>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dokładny terminarz 1/4 finału

Dokładny terminarz ćwierćfinałów:
Pierwsze mecze:

2 kwietnia, wtorek
Paris Saint-Germain - FC Barcelona
Málaga - Borussia Dortmund
3 kwietnia, środa
Real Madryt - Galatsaray SK
Bayern Monachium - Juventus
Rewanże:
9 kwietnia, wtorek
Galatsaray SK - Real Madryt
Juventus - Bayern Monachium
10 kwietnia, środa
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Málaga.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Dodam, iż w tym sezonie jest inaczej niż w poprzednich. Nie znamy drabinki do finału, gdyż po meczach ćwierćfinałowych odbędzie się losowanie półfinałów.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Według UEFA, drużyny grają w innych terminach:
2 kwietnia (wtorek) TV: nc+
PSG - Barcelona
Bayern - Juventus
3 kwietnia (środa) TV: nc+ i jeden mecz TVP
Real - Galatasaray
Malaga - Borussia

9 kwietnia (wtorek) TV: nc+
Galatasaray - Real
Borussia - Malaga
10 kwietnia (środa) TV: nc+ i jeden mecz TVP
Barcelona - PSG
Juventus - Bayern
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Według UEFA, drużyny grają w innych terminach:
2 kwietnia (wtorek) TV: nc+
PSG - Barcelona
Bayern - Juventus
3 kwietnia (środa) TV: nc+ i jeden mecz TVP
Real - Galatasaray
Malaga - Borussia

9 kwietnia (wtorek) TV: nc+
Galatasaray - Real
Borussia - Malaga
10 kwietnia (środa) TV: nc+ i jeden mecz TVP
Barcelona - PSG
Juventus - Bayern
Chyba od razu zamiast pisać jeden mecz w TVP można napisać Borussia - Malaga a tydzień później Barcelona - PSG ???? To proste że bezmózgi z TVP pokażą mecz &quot;polskiej&quot; Borussii a potem ich ulubionej Barcelony choćby w pierwszym meczu wygrała 4-0. ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Dlaczego w tym sezonie nie jest juz ustawiona drabinka do finalu jak to zawsze bylo ? Po 1/4 znowu bede losowac, tym razem 1/2? oO
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Kursy z kosmosu jak widzę na razie, na Galate 16 a na Juve 6 no bez jaj , z jakimś handim trzeba będzie pograć w koncu to już cwierćfinały.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dlaczego w tym sezonie nie jest juz ustawiona drabinka do finalu jak to zawsze bylo ? Po 1/4 znowu bede losowac, tym razem 1/2? oO
Kasa, kasa. Losowanie to transmisja, transmisja to reklamy, reklamy to kasa. Zresztą, podniesienie atrakcyjności rozgrywek, zwiększenie zainteresowania itd. Co jakiś czas trzeba coś zmienić, wprowadzić coś nowego, kto się nie rusza ten stoi w miejscu.

Mi pomysł najbardziej się podoba, nie ukrywam że liczę w półfinałach na pary Real- Barca, Bayern- BVB.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Mnie też podoba się pomysł losowania półfinałów na nowo.
Jeśli chodzi o kursy to myślę, że śmiało można grać na awans Juventusu po kursie 2,70 - świetna obrona, żelazna taktyka, kreatywni zawodnicy w ofensywie... Myślę, że jeśli uda się zremisować w Niemczech (co jest bardzo prawdopodobne) to Juve będzie faworytem przed rewanżem.
Zresztą już Juve w tych rozgrywkach pokazało, że jest bardzo mocne wygrywając dwumecze z Chelsea i Shachtarem dość wyraźnie. Ponadto Włosi jeszcze nie przegrali w tych rozgrywkach LM, co też należy poczytywać za bardzo dobry znak przed rywalizacją z Bawarczykami.
W pozostałych pojedynkach faworyci są bardzo zdecydowani. Nie upatrywałbym też niespodzianki w meczu Malaga - Borussia, jednak BVB w tym sezonie skoncentrowało się na LM i widać tego efekty - brak porażki, rozniesienie silnego Shachtaru i wygranie grupy z Realem i Manchesterem City.
Malaga z kolei miała dużo szczęścia z Porto, choć trzeba przyznać, że w rewanżu u siebie grali naprawdę bardzo dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 0

gosztu

Użytkownik
Losowanie oprócz kasy dostarcza elementu zaskoczenia. Drużyna nie może z góry przewidzieć, na kogo może trafić. mnie to się podoba.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Jak dla mnie takie losowanie może i jest atrakcyjna forma, ale z drugiej strony jak tu nie podejrzewać że było ono ustawione skoro pary są takie ze w 95% można przewidzieć ze w półfinałach będziemy mieli: Barce, Real, BVB i raczej Bayern. Dla mnie to taka ustawka żeby półfinały były tylko z wielkimi klubami a nie np z Malaga czy Galata bo wtedy byłyby mniejsze zyski z oglądalności itp itd.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Jak dla mnie takie losowanie może i jest atrakcyjna forma, ale z drugiej strony jak tu nie podejrzewać że było ono ustawione skoro pary są takie ze w 95% można przewidzieć ze w półfinałach będziemy mieli: Barce, Real, BVB i raczej Bayern. Dla mnie to taka ustawka żeby półfinały były tylko z wielkimi klubami a nie np z Malaga czy Galata bo wtedy byłyby mniejsze zyski z oglądalności itp itd.
Nawet gdyby było ustawione co jest bardzo możliwe (coraz więcej spraw w których FIFA robi syf) to i tak trzeba się cieszyć - co to za atrakcja gdyby Malaga trafiła na PSG albo Galatę? W półfinale byłby jeden ogórek. A tak to przynajmniej półfinały będą świetnymi widowiskami. W tenisie funkcjonuje rozstawienie i jest ok. Jeśli tu również było jakieś nieoficjalne rozstawienie to tylko lepiej
 
K 326

kurekq

Użytkownik
@Scyth.
Ale zapominasz o kilku sprawach. Po pierwsze słaba para oznacza jednocześnie, że w innym ćwierćfinale będzie bardzo mocna para. Po drugie gdybyś był kibicem Galaty to nie byłbyś raczej zadowolony z faktu, że ktoś ustawia losowanie i Twój klub musi grać z Realem zamiast z BVB/Malagą/PSG, gdzie ma dużo większe szanse na półfinał.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
@Scyth.
Ale zapominasz o kilku sprawach. Po pierwsze słaba para oznacza jednocześnie, że w innym ćwierćfinale będzie bardzo mocna para. Po drugie gdybyś był kibicem Galaty to nie byłbyś raczej zadowolony z faktu, że ktoś ustawia losowanie i Twój klub musi grać z Realem zamiast z BVB/Malagą/PSG, gdzie ma dużo większe szanse na półfinał.
To prawda. Jednak dla bezstronnych kibiców lepiej żeby słabsze ekipy odpadły jak najszybciej. Wiadomo, ze sport często jest niesprawiedliwy ale &quot;sprawiedliwiej&quot; jest, że mocne ekipy nie trafiają na siebie. A mocna para w półfinale jest lepsza niż mocna para w ćwierćfinale. Tak jak United vs Real - jedna z nich musiała odpaść chociaż grając z Porto/Malagą/PSG/Valencią/Schalke/Galatą, najprawdopodobniej przeszłaby dalej.
Osobiście, jako kibic Realu, cieszę się z łatwego rywala. Ale mimo tego, że łatwiej byłoby grać w półfinale np z PSG niż Barsą to uważam, że dla widowiska lepiej aby awansowała Barsa ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Ciekawe losowanie. Swoją drogą jakby wylosowali BVB- Bayern, Real- Bercelona to by każdy wietrzył jakąś ustawkę. A tak wiadomo, że w finale będzie jedna drużyna z Niemiec i jedna z Hiszpanii.
Ciekawe jakie kursy wystawią na Bayern- jak dla mnie mozna juz łapać na ich awans, bo limit szczęścia Barcelony juz się powinien skończyć. Trochę wstyd awansować do 1/2 w 1/4 nie wygrywając nawet meczu.. A Bayern? To jest maszynka, pojechali do Turynu i zrobili swoje. Na każdej pozycji albo gracze porównywalni umiejetnościami, może ciut na korzyść Barcelony. Ale jedna pozycja nie podlega wątpliwości- Bramkarz. tutaj zdecydowana przewaga Neuera, który jest najlepszym bramkarzem na świecie i osobiście to uważam, że Valdes jest o klasę gorszy.
Jesli Bayern nie przegra tego w jakiś frajerski sposób typu gol w 88 minucie stracony jak w finale rok temu, to powinien zameldować się w finale.
O drugim meczu kibice Realu mogą spiewać &quot; Ale to już było i nie wróci więcej&quot; wspominając fazę grupową LM. Moim zdaniem chodź kibicuję BVB to ich motywacja i młodość i nasze 3io nie wystarczy. Oczywiście chciałbym żeby Robert znów strzelił gola i zaprowadził BVB do finału. ale jeśli mamy stawiać pieniążki to jednak Real i kunszt Ronaldo , który idzie na króla strzelców tej edycji LM.
Oczywiście można gdybać, wszystko sie wyjaśni na boisku.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Bramkarz. tutaj zdecydowana przewaga Neuera, który jest najlepszym bramkarzem na świecie i osobiście to uważam, że Valdes jest o klasę gorszy.
Jesli Bayern nie przegra tego w jakiś frajerski sposób typu gol w 88 minucie stracony jak w finale rok temu, to powinien zameldować się w finale.
chyba Cie trochę fantazja poniosła z tym o klasę gorszy. Nie mówię, że Valdes jest lepszy, bo nie jest ale polecam obejrzeć mecz Francja-Hiszpania w el. MŚ czy chociażby rewanż z PSG, w którym to Valdes uratował Barce wyciągając kilka trudnych piłek.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W finale będzie Real i Barcelona. UEFA od samego początku ustawia sobie losowania, po to aby przepchnąć obie drużyny i w finale mieć Gran Derby. Taki mecz lepiej się sprzeda niż np. Bayern - Real czy Borussia - Barcelona. Do tej pory katalońsko - madrycka wojna miała zasięg lokalny, a finał wyniesie ją o poziom wyżej. Pojedynki ligowe śledzi cały świat, a co dopiero będzie się działo jak obie drużyny spotkają się w finale. Platini już może pomału liczyć hajs.
W tamtym sezonie było blisko Gran Derby w finale. Barca odpadła z Chelsea na własne życzenie, bo nie potrafili sforsować defensywy Chelsea, mimo gry w przewadze i karnego, którego nie wykorzystali. Real z Bayernem też miał wiele sytuacji, których nie wykorzystał. Myślę, że tym razem jeśli Barcie czy Realowi nie będzie szło, to włączą się sędziowie.
Wróćmy do dzisiejszego losowania. Po pierwsze Barca i Real mają ułatwione zadanie, bo mecz rewanżowy grają u siebie. Zresztą Barca w tej edycji w 1/8 i 1/4 też grała swoje mecze rewanżowe na Camp Nou. Myślę, że pierwszy mecz wygra Bayern, ale w drugim zobaczymy już festiwal sędziowania, czerwone kartki i rzuty karne. UEFA nie będzie chciała w finale po raz kolejny Bayernu, zresztą po co im drużyna, która grając na swoim obiekcie z osłabionym rywalem nie potrafiła wygrać. Oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie i emocjonująco. Wśród drużyn nie ma żadnego słabiaka, typu Malaga, którą od półfinału dzieliło kilkadziesiąt sekund, no ale sędziowie wykonali swoją robotę. Pojedynek Borussia - Real z marketingowego punktu widzenia zapowiada się ciekawie jako wielki rewanż za fazę grupową.
Także do finału awansuje Real i Barca. Myślę też, że trofeum zdobędzie Real. Barca dominowała w ostatnich latach, a Real czeka na trofeum już ładnych parę lat. Oto zakłady na półfinały i finał:
Półfinały:
Bayern - Barcelona 1 @2,52 Marathonbet
Bayern - Barcelona awans Barcelona @1,72 Bwin
Barcelona - Bayern Barcelona hc-1, bez kursu i buka
Barcelona - Bayern czerwona kartka w meczu
Barcelona - Bayern rzut karny Barcelona
Borussia - Real awans Real @1,50 Bwin

Finał:
Zwycięzca: Real Madryt @3,00 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
edyp 186

edyp

Użytkownik
A ja mam pytanie do Was... Myślicie, że jeśli chce grać na awans Bayernu i Borussi to zagrać teraz, czy bliżej pierwszego meczu? Waszym zdaniem kursy na Niemców urosną czy spadną do meczu?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja mam pytanie do Was... Myślicie, że jeśli chce grać na awans Bayernu i Borussi to zagrać teraz, czy bliżej pierwszego meczu? Waszym zdaniem kursy na Niemców urosną czy spadną do meczu?
Kurs na Bayern się utrzyma, +/- 0,1. Na BVB skoczy pewnie tak w okolice 3,0. Aczkolwiek moim zdaniem Borussia to niewiadoma, Mourinho niezwykła przegrywać z rywalem, który wcześniej go pokonał, szkoleniowiec ów wyciąga wnioski. Z drugiej strony nie wierzę, że Mu jest cudotwórcą i z trzecim zespołem wygra LM, bo nie jest Bogiem. Trudno też ocenić Juergen Klopp, jest trenerem z olbrzymim potencjałem i kto wiem czy zaraz nie stanie w jednym szeregu z Guardiolą, Mu, czy Fergusonem. Ten facet jest odkryciem ostatnich lat i nie wiadomo, gdzie i z jakim kubem skończy.
UEFA od samego początku ustawia sobie losowania, po to aby przepchnąć obie drużyny i w finale mieć Gran Derby. Taki mecz lepiej się sprzeda niż np. Bayern - Real czy Borussia - Barcelona.
Absurdalna teoria, finał LM przyćmił już finał MŚ i nie uważam żeby trzeba było ustawiać go na GD, bo i tak się sprzeda.
 
Do góry Bottom