>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betspace - 5 USD bez depozytu

Status
Zamknięty.
K 1

koza2109

Użytkownik
da się zagrać za 0,50$? bo mi tyle zostało, i czy to kropka czy przecinek to sie nie mogę zagrać nie całkowitej stawki, wcześniej to samo przy 7,64$
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
da się zagrać za 0,50$? bo mi tyle zostało, i czy to kropka czy przecinek to sie nie mogę zagrać nie całkowitej stawki, wcześniej to samo przy 7,64$
wydaje mi sie, że mozna grać tylko za równe kwoty. Też próbowałem za np 7,50 USD i się nie dało.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
&quot;Dear Player,
Unfortunately we cannot credit your account with this bonus as the promotion is valid only for new players who registered account from the 20th till the 28th of February 2013.

Best regards
www.Betspace.com&quot;
Szkoda, chciałem spróbować szczęścia ????
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Bonus 5 USD betspace-wyplata
Był już temat o tym ale jest zamknięty. Teraz przypomnialo mi się ze obrocilem ten bonus ale nie wypłacilem. Co potrzeba zeby wypłacić bonus? Wiem ze potrzebny jest rachunek ale nie mam takiego. Ostatnio wypłacilem pieniądze z sts mi mam ze strony swojego banku w pdf wydruk z moim imieniem nazwiskiem i adrsem wiec takie coś wystarczy? I czy wypłata przez Skrilla tylko, o akurat nie mam wiec będe musiał założyć. Proszę o odp
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja się trochę namęczyłem z wypłatą z Betspace. Chyba najbardziej ze wszystkich do tej pory. Co prawda nie ten bonus 5 USD, a 50 USD ten na start. Wymagali ode mnie 3 rzeczy:
1) skan dowodu
2) skan ze Skrilla na którym widać wpłatę do nich
3) skan rachunku bankowego z danymi użytkownika z ostatnich 3 miesięcy
Skan dowodu musi być widoczne zdjęcie i koniecznie skan ze Skrilla musi być widoczny przelew do nich. Tego ostatniego szczególnie nie rozumiem. Tak jakby nie wystarczył screen ze Skrilla z moimi danymi.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja im wysłałem skan dowodu,screen ze skrilla(nie ma dla mnie nic dziwnego w tym,że chcą widzieć przelew do siebie-niektórzy na siłę szukają problemów) i fakturę za jakiekolwiek zakupy.Wszystko przeszło bez najmniejszego problemu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
(nie ma dla mnie nic dziwnego w tym,że chcą widzieć przelew do siebie-niektórzy na siłę szukają problemów)
1wszy raz sie spotykam z czyms takim. Nie szukam na siłę problemow tylko oni na siłę szukają utrudnien. Nie wystarczyl screen z moimi danymi ze Skrilla ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
W comeon miałem identyczną weryfikację i też chcieli screen z przelewem do nich.A tak poza tym co mi robi za różnicę czy zrobię screen na stronie głównej czy w historii z jedną wybraną transakcją?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom