno byc over,obodwie druzyne maion teraz forma i match powinno byc otwarti tutaj bardzo wazne jest kiedy bede padac 1 branka.

Vaasa to czarnego konia ten sezonu graion bardzo modri pilka Jjk teraz bez forma ale napewno chiec rehabilitowac,dla mnie jest bardzo waznie kto Vaasa nie bede tracic jak 1 druzyna branka.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Honka -0,25 1,85 3/10 mniej niż 2,5 1,98 2/10
Honka dojść do tego spotkania, a po dwóch prostych zwycięstw po nie szczęśliwy powoli przemontowany list przebojów w tym sezonie coraz bardziej wciągające na szczycie ligi, gdzie mistrzowie &quot;HJK Helsinski walczą nie tylko przeciwnik Dzisiaj jest trudny zespół, który jak dotąd zrobił bardzo dobrze, zwłaszcza w domu, gdzie są one na razie pobity podczas nieobecności alternatywną dobrą wydajność w wielu grach brutte.Io nie widzę wiele bramek w tym wyścigu, ale widzę wyścig z gości zauważył, że myślę, że zagra aby nie stracić trzy punkty, ale Honka nie będzie łatwe i myślę, że ten mecz będzie decydujący pierwszy przebieg w czołówce jak obie drużyny grać w piłkę nożną znacznie dbając o obronę.
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Ykkonen, Finlandia
2012-07-04 17:30
FC Viikingit - JIPPO
Typ: X / FC Viikingit
Kurs: 5.00 Bwin

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:30 dojdzie do spotkań w ramach 13 kolejki Ykkonen Lig. Naprzeciw siebie staną odpowiednio drużyny na 5 i 7 pozycji. gospodarze przystępują do meczu w roli delikatnego faworyta a to dlatego, że obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji jeżeli chodzi o spotkania na własnym stadionie. Ostatni mecz przegrali 15 maja i od tego czasu na swoim stadionie odnoszą same zwycięstwa. Ich przeciwnik drużyna JIPPO jest w podobnej sytuacji u siebie całkiem dobre mecze natomiast na wyjazdach tragedia ostatnio zdołali urwać pkt 4 czerwca czyli prawie dokładnie miesiąc temu a przez ten czas sromotne porażki ;/ Na własnym stadionie na pewno zdecydowanym faworytem będzie drużyna gospodarzy, ale jak by się przyjrzeć to widać, że ich mecze rozstrzygają się dopiero w 2 połowie i są to minimalne zwycięstwa przeważnie 1 bramką. Drużyna JIPPO napewno nie będzie chciała tego meczu przegrać więc w pierwszej połowie możemy się spodziewać bezbramkowego remisu lub wyniku 1 do 1 a druga połowa będzie decydująca i tam właśnie w roli faworytów widzę gospodarzy, którzy znani są ze swojej walki do końca. Typ remis do połowy a druga połowa należy dla gospodarzy zachęcam do stawiania.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
IFK Mariehamn -0.5 2.02 4/10 sbobet

Tutaj zrobiłem w akcję nawet otwarcie dla mnie wydaje się być już dość powyżej par, ale na pewno wysokiej rangi przyczyny Gości o ostrożność, ale jestem przekonany, że gospodarze łatwo wygrać ten wyścig, to są bardzo silne w domu wystarczy zauważyć, że w ośmiu wyścigach miały miejsce tylko trzy gole w tym sezonie i są tak naprawdę zespół jest bardzo dobry o czym świadczy równy i walczyli do Honka uzyskanych tylko w finale przeciwko drużynie, która była tak dobrych rezultatów, Vaasa robiąliga powyżej ich oczekiwań w przededniu kilku sieci, ale także cierpi na dziś bardzo mało możliwości odebrania punktów z tej trudnej dziedzinie.
 
K 0

kyle19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Finlandia:Veikkausliiga godz. 17.30
Mecz: MyPa - KuPS
Typ: MyPa
Kurs: 2.27
Bukmacher: Pinnacle

Gospodarze pojedynku zajmują piąte miejsce ze stratą 6 punktów do lidera przy czym mają dwa mecze mniej jak do tej pory rozegrane czyli jest duża szansa zrównania się punktami z drużyną HJK ale warunek dzisiaj 3 punkty.
MyPa jak do tej pory świetnie radzi sobie na własnym boisku 6 meczy i bilans następujący 5-0-1 przy bramkach 11-2. Dziś nie wiadomo czy zagra pomocnik Selin 7/0. Ekipa w czwartek rozegrała mecz w ramach eliminacji do Ligi Europy gdzie trzeba przyznać się nie popisała remisując tylko z walijską drużyną N. C. Druids 0-0 ale zapewne nie podeszli do tego meczu w 100% by zachować więcej sił na dzisiejszy mecz.
Jeżeli chodzi o drużynę gości w całej lidze spisuje się jak na razie najgorzej szczególnie słabo wyglądają wyjazdy 7 meczy bilans 1-1-5 przy bramkach 7-11. Podobnie jak drużyna gospodarzy w czwartek również rozegrali mecz w ramach eliminacji pokonując 2-1 estońskie Lianelli czyli nie ma co mówić o handicapie w postaci większej ilości dni do odpoczynku.
Dodatkowo dzisiaj osłabieni :
C. James (P 11/1)
A. Hoivala (O 4/0)
P. Holopainen (O 11/0)
T. Taipale (P 11/0)
Niepewny występu V. Zahovaiko (N 5/1)
Gram gospodarzy którzy świetnie spisują się na własnym ternie do tego dochodzą osłabienia u gości oraz słabe mecze wyjazdowe przeciwników.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia: Veikkausliiga
Spotkanie: VPS -TPS Turku 1-3 ✅
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.78
Bukmacher: Sbobet
Analiza:
Obie drużyny bardzo blisko siebie w ligowej tabeli, VPS jest czwarte natomiast TPS Turku szóste.
Obie ekipy prezentują w ostatnim czasie podobną formę obie na ostatnie pięć meczy przegrały tylko raz. Gospodarze szczególnie ostatnio bardzo dobrze radzą sobie na własnym boisku gdzie odnieśli 3 kolejne zwycięstwa. TPS za to bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach gdzie wygrali tylko jedno spotkanie dwa zremisowali i 3-krotnie schodzili pokonania. Obie ekipy nie zachwycają jeśli chodzi o średnie bramkowe VPS 1.75, TPS 2.33. Taka słaba średnia nie może trwać wiecznie kiedyś wreszcie musi w spotkania z udziałem tych zespołów w lidze paść over a w przypadku gospodarzy ta seria trwa od 6 spotkań. I tutaj spojrzałem na H2H na ostatnie cztery spotkania pomiędzy ekipami kiedy gospodarzem była drużyna VPS padały takie wyniki:
VPS -TPS Turku 3 : 2
VPS -TPS Turku 2 : 1
VPS -TPS Turku 0 : 3
VPS -TPS Turku 2 : 3
To mnie skłania do pogrania overa w trochę bezpieczniejszej wersji a kurs bardzo satysfakcjonujący.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia: Veikkausliiga
Spotkanie: VPS -TPS Turku
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.78
Bukmacher: Sbobet
VPS bez Morrissay&#39;a lidera strzelców ex-aequo z Gruborovicsem z JJK. Zdobył 9 goli z 17 całego zespołu. Duże osłabienie i ja skłaniałbym się raczej ku underowi. Trzy ostatnie mecz VPS bez straty gola, w tym zwycięstwo z liderem HJK. TPS lepiej radzi sobie u siebie, wyjazdy im nie idą, jednak wobec braku Morrissaya remis mogą ugrać, a może nawet uda się wyrwac skromne zwycięstwo

▶ under 2 @ 2.19 pinnacle 5/10 ⛔
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: HJK - Haka - wynik 1:0 ⛔
Typ: Asian handicap -1.5 HJK
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drużyna HJK zajmuje 2 miejsce w ligowej hierarchii ze stratą tylko 2 punktów do lidera u siebie spisują się jak do tej pory znakomicie 6-2-0 bramki 17:4. Ostatnio gdzieś zagubili formę bo od pięciu kolejek nie mogą wygrać spotkania w lidze, ale po ostatnim pogromie jakie sprawili na własnym terenie drużynie KR Reykjavik 7-0 w ramach eliminacji Ligi Europejskiej napawa optymizmem ze spadek formy za nimi. Goście w ligowej tabeli zajmują 9 miejsce bliżej im do strefy spadkowej nad która maja przewagę tylko 5 punktów. Gra na wyjeździe nie idzie im za dobrze w tym sezonie 2-0-7 bramki 7:16. Ostatnio jednak bardzo dobra forma 9 punktów w 5 spotkaniach tylko wszystkie na własnym terenie a dziś na wyjeździe z bardzo trudnym rywalem do tego bardzo osłabieni brakiem:
S. Pesonen podstawowy bramkarz z ubiegłego sezonu w tym na razie 3 występy zastępuje go 19-letni V. Kauppinen.
Dema (P 8/2)
O. Metzger (N 14/3)
K. Kastrati (P 13/2)
J. Mattila (P 13/1)
Niepewni występu M. Matrone (P 16/0) C. Matrone (P 12/0)
U gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu brak najlepszego strzelca J. Pohjanpalo 16/6 ale trener ma alternatywę na tą pozycję oraz pomocnik E. Zeneli 12/0.
Drużyna Haka od bardzo dawna nie wygrała spotkania z HJK a w ubiegłym sezonie została rozgromiona na boisku HJK aż 5-2.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
FF Jaro - Vaasa PS
Typ: FF Jaro
Kurs: 2,25
bet-at-home
Powoli startują poszczególne ligi ja zdecydowałem się na Fińską Veikkausliiga gdzie rozgrywki toczone są systemem zimowym i gdy u nas zaczynają się rozgrywki w tej że powoli dobiegają końca. Dzisiaj o godzinie piętnastej Jaro na swoim obiekcie podejmie Vassa PS. Jest to mecz derbowy a jak wiadomo takie spotkania rządzą się swoimi prawami. Ja tu zdecydowałem się zaryzykować i postawić na gospodarzy. Jak wyczytałem na stronie zespołu gości zagrają oni bez kilku zawodników i co najważniejsze bez swojego najlepszego strzelca Jamajczyka Stevena Morisseya który to w tym sezonie zaaplikował rywalom już dziewięć bramek. Po za tym na pewno nie zagra też Fiński pomocnik Ville Luokkala który jest trzonem środka pola. Obrona też zagra bez jednego z graczy a będzie to Ville Koskimaa. Pod znakiem zapytania stoją występy dwóch innych graczy. Może zabraknąć Sebastiana Strandvalla i Denisa Abdulahi. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy nie wyczytałem o żadnych osłabieniach. Jak pokazują ostatnie mecze Vaasa bez swego najlepszego strzelca nie wygrywają. Ostatnie dwa spotkania ligowe odbyły się właśnie bez niego i udało się ugrać tylko punkcik: Mariehamn zero do zera i jeden do trzech z TPS Turku. Gospodarze z kolei ostatnio maja dobrą formę u siebie. W ostatnich trzech spotkaniach ugrali siedem punktów. Myllykosken Pallo jeden do zera, z wiceliderem HJK Helsinki dwa do dwóch i ostatni domowy mecz z Haka Valkeakoski jeden do zera. Tak więc raczej będą chcieli ciągnąć dalej te dobrą passę i wygrać ten mecz derbowy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: TP 47 – YPA
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365


Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 21 kolejki Fińskiej III ligi w którym to zmierzą się zespoły TP 47 z YPA. Gospodarze tego meczu znajdują się obecnie na 7 pozycji w tabeli z dorobkiem 21 punktów oraz 2 wygranymi oraz 8 porażkami w 10 dotychczasowych występach na własnym stadionie i do tego 13 zdobytych bramek oraz 23 stracone. Goście natomiast znajdują się aktualnie na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 19 punktów oraz 5 zwycięstwami oraz 5 porażkami w 10 dotychczasowych występach ligowych rozegranymi na wyjeździe i do tego 18 strzelonych bramek a 20 straconych. Statystyki wyraźnie pokazują nam, że gospodarze słabo prezentują się na własnym stadionie natomiast goście lepiej spisują się na wyjazdach niż u siebie dlatego też osobiście pobieram tutaj wygraną ekipy YPA który przy ewentualnym zwycięstwie przeskoczy dzisiejszego rywala w tabeli co według mnie będzie sporym atutem motywującym.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
KuPS - TPS | X - 3,40 Bet365

Typ opiera się głównie na statystykach. Teoretycznie faworytem tego pojedynku są goście, którzy walczą o wyższe cele, w tym awans do europejskich pucharów. KuPS spisuje się natomiast niespodziewanie słabo, wręcz ociera się o spadek, a przecież ubiegły sezon był dla tej drużyny całkiem dobry. Mimo wszystko nie spodziewam się tutaj wyraźnej przewagi którejś ze stron. Gospodarze pokazali już, że potrafią nieźle kopać piłkę choćby w eliminacjach Ligi Europejskiej. Choć zakończyły się one bolesną porażką z Bursasporem, to wcześniej KuPS radziło sobie bardzo dobrze. Goście zajmują trzecie miejsce w tabeli więc są jedną z wiodących sił w Veikkausliidze. To tak w skrócie o siłach obu drużyn.
Dochodzimy do statystyk, które mówią, że ostatni remis KuPS w lidze przypada na początek lipca (8 kolejek temu), a podział punktów na własnym terenie na 22 kwietnia (aż 22 kolejki temu!) i to, uwaga, właśnie z TPS. Nie widzę przeciwwskazań dla tego, by dziś sytuacja się powtórzyła. TPS może na chwilę obecną jest w lepszej formie, ale gospodarze u siebie nieraz potrafią zaskoczyć. Wiadomo, że ekstraklasa fińska jest bardzo bezkompromisową ligą i remisy zdarzają się tu rzadko w porównaniu z innymi europejskimi ligami, ale dziś liczę na łut szczęścia poparty zrównoważonym podziałem szans. Nie ma co jednak szaleć ze stawką, oczywiście.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
FC Futura - FC Honka Espoo
Puchar Finlandii. Jest kilka powodów dlaczego gram wysokie zwycięstwo Honki. Po pierwsze Honka gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, a ich rywal dopiero w trzeciej. Obecnie jest przerwa w rozgrywkach ligowych, więc ciężko powiedzieć cokolwiek o formie tych zespołów. Ale bardzo ważnym jeśli nie najważniejszym czynnikiem jest fakt że mecz zostanie rozegrany w Espoo a nie w Porvoo, nadal gospodarzem jest Futura ale mecz zostanie rozegrany na stadionie Honki na sztucznej nawierzchni. U siebie nie powinni mieć najmniejszych problemów z ograniem rywala, kursy spadają.

2 -&gt; 1.14 paddypower✅
EH(2:0) 2 -&gt; 1.65 tobet✅
EH(3:0) 2 -&gt; 2.55 sportingbet✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom