>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betspace - bonus 100% do 50 USD

unique- 32

unique-

Użytkownik
Jakie są formy wypłaty? Chciałbym wpłacić kartą kredytową ale w drugim temacie ktoś pisał, że wypłata tylko na MB...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Tak jak myślałem,wpłata do tego buka skończy się licznymi problemami i proszeniem się o swoje pieniądze,czego nienawidzę...(to już trzeci albo czwarty raz w ciągu 4 dni! ) postawiłem zakład Podbeskidzie&amp;over 2,5 ,Podbeskidzie wygrało 4:0 a oni mi wmawiają,że 2:0 i zadają pytania na poziomie dziecięcym,jakby nie mieli w ogóle wglądu w moje konto....Support za każdym razem odpowiada negatywnie i nie chce przyznać się do błędu,mam jakąś szansę odzyskać swoją kasę??
Jest niedziela,nie chcę zawracać głowy Vaderowi i Marcinowi,a pewnie wystarczyła by ich jedna wiadomość,żeby ich nagle oświeciło....Wstyd i tyle,ktoś dobrze napisał - Wpłacić,obrócić,wypłacić i skończyć przygodę z tą firmą..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jak dlugo idzie wyplata na skrill zlecilem wczoraj.....Wyslalem wczesniej skan dowodu plus screen skrilla...
Edit:Wyplacili dzisiaj a zlecilem w niedziele troche trwalo.....I uciazliwa ciut weryfikacja na czacie nikt nic nie wie ale kasa doszla po calkiem niezlym kursie dolara 3,18 nie wiem skad to wynika ale lepiej oplaca sie niz w euro.....
Dla wziecia bonusu tylko mozna polecic ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja nie wiem czemu Wy polecacie tą firmę,to jest jakaś komedia,codziennie problemy,teraz nie mogę się zalogować na swoje konto od 4 godzin ! Wyskakuje jakiś błąd....Głupotą było się połakomić na 50$ ,teraz mam nauczkę,z Bet365 nie miałem problemu przez 5 lat,tutaj od 5 dni non stop.....Możecie się zalogować na Wasze konta??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Zleciłem wypłate, od razu wysłałem wszystkie skany i pieniądze na koncie dosłownie w przeciągu pół godziny od weryfikacji. ZERO problemów i bardzo szybko wszystko poszło.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś 1 z userów zadał mi pytanie odnośnie obrotu i w sumie sam nie wiem jak to jest. Czy gdzieś na stronie znajdziemy ile zrobiliśmy obrotu ? Ja tego nie znalazłem i sam wyliczam, ale może gdzieś to jest ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
6. Wszystkie bonusy są jedynie na potrzeby zakładów. (Nie będą honorowane za kwotę mniejszą niż bonus).

jak to rozumiec ??
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Długo się czeka na odpowiedz mailową od nich?Wiem że tam jest chat, ale sprawę którą poruszam polecili właśnie przez maila załatwić (wysłałem wczoraj wieczorem)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Długo się czeka na odpowiedz mailową od nich?Wiem że tam jest chat, ale sprawę którą poruszam polecili właśnie przez maila załatwić (wysłałem wczoraj wieczorem)
Jeśli chodzi o weryfikację to odpisywali w ciągu 2-3 . W innych sprawach nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Musze jednak pochwalić buka, wczoraj zleciłem, dzisiaj dostałem dokumenty które należy przesłać (coś im musiałem też dosłać) i kaska na koncie po paru godzinach także na +
 
Do góry Bottom