>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 01.04.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania Superliga
Spotkanie: Silkeborg IF - FC Kopenhaga
Typ: FC Kopenhaga
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Krótko i na temat.
Spotyka się lider ligi duńskiej, drużyna obyta na europejskich boiskach z najgorszą drużyną tejże ligi, zajmującą ostatnie miejsce.
Kopenhaga nie gra już w pucharach, więc skupia się na lidze, w której jak co roku pokazuje swoją dominację, w dotychczasowych 24 rozegranych meczach 17 razy wygrywali, 6 razy remisowali i tylko raz przegrali, z bilansem bramek 56-23, z czego łatwo obliczyć, że strzelają ponad 2 bramki na mecz, tracąc przy tym 1.
Jeśli chodzi o Silkeborg to 6 razy wygrali, 3 razy remisowali i aż 15 razy przegrywali, ich bilans to odwrotny bilans Kopenhagi, tj. 23 bramki strzelone i 56 stracone...
Warto jeszcze dodać iż Silkeborg u siebie gra fatalnie, wygrali 2 mecze, raz zremisowali i aż 8 razy przegrywali, strzelając 8 bramek, tracąc 23!
Kopenhaga na wyjazdach natomiast nie gra może porywająco, ale 5 razy wygrywali, 5 razy remisowali i tylko raz schodzili z boiska pokonani, strzelając przy tym 20 goli, tracąc 15.
Nie trudno tutaj wskazać faworyta, Kopenhaga powinna to wygrać bez większych problemów, jednak nie liczyłbym na jakieś wysokie zwycięstwo z racji tego iż już praktycznie nikt nie może odebrać mistrzostwa Kopenhadze, zwycięstwo bez wysiłku, typuję 0-1, 1-2.

⛔ 100
 
wow 331

wow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Charleston, 1 round
Spotkanie: Burdette Mallory vs Mladenovic Kristina
Typ: Burdette
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wstrzymałem się od grania w stronę Burdette przez kwalifikację ze względu na to, że jej gra na cegle była sporą zagadką, jednak jak widać i ta nawierzchnia sprzyja jej stylowo gry. Bez większych problemów wygrała spotkania z Solovievą, która fakt faktem jest w raczej marnej formie oraz z młodziutką Luisą Chirico.
Przeglądając statyki tych spotkań widać, że Mallory ustabilizowała podanie, utrzymując je na ponad 70% poziomie a było to jej w ostatnim czasie małym problemem.
Dobrze zbudowana, nieco swoją posturą przypominająca Marion Bartoli, mocno bijąca piłki w koniec kortu może sprawić spore problemy Mladenović.
W tym roku bilans 11/6, ulegając solidnym zawodniczką, m.inn. Kirilenko, Date, Rybarikovą ...
Mladenović w tym roku bez rewelacji, co prawda dotarła aż do półfinału turnieju w Florianopolis ale zdecydowane ostatnie porażki z Cibulkovą, Scheepers i Niculescu nie rokują zbyt dobrze przed tym spotkaniem. Na cegle nie grywa zbyt wiele (38/34), w tym roku to będzie jej pierwsze spotkanie.
Publiczność to dodatkowy atut po stronie Burdette, oby tylko potrafiła wykorzystać szanse awansu do kolejnej rundy.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League One
Spotkanie: Bournemouth - Scunthorpe
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.51
Bukmacher: PinnacleSports
Gospodarze kręcą się gdzieś w okolicach czołówki ligi. Mają co prawda najwięcej rozegranych meczy biorąc pod uwagę 5 pierwszych miejsc, ale z ich dotychczasową formą tzn. 4 wygrane mecze z rzędu, nie widzę przeszkód, by dzis było inaczej. Przeciwnicy to typowi wyjazdowi outsiderzy. Na 19 meczy, jednie 5 meczy wygranych z bilansem bramkowym -13. Gospodarze mają cos do udowodnienia własnej publiczności. Oprócz ostatniej wygranej w domu, zaliczyli serię 3ch porażek z rzędu na przełomie lutego i marca i mam głęboką nadzieję że wychodząc dziś na murawę bedą mieli to w pamięci oraz że nie zawiodą po raz kolejny. Innymi słowy, jeśli chcą przedostać się do Championship, to mecze z takimi przeciwnikami jak dziś, powinni wygrywać i to z handi.
Polecam.

⛔ 100
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Emmen
Typ: Sparta (-1.5)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem mecz pomiędzy Spartą a Emmen. Gospodarze są liderami tabeli i mają na koncie 49 oczek, z kolei goście plasują się na 14 miejscu w tabeli i jak do tej pory zgromadzili 27 punktów. Gospodarze u siebie mają najlepszy bilans w lidze (10-1-2), a drużyna z Emmen pod względem meczów wyjazdowych jest na miejscu 13 (2-4-7). Sparta bez większych osłabień, do składu wraca Luirink (obr 20/3), goście bez Bannika (pom 12/1) i Groota (pom 5/0). Sparta jest najstarszą drużyną w Holandii i dzisiaj obchodzi 125 rocznice powstania klubu. Nie wyobrażam sobie, że dzisiaj nie wygrają. Pełny stadion, legendy klubu na trybunach... Wydaje mi się, że Sparta spokojnie poradzi sobie z Emmen i wygra to spotkanie co najmniej dwoma bramkami, a piłkarze oraz kibice w świetnych humorach będą świętowali okrągłą rocznice powstania swojego klubu. Powodzenia!

⛔ 100
 
M 837

marcios

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Data i godzina spotkania: 01.04.2013 rok – 13:30
Spotkanie: KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów – Suma goli drużyny – Ruch Chorzów powyżej 1,5 gola?
Typ: TAK
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami mecz 20 kolejki Polskiej Ekstraklasy, w którym miejscowe Zagłębie Lubin podejmie Ruch Chorzów. Po 19 kolejkach w tabeli Zagłębie jest na 8 miejscu z 26 punktami, natomiast Ruch zajmuje 14 miejsce z 19 punktami. Zagłębie wygrywając dziś zbliży się na 5 punktów do 3 miejsca w tabeli dającego prawo startu w Europejskich pucharach, tak wiec gospodarze zagrają dziś o pełną pule remis nic im praktycznie nie daje, Ruch jeśli przegra to może mieć jeszcze gorąco, bo Bełchatów na wiosnę spisuje się bardzo solidnie i traci do popularnych Niebieskich już tylko 6 punktów, tak więc szykuje nam się dziś otwarty mecz o 3 punkty bo remis raczej nikogo nie zadowala. Faworytem Bukmacherów są tu gospodarze, ale ja tu widzę dużą szanse na niespodziankę i zagram coś w kierunku Ruchu i wybrałem typ na over 1,5 gola Ruchu Chorzów, gram taki typ ponieważ Ruch dobrze czuje się w szybkim ataku i ma szybkich graczy potrafiących kontrować, zresztą nie tak dawno w Lubinie oba zespoły spotkały się w PP i padł wynik 2-2 i to Ruch szczególnie w pierwszej połowie był groźniejszy i groźnie atakował, dziś uważam, że minimum 1 gola Ruch strzeli spokojnie ale na taki zakład jest mały kurs więc spróbuję dać, że Ruch strzeli 2 lub więcej goli po świetnym kursie 3,50. Wracają do składu dziś szybki Jankowski oraz Zieńczuk, więc siła ofensywna Ruchu wzrasta, natomiast nie zagrają dziś: Straka, Sadlok i Sultes. Wśród gospodarzy powinien zagrać już Pawłowski a pauzują dziś: Papadopulos, Rymaniak i Wożniak. Tak więc moim zdaniem dziś Ruch zagra z kontry i strzeli Zagłębiu przynajmniej 2 gole i tak też stawiam i przewiduje wynik 2-2 1-2.
Przypuszczalne składy:
Zagłębie Lubin: Gliwa - Widanow, Banaś, Godal, Costa - Bilek, Hanzel - Pawłowski, Jeż, Małkowski - Kowalczyk.
Ruch Chorzów: Pesković - Djokić, Baszczyński, Stawarczyk, Konczkowski - Zieńczuk, Panka, Malinowski, Janoszka - Starzyński - Jankowski.

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier-Liga
Spotkanie: Alania Władykaukaz - CSKA Moskwa
Typ: Czy zespół 2 wygra do zera? - TAK
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o 17:00 rozpocznie się mecz w ramach 22 kolejki Premier League na położonych na wschód od nas terenach Rosji. Mecz ciekawy - Alaniya
drużyna miejsca ostatniego zmierzy się z utytułowanym rywalem CSKA. Oczywiście goście występują w roli faworyta. W 21 poprzednich kolejkach zebrali 49 punktów, co usytułowało ich na fotelu
lidera. 16 zwycięstw; 1 remis i niestety 4 porażki do tego dochodzi 36 bramek zdobytych i 17 straconych (najmniej dotychczas odnosząc się do innych drużyn) - co ważne też dla mnie 11 razy zachowywali czyste
konto. Oczywiście częściej zdarzało się to na własnym boisku ale też rywal dziś nie jest zbytnio wymagający. Jeżeli jesteśmy już przy przeciwniku to Alaniya wygrała jedynie
2 spotkania w teraźniejszych rozgrywkach, 13 porażek i dochodzi do tego fakt opierając się na statystyce że strzelają najmniej. Obie drużyny grały ze sobą 8 razy / 7 zwycięstw
na kożyść CSKA / raz padł remis 1:1 w 2005. Ostatnia forma CSKA nastraja optymizmem, strzelecka forma zarówno napastnika Musy, jak i pomocników (m.in. K. Hondy). Typ ryzykowny ale prawdopodobny. Dziś trzymam kciuki za CSKA.

✅ 140
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Athletic Bilbao - Granada
Typ: Granada
Kurs: 5,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Athletic wyrasta na faworyta bukmacherów, a i kursy powoli spadają co oznacza, że ludzie stawiają na gospodarzy. Ja bym tu taki pewny nie był.

Bielsa chce dalej eksperymentować, bo on jest z tego znany, że po prostu jak nie idzie to stara się zmieniać ustawienie. Typowy strateg. Zespół wyjdzie z trójką środkowych obrońców obrońców. Zawodnicy, którzy mają tworzyć ten blok to Gurpegui, Ekiza i Laporte. Przez ostatni czas zespół ćwiczył jak płynie przechodzić z różnych ustawień i boje się, że cały plan może okazać się totalnym niewypałem.

Dla Basków będzie to w dalszym ciągu nowość, a skuteczna gra w obronie wymaga olbrzymiej dyscypliny, która jednak przychodzi z czasem. Do tej pory Athletic bazował głównie na sile ofensywnej i po prostu grali cały czas na podobnym schemacie. Tracili głupie bramki, a później próbowali to gonić. Bielsa wie, że w tym jest największy problem i dlatego zespół w tym sezonie jest tak nisko w tabeli.

Problemem nie jest ustawienie, ale masa zawodników, którzy nie potrafią kryć. Praktycznie każda drużyna w La Liga tworzy się w meczu z nimi ogrom sytuacji i Granada również takie sytuacje będzie miała. W Bilbao drużyny jakby nie grały to i tak przeważnie wychodzi tak samo - Athletic przegrywa. Espanyol 4 bramki strzelił, ale strzelił to co miał. Optyczną przewagę stwarzał jednak wtedy Athletic, ale co z tego skoro w głupi sposób tracili piłki, a Iraizoz walił kiks za kiksem.

Jedyne czego nie potrafię rozgryźć to dlaczego Athletic gra dobrze z drużynami z wyższego szczebla. Pokonali Valencię, rozbili Atletico, które traci mało bramek, ale przegrali ze słabiutką Saragossą. Nawet derby z Sociedad nie był tak tragiczne, a skończyło się na marnym dla nich 1:3.

W większości spotkań w których byli wyraźnymi faworytami po prostu tracili punkty. Wiadomo sezon zbliża się ku końcowi i tak patrząc w tył to wygrali jedynie z Celtą (mówię o meczach, które po prostu musieli wygrać). Były potknięcia z Deportivo, Getafe, Eibar (lekka kompromitacja w Pucharze Króla z drużyna z regionu), Saragossą no i na samą inaugurację z Betisem (ta porażka bolała chyba najbardziej).

Biorąc pod uwagę wszystkie te okoliczności i pomysł na grę Basków to myślę, że jutro stracą punkty, a nawet przegrają. Granada naprawdę potrafi się bronić. Swoją grę obronną bazują głównie na dobrej grze defensywnych pomocników i ataki rywali często rozbijają się już na nich. Przekonała się o tym już nie jedna drużyna. Athletic na pewno będzie mocno zmotywowany i rzucą się w swoim stylu, a goście powinni wyczekiwać momentu i ugryźć groźnie z kontry, a wspomniałem już o tym, że każda drużyna w La Liga ma kilka okazji na gola w meczu z Baskami.

Aduriz nie dość, że ostatnio jest bez formy to jeszcze ostatnio doznał na treningu urazu. Nie wiadomo czy zagra od pierwszej minuty, bo może Bilbao zagrać bez klasycznej &quot;9&quot;. Z Llorente nie chcą się godzić i jak dostaje to jakieś ochłapy.

Szkoda trochę, że w drużynie gości zabraknie dwóch ważnych graczy. Niestety o tym też trzeba wspomnieć. Mowa tu o Torje i Siqueirze. Ten drugi to lewy obrońca i bezlitosny wykonawca rzutów karnych. Torje natomiast męczyłby niemiłosiernie obrońców w ataku. Jednak nie są to gracze niezastąpieni. W ataku z pewnością zobaczymy Buonanotte, Nolito, twardego jak skała Arandę no i ulubieńca kibiców Granady - Ighalo.


⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League One
Spotkanie: Portsmouth - Tranmere
Typ: over 2.5
Kurs: 2.33
Godz. 16:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ekipa gospodarzy z dorobkiem 35 punktów zajmuje miejsce dwudzieste drugie co na dzień dzisiejszy oznacza spadek. Jak do tej pory wygrali osiem spotkań, jedenaście razy dzielili się punktami i aż dwadzieścia dwa razy schodzili z boiska bez punktów. Po względem strzelonych bramek jak na lokatę którą zajmuję nie wyglądają blado 43 razy znajdowali drogę do bramki rywali, niestety wiele dobrego nie można powiedzieć o tej drugiej statystyce bramkowej 63 bramki stracone jest drugim najgorszym wynikiem ligi, w sumie daje to średnią bramkową równą 2.6. Przed własną publicznością legitymują się bilansem 5-4-11, bramki 23:27. Goście walczą o zgoła odmienny cel, z dorobkiem 66 punktów za dziewiętnaście zwycięstw, dziewięć remisów i trzynaście porażek plasują się na szóstej pozycji. W tej chwili daje to ostatnią pozycję dającą grę o awans w play-off, tuż za plecami czai się Yeovil ze stratą tylko punktu. Ciągle także zachowują szansę na bezpośredni awans który dają dwie pierwsze lokaty, strat do lidera wynosi sześć punktów do wicelidera dwa mniej. Bramki które są najważniejszą częścią tego typu prezentują się tak 58 zdobytych przy 44 straconych – średnia 2.5. Na wyjazdach nieźle wyglądają dziewięć zwycięstw, cztery remisy i siedem porażek, bramki 27:24.
Główny powód gry na over to seria underowa gospodarzy wynosząca pięć spotkań. Portsmouth jest po ścianą strata do bezpiecznej pozycji to sześć oczek przy czym mają mecz więcej na koncie do końca nie pozostało nam za wiele kolejek i trzeba zacząć coś wygrywać tym bardziej grając u siebie co sprawia że muszą grać bardziej ofensywnie, co przy ich nie za dobrej obronie nie wróży dobrze. Pojedynek dwóch ekip których remis w tym spotkaniu za bardzo nie urządza, a zwycięstwo daje bardzo dużo. Faworytem wydają się być tu goście ale Portsmouth ostatnio wziął się do pracy na ostatnie pięć spotkań przegra tylko raz, a ostatnie cztery starcia na własnym boisku to dwa remisy 1:1 i dwa zwycięstwa 2:0. Tranmere natomiast ostatnio nie spisuje się najlepiej dwa zwycięstwa i trzy porażki, a na wyjazdach ostatnio to trzy porażki bez bramki strzelonej 1:0, 2:0 i 3:0, będą chcieli dziś odnieść zwycięstwo i się przełamać a że potrafią grać z zespołami z dolnych rejonów tabeli pokazali nie tak dawno gromiąc Colchester na wyjeździe 1:5. Pierwsze starcie na jesień zakończyło się bramkowym remisem 2:2 nie zdziwiłbym się gdyby była dziś powtórka ale jestem spokojny o trzy bramki dziś.

⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Fulham - QPR
Typ: X2
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dziś przygotowałem mecz pomiędzy przeciętnymi drużynami z Premier League. Fulham w tym sezonie rozczarowuje zajmując pozycje w środku tabeli no a Queensi niestety raczej w tym sezonie nie utrzymają sie w Angielskiej ekstraklasie pomimo wielu doświadczonych zawodników lecz brakuje im zgrania ale chęci do walki nie można im odmówić i ten mecz mogą nawet wygrać
Przewidywane składy:
Fulham: Schwarzer - Riether, Senderos, Hangeland, Riise - Dejagh, Sidwell, Karagounis, Duff - Ruiz - Berbatov
QPR: Cesar - Bosingwa, Samba, Hill, Fabio - Jenas, Mbia, Park - Remy, Zamora, Townsend
Fulham od 4 meczów jest niepokonany lecz gra w kratkę raz remis raz zwycięstwo i ostatnio wygrali nawet na wyjeździe z Tottenhamem i jest to powód do dumy kibiców Fulhamu po zwycięstwie w tych derbach jednak to Queens Park jest bardziej zdeterminowane bo tylko zwycięstwo może ich uratować przed spadkiem. Myślę że Queensi pokonają Fulham a jeśli nie to chociaż zremisują aby dalej walczyc o utrzymanie.

⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja , Superliga
Spotkanie: Mersin - Besiktas
Typ : 1x
Kurs: 2.1
Bukmacher : B365
Analiza:
Cóż wiele juz zostało napisane o tym meczu. Ja jednak mam odmienne zdanie.
Po 1 . buki wystawiły zbyt wysoki kurs na gości,. panowie przyjezdza Besiktas do ostatniej druzyny i kurs 1.8-1.9.
Po 2 jezeli rzeczywiście zawodnicy zostali zawieszeni to byli najprawdopodobnie buntownicy , którzy przeszkadzali by na boisku, pokazując swoje niezadowolenie - więc wyjda rezerwowi głodni gry i powalcza.
Podzczas ostatniego meczu u siebie drużyna dzisiejszych gospodarzy zremisowała z Kasimpasa , która to później pokonała Besiktas na wyjeździe.

⛔ 100
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
MECZ: Pogoń - Lech
KRAJ/LIGA: Ekstraklasa
TYP: 2
KURS: 2.35
BUK: Bet365
STAWKA: 5/10
Pogoń zmieniła trenera, miejsce Skowronka zajął Wdowczyk. Wdowczyk nigdy mnie nie przekonywał. Trener bez wyrazu. Pogoń początek sezonu grała dobrze na własnym obiekcie, punkt zwrotny porażka z Piastem 0-2. Pogoń ostatnio dobrze zagrała z Wisłą na wyjeździe. Jednak zmiana trenera rzadko wpływa dobrze, może gdyby to był Mourinho ale nie Wdowczyk. Lech jest najlepszą drużyną wyjazdową w lidze : 10 meczy 9 zwycięstw 1 porażka 15-5 w bramkach. Kolejorz kadrowo zaraz za Legią, dobre transfery w przerwie, ten skład mi się podoba. Potencjał ofensywny ogromny tercet : Tonev, Hamalainen,Lovrencisc,Teodorczyk budzi emocje. Z Bełchatowem ostatnio grali niemrawo dopiero po przerwie coś ruszyło ale oni u siebie grają poniżej oczekiwań, w meczach wyjazdowych to inna drużyna i myślę że poradzą sobie z Pogonią, która przeżywa swoje problemy.

✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, 1 liga
Spotkanie: UC Dublin FC - Sligo Rovers
Typ: 2 (Hp 3:0)
Kurs: 7.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Moim zdaniem, mecz w jedną stronę. Amatorzy kontra profesjonaliści. To 6 kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Irlandii. Goście (aktualny mistrz) to główny kandydat do zdobycia mistrzostwa kraju w tym sezonie, potwierdzający znakomitą formę - 5 zwycięstw w 5 meczach i bilans bramkowy 12-2. Gospodarze, to zespół złożony z młodych, niedoświadczonych studentów uczelni, którzy lubią po prostu pograć w piłkę na poziomie półamatorskim - ten sezon jest jednak dla nich bardzo słaby - 4 porażki i remis i aż 15 straconych bramek. U siebie 2 porażki i 1-8 w bramkach. Sligo wygrało aż 10 z 12 ostatnich pojedynków z UCD. Sligo bardzo poważnie podchodzi do tego pojedynku, bo mają w pamięci zeszłoroczną porażkę na UCD Bowl 0-1. Gospodarze to młodzi utalentowani chłopcy, którzy na pewno meczu nie odpuszczą - tak twierdzi trener UCD Martin Russell. Ale pamiętajmy o tym, że w ostatnim meczu zdobyli zaledwie pierwszy punkt, pomogła im czerwona kartka i rzut karny. A i tak nie potrafili wykorzystać przewagi, ostatecznie remisując. Sligo obecnie na fali, strzelają dużo bramek, jeżeli niedawno Derry mogło zaaplikować dzisiejszym gospodarzom 6 goli na ich własnym obiekcie, to dlaczego nie mogą tego dokonać liderzy tabeli. Ich najlepszy strzelec, Anthony Elding, strzela bramki jak na zawołanie. Myślę, że dziś będzie podobnie. Do składu wraca Danny Ventre i jest to dobra wiadomość dla kibiców. Miejscowi, oprócz kiepskiej formy, borykają się też z problemami kadrowymi, nie zagrają Mick Leahy, Robbie Benson, Mark Langtry i Barry McCabe. Sligo dziś podwójnie zmotywowane by wygrać, są głodni rewanżu.

⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: X
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet at home
Analiza: HAHAHA Ale typujecie,śmiać mi się chce. Na miliard procent Lech tego meczu nie wygra.Na miliard procent w tym meczu będzie 1x. Nawet nie wiem od czego mam zacząć tą analizę. Przede wszystkim na pierwszy rzut oka widać żę mamy doczynienia z grubą masówką. Ja nie tak dawno typowałem tu zwycięstwo Lecha z Polonią bo widziałem że jest masówka na Lecha a że Lecha nienawidze a Polonie bardzo lubię a dodatkowo miałem nadzieje że te wszystkie mondrale dziennikarze,które skazywały Lecha na sukces a Polonię na porażkę znów się skompromitują. postanowiłem jeszcze to podsycić w myśl zasady że nawet jak Polonia przegra to przynajmniej będe miał punkty. Jednak dziś nawet nic nie muszę od siebię dokładać to że LEch tego nie wygra jest tak pewne że zaraz umrę ze śmiechu. Zamykając jeszcze temat masówki dziś są święta i nie powinno się zajmować hazardem a więc djabeł was skusił byście myśleli w jednym kierunku i wszyscy przegracie na tym jednym meczu. Oczywiście są też bardziej przyziemne powody dla których Lech tego nie wygra.Ich passa 7 wyjazdów wygranych z rzędu. No wiadomo jak proporcjonalnie rośnie rachunek prawdopodobieństwa na przerwanie tej serii. Myślę żę dziś wynosi on około 75 procent.Ponad to 10 meczó bez remisu wyjazd ,to akurat sobie wytypuje. Pogoń 2 porażki z rzędu a 5 meczów bez wygranej oczywiście piszecie że tp znaczy że Pogoń bez formy,heh uwielbiam takie argumenty bo ta forma zawsze dziwnym trafem zaskakuje zawsze wtedy gdy wy stawiacie przeciwko takiej drużynie....hahaha Ostatnim argumentem jaki dziś przytocze a,a mogło by ich być pewnie jeszcze pare,jest fakt którego do końca pewien nie jestem ale ktoś mi kiedyś móił że Szczecin i Poznań to miasta które bardzo się nie lubią.Pogoń będzie walczyć jak lew bo to są ich Derby.A więc głupio by było tak zepsuć święta swoim kibicom,co zresztą zrobiła Polonia swoim ale w sumie większa część Warszawy świętowała zapewne chucznie a taki np remis nikomu z tych dwóch miast święta nie zepsuje. A jeszcze napisze o argumencie który często przy taczacie &quot;Lech musi wygrać bo Legie ucieknie&quot; Jakoś to jest normalne żę jeden klub ucieka w Angli Manu ma ileś naście ptk przewagi,Barca ma nad Realem też z 15 ptk.A Bajern to nad Borusią ma tych punktów 20. A do tych cop ten żałosny argument podają niech mi pokażą ligę gdzie ktoś nie uciekł i są dwa mistrze...hahaJestem najlepszy z was. Do boju Pogoń.choć tak naprawdę nie musicie się przemęczać bo i tak los nie pozwoli by Lech dziś wygrał.

⛔ 100
 
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League One
Spotkanie: Bournemouth - Scunthorpe
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: BET-AT-HOMEhttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
Drużyna gospodarzy jest viceliderem w league one. W ostatnich 5 spotkaniach zanotowali porażkę z liderem i 4 zwycięstwa. Drużyna gości plasuje się na 20 pozycji i w przeciwieństwie do gospodarzy w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki. Patrząc na ostatnie spotkania i pozycje w tabeli za faworyta spotkania należy uznać drużynę Bournemouth i ja tak czynię. Moim zdaniem wygrają mecz.

Kiepska analiza.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska, godz 19:15
CD Nacional Madeira - Vitoria Guimaraes
TYP: X2
KURS: 1,91
BUK: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:15 rozpocznie się ciekawe spotkanie pomiędzy zespołem Nacional a zespołem Guimaraes. Zdecydowanym faworytem według mediów jak i bukmacherów są gospodarze tego meczu lecz ja mam troszkę inne zdanie co do tego meczu. A czemu wyjaśnię to w dalszej części analizy.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 28 oczek. Mają oni jedynie 2 oczka straty do dzisiejszego ich rywala. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 3 mecze wygrali, 5 meczy zremisowali i 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i tyle samo bramek stracili. A więc jak widać jakoś u siebie za specjalnie się nie spisują. W ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli oni 9 oczek w tym zremisowali 3 mecze i dwa mecze wygrali.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 8 pozycji z dorobkiem 30 oczek. Mają oni jedynie 3 punkty straty do zespołu który grałby w kwalifikacjach do ligi europejskiej a mają jeden mecz mniej więc jak wygrają ten mecz to przeskoczą na 5 pozycję w lidze. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to 4 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili 21 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni uzbierać 9 punktów w których to 3 mecze wygrali i 2 mecze przegrali. Ale przegrali z Benficą i Bragą więc hańby im to nie przynosi.
Gospodarze tego meczu są w tym spotkaniu poważnie osłabieni ponieważ nie wystąpią 4 kluczowe postacie zespołu:
Revson PO M:19 G:3 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
Diego Barcellos NP M:17 G:4 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
Dejan Skolnik PO M:3 G:0 (na pewno nie wystąpi) – rezerwowy gracz zespołu
Moreno PO M:22 G:1 (pauzuje za kartki) – kluczowy gracz zespołu
Fernando Marcal OB M:21 G:1 (pauzuje za kartki) – kluczowy gracz zespołu
A więc jak widać są poważnie osłabieni 4 kluczowe postaci zespołu gdzie można powiedzieć są filarami w pomocy i obronie.
Natomiast goście tego meczu z kluczowych postaci zabraknie:
David Addy OB M:16 G:1 (na pewno nie wystąpi) – kluczowy gracz zespołu
Moim zdaniem goście tego meczu mają spore szanse na wygranie tego meczu ponieważ w 2011 roku właśnie na stadionie Nacional Guimaraes wygrali pewnie 4:1. Sądzę że taki wynik nie padnie ale skromne zwycięstwo 1:2 może paść oraz można postawić DNB i X2.​

⛔ 100
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Spotkanie: Betis - Getafe
Typ: Betis
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o godzinie 22:00 na stadionie Estadio Benito Villamarín w Sewilli zmierzą się drużyny o przysłowiowe 6 pkt. Betis zajmujące 7 miejsce oraz mające na koncie 43 pkt w tabeli oraz Getafe na 8. miejscu posiadające 42 pkt. W pierwszym starciu na Coliseum Alfonso Pérez na przedmieściach Madrytu drużyna z Sewilli wygrała 2:4. Bilans bezpośrednich starć jest na korzyść dzisiejszych gospodarzy i wynosi 7 zwycięstw 6 remisów oraz 4 porażki. Betis ostatnim razem wygrało u siebie 13.01.2008 3:2. Motywacja na pewno jest duża dla obu stron. Wybieram jednak z wysokiego przekonania drużynę Pepe Mel&#39;a.
Po pierwsze jeśli uważają się za drużynę , która chce powalczyć w europejskich pucharach powinna dziś wygrać. Rywal na poziomie. Getafe jest w bardzo dobrej formie. 5 ostatnich meczy to aż 4 wygrane i jeden remis. Ich przeciwnicy w zasadzie nie są na stan obecny godnymi przeciwnikami. Betis zaliczył dwa tygodnie temu porażkę trzema golami z Valencią co powinno podnieść chęć walki o Ligę Europejską. Na pochwałę zasługuje wygrana z Malagą oraz remis na wyjeździe z Real Sociedad.
Absencje drużyn:
Betis: DamienPerquis
Getafe: Juan Valera, Mane, Juan Rodriguez, Miguel Angel Moya oraz Miguel Torres
Prawdopodobne składy na mecz:
Betis: Adrian - Angel, Mario, Amaya, Nacho - Pabon, Canas, Benat, Cambell - Castro, Molina
Getafe CF: Codina - Rafa, Fernandez, Alexis, Escudero - Borja, Xavi Torres - Leon, Barrada, Castro - Colunga
Podsumowując mój typ leci w stronę gospodarzy. Brak podstawowego bramkarza Getafe oraz chęć zniwelowania złego wrażenia po klęsce w Walencji drużyny z Sewilli sugeruje wygraną gospodarzy.

⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tenis WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna
Spotkanie: Lepchenko V. (Usa)-McHale C. (Usa)
Typ:2
Kurs: 1.85
Bwin
Na godz 17:15 zaplanowano spotkanie w ramach 1 rundy turnieju w Charleston pojedynek dwoch Amerykanek Lepchenko i McHale moj typ na to spotkanie to wygrana McHale oceniam ze to Ona wygra dzisiejsze spotkanie ostatnim czasie poprawila gre i zaczeła dochodzic dalej w turniejach licze ze i tym razem cos ugra i niezakonczy turnieju na 1 rundzie z Lepchenko z ktory w bezposrdnich pojedynakch remisuj 1-1 licze na wyrowane spotkanie z leka przewaga wlasnie McHale i wygrana powodzenia !

Kiepska analiza.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: PN Premier League
Spotkanie: Fulham -QPR
Typ: Qpr powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie zamykające 31. kolejkę Premier League. Spotkają się 10. w tabeli z 36 punktami Fulham oraz przedostatnie z 23 punktami QPR. Dla Queens Park cel na to spotkanie jest jasny - tylko zwycięstwo, które pozwoli zmniejszyć stratę do pierwszego bezpiecznego miejsca do 4 punktów. Porażka w tym spotkaniu bardzo poważnie zbliży tą drużynę do spadku, remis także niewiele daje. Ostatnie dwa zwycięstwa w PL tknęły jeszcze nadzieję na utrzymanie w zespół Harrego Redknappa. W meczu z Aston Villa też było bardzo blisko zwycięstwa, QPR wychodziło 2 razy na prowadzenie, by w ostatecznym rozrachunku przegrać 2-3. Kolejnym argumentem motywującym ten typ jest dobra dyspozycja strzelecka zawodników piłkarzy QPR w ostatnich meczach (7 bramek w 3), warto wspomnieć, że przebudził się nowy nabytek Rangersów, Loic Remy strzelając 2 gole w tych meczach. Co do Fulham, drużyna ta oscyluje w połowie stawki Premier League, na europejskie puchary raczej nie ma szans, do Championship także nie spadnie. To QPR dzisiaj będzie tutaj mocniej zależało i to ta drużyna musi się otworzyć. Ja liczę na to, że im się uda i zdobędą te 2 braamki przynajmniej.

✅ 200
 
pascal791 28

pascal791

Użytkownik
Spotkanie; Braga - Sporting
typ: 2
kurs: 4,5
buk: expekt
Analiza: Spotkanie kończące 24 kolejkę w portugalskiej lidze. Gospodarze są w świetnej formie, więc przyjezdni od początku meczu będą musieli postawić wszystko na jedną kartę, aby nie stracić szansy na awans do ligi europejskiej. W ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi drużynami Lizbończycy zwyciężyli pięciokrotnie, więc z pewnością nie będą grali na remis. Braga ma 10 pkt przewagi nad martimo, więc do końca sezonu teoretycznie nie ma szans na cofnięcie się w tabeli. przewiduje wynik 0-1

Kiepska analiza.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Fulham -QPR
Typ: X/X
Kurs: 5.50 -&gt; 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam w nowym miesiącu. Dziś - pierwszego kwietnia o godzinie 21:00 czas na dokończenie 31 kolejki Premier League. Kolega dwa posty wyżej świetnie opisał sytuacje w tabeli obu zespołów. Fulham - 10 miejsce - 36 punktów - bramki 40:44. QPR - 19 miesjce - 23 punkty - bramki 26:48. Osiemnasta w tabeli Aston Villa ma już 7 punktów przewagi nad gośćmi w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli więc QPR myśli o Premier League polecałbym już teraz zacząć przygotowania do kolejnego sezonu w którym to powalczą o miejsce premiowane awansem. Jednak już ligę niżej. Dlaczego w dzisiejszym spotkaniu widzę remis ? Bo nie wierzę w zwycięstwo gości, a i gospodarzom raczej remis humorów świątecznych nie zepsuje. Przy remisie, siedem punktów nad strefą spadkową na siedem meczy przed końcem rozgrywek to raczej bardzo mało nie jest. Dodajmy jeszcze fakt że gospodarze po dzisiejszym dniu będą mieć 30 a nie jak wszystkie drużyny w strefie spadkowej 31 rozegranych spotkań. Dlaczego jeszcze remis? W tej kolejce w Premier League na razie nie padł żaden podział punktów. Tak więc statystyczne dziś powinniśmy zobaczyć któryś z wymienionych wynikó : 0-0, 1-1, 2-2... Tak więc zapraszam na w sumie ciekawie zapowiadające się spotkanie w Anglii które rozpocznie się już za nieco ponad 4 godziny. Mecz będzie można obejrzeć w Canal + tak więc abonentom życzę miłego oglądania.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom