>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Bryant over 26,5 @ 1,72 bwin
Po takiej linii warto spróbować. Nash jest kontuzjowany, nie trenował w poniedziałek i jest mała szansa na jego występ z Dallas:
Steve Nash (strained hamstring) didn&#39;t practice on Monday and he&#39;s considered &quot;doubtful&quot; to play in Tuesday&#39;s game vs. the Mavericks. roto
A jak wiadomo Bryant zabierze się także za rozgrywanie, bo Blake nie ma nic do gadania. Kobe nadal dba o swoje statystyki rzutowe, co prawda z Wizards trafił 19 punktów ale trzy poprzednie mecze to wyłącznie wyniki 30 punktowe. Jutrzejszy rywal Lakersów w bardzo niekorzystnej sytuacji - porażka Dallas w LA całkowicie pogrzebie ich szansa na tregoroczne PO. Swoją drogą pozycja Los Angeles jest także zagrożona, stracili ósemkę na rzecz Jazz, oczywiście mając na uwadze jeden mecz do rozegrania. W przypadku wygranej Dallas, Lakers pozostają na 9 i robi się straszna nerwówka bo sezon zbliża się ku końcowi. Zresztą większa presja po stronie gości, z Bulls uratował ich Dirk ale po stronie LA jest Bryant, który również nie ustąpi. Jutro wyjdzie zmobilizowany i udowodni, że LA znajdą się w PO. Grają w Staples, więc korzystny argument dla gospodarzy i myślę, że Bryant co jak co swoje 26/7 trafi. Zapowiada sie close game + ~40 min dla lidera Lakers.​
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Oveer Nowitzkiego jak dla mnie rowniez jeden z pewniejszych typow na dzisiejsza nocke, rowniez polecam.
Od siebie chce zaproponowac J.R.Smith over 20.5 @ 1,85 Milenium ⛔
Ostatnio JR ostatnio rzucil tylko 15 oczek, ale jak dla mnie byl to maly wypadek przy pracy, fatalna skutecznosc 4-12 dzisiaj powinno byc znacznie lepiej. NYK gra w MIAMI, ktore w dalszym ciagu chyba bedze gralo bez swoich dwoch gwiazd. Dla NYK bedzie to swietna okazja, by pokonac mistrzow na ich wlasnym parkiecie, osobiscie widze tutaj overowy wynik. Motywacji chlopakom z Nowego Jorku na pewno nie zabraknie, a ostatnie zdobycze punktowe JRa grubo ponad 30pts tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze dosc niska linia dzisiaj spokojnie peknie.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Bizon nie popisales sie (a spisałes całą karte paieru ), stawki były ustawione tak by grac handi w stone Indiany, trzeba podziekowac Nicksowi W koncu to forum ma słuzyc innym, po to podaJEMY TYPY I OSTRZEGAMY a nie wprowadzaniu w błąd. Indiana nie pierwszy raz gromi,-patrz. Dallas na wyjedzie i handi wydawało sie oczywiste, tudziez wygrana
NIestety nie zrozumiałeś przesłania jego primaaprilisowego żartu. Był to &quot;ukłon&quot; w stronę samozwańczego znawcy forum jak i tego działu, który &quot;krztusił się kanapką widząc jaki prezent dali mu oddsmakerzy, wystawiając kurs 1,02 na drużynę X&quot;. Wychwalał pod niebiosa typowaną drużynę, a drugą gnoił tak jakby co dzień przegrywali na wuefie z gimnazjalistami z Filipin, argumentując tym , że są zmęczeni długą podróżą, co najmniej jakby przeszli na kolanach 10 000km z Nowego Jorku do Filadelfii, zahaczając po drodze o Jasną Górę z intencją by nie przegrać za wysoko...
+ Bizon na koniec dodał, że analiza jest żartem, więc tylko swojej mądrości możesz pogratulować sugerując się jego wpisem :p

Żeby nie było offtopu:
Przyłączam się do typu na over Nowitzkiego. W matchupie z Gasolem powinien zrobić spokojnie 25+ punktów. Praktycznie dwa przeciwieństwa: Niemiec w formie, dzięki niemu Dallas wciąż się liczą w walce o PO - swoją drogą dziwię się ile osób reaguje wciąż na nazwę Lakers, dając im największe szanse na awans do PO :p. Hiszpan z kolei bardzo słabo, jest cieniem tego Gasola z poprzednich lat.
Sam nawet lekko zagram na zwycięstwo Mavs, zgodnie z ideą BEAT LA! ????
Później, jak oferta będzie bogatsza, dodam coś jeszcze ;)

Propozycje:
Nowitzki over 20,5 @1,85
Mavs ML @2,3


 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Novitzki over 20.5
Co do tego typu chyba komentarz jest zbędny. Główna postac w swoim zespole, linia niezbyt wysoka jak dla niego, no i kapitalny ostatni mecz.
Wall over 19.5
Ostatnie 4 mecze to 47pkt , 18, 35 i 18 wiec 2 razy linia pokryta, a 2 razy blisko tej linii. Ostatnie mecze Washington Wizards z Chicago Bulls konczyly sie underami co jest minusem tego typy jednak ogolnie Washington wizards na ostatnie 6 spotkan u siebie 5 razy przekroczyli 100 pkt. Wiec u siebie sporo rzucaja, a dzieki temu wall powinien miec duzo okazji rzutowych jesli skutecznosc bedzie na przyzwoitym poziomie to powinien linie pokryc.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Mati89 -&gt;
Dlatego sam gram i polecam over Dirka. Dla Mavs jest to bardzo ważny mecz, jeśli wygrają to zachowają szanse na awans do PO dlatego Dirk będzie się dziś dwoił i troił. Rick Carlisle wie gdzie leży pięta achillesowa Lakers i będzie chciał to wykorzystać, spodziewam się sporo akcji drive ze strony Niemca i wielu rzutów wolnych. Linia w Milenium jest niższa niż u innych buków więc warto skorzystać.

Nowitzki over 20.5 @ 1,85 Milenium
Typ popieram, niemniej granie tego w Milenium jest nieopłacalne. Bwin np ma linię 19,5 pkt po 1,70. A odjąwszy podatek w Milenium wychodzi ci 1,63 na wyższą o punkt linię.
W ogóle nie wiem czy na dłuższą metę się kalkuluje granie takich typów w Milenium, jednak to jest kurs o 0,22 niższy, czy w porównaniu z takim marathonem, który z reguły daje 1,90 o 0,27 niższy. Oczywiście linie są atrakcyjne jednak pytanie czy jeden punkt warty jest takiej różnicy kursu? 2 punkty, wtedy zgoda, dla jednego jednak na pewno się to nie kalkuluje.

e: No to wykrakałem z tym marathonem, jak się śmiałem, że za dużo promocji dają...żart okazał się rzeczywistością, a szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Podałem z Milenium bo taki Marathon na przykład nie wystawił linii na playerów (i ciekawe swoją drogą czy wystawi..). Masz rację, lepiej zagrać w Bwinie kto ma tam konto. Pzdr

Panowie z zakładami na playerów w Marathonie jest problem...Napisałem do nich dziś z pytaniem co się dzieje, bo wczoraj nie było, dziś nie ma...Dostałem odpowiedź:

&quot;I am afraid that this decision was made by our trading team. We might not be able to offer the player betting in NBA in the future.&quot;

Przyznam, że dla mnie zakłady na playerów to był główny atut Marathona (oprócz przyjemnych kursów na nba), więc wiadomość jest kiepska. Może jakby więcej osób do nich napisało z żalem/pretensjami/zaskoczeniem... ????

Na razie nie wygląda to różowo, szkoda.
hahah no to mamy odpowiedź ???? niedługo jak gracze będą wygrywać na handicapach to pewnie też wycofają... żal
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Panowie z zakładami na playerów w Marathonie jest problem...Napisałem do nich dziś z pytaniem co się dzieje, bo wczoraj nie było, dziś nie ma...Dostałem odpowiedź:

&quot;I am afraid that this decision was made by our trading team. We might not be able to offer the player betting in NBA in the future.&quot;

Przyznam, że dla mnie zakłady na playerów to był główny atut Marathona (oprócz przyjemnych kursów na nba), więc wiadomość jest kiepska. Może jakby więcej osób do nich napisało z żalem/pretensjami/zaskoczeniem... ????

Na razie nie wygląda to różowo, szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typ popieram, niemniej granie tego w Milenium jest nieopłacalne. Bwin np ma linię 19,5 pkt po 1,70. A odjąwszy podatek w Milenium wychodzi ci 1,63 na wyższą o punkt linię.
W ogóle nie wiem czy na dłuższą metę się kalkuluje granie takich typów w Milenium, jednak to jest kurs o 0,22 niższy, czy w porównaniu z takim marathonem, który z reguły daje 1,90 o 0,27 niższy. Oczywiście linie są atrakcyjne jednak pytanie czy jeden punkt warty jest takiej różnicy kursu? 2 punkty, wtedy zgoda, dla jednego jednak na pewno się to nie kalkuluje.

e: No to wykrakałem z tym marathonem, jak się śmiałem, że za dużo promocji dają...żart okazał się rzeczywistością, a szkoda.
Patrzysz na to przez pryzmat grania singlami, jednak granie w ziemniakach ma jeden ogromny plus... można łączyć co sie chce. Możesz sobie połączyć over Dirka z overem Kobasa, możesz sobie połączyć over Howarda z overem Bryanta, możesz grać na zdarzenia z jednego meczu itd. itp. U buków netowych nie masz takiej opcji. Poza tym tutaj nikt ci limitu nie założy, albo nie zdejmie sobie ofery kiedy pojawią się jakieś absencje jak zrobił np. Marathon wczoraj ;)
Nikt ci nie każe grać singlami w Milenium i grać tych realnych kursów 1.63. Grając dubla 1.85 x 1.85 z podatkiem wychodzi nam AKO 3.00 z kawałkiem, czyli tak jakbyśmy grali kursy 1.75 x 1.75 (a nie 1.63 jakbyśmy cisnęli singlami) . Grając w Etoto po 1.92 jest to jeszcze bardziej opłacalne, bo wtedy wychodzi nam realny dubel 1.80 x 1.80 i wtedy jak złapiesz sobie fajny typ to masz czyste value.
To tak w skrócie :cool:
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam wszystkich, over Dirka wygląda nader apetycznie, ale wczoraj over Greena był chyba jeszcze bardziej apetyczny.... No nic sam mam pograne, więc trzymamy kciuki za Niemca !!

Ode mnie jednak coś zupełnie innego:

M. Webster under 13,5 w milenium za 1,85 ✅


Webster ciągnął ten wózek gdy wszyscy ( prawie ) byli kontuzjowani, ale zawodnicy Wizzards powoli zdrowieją i to już widać. Webster też ostatnio lekko chorował, miał dwa mecze pauzy, ale już wrócił. 39 minut z Orlando i 19 oczek, ok nieźle, ale Orlando.... Dwa dni później mecz z Raptors i już ledwie7 oczek, przy zaledwie 9 rzutach i 30 minutach. Wrócił Beal i tu jest główny problem Webstera, gdyż Beal jest po prost lepszy i zabiera mu cenne minuty i rzuty. W meczach u siebie Martell ma średnią 13,1, a w meczach które Wizzards przegrywają kręci koło 10. Z Chicago w tym sezonie dwa razy i..... 7,0 ppg przy 29 minutach na parkiecie i ledwie 7,5 rzutów na mecz. Co gorsze dla Martella w Waszyngtonie jak nigdy - 99% składu zdrowe a i Nene chce dziś wybiec na parkiet. Naprzeciwko Deng, perspektywa dużej rotacji w Wizzards, J.Wall spragniony punktowania tak samo jak Beal.... nie widzę tu dziś over 10 Webstera. Powodzenia !
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
W netowych też można łączyć sobie over Kobasa z Dirkiem. Jak ktoś gra for fun to może się bawić tak w ziemniakach.

LeBron James (hamstring), Dwyane Wade (knee) and Mario Chalmers (ankle) will not play against the Knicks on Tuesday.
https://twitter.com/EthanJSkolnick/statuses/319111510251167745
+7.5 @1.93
i czysta wygrana Knicks kursy w okolicach 4 do gry!
over Allena 12.5 MILENIUM ????
i over Bosha 17.5 MILENIUM
jak najbardziej do gry ;)

e:
@Black Mamba
Polecam betcty ale, zależy za jakie stawki grasz, na betcity można max 150$ na jeden bet. Potem linia/kurs sie zmienia i mozna znowu za tyle zagrać. Ale szybko limituja. Dużo na zawodników widzialem jeszcze w betsafe i betsson.
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Nie wiem czy można z takimi pytaniami w tym temacie, ale tu zagląda najwięcej osób, więc spróbuję...

Po tym jak Marathonbet dał d... z zakładami na zawodników (jestem zniesmaczony, zwykłe tchórzostwo jak dla mnie, najłatwiej wycofać) szukam nowego buka do stawiania takich zakładów. Myślę że nie tylko ja będę wdzięczny za Wasze porady, zwłaszcza osób które grają na playerów. Oczywiście głównie chodzi o atrakcyjność linii, liczbe oferowanych zakładów (nie tylko 3 najważniejszych graczy drużyny) itp., ogólnie Wasze doświadczenia...

Mam prośbę, żeby chociaż przez jakiś czas sprawa tu &quot;powisiała&quot;, bo to w interesie wszystkich (a przynajmniej tych, którzy stracili na decyzji marathona, a chyba sporo osób z niego korzystało), potem będzie można skasować. Z góry piękne dzięki ????

edit:
@sewerynKG: nie gram za duże stawki, więc limity mało mnie dotyczą. Z betssona korzystam, czasem się coś fajnego trafi, ale w Marathonie zdarzały się prawdziwe perełki, ewidentne błędy bukmachera lub typy przynajmniej atrakcyjne. Dlatego ciekawy jestem czy w innych bukach podobne rzeczy się zdarzają czy jednak nie są tacy hojni ???? Oczywiście będę sam obserwował i oceniał, ale każda opinia jest pomocna. Pzdr.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: DawidBarca -&gt;
Nikt ci nie każe grać singlami w Milenium i grać tych realnych kursów 1.63. Grając dubla 1.85 x 1.85 z podatkiem wychodzi nam AKO 3.00 z kawałkiem, czyli tak jakbyśmy grali kursy 1.75 x 1.75 (a nie 1.63 jakbyśmy cisnęli singlami) . Grając w Etoto po 1.92 jest to jeszcze bardziej opłacalne, bo wtedy wychodzi nam realny dubel 1.80 x 1.80 i wtedy jak złapiesz sobie fajny typ to masz czyste value.
Łączenie typów na jednym kuponie to faktycznie jakiś plus, jednak twoje wyliczenia budzą tu moje wątpliwości. Grając 1,85x1,85 w Milenium za dyche wygrywasz 20 zł 10 groszy, czyli jesteś +201%. Grając normalnie to samo wygrywasz 24,23 , czyli +242%. 41% różnicy, to proporcjonalnie prawie tylko co na singlu, tam wychodziło 0,22. Jak dla mnie ciężko o value jak masz różnicę 1 punktu na typie i wygraną o 22% lub 42 niższą.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Łączenie typów na jednym kuponie to faktycznie jakiś plus, jednak twoje wyliczenia budzą tu moje wątpliwości. Grając 1,85x1,85 w Milenium za dyche wygrywasz 20 zł 10 groszy, czyli jesteś +201%. Grając normalnie to samo wygrywasz 24,23 , czyli +242%. 41% różnicy, to proporcjonalnie prawie tylko co na singlu, tam wychodziło 0,22. Jak dla mnie ciężko o value jak masz różnicę 1 punktu na typie i wygraną o 22% lub 42 niższą.
Tutaj nie trzeba żadnej wielkiej matematyki. Dam przykład z Etoto gdzie kursy jednak są po 1.92 i dużo bardziej warto tu grać niż w Milenium.
Grasz singla 1.92 ---&gt; spada ci do 1.68
Grasz dubla 1.92 x 1.92 ----&gt; wychodzi AKO 3.24 (biorąc pod uwagę podatek)
AKO 3.23 = 1.80 x 1.80 u buków netowych.
Więc grając dublami w Etoto gramy 100% kursów 1.80, dla porównania w takim B365 mamy kursy po 1.83 a ofertę o 10 klas uboższą i brak robienia akumulatorów ze strzelców. Nie opłaca się?
Milenium to nie mój buk, z reguły nie gram tam bo 1.85 to jednak tak jak piszesz jest za mało biorąc pod uwagę podatek, czasem jak dadzą jakiś błąd na linii jak wczoraj na Greena (gdzie paradoksalnie nie weszło :]). Tylko chciałem zarysować jak to wygląda i jaka jest różnica miedzy graniu dublami i singlami w ziemniaku.
Tak więc Etoto mogę każdemu polecić. No a od fazy PO już chyba Pinnacle zaczyna wystawiać kursiki na strzelców, więc do następnego sezonu sprawa jest rozwiązana ;)
J:/ Na tym skończmy dyskusję na temat tego gdzie warto obstawiać, a skupmy się na tym CO warto typować
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Heat - Knicks
Knicks -2
1.90
bet365
Knicks dobrze wyglądają w tym sezonie przeciwko Miami . 2 razy bardzo wyraźnie wygrali kiedy Heat grali w pełnym składzie , raz przegrali po walce .
Dziś bez Lebrona , Wade&#39;a oraz Chalmersa . Nie widzę ich w dzisiejszym meczu . Wygrali ze Spurs którzy nie raz pokazywali że mają problemy z grającym w osłabieniu rywalem , chociaż i tak ciężko wytłumaczyć tą porażkę .
Tyson Chandler jest game time decision , może zagra . Byłoby to dodatkowym bonusem dla Knicks .
NYK 8 wygranych z rzędu , dziś prestiżowy mecz i na bank napinka , wiadomo że przeciwko Heat zagrają na intensywności rodem z PO .
Stawiam na NYK , Heat osłabione zbyt mocno i nie wydaje mi się aby wygrali 2 raz rzędu w takim składzie .
Dallas +6.5
1.55
Powiększone handi , moim zdaniem wygląda lepiej . Chyba najważniejszy mecz dla obu ekip w tym sezonie . Lakers nie bronią , wypadł Artest który może nie broni jak kiedyś ale nadal jest bardzo solidnym obrońca . Teraz Lakers zostają z Nashem , KB oraz Meeksem prawie 40 min na parkiecie (ja pierdziele do czego doszło w LA ) .
Dodając słabą współpracę Gasola i Howarda , Lakers nie mogą dobrze bronić .
Marion na SF to matchup bardzo niekorzystny dla LAL , brak Artesta może być bardzo odczuwalny .
Lakers w każdym meczu się męczą . Nawet jak wygrywają to te zwycięstwa przychodzą z olbrzymim trudem i często ze słabszymi niż Dallas .
Mavs wygrali w tym sezonie raz w LA , raz przegrali wyraźnie . U siebie przegrali ale trzeba przypomnieć że sędziowie oszukali ich i okradli z wygranej w perfidny sposób .
Handicap jako zabezpieczenie , ale wcale nie wykluczam wygranej Mavs .
E: już ML na Knicks jest po 2.05 w bet365
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 17.5 (1.85) Betcity ✅

Dwight jest chyba w najlepszej formie od początku sezonu, pomału wraca na właściwe tory po poważnej operacji. Z Kings zagrał świetne spotkanie, 24 punktu i 10-14 z gry to przeciwko Cousinsowi mega spotkanie, jedno z najlepszych w barwach Lakers u Howarda. Tragicznie ostatnio wyglądają jedynie osobiste, ale to tajemnicą nie jest. Wypadł Nash i MWP, więc DH dostanie masę piłek pod kosz, z Sacramenta często grał P&amp;R z Kobem i wyglądało to naprawdę dobrze, kilka razy udało się zdobyć punkty po takiej akcji. Mavs jest fatalne na deskach, jedna z gorzej zbierających drużyn ligi, Howard ich tam powinien ostro przećwiczyć dziś.

Boozer over 16.5 (1.92) Etoto ✅

Game time decision są Belinelli i Noah, jeśli nie zagrają to Carlos powinien bez najmniejszych problemów pokryć tą linie. Boozer jest w znakomitej formie, ma bardzo dobry % z tych swoich jumperów, świetnie wygląda atletycznie. Wizards to bardzo overowa drużyna, powinno być dużo miejsca na boisku i wysoki wynik.

J.R Smith over 19.5 (1.92) Etoto ⛔

Miami bez LeBrona, Wade&#39;a i Chalmersa. Knicks powinni to wykorzystać a miejsca dla Smitha będzie bardzo dużo. Nie tylko atak Miami ucierpi na tych absencjach, ale również obrona. J.R jest w znakomitej formie, ostatnie występy to grubo ponad 30 punktów na mecz, jedynie gorszy mecz z Bostonem, ale tam Celtowie dali się rozjechać i grał mało zdobywając również przyzwoite 15 oczek.

Oprócz tego:

Nowitzki over 20.5 (1.85) Milenium ⛔
Bryant over 27.5 (1.85) Milenium
⛔

Ale o tych typach wystarczająco już napisali poprzednicy i nie ma sensu się powtarzać.
 
B 1

bon

Użytkownik
Dallas +6.5
1.55
Powiększone handi , moim zdaniem wygląda lepiej . Chyba najważniejszy mecz dla obu ekip w tym sezonie . Lakers nie bronią , wypadł Artest który może nie broni jak kiedyś ale nadal jest bardzo solidnym obrońca . Teraz Lakers zostają z Nashem , KB oraz Meeksem prawie 40 min na parkiecie (ja pierdziele do czego doszło w LA ) .
Dodając słabą współpracę Gasola i Howarda , Lakers nie mogą dobrze bronić .
Marion na SF to matchup bardzo niekorzystny dla LAL , brak Artesta może być bardzo odczuwalny .
Lakers w każdym meczu się męczą . Nawet jak wygrywają to te zwycięstwa przychodzą z olbrzymim trudem i często ze słabszymi niż Dallas .
Mavs wygrali w tym sezonie raz w LA , raz przegrali wyraźnie . U siebie przegrali ale trzeba przypomnieć że sędziowie oszukali ich i okradli z wygranej w perfidny sposób .
Handicap jako zabezpieczenie , ale wcale nie wykluczam wygranej Mavs .
Nash dzisiaj nie zagra, w jego miejsce ma grać Blake, co jest chyba dodatkowym argumentem za typem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Niby 3 Bosha to fart,
Gdzie Ty widziałeś farta w tym zagraniu ? Czysta pozycja, pzymierzył i trafił. Chwała mu za to. To, że go nie pokryli to nie jest farta Bosha tylko głupota obrony Spurs. A Bosh od czasu do czasu 3kę przymierzy. Gdyby taki rzut na zwycięstwo oddał Shaquile O&#39;Neal za czasów gdy grał to można mówić o farcie ale nie w tym wypadku.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst
Kobe Bryant over 41.5 @ 1.85
betsson ✅✅ e:45
Sezon wkracza w decydującą fazę i dziś niezwykle ważny mecz dla obydwu drużyn. Zapowiada się też ciekawy pojedynek punktowy między Dirkiem, a Kobasem. Niestety w marathonie nie ma już kursów na zawodników, dlatego trzeba szukać zakładów gdzieś indziej. W ważnych spotkaniach to właśnie Kobe bierze ciężar zdobywania punktów na siebie. A w nocy spodziewam się właśnie wyrównanego spotkania, gdzie w kluczowych momentach to lider LAL będzie kończył większość akcji. Ten typ to rzecz jasna nie tylko punkty, ale też zbiórki i asysty. A wiadomo w tym sezonie Kobe zaczął się troche dzielić piłką i notuje też sporo asyst. Pare piłek powinien też zebrać. W ostatnim meczu z Dallas dla przypomnienia rzucił 38 punktów, miał 12 zbiórek i 7 asyst, czyli w punktacji sumującej miałby 57 punktów, co widać zdecydowanie przekracza tą linię. Na kontuzję też nie narzeka chyba, więc na parkiecie też powinien przebywać sporo, a jak ma dobry dzień to i samymi punktami może przekroczyć tą linie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Washington Wizards - Chicago Bulls
under 187
1.93
Pinnacle
5/10

Od pewnego czasu zespół z Waszyngtonu na swoim parkiecie spisuje się solidnie. Drużyna ze stolicy Stanów Zjednoczonych ma jeden z najlepszych ATS na własnej hali w całej lidze. Dlatego mój typ oparty będzie po części na absencji Noaha, który pod koszem swoje dorzuciłby. W obronie Byki mają zestaw Boozer - Gibson. Obrona wiele nie powinna ucierpieć, bo w pomalowanym trener Byków ma możliwość zastąpienia swojego zawodnika formatu All-Star.
W bezpośrednich starciach, obecnego sezonu:
27.01.13 NBA Washington Wizards Chicago Bulls 86 : 73
30.12.12 NBA Chicago Bulls Washington Wizards 87 : 77
Jeśli Byki wdadzą się w strzelaninę w Waszyngtonie, mogą zapomnieć o wygranej. W mojej ocenie przewaga parkietu i pełny skład gospodarzy, mógłby źle zakończyć się dla zespołu z Chicago. Domeną tego zespołu jest obrona i liczę, że w tym meczu będzie ona również przeważać przez większość meczu.
Pozostałe typy na noc:
New York Knicks @ 2.00 Pinnacle 5/10
Miami - Knicks under 194 @ 1.81 Pinnacle 5/10

Lakers - Mavs 2(+4) @ 1.94 Pinnacle 5/10
LAL - Mavs under 207 @ 1.95 Pinnacle 5/10
Mecze Miami - Knicks, LAL - Mavs powinny być zacięte. Pomimo braku w Miami LBJ, DW i Mario , mają atut własnego parkietu, co może pozwolić skupić im się na obronie. Mają więcej pewności, bo wygrana w San Antonio bez w/w trójki, doda im &quot;kopa&quot;, w starciu z odwiecznym rywalem. Powrót Chandlera pod kosz i do tego K-Mart, to może być jednak za dużo, wliczając do tego nieobliczalnego Melo oraz JR Smith. Kursy 50/50 - Miami nie skreślam, ale liczę na zacięte spotkanie, bo w końcu transmisja w TNT.
Skoro o TNT mowa, to ogromne widowisko szykuje się w LA, gdzie zwycięzca tego meczu bardzo przybliży się do 8 miejsca w Konferencji Zachodniej.
Ósme miejsce gwarantuje udział w PO. Dla obu ekip obecny sezon, to spore zawirowania. Jednak drużyna z Teksasu, wydaje się mieć tutaj przewagę. Brak Nasha w Lakers, w jego miejsce jego imiennik. Po drugiej stronie lepsi obrońcy na dystansie. Bryanta raczej nikt nie zatrzyma, a Nowitzkiego? Jeśli sam siebie nie zatrzyma i dostanie wsparcie od kolegów, nie są na straconej pozycji, w klasyku.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
No chyba Marathon przestraszył się, że go opuszczę, bo przywrócił zakłady na zawodników ???? ach ta konsekwencja. Przynajmniej na tą chwilę do 3 meczów są wystawione, także kto zainteresowanych to niech obserwuje rozwój sytuacji ????

Ode mnie na początek: JR Smith over 18,5 pkt 1.90 (vs. Hawks)

Ok, Melo dziś poszalał i zabrał Smithowi trochę punkcików. Ten mimo to w 30 minut przy mizernej skuteczności 5/15 i show Melo rzucił 14 pkt. Poza ostatnim meczem z Bostonem (gdzie miał 15 oczek), wcześniejsze spotkania to 37,35,32,25 pkt. Wierzę, że dziś Melo nie powtórzy takiej strzelaniny, być może trochę odpocznie po dzisiejszym wyczynie, a Smith raz że odda więcej rzutów, dwa że na nieco lepszej skuteczności. Żadna z drużyn nie powinna za bardzo odskoczyć, więc liczę także na trochę więcej minut niż w meczu z Miami.

Nie odkrywając Ameryki widzę przekonujące zwycięstwa LAC (vs. Suns) i Spurs (vs. Magic). Grają z kompletnymi ogórkami przed własną publicznością, dobra okazja do powetowania sobie ostatnich porażek. Być może under Duncana (Spursi powinni szybko odjechać), zależy od linii...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom