>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Boston Celtics @ Cleveland Cavaliers / T.Thompson. Total Points - Over 13.5 @ 1.90
Marathonbet

O sytuacji kadrowej Cleveland było już pisane, czołowi strzelcy out. Thompson w tym czasie na wyjazdach przeciętnie, bo przeciwnik przeważnie szybko odjeżdża, u siebie jednak kawalerzyści powinni powalczyć ze słabym ostatnio Bostonem do tego grającym b2b. U siebie pod nieobecność Waitersa 18 (Miami) oraz 20 (Indiana) pkt. Liczę, że dziś zrobi spokojnie te 15 oczek.
Ja osobiście proponuję zagrać w tym meczu na over P.Pierce&#39;a....fortuna ustawiła linię na 20,5 i za overa płaci 1,95. Wiadomo, że nie zagra KG, trochę punktów zostanie do rozdysponowania, z resztą nawet z Kevinem w takim meczu ze słabymi kawalerzystami, Pierce dałby radę rzucić ponad 20 pkt ;-)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bryant over 28.5 (1.92) Etoto ✅
Świetna linia, jak Kobe nie walnie dziś ze 35pkt to poważnie się zdziwię. Bryant już na dobre wrócił do gry sprzed kontuzji kostki, w meczu z GSW aż 27 oddanych rzutów, 16 razy stawiał na linii rzutów wolnych a mecz skończył z 36 punktami. Dziś Lakers grają z Twolves i kto jak nie Mamba ma tutaj zdobywać pkt? Howarda czapką przykryje Pekovic, w dodatku będzie musiał się z nim męczyć w obronie i pewnie szybko wyłapie faule. MWP kontuzja. Dziś będzie mecz Wilki vs Bryant
Henderson over 16.5 (1.72) Betcity ✅
Tu chyba jakiś idiota ułożył tą linię bo jest ona wręcz prezentowa. Bobki grają z bardzo overowym Orlando, w dodatku jest to rywal na ich poziomie i zapowiada się close game. No i jeszcze dwa ostatnie mecze między tymi drużynami to 24 i 17 punktów Hendersona, ale wtedy był Sessions, dziś go nie ma i to Henderson przejmuje jego minuty. Co najmniej 20 oczek dziś sypnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Lakers + Jazz @ 1.66 ✅

Uwielbiam typować Zachód, zwłaszcza w tej fazie sezonu. Ścisk na dole jest wyjątkowo wesoły i mocno wierzę, że Spurs też mają z tego poniekąd ubaw. Lakers i Jazz, duet faworytów na dziś - obie drużyny w sytuacji must-win. Dwie porażki z rzędu, domowa z Wizards i wyjazdowa z Warriors, strata World Peace&#39;a - to wszystko sprawia, że kurs przeciwko Timberwolves idzie w góre. Lubię te szanse (w Pinnim nawet 1.55) i mimo tego, że Wilki mają 3-3 w L6 to są już poza grą, zresztą to zespół zepsuty przez kontuzje. D&#39;Antoni nadal szuka swoich optymalnych ustawień dla Gasola i Howarda i w pełnym składzie są 0-7 ale mimo wszystko, nadal jest to dla nich must win. Mieli szansę przegonić Rockets, przeszli obok tego, no to teraz pomęczą się o miejsce nr 8. Mamba obiecał.

Jazz z jednym z łatwiejszych meczy do końca sezonu, grają w Salk Lake z najgorszym zespołem Zachodu - Suns. Tam też nadal wierzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Charlotte+Lakers✅✅
Ako:2,55 marathon

W tym momencie Magic są naprawdę słabi. Udrich w ostatnim meczu był fatalny a to właśnie on powinien wykorzystywać doświadczenie,bo gra w tym momencie w strasznie młodym zespole i potrzeba tam dobrej gry weteranów. Tak naprawdę tylko po Nelsonie wiem czego się spodziewać. Na pewno będzie forsował sporo rzutów, mniej więcej to samo co z Miami. Momentami Orlando grało bardzo niskim składem co może ułatwić Bobcats zbiórki i ogólnie grę w ataku. Charlotte jest tragikomiczne ale z kim jak nie Orlando mają wygrać? Zawodników mają lepszych. Walker,Henderson,Gordon,Gilchrist. Kurs nawet niezły(1,68) więc już nie kombinuję z tym meczem bo ciężko mi przewidzieć jaką różnicą się skończy.
Lakersi ostatnio notują L3 i nie ma się co oszukiwać ten mecz po prostu muszą wygrać. Personalnie wszyscy wiemy jak to powinno wyglądać.Ja liczę,że Gasol wreszcie coś zagra bo Minnesota ma tylko Pekovica i Stiemsmę wysokich.Wilki wydaje się wygrały zbyt łatwo a gro pkt rzucili Barea-Rubio-Rindour. No ale kryli ich zawodnicy o podobnych warunkach. Dzisiaj oprócz Nasha(dziury w obronie) Bryant będzie krył jednego z nich i jego przewaga wzrostu oraz siły będzie miała naprawdę duże znaczenie. Dodatkowo pod koszem będą wysocy zawodnicy w tym dobrze blokujący Howard. Ogólnie zapowiada się ciekawy pojedynek ale myślę,że to Lakersi wygrają i przełamią serię porażek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zgadzam się z Dawidem co do Hendersona. Póki nie ma Sessionsa to trzeba grać overy Hendersona i Walkera. Na Geralda ostatnio linie były najwyższe w zespole Bobcats ale po dobrych występach Kemby z Heat i Pistons teraz to on jest faworytem Marathonu na największą liczbę pkt w zespole. Pozostaje tylko z tego skorzystać i pograć Hendersona ;) Minus tego betu jest jeden i nazywa się Byron Mullens. Chłopak czasami sępi niesamowicie ale mimo to szanse na over Hendersona są spore.
Henderson over 16.5 @ 1,89 Marathon

Drugi typ warty uwagi z tego samego spotkania to naturalnie over Nelsona z Orlando. Reddick jest w Bucks, Afflalo na trybunach więc Jameer jest najpoważniejszym kandydatem to sypania trójek. Ostatni mecz z Heat pokazał że Nelson jest na chwilę obecną opcją numer jeden w ataku Magic. Dzisiaj też powinien zakręcić się wokół 20 oczek.
Nelson over 16.5 @ 1,90 Marathon

Warto śledzić rotoworld czy zagra Belinelli. Póki co linia na Butlera jest świetna ale Włoch jest questionable. Hamilton na pewno nie zagra. Butler ostatnio był nie do zatrzymania z Wolves. Miami ma od Wilków lepszą defensywę ale 7.5 to śmieszna linia dla takiego strzelca. Oczywiście o ile wyjdzie w s5. Czekamy na info.
edit
Marco Belinelli (abdomen) will be a game-time decision against the Heat on Wednesday, but he didn&#39;t do much at shootaround and beat writer K.C. Johnson does not expect him to play.
gram lekko bo linia pewnie skoczy ;)
Butler over 7.5 @ 1,85 Betcity

Myślę, że warto spróbować ponownie over Walla. Beal i Price nie grają, Webster, Nene i Ariza są questionable. Jeśli i oni nie zagrają to nie widzę innej opcji niż over Johna. Tym bardziej że mecze Thunder są zwykle overowe.
Wall over 19.5 @ 1,85 Betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
J.R. Smith over 17,5 ✅
1,83 Bet365

Oj ta linia jest za niska. Kto punktuje w NY? Melo i Smith. Z Bostonem tylko oni przekroczyli 10pkt to mówi sporo o tym jak ten zespół funkcjonuje. Myślę,że Smithowi z Memphis będzie ciężej ale on może oddać nielimitowaną ilość rzutów zwłaszcza,że wychodzi z ławki i wtedy Melo odpoczywa. Jedyne co potrzeba to w miarę przyzwoity dzień tego zawodnika i ponad 20 pkt rzuci spokojnie.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dziś jest w czym wybierać, więc trzeba wrzucić parę typów. Na początek mecz w Charlotte. Tutaj jak dla mnie 2 pewki, a mianowicie over Walkera i Hendersona. Tego drugiego nie będę już opisywał, bo zrobił to kolega wyżej, natomiast Walker ostatnio rzuca, rzuca i rzuca. jak na rozgrywającego rzuca bardzo dużo, ze skutecznością jest różnie, lecz moim zdaniem dziś będzie grał podobnie do meczu z Detroit, gdzie na koniec już nie oddawał piłki tylko chciał w pojedynkę wygrać mecz. Wyszło jak wyszło ale 25 pkt uzbierał. Dziś 18 wydaje się spokojnie w zasięgu.
K. Walker over 17,5 1.85 ✅
G. Henderson over 17,5 1.85
✅
Dalej proponuję zaatakować overy Horforda i George&#39;a. Al muszę przyznać jest jednym z moich ulubionych zawodników i lubię na niego stawiać, choć czasem miewa słabsze mecze jak ten Indianą. Wydaje mi się, że dziś poradzi sobie z obroną Toronto, która jak już wcześniej pisałem, dla mnie jest dosyć przeciętna, i przy odrobinę lepszej skuteczności niż ostatnio (5-15) powinien spokojnie uzyskać te 18 oczek.
Paul George ostatnio tak samo jak Al zagrał na słabej skuteczności, ale w końcu musiał przyjść trochę słabszy mecz. Dziś naprzeciw bardzo overowe Houston, gra na pewno będzie szybka i George będzie oddawał sporo rzutów, gdyż nie ma Westa, Hilla i Stephensona i nie widzę nikogo innego, kto miałby zdobywać punkty z dystansu. Poprzednio 31 pkt, dziś jak dla mnie spokojnie ponad 20. Jedyne ryzyko to to, że może zagrać na Hardena i się wyfaulować, ale zaryzykuję.
A. Horford over 17,5 1.85 ✅
P. George over 18,5 1.85
⛔ analiza do tego typu - beznadziejna, choć rzutów oddawał sporo, skuteczność to tragedia, 4-17 z gry ???? w tym 2 - 8 za 3. 2 pkt w pierwszej połowie, normalnie szkoda słów na ten występ choć zabrakło tylko jednej trójki.
Kursy z Milenium.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Raymond Felton under 12,5 za 1,85 w milenium

Wrócił Melo i ostatnie 3 mecze Raymonda to 6 , 9 i 7 oczek... Dziś naprzeciw moje ulubione w defensywie Miśki i tradycyjny z mojej strony under na PG przeciwnika. Miejmy nadzieję, że dalej będzie wchodził, tak jak to ostatnio dzieje się regularnie. Jest Kidd, jest Shumpert, jest JR w gazie, więc Raymond pewnie dostanie mniej minut, co w porównaniu z jego dyspozycją i obroną rywala, daje prostą ścieżkę w kierunku under 12,5. W tym sezonie rzucił wprawdzie miśkom 18 pkt, ale dostał aż 16 rzutów, w co przy obecności głodnego gry Melo nie wierzę.

J.Wall over 19,5 za 1,85 w Milenium

Ostatnio popis z Miśkami, 47 oczek w 45 minut... Wizzards wiadomo zdziesiątkowani kontuzjami i tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kto w danym dniu będzie gotów do gry. Rotoworld podaje, że Beal i Price nie zagrają, więc na pozycjach PG i SG znów posucha co oznacza pewnie z 40 minut Johna ( chyba, że będzie rzeźnia do przerwy ). Dodatkowo Webster, Ariza i Nene są game decisions, więc jak jeszcze ich zabraknie, to Wall znów ponad 30 będzie zmuszony rzucić. Oby tylko dystans siedział, bo z wkręcaniem się pod kosz przy Ibace czy Perkinsie może być różnie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Oklahoma -11,5 @ 1,70 betcity
Szpital w Wizards. Price i Bradley na pewno nie zagrają + Nene, Webster i Ariza jako game time. W związku z czym goście mają do dyspozycji bardzo wąską kadrę, a sam Wall nie wygra tego meczu. Grają z mocnym rywalem, który ma o co walczyć. Spurs zajmujący pierwszą lokatę będą musieli się zmierzyć jeszcze m.in z Heat i Clippers u siebie, ale w porównaniu do rywali Thunder - powyższe drużyny w dalszym ciągu rywalizują o jak najlepsze pozycje. Mając na uwadze dyspozycje Oklahomy na własnym parkiecie, nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo gospodarze to na ten moment top ligi i w zasadzie na większości pozycjach jest przewaga nad Wizards. Wall rozgrywa dobry sezon, ale jestem pewien że Thunder specjalnie go pokryją. Wiele zależy od podejścia Oklahomy i czy ostatecznie będą chcieli ich zmieść, jednak moim zdaniem takie handi powinni pokryć.
Portland wygra @ 1,77 marathonbet
Blazers akurat mocni w Rose Garden i akurat nie popuszczą Nets. Podobno wciąż wiążą nadzieje z PO, więc po kilku wyjazdowych porażkach liczę na ich odbicie. Zwykle rzucają nieźle na swoim terenie i jeśli Aldridge zagra, a jest na to duże prawdopodobieństwo:
LaMarcus Aldridge (illness) was present at shootaround Wednesday and is probable against the Nets. roto
to siła pod koszem momentalnie się wzmacnia. Tym bardziej, że Hickson z Leonardem są w stanie poradzić sobie z Lopezem. Lillard notuje bardzo dobre statystyki i na przeciw siebie ma Derona, ale młody udowodnia za każdym razem że nie warto go lekceważyć. Co prawda Wallace zagra , który nieźle broni ale Batum nie rzuca już tak dobrze jak na początku sezonu. Kurs nie jest powalający , jednak większe szanse daje Portland.
Golden State -4 pierwsza połowa @ 1,75 pinnacle
Warriors kolejny mecz w domu, a forma stoi na dobrym poziomie. Wykorzystują fakt przewagi tego parkietu na pare ładnych spotkań i wszystko idzie w dobrym kierunku utrzymania 6 lokaty. Myślę, że jutro podobnie jak w kilku poprzednich spotkaniach rozpoczną mecz od pokazówki i zrobią sobie przewagę przed drugą połowa. Kings nie są zespołem aspirującym do wysokich celów, Evans jest questionable i moim zdaniem Golden State powinni kontrolować ten mecz zwłaszcza w pierwszej odsłonie kiedy to pierwsza piątka będzie przebywała sporo czasu na parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Od siebie jeszcze jeden typ proponuje;
Pierce over 18.5 (1.96) Betcity ✅
Czemu kurs podskoczył i jest aż 1.96? nie mam pojęcia, ale wiem że Celtics grają z Cavs bez obrony, w dodatku grają bez Garnetta i to Paul przejmie dziś jego rzuty. Będzie ostre strzelanie a Celtowie nabiją co najmniej ze 100 oczek, Boston potrzebuje wygranych więc ich lider dostanie dziś duże minuty. Jak dla mnie świetna propozycja
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
D.Jordan over 7.5 (1.90) Marathonbet

Myślę że linia jak najbardziej do pokrycia kieruje się właściwie bardziej jego dokonaniami w ostatnich meczach gdzie przekroczył ją w 4/5 spotkaniach, do tego średnia 8.8ppg więc liczę na to że da rade ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj taki kuponik bym wrzucił:
Miami czysty win 1.40 ⛔ ⛔ Miami w końcu porażka :grin: było dać undera...
Nie wiem skąd taki kurs był jeszcze wyższy bodajże 1.50 pewnie chodzi o to że jeszcze Wade nie zagra.Ale i tak nie wiem jak Chicago miałoby to wygrać,Rose wraca czy jak? ???? Nie sądzę żeby Bullsi zatrzymali Miami nie w tej formie w jakiej znajdują się oba zespoły...
Lakers czysty win 1.50 ✅ ✅
Tutaj już dużo napisane na temat tego meczu dla Lakers być albo nie być po tym jak Dallas wczoraj wygrali,także myślę że powinni dać radę.Rywal jednak wymagający ale myślę że dzisiaj Kobe da radę i poprowadzi ich do zwycięstwa,mecz z gatunku must win także warto spróbować.
OKC-7.5 1.33 ✅ ✅
Tak jak Kieran wypunktował osłabienie Wizardsów nie będą mieli czego szukać w Oklahomie w nocy.Myślę że Oklahoma spokojnie pokryje to handi.
Ako.2.76 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Boston - Cleveland under 194.5 [1.90 Bet365] ✅✅ na luziku 185

Na dzisiaj polecam zagrać under na Celtów. Grają b2b, na wyjeździe defensywa średnia (11. w lidze). Do tego dochodzą osłabienia po obu stronach; C&#39;s bez KG, Lee a Cavs bez Irvinga i Waitersa. Z ostatnich 9 meczów tych drużyn tylko raz ta linia była przekroczona, więc w sumie warto zaryzykować. Dla odważniejszych polecam połączenie z czystym winem Bostonu, bo seria 5 porażek na wyjeździe musi się kiedyś skończyć, a mecz z osłabionymi Cleveland osłabionych Celtics jest idealną dla tego okazją
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Pisałem sporo na temat Lakersów, ale niestety jakiś problem na łączach i wszystko poszło się... no właśnie ????
Na początek tylko napiszę, że taka drużyna, jak Lakersi z takim składem, otoczką medialną itd jeśli musi do ostatniego meczu martwic się o PO to coś jest nie tak. Mają gwiazdy, ale nie tworzą monolitu i tu jest problem. Nie ukrywam, że wolałbym zobaczyc za te kilkanaście dni w fazie PO ekipę z Dallas, która w grę wkłada całe serce i ostatnio grają naprawdę fajną koszykówkę.
Zauważyłem, że dzisiaj sporo grajków gra w kierunku Lakersów, natomiast chciałem z mojego punktu widzenia napisac kilka zdań. Po pierwsze niektórzy piszą, że Wilki są osłabione, że kontuzje itd, a tymczasem od dawien dawna nie mieli oni tak dużo gotowych do gry zawodników. Love nieobecny od dłuższego czasu więc na pewno w ekipie gospodarzy funkcjonują już dobrze mechanizmy opierające się na grze bez niego. Minnesota ostatnio notuje lepsze wyniki i widac w ich grze progres, nie trzeba mówic, że to ekipa ze sporym potencjałem i śmiem twierdzic, że gdyby nie ich ciągłe problemy weszliby do PO.
Piszecie, że dla Lalek to must win... hmmm ja uważam, że presja, która będzie im towarzyszyc w kolejnych meczach, aż do samego końca RS nie musi odcisnąc pozytywnego piętna, a wręcz odwrotnie.
Ktoś piszę, że Kobe weźmie sprawy w swoje ręcę... Przypomnijcie sobie, jak jakiś czas temu ceglił na potęgę, a o dzieleniu się piłką nie było mowy. Jakie były efekty? Ujemny bilans i żenująca gra całego zespołu.
Ja tam nie mam za grosz zaufania do Lakersów i dzisiaj pogram lekko w stronę gospodarzy.

Wolves - Lakers
Typ: Wolves ⛔
2.80
Marathonbet


No i może jestem szalony, ale przeczuwam dzisiaj koniec passy Miami... ✅ Z argumentacją średnio ???? ale z ekipą Chicago zawsze się trzeba liczyc, a już raz w tym sezonie poradzili sobie z Heat. Jak tak myślę o tym spotkaniu to jeszcze:

Chicago - Miami
Typ: under 185.5 ⛔
1.91
Unibet


Aaa to jeszcze coś mi wpadło w oko... Parker. Tony Parker to zawodnik, na którym swojego czasu podreperowałem swój budżet. Co prawda w innych okolicznościach bo grałem na niego overy pod nieobecnośc Duncana i Manu, ale sypał 10pkt więcej niż wynosiła linia. Dzisiaj Spurs grają u siebie z mocnym Denver i szykuję się fajne widowisko. Ważniejsze jest jednak to, że goście prezentują radosną koszykówkę i preferują szybkie tempo co powinno odpowiadac bohaterowi moich wypocin ???? Parker zapewne będzie w tym meczu odgrywac kluczową rolę bo okazji do kontr i penetracji będzie miał sporo. Szykują się overowe zawody i jeśli goście utrzymają się w nich do końca będę spokojny, że Francuz linię przekroczy.

Tony Parker over 22pkt ⛔ słabo tym razem...
Kurs: 1.85
Unibet



Pozdrawiam!
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Boston - Cleveland under 194.5 [1.90 Bet365]

Na dzisiaj polecam zagrać under na Celtów. Grają b2b u siebie, na wyjeździe defensywa średnia (11. w lidze). Do tego dochodzą osłabienia po obu stronach; C&#39;s bez KG, Lee a Cavs bez Irvinga i Waitersa. Z ostatnich 9 meczów tych drużyn tylko raz ta linia była przekroczona, więc w sumie warto zaryzykować. Dla odważniejszych polecam połączenie z czystym winem Bostonu, bo seria 5 porażek na wyjeździe musi się kiedyś skończyć, a mecz z osłabionymi Cleveland osłabionych Celtics jest idealną dla tego okazją
Cavs o tyle mają do siebie, że potrafią walczyć do upadłego. Nie interesują ich jak największe szanse w drafcie (oficjalnie, ale nawet i nieoficjalnie, popatrzcie na wyniki jak się starają). Byron Scott powiedział, że nawet jakby miał wrócić na jeden mecz Kyrie Irving to go wypuści bo &#39;it&#39;s always about the winning&#39;. Już dawno przeszedłem na &#39;wiarę&#39; pt. jeśli b2b to over, bo tak naprawdę zawsze obija się to na obronie.

Nie mówię, że under nie siądzie ale ostrożnie z tym wyborem. Orlando? Who knows, ostatnio Charlotte robi swoje ale tylko i wyłącznie na własnym parkiecie. Chicago z kolei może mieć nieziemską motywację by zatrzymać passę Jamesa i jego kompanów. Podoba mi się under Feltona i nadal.. Lakers ale o tym już przecież pisałem. Powodzenia w nocy.
 
P 80

pididi

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs New York Knicks: Total over 186 kurs: 1.9 bet365
stawka 4/10
✅

Ja będę uparty i znowu dam dziś over z Knicksami w tle. Co do samych nowojorczyków to nie zmieniam zdania czyt. poprzednia analiza. Dodam tylko że drużyna z MSG jest overa w swoich spotkaniach back to back 13-2 (87%) pokrywali overy. Te 15 spotkań miało przeciętną 199.7 pkt. Również w swoich 5 spotkaniach u siebie w domu, które były poprzedzone wyjazdowym spotkaniem zakończyły się odpowiednio wynikami: 218, 209, 210, 189 oraz 194. Natomiast miśki podchodzą do gry dziś ze słabą defensywą. Dali sobie &quot;urwać&quot; łącznie 213 pkt. w dwóch ostatnich pojedynkach. Pozwolili na wrzucenie 94 pkt. w swoich ostatnich 5 spotkaniach. Gasol również wypada z gry co powoduje bardziej dziurawą defensywę. Mam nadzieje że zła passa dziś się odwróci.

p.s. Gasol nieoczekiwanie zagra.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na dzisiaj dwa typy:

1.Chicago Bulls - Miami Heat typ:Chicago kurs:3.45 buk:Marathonbet ✅
2.under 188.5 pkt kurs:1.75 buk:Marathonbet
⛔

Może zacznę od argumentów na under,a więc jak wiadomo Byki słyną z gry defensywnej,historia meczów między tymi zespołami pokazuje że są one wyrównane i rzadko kiedy którakolwiek drużyna rzuca powyżej 100 pkt.Miami w fenomenalnej formie,dzisiaj nie wiadomo czy zagra Wade co jest kolejnym powodem grania underu.
Co do zwycięstwa Byków:
Byki bez DR i Hamiltona,występ Noaha,Belinelliego niepewny.W Miami nie wiadomo co z Wadem.To w kwestii składów.Nie jestem w stanie podać 100% argumentów za Bykami,ale jest to po prostu zespół nieobliczalny,ostatnie wygrane z Timberwolves czy Pacers gdzie wiele osób było tym zaskoczonych tylko pokazały że Byki są silne i są w stanie wygrać z każdym.
Miami wiadomo fenomenalna seria,ostatnio grali z ogórkami (Orlando,Bobki,Detroit) których pokonywali pewnie,ale już wcześniejsze mecze na wyjazdach w Bostonie czy Cleveland pokazały że Miami jest do ogrania i niewiele brakło do przerwania ich rekordowej passy.Pojedynki między tymi zespołami są od dłuższego czasu bardzo wyrównane i nie mogę bezczynnie przejść obok takiego kursu na Byki,co z tego że nie gra Rose,skoro Chicago radzi sobie bez niego od początku sezonu i jakoś byli w stanie pokonać Miami.Do tego ta passa,która kiedyś musi się skończyć,i uważam że skończy się właśnie dzisiaj.
ps.Chicago to mój ulubiony zespół,ale Miami jest na drugim miejscu szykuje się świetny mecz,ale szkoda że nie będzie DR.

I jeszcze jeden typ na sucho:

G.Dragic. Total Points (14.5) typ:OVER kurs:1.8 Marathonbet zwrot.


 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Spurs - Denver Nuggets over 208 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365

Zdecydowanie over gram w tym spotkaniu, obie ekipy maja bardzo dobrych strzelców, lubią grę ofensywną, często zapominając o obronie( SAS w regular aktualnie broni słabo, oszczędza się na PO chyba). Goście lubią zdobywać punkty po akcjach transmisyjnych, współpraca między wysokimi( high-low) jest widoczna w ekipie Karla. W tym meczu raczej transition defense w tym meczu raczej nie zobaczymy. Spodziewam się ciekawego spotkania, run &amp; gun powinien być. Szybkie akcje od jednej do 2 strony parkietu to to czego się spodziewam. Ty Lawson jest Game time Decision, jeśli on zagra to jestem prawie pewny tego overa w tym spotkaniu. Obie ekipy rzucają sporo. Nie ma się co rozpisywać odnośnie tego meczu. Inne typy, które gram ale bez analizy:

Los Angeles Clippers( -3,5) -&gt; 1,65 | BetCity
Mario Chalmers over 7,5 -&gt; 1,85 | Betcity
Bryant + Pekovic over 44,5 -&gt; 1,72 | Betcity
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom