>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co aktualnie czytacie ?

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Paulo Coelho - Jedenaście minut
Adolf Hitler - Mein Kampf
Albert Hofmann - LSD: Moje trudne dziecko
czytanie Hitlera to masochizm. Łatwiej przeczytać dzieła Lenina niż Hitlera bo Adi pisać nie potrafił.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
&quot; Przeminęło z wiatrem &quot; aż dziwne że nikt nie podał tutaj tegu tytułu.
Świetny romans! Polecam.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jak ktoś ma kobietę to niech jej kupi trylogie Greya :p &quot;50 twarzy Greya&quot; , &quot;Ciemniejsza strona Greya&quot; i &quot;Nowe oblicze Greya&quot;. Laski wręcz zjadają te książkę, ja mojej kupiłem na gwiazdkę wszystkie trzy części i jest generalnie bardzo zadowolona. Ona i tak jakoś spokojnie ją przyjęła, ale to co się nasłuchałem o niektórych przypadkach... Nie wiem na czym polega fenomen tej książki, ale jak słyszę opinie koleżanek, czy tam jak mi moja opowiada co przeżywają jej znajome po przeczytaniu tej książki to głowa mała ???? Powiem tylko tyle że nie jednego faceta życie erotyczne zmieniło się po przeczytaniu przez jego kobietę wszystkich części :p
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
rozumiem, że masz 16 lat i podczas wagarów straciłeś dziewictwo, zgadłem ? odp to dla mnie ważne.
Ty to zawsze musisz ;)
Jak ktoś ma kobietę to niech jej kupi trylogie Greya :p &quot;50 twarzy Greya&quot; , &quot;Ciemniejsza strona Greya&quot; i &quot;Nowe oblicze Greya&quot;. Laski wręcz zjadają te książkę, ja mojej kupiłem na gwiazdkę wszystkie trzy części i jest generalnie bardzo zadowolona. Ona i tak jakoś spokojnie ją przyjęła, ale to co się nasłuchałem o niektórych przypadkach... Nie wiem na czym polega fenomen tej książki, ale jak słyszę opinie koleżanek, czy tam jak mi moja opowiada co przeżywają jej znajome po przeczytaniu tej książki to głowa mała Powiem tylko tyle że nie jednego faceta życie erotyczne zmieniło się po przeczytaniu przez jego kobietę wszystkich części :p
Ten sam fenomen powoduje pojawienie się w Polsce seriali typy &quot;Pamiętnik z wakacji&quot; i jemu podobnych, książki nie czytałem, ale słyszałem że poziom MTV :razz:
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
&quot; Pamiętnik narkomanki &quot;. Obowiązek, książka na faktach. Jak usiadłem do czytania to dopiero zmęcznie mnie oderwało, nie całe dwa dni i książki nie ma. Dość drastyczna ale bardzo warto, uwaga wciąga!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przeczytalem wczoraj &quot;wspomnienia zolnierza&quot; by heinz guderian. o ile ksiazka sama w sobie nie jest jakas wybitnie ciekawa i polecilbym ją chyba tylko koneserom, o tyle najbardziej interesujace sa opisy guderiana na temat reakcji ludnosci terenow podbitych w momencie wkroczenia neimcow oraz ogolny &#39;swiatopoglad&#39; wojny niemieckiej przeciwko calemu swiatu, z ktorego to wynika ze to niemcy są ofiara a nie agresorem i jakoby to wszyscy chcieli zniszczyc narod niemiecki. odebranie ziem wschodnich i wypedzenie traktowane jest przez autora jako lamanie wszelkich podstawowych praw, iz jest to ogromna krzywda ktora wyrzadzono niemcom, oczywiscie o tym co wyprawialo ss, auschwitz, obozy koncentracyjne-autor udaje NIEWIEDZĘ. jest to dla mnie po prostu zenujace, nie przypuszczalem ze mozna byc takim popieprzonym hipokrytą.
ksiazka glownie zawiera opis dzialanosci gudderiana w IIws, najpierw jako dowodca korpusu pancernego w polsce i francji, nastepnie 2 grupy pancernej w rosji. nastepnie od 1943 jako glownego inspektora wojsk pancernych a nstepnie szefa sztabu generalnego. +mozna sie dowiedziec jakim to hitler byl debilem, a mimo to generałowie &quot;robili przed nim w majty&quot; i nie potrafili go powtsryzmac przed kolejnymi idiotycznymi badz chorymi rozkazami, nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistoscią.
ps czytalem tez wspomnienia speera i ksiazka ciekawa(wspomnieneia guderiana tez mnie ciekawily, jednak jestem dosc wybitnym koneserem, wiec &quot;nie znawcom&quot; tematu moze byc przynundnawa) i w sumie speera ksiazka jest zdecydowanie ciekawsza.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
&quot; Ćpun &quot; serdecznie polecam, przeczytałem wszystkie książki o tematyce narkomanii i &quot; Ćpun &quot; w moim odczuciu jest najlepszy. Oryginalne w tym fakcie jest fakt że każdy rozdział jest pisany oczami innego bohatera -zdecydowanie warto.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
boże igrzysko - :browar565: Nie ma ktoś może tego powyżej na sprzednie ? Używkę chętnie zakupię !!

nie wiem czy było - Grzesiuk - Pięć lat kacetu. Tydzień z życia w wakacje w 4 klasie wyjęty był przez niego !!
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Niedokończone opowieści Tolkiena ;) Słyszałem wiele dobrego na temat jego książek, przecież to on napisał Władcę Pierścieni, którego notabene nie przeczytałem. Zaczynam od końca, ale to chyba nie zbrodnia ;D
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Niedokończone opowieści Tolkiena ;) Słyszałem wiele dobrego na temat jego książek, przecież to on napisał Władcę Pierścieni, którego notabene nie przeczytałem. Zaczynam od końca, ale to chyba nie zbrodnia ;D
Tolkien to bardzo dobry wybór, ale ta książka jest jakby uzupełnieniem całości. Zacznij od Silmarillion, ewentualnie od Hobbita, dwie świetne książki. Wg mnie ciekawsze od Władcy, która zresztą też jest bardzo dobra ????
można jedynie żałować, że Tolkien tak mało książek wydał..
 
Do góry Bottom