>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zakup butów - opinia.

nowak 0

nowak

Użytkownik
Co masz na myśli pytając czy sie opłaca czy nie ?
Bo troche nie rozumiem
Jak mi sie podobają to kupuje i za 500zł wiec nie wiem o co pytasz
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Moim zdaniem air maxy to największe ścierwo, jakie nike wydało. Ale dużo ludzi lansuję się w tym i owym i tym..

ed: Dzięki chłopaki za pomoc.. Nikt nie chcę się przyznać! Chodzicie w skejtowskich dżinsach?
Air Maxy strasznie wygodne, a i pasują praktycznie do wszystkiego.

Co do drugiej części, to śmieszy mnie opinia *prawdziwy facet...* - lepiej chodzić w dzwonach. ???? ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mi od zawsze rurki kojarzą się z takimi ziomeczkami z grzyweczką, obcisłą koszulką i czapą na głowie. Dziś widziałem takiego w PKS, miał jeszcze koszulkę z takim dekoltem coby na klacie uwydatnić dziewicze włoski. Naprawdę wygląda to kiepsko. Co do butów to często śmigają oni w trampkach albo takich butach za kostkę. Ja tam lubię naje air force 1, wygodne są. Air Maxy także, ale ostatnio AF1. Spodnie lubię luźniejsze, ale baggy rzadko zakładam, Roca Wear ma fajny fason, takie w sam raz i wytrzymałe.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Cóż, RickyFCB, koleś z koszulką Barcy w avatarze - Barca = gejoza. :cool:
Jest miliony innych spodni w których da się normalnie pomykać po mieście. I nie, nie są to dzwony.
ed.: Fakt, &quot;gejoza&quot; często biega w trampeczkach, ale nie utożsamiałbym ogólnie trampek tylko z gejozą. Mi np. noga się bardzo szybko poci i potrzebuję lekkich butów na lato. Zresztą - zobaczyłbyś gościa ode mnie z siłowni, terminator, 120 kg i również trampki.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Od tych plastikowych Maxów za 200 zł to bełtać mi się chce. Rozumiem, że każdy chce mieć Air Maxy teraz, no ale bez jaj, jak się nie ma tych 500 zł to lepiej poczekać i odłożyć a nie kupować takie g..no.

Polecam Sam mam podobne tylko brązowe.
Przecież te *maxy* które wrzuciłem kosztują około 500 złotych. Taniej ich nie kupisz.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zależy co to za rury, jeansy czy jakiś materiał? Stonowane czy jakieś wybajerzone.
Stereotypy panowie w was siedzą, że hej. Nie zaprzeczam, że wielu w rurkach robi się &quot;na pedała&quot; ale można te spodnie nosić także ubierając się normalnie.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Przecież te *maxy* które wrzuciłem kosztują około 500 złotych. Taniej ich nie kupisz.
za 500 to brałbym z pocałowaniem ręki taniej niż 800/900 teraz nei wyrwiesz , chyba że mowisz o Nike Air Max 90 Infrared OG Vintage to za 500 do dostania
 
Do góry Bottom