>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
My moderatorzy postaramy się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości ????
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!

jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś zrób to teraz! REGULAMIN
 
J 19

jajo

Użytkownik
Mam pytanko, myślę, że nie było dokładnego info o tym w regulaminie.
Jeśli dodatkowo postawię 0:0 i w oczywiscie bez strzelcow, to otrzymuje 150 pkt za wynik, ale czy dostaje 150 za &quot;strzelca&quot;?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli obstawisz wynik 0:0 to w strzelcach podaj: brak strzelców i jak coś to będzie plus i za dokładny wynik 0:0 i za strzelców. Tak moim zdaniem
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Raczej tak w chwili obecnej nie ma TBMa ale myślę że można. Skonsultuję to jeszcze z TBM i easy ale sądzę że tak
 
drago 108

drago

Użytkownik
UWAGA!! W każdej kolejce uczestnik konkursu ma szanse uzyskać dodatkowe punkty. Spośród typowanych 6 spotkań, uczestnik konkursu może wybrać jedno z nich (tylko i wyłącznie jedno) i spróbować wytypować dokładny wynik tego meczu oraz strzelca jednej z bramek (jeśli wynik bez bramkowy to typ - &quot;bez bramek&quot;). Za wytypowanie dokładnego wyniku oraz strzelca jednej z bramek można uzyskać dodatkowo 150pkt. + 150pkt. = 300pkt. !! Nie ryzykując przy tym żadnej stawki ! ***

1. Korona Kielce - Wisła Kraków 1 - 3,50 ✅250
2. Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 - 2,30✅130
3. Cracovia Kraków - Polonia Bytom 1 - 1,45 ⛔100
4. Dyskobolia Grodzisk - Legia Warszawa under 2,5 - 1,70 ⛔100
5. Widzew Łódź - Odra Wodzisław over 2,5 - 1,90 ⛔100
6. Pelikan Łowicz - GKS Katowice X - 3,20✅220

Korona Kielce - Wisła Kraków
Dokładny wynik: 2:0 ✅150
Strzelec jednej z bramek: Marcin Robak⛔100[/cuote]
Czytając regulamin zrozumiałem, że za nic dostanę 150pkt. (oczywiście jeżeli trafi się wynik albo strzelca). Gdyż podobno nie ryzykuję żadnej stawki.
A potem nagle za nie trafienie strzelca -100...

Proszę wyjaśnić?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oznacza że typ jest nie trafiony. Jeśli w dodatkowej opcji nie trafisz typu to jesteś na = jeśli trafisz +150. Jeśli chodzi o handi i I połowy muszę to skonsultowac jeszcze z TBM
 
drago 108

drago

Użytkownik
Oznacza że typ jest nie trafiony. Jeśli w dodatkowej opcji nie trafisz typu to jesteś na = jeśli trafisz +150. Jeśli chodzi o handi i I połowy muszę to skonsultowac jeszcze z TBM
Czyli jeśli nie trafie ani strzelca ani dokł. wyniku to -200?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jestem zarejestrowanym uzytkomnikiem na bwin.pl , jednak nie mam tam juz zadnych pieniedzy. Czy aby moc grac tutaj, musze miec jakies pieniadze na koncie?
a drugie pytanie jest takie: wiem, ze ta wygrana trzeba obrici, ale czy jest jakis minimalny kurs?
z gory dzieki na odpowiedz;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Drago -&gt; Nie nie ryzukujesz niczym, nawet jak nie trafisz obu typów to nic nie tracisz
celahim -&gt; Możesz grać
johnnygangsta -&gt; Szczerze mówiąc to sam nie wiem skonsultuje to jeszcze z innymi modami tego konkursu
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli chodzi o pytanie johnnygangsta to nie ma żadnego limitu można podac typ z kursem większym niż 5,00
 
C 0

carvallho

Użytkownik
może to i głupie pytanie.......... ale jak przystąpić do konkursu ? Nigdzie nie widze zakładki zapisy ...................
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
jeszcze moje pytanie do tego meczu dodatkowego... typując wynik np: 1:1 przy strzelcach mogę podać &quot;brak goli&quot;? tzn. chodzi o to czy dokładny wynik musi się zgadzać z wytypowanym strzelcem?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak musi się zgadzac
jesli dajesz 0:0 wtedy piszesz brak strzelca
jak 1:1 to musisz podac jakies nazwisko
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
typując wynik 1:1 i nie podajac przy tym strzelca tracisz szanse na zdobycie dodatkowych punktów. Tak więc moim zdaniem lepiej jest podać strzelca bramki ;)
 
Do góry Bottom