>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Boston Celtics - Miami Heat -&gt; LeBron James over 42 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,75 -&gt; Betsafe, Betsson, Bet365. ✅✅✅ 37 pkt + 12 asyst + 7 zbiórek :cool: Lajt

Mecz hitowy, najlepszy chyba spośród dzisiejszej nocy. Błysk fleszy, miliony ludzi przed telewizorami. Oczy zwrócone na najlepszego koszykarza obecnie w NBA. LeBron James bo o nim mowa takie mecze kocha. Bierze ciężar gry na siebie, sporo rzuca na bardzo dobrym procencie, dużo podaje, świetnie zbiera na tablicach. W tym sezonie LeBron jest prawdziwym dowódcą całej ligi i bezapelacyjnie głównym kandydatem do tytułu MVP Regular Season. Linia 42 spokojnie do przekroczenia. James w takich meczach praktycznie zawsze przekracza ten próg. James w tym sezonie dysponuje bardzo dobrą selekcją rzutów, o wiele poprawił rzut dystansowy. Mecz w TD Garden będzie prawdopodobnie zacięty do samego końca, więc o minuty LBJ&#39;a jestem spokojny. Jeśli Wade mówi że Lebron jest najlepszym koszykarzem na Ziemi, i że teraz nadszedł jego czas, to wyraźnie widać kto w tym zespole jest liderem praktycznie ;) LeBron top 1 jeśli chodzi o niskich skrzydłowych, ale jemu to w zasadzie ciężko dopasować klasyczną pozycję, bo on może grać zarówno jak i PF oraz PG. LeBron dzisiaj powinien być królem parkietu, lubi grać against Boston. W Matchupie przeciwko Pierce&#39;owi powinien zdecydowanie wygrać bo lider biało-zielonych w tym sezonie prezentuję się bardzo słabo, lata robią swoje. Dzisiaj Lebron powinien lajtowo ogarnąć tą linię i ja ją gram. Dzisiaj ma nie być Garnetta chyba, więc pole 3 sekund tym bardziej dla James&#39;a ;) Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo


 
Otrzymane punkty reputacji: +19
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Utah Jazz @ New York Knicks / J.R. Smith over 18.5 / Milenium @ 1.65 ✅

Wiadomo dużo minut leci dla Smith&#39;a pod nieobecność czołowych graczy Knicks, z Clippersami rzucił tylko 17 punktów ze względu na słabą skuteczność FGM-A 4/20. Ogólnie J.R. oddaje sporo rzutów na mecz pod nieobecność Melo i STAT&#39;a, więc dzisiaj przy lepszej skuteczności typ ma spore szanse powodzenia. Dodatkowo statystyki Smith&#39;a przeciwko Jazz to: 24 PPG przy .556 FG%. Polecam ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Przedstawie jak sprawa wygląda. Mam do zagrania ten bonus z STSu. 200 zł, ale dziś chcę postawić stówkę. Howarda z przyjemnością bym dał, ale STS nie ma o/u na zawodników w swojej ofercie. Swoją kasę wypłaciłem więc gram tym bonusem - muszę obrócić bonus 4 razy po 1,7 kursie. Sami chyba rozumiecie jak ważna jest selekcja meczów, bo takiej kasy jak z tego bonusa to w życiu jeszcze nie wygrałem.
Póki co najbardziej skłonny jestem postawić dubel Lakers+Utah. Kurs: 1.78 więc się zgadza.
Plusy stawiania na LAL: grają przeciwko Phoenix które ma swoje problemy, jest motywacja wśród LAL.
Minusy: brak Kobego, 7osobowa rotacja, b2b
Logika podpowiada że Lakers wygrają, ale wiadomo że zawsze jest ta niepewność która powstrzymuje palec przed kliknięciem w przycisk &quot;potwierdź&quot;. A Utah? Plusy są praktycznie te same co przy Lakers. Muszą wygrać, Knicks bez Amare, Melo i Thomasa, questionable jest Chandler.
Macie jakiś lepszy pomysł na ako 1.7 ? Przypominam że to STS, oferta zatem ograniczona.
Miałem w planie postawić na ten sam dubelek ale...
12.03 LAL grali z Orlando oglądałem ten mecz od początku do końca, gdyż Orlando skupiło się na faulowaniu właśnie tylko Howarda( 32 na 35 w ogóle), czekałem kiedy któremuś przywali(podbiegali do niego i obejmowali go...). Howard nie dał się sprowokować, Kobiasz cały czas go temperował. Ale jak Kobiasza nie ma a Phoenix zastosuje taką samą metodę, a coś mam takie przeczucie, że będą go prowokować ... i jak nie zdzierży i walnie króremuś i po ptokach.
A co do Utah to widzę, że na BAHu jest kurs 1,15 - bardzo mizernie.
Nyk nic nie musi, a Utah musi, dublerzy też będą się chcieli pokazać z dobrej strony.
Teoretycznie powinno wejść... ale chyba sobie to odpuszczę i poszukam dogów ( Bobki +8,5 @1,7 przecież będą chcieli u siebie wygrać - czarodzieje za Roto bez Beala, Arizy, Singletona i Amare) i NOH, który prawdopodobnie bez Gordona a kursik na GSW( w komplecie) @1,63 i punkciki są im potrzebne prawie tak samu jak jazzmenom.
Boston bez Garneta też raczej nie przerwie passy Miami... a może ;)
 
B 1

bon

Użytkownik
Przedstawie jak sprawa wygląda. Mam do zagrania ten bonus z STSu. 200 zł, ale dziś chcę postawić stówkę. Howarda z przyjemnością bym dał, ale STS nie ma o/u na zawodników w swojej ofercie. Swoją kasę wypłaciłem więc gram tym bonusem - muszę obrócić bonus 4 razy po 1,7 kursie. Sami chyba rozumiecie jak ważna jest selekcja meczów, bo takiej kasy jak z tego bonusa to w życiu jeszcze nie wygrałem.
Póki co najbardziej skłonny jestem postawić dubel Lakers+Utah. Kurs: 1.78 więc się zgadza.
Plusy stawiania na LAL: grają przeciwko Phoenix które ma swoje problemy, jest motywacja wśród LAL.
Minusy: brak Kobego, 7osobowa rotacja, b2b
Logika podpowiada że Lakers wygrają, ale wiadomo że zawsze jest ta niepewność która powstrzymuje palec przed kliknięciem w przycisk &quot;potwierdź&quot;. A Utah? Plusy są praktycznie te same co przy Lakers. Muszą wygrać, Knicks bez Amare, Melo i Thomasa, questionable jest Chandler.
Macie jakiś lepszy pomysł na ako 1.7 ? Przypominam że to STS, oferta zatem ograniczona.
Czas Cię nie goni z obrotem tego bonusu. Na dziś naprawdę nie ma w ofercie sts z NBA takich pewniaków, bo ofert indywidualnych graczy tam nie ma. Nie ma co grać na siłę, lepiej poczekać aż będzie lepsza oferta. Takie jest moje zdanie a zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
JR Smith over 20,5 @ 1,72 bwin
Popieram typ kolegi powyżej. Brak Melo = naturalnie więcej minut dla Smitha. Kiedy rzeczywiście nie ma Anthony&#39;ego na parkiecie, Smith przejmuje pałeczkę po liderze i oddaje sporo rzutów. Całkiem nieciekawy szpital w Nowym Jorku, Chandler, Melo , Amare i Thomas out. W przypadku takich absencji nie należy obawiać się o Smitha, który spokojnie nabija ponad 20 punktów. Jazz graja dobrze pod koszem, a tam Knicks bardzo osłabieni. Myślę, że nie ma co się rozpisywać nad tym typem, bo jeżeli JR spędzi co najwyżej 30 minut to i swoje 20 punktów powinien nabić. Wiele piłek będzie właśnie do niego kierowanych , a on sam potrafi także rzucać z dobrą skutecznością trójki. Jeśli nie ujrzymy blowoutu, to Smith jako jeden z nielicznych dobrych strzelców w Knicks, przekroczy powyższą linię.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dzisiaj ma nie być Garnetta chyba,
Garnett jest game-time decission. W treningu przed meczem udziału nie brał. Na ławce pewnie siądzie a czy zagra ? Tego nie wiadomo.

???? New Orleans Hornets - Golden State Warriors --&gt; 2 - 1,54 betspace ✅ 72-93
Może w innych bukach jest większy kurs - nie wiem nie chciało mi się szukać. Ja akurat zagrałem w betspace, bo tam obracam bonusem. Linie są ok -3 -4 pkt co też mi się wydaje, że jest do grania. Wczoraj Warriors w zasadzie można powiedzieć zmietli z parkietu Rockets. Co prawda sami im w tym Rockets pomogli, ale mimo wszystko wynik robi wrażenie. Zbytnio się tym meczem chyba też nie zmęczyli, więc do b2b bym wielkiej uwagi nie przywiązywał. Warriors póki co 6 miejsce na Zachodzie, ale zaraz za plecami czają się i Lakersi i Rockets i w zasadzie Jazzmani też. Jeśli GSW chcą utrzymać to 6 miejsce w tabeli (bo na 5 raczej szans już nie mają) to takie spotkania muszą wygrywać, bo za wiele ich już nie zostało, a Lakersi ostatnio passa bardzo dobra. Wg mnie mimo wyjazdu i mimo b2b powinni ogarnąć Hornets i walczyć o utrzymanie obecnego miejsca w tabeli. Do tego niepewny występ Gordona co by robiło typ jeszcze bardziej prawdopodobnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
???? Charlotte Bobcats - Washington Wizards TYP: 1 3,30 Pinnacle
Mimo iż Bobcats są czarną latarnią ligi to Washington są w stanie pokonać.Washington po 3 zwycięstwach z rzędu ( wszystkich na własnym parkiecie) w dodatku ze stosunkowo słabymi rywalami. Na wyjazdach Wizards spisują się dużo gorzej. Wiele będzie zależeć od początku spotkania. Jeśli gospodarzą zaskoczy gra od pierwszych minut to w nich bym upatrywał zwycięzce. Gram gospodarzy bo nie wierzę by 4 raz rzędu drużyna taka jak Washington była w stanie wygrać. Wydaje mi się to mało możliwe. Historia spotkań jest dość interesująca i skomplikowana. Ostatnie mecze na terenie Bobcats pokazują iż gospodarzą stosunkowo dobrze się gra z Washington. Co ciekawe na wyjeździe Wizards z tego pokroju rywalami wygrało jedynie z Toronto. Kurs jak najbardziej warty ryzyka.
119:114 dla Bobków. Charlotte od dwóch meczy zwycięskie u siebie . Wręcz niesamowite ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 20

celt

Użytkownik
KG #5 NIE ZAGRA W DZISIEJSZYM MECZU PRZECIWKO HEAT, W ZAMIAN ZA NIEGO WYJDZIE JEFF GREEN. Kurs na Celtics wzrósł do nawet 3.20 w bet365
Kevin Garnett (strained adductor, flu) will not play vs. the Heat on Monday.
rotoworld.com

  • Boston ma serie 11 W u siebie
  • Miami ma serie 22 W łącznie

A teraz ciekawostka:

Dokładnie pięć lat temu, Celtom również przyszło się zmierzyć z drużyną, która wygrała 22 kolejnych spotkań. Wtedy tą ekipą byli Houston Rockets, a Celtics – będąc po trudnym meczu w San Antonio i grając bez Raya Allena – łatwo zatrzymali Rakiety, zatrzymując też tym samym ich niesamowitą serię. Czy dziś będzie podobnie?
bostonceltics.pl

Tak było 5 lat temu, jak będzie dzisiejszej nocy ?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=dnyiE5Z0zrI
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Chicago-Denver
Denver -5⛔
Bet365
kurs:2

Chicago zagra osłabione brakiem Gibsona,Hinricha,Hamiltona. Spore straty biorąc pod uwagę ofensywny styl Denver i szeroką rotację na każdej pozycji.Największym atutem Bulls jest obrona ale Denver lubi grać szybko i może to być mecz kosz za kosz czego Bulls prawdopodobnie nie wytrzymają,bo mają za wąski skład.Ostatnio Bulls grają w kratkę łatwo uporali się z Warriors ale 2 poprzednie mecze przegrali z Sacramento(bardzo wyraźnie) i Lakersami.Ich gra mnie nie przekonuje bo raz im wyjdzie dobry mecz a raz kompletnie zawalą. Nuggets jest w serii W11 czyli nie ma co tłumaczyć.Ostatnio tylko trochę męczyli się z Memphis ale w innych spotkaniach cały czas grubo ponad 100pkt/mecz. Myślę,że Denver powinno szybko odjechać z wynikiem i spokojnie to wygrać.

-------------------------
Ale emocje i ten nieszczęsny dla Bulls goaltending Joakima. Cieszę się chociaż ze zwycięstwa,a sam mecz trzymał w napięciu.:cool:
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Kurs na Bucks trochę spadł a ja zastanawiam się czemu Milwaukee cieszy się dzisiaj tak wielką popularnością. Jasne, Monta uratował im wynik z Orlando ale przecież Magicy to drużyna o wiele słabsza niż Portland. Druga być może nawet kluczowa sprawa to prawdopodobny brak Ersana w tym meczu.
Ersan Ilyasova is dealing with a sore back and is not likely to play on Tuesday against the Blazers
Co jak co ale Ilyasowa to w ostatnich spotkaniach ciągnął ten wózek Bucks i w ofensywie i w defensywie. Ciekawi mnie kto dołoży te +/- 20 pkt jeśli jego zabraknie. Pograłbym over Monty ale przeciwko sobie będzie miał dobrego plastra w osobie Matthewsa. Jennings już raz zaszalał przeciwko Blazersom rzucając 30 pkt ale wtedy oddawał więcej rzutów i miał lepszą skuteczność. W marcu nie wygląda to tak super. W defensywie Bucks totalna bieda. Od 5 spotkań dają sobie rzucać ponad 100 pkt w meczu. Brak Ersana a przede wszystkim brak Mbah a Moute na pewno nie pomoże. Dlatego świetną opcją wydaje się granie na over Aldridge&#39;a. Lamarcus jest hot a przy tym jest pierwszą opcją w ataku Portland. Biorąc pod uwagę to że Bucks bardzo słabo bronią w pomalowanym to jego over wydaje się być peffą. Linia trochę podskoczyła bo Marathon dał na starcie 20.5 ???? ale i tak warto grać po może wykręcić nawet 25 oczek. Zanosi się overowe spotkanie z naciskiem na punkty gości. Nie zdziwi mnie, jeśli Milwaukee po raz 5 z rzędu nie pokryje hc. Propozycje ode mnie, wszystko z Marathonbet:
Aldridge over 21.5 @ 1,90
Portland +4.5 @ 1,97
Portland over 101.5 @ 1,90

ale mecz! mało brakowało do hc i Aldridge&#39;a. Szkoda słabej 2Q
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Denver Nuggets @ Oklahoma City Thunder / R.Westbrook. Total Points - Over 25.5 @ 1.90⛔
Marathonbet


Westbrook vs Denver na 3 mecze 35,3 ppg, co najmniej 20 rzutów. Ostatnimi czasy w topowych meczach coraz częściej sam decyduje się na kończenie akcji i myślę, że dziś będzie podobnie. Szykuje się overowy mecz i myślę, że Russel powinien spokojnie zakręcić się około 30-stu oczek.

Mi osobiście udało się złapać 24,5.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ellis over 23.5 (1.92) Etoto ⛔
Zgadzam się z dwoma poprzednimi typami (Westbrook, Aldridge) a od siebie dorzucam over Ellisa. Nie ma dziś Ersana, a Monta jest w fantastycznej formie. Ktoś te punkty Ilyasovy musi przejąć, a kto ma to zrobić jak niekwestionowany lider drużyny? Bucks są strasznie overowi, pod koszem mają zero więc punkty robi Ellis. Monta spokojnie ze 35 oczek jest wstanie tutaj nabić.
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Pierwszy post, późno ale kiedyś trzeba zacząć, na dzisiaj dwa typy, nie jestem mistrzem w opisach więc będą krótkie:

1) Russell Westbrook (OKC) over 25,5 pkt (bwin 1,85)⛔

Widać, że chłopak lubi grać, dobrze gra mu się przeciwko Denver. Do tego Nuggets myślę, że po wczorajszym wyczerpującym meczu z Chicago poluzuje obronę w której i tak nie jest najlepsza, i właśnie Russel powinien to wykorzystać.

2) Sacramento Kings - Los Angeles Clippers / Over 205,5 (bwin 1,91)✅

Sacramento ostatnio jakby się odblokowało, rzuca więcej pkt, tym bardziej na swoim parkiecie, powinni rzucić coś w granicach 100pkt, LAC będą grać swoje i mam nadzieję, że dołożą się do pokrycia overa.
 
B 1

bon

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets(+7.5) 1 1.78 marathonbet
Denver wczoraj po zażartym boju z Chicago gra b2b z Oklahomą. Denver ze swoją serią będzie się musiało rozstać bo jakoś większych szans na wygraną im nie daję. U siebie mają świetny bilans, ale na wyjazdach już nie jest aż tak dobrze (16-19). Oklahoma u siebie 30-4, powinna wygrać dość pewnie to spotkanie z podmęczonym Denver i ta propozycja na noc wydaje się być interesująca.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Miałem w planie postawić na ten sam dubelek ale...
12.03 LAL grali z Orlando oglądałem ten mecz od początku do końca, gdyż Orlando skupiło się na faulowaniu właśnie tylko Howarda( 32 na 35 w ogóle), czekałem kiedy któremuś przywali(podbiegali do niego i obejmowali go...). Howard nie dał się sprowokować, Kobiasz cały czas go temperował. Ale jak Kobiasza nie ma a Phoenix zastosuje taką samą metodę, a coś mam takie przeczucie, że będą go prowokować ... i jak nie zdzierży i walnie króremuś i po ptokach.
A co do Utah to widzę, że na BAHu jest kurs 1,15 - bardzo mizernie.
Nyk nic nie musi, a Utah musi, dublerzy też będą się chcieli pokazać z dobrej strony.
Teoretycznie powinno wejść... ale chyba sobie to odpuszczę i poszukam dogów ( Bobki +8,5 @1,7 przecież będą chcieli u siebie wygrać - czarodzieje za Roto bez Beala, Arizy, Singletona i Amare) i NOH, który prawdopodobnie bez Gordona a kursik na GSW( w komplecie) @1,63 i punkciki są im potrzebne prawie tak samu jak jazzmenom.
Boston bez Garneta też raczej nie przerwie passy Miami... a może ;)
Moje wątpliwości się potwierdziły w 100%, a propozycje też w 100% weszły, gdybym puścił tasiemkę... :razz:
Na dzisiaj LAC -8,5 @1,85 (Wg. Roto - mogą nie zagrać Chuck Hayes, Tyreke Evans, James Johnson, DeMarcus Cousins - at dość duże osłabienia i tak cieniutkiej drużyny)
oraz OCT -4,5 @1,7 - coś czuję, że Oklahoma dzisiaj pojedzie solidnie po Denver i przerwie ten rekordzik 12 (myślę, że -15 powinno wejść na luzie)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na dzisiaj LAC -8,5 @1,85 (Wg. Roto - mogą nie zagrać Chuck Hayes, Tyreke Evans, James Johnson, DeMarcus Cousins - at dość duże osłabienia i tak cieniutkiej drużyny)
Jakie tam duże? Roto podaje ze Hayes ma zagrać, Johnson nawet w rotacji się nie mieścił więc jego brak to żadne osłabienie. Co do DMC to jego absencja wcale nie musi być uciążliwa dla Kings, dlatego że dziś w odróżnieniu od ostatniego meczu z Lakersami nie będzie potrzebny ktoś do zatrzymania gościa o warunkach Dłajta. Do walki pod tablicami spokojnie wystarczą Thompson, Patterson czy wspomniany Hayes. Tak naprawdę istotny jest tylko ewentualny brak Tyreke, piszę ewentualny bo nigdzie nie ma informacji czy gra czy nie. Trzeba czekać ale ja tam póki co to nie widzę gładkiego zwycięstwa Clippers ;)
Przy nieobecności Ilyasovy można też poszukać overa M. Dunleaviego, ale nie wiem czy jakiś buk wystawił taki zakład.
Popieram, w Betcity linia 9.5 więc można spróbować kto tam gra.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
B.Jennings. Total Points over 16.5 @ 1.90 marathonbet ✅✅ e:24 pkt
Na dzisiejszą noc po raz kolejny próbuje grać na over punktowy Jenningsa, przeciw Miami pokrył tamtą linię, mam nadzieję, że i dziś także pokryję tą którą na tą chwile wystawił marathonbet. Piszę na tą chwile bo bardzo możliwe, że linia ta wzrośnie, bo prawdopodobnie dziś nie zagra Ilyasova (jakieś tam bóle pleców wg rotoworld) a jest to solidny gracz który oddaje dużo prób rzutowych i zdobywa sporo punktów ostatnimi czasy. Jeżeli dziś go zabraknie to naturalnie za zdobywanie punktów w większości będzie odpowiedzialny duet Jennings - Ellis. Na Ellisa po fantastycznym ostatnim meczu linia wzrosła do 23,5 punkta, a tymczasem myślę, że to Jennings po cichu może rzucić więcej punktów. W tym sezonie już Bucks grali z Blazers, tylko że w Portland i tam rozgrywający Kozłów rzucił 30 punktów i miał 9/20 z gry. Ostatnie 2 mecze też solidnie zagrał. 15 punktów przeciw Orlando (to raptem 2 punkty mniej niż dzisiejsza linia) i 21 z Miami. Po lekkim kryzysie chyba Brandon wraca na właściwe tory. Z 40 minut też powinien zagrać bo spodziewam się wyrównanego spotkania.
Przy nieobecności Ilyasovy można też poszukać overa M. Dunleaviego, ale nie wiem czy jakiś buk wystawił taki zakład.
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Oklahoma City Thunder @ Denver Nuggets / Kevin Durant over 28.5 / Milenium @ 1.85 ✅
KD jedna z najlepszych strzelb NBA. Zapowiada się raczej overowo, mecz typu punkt za punkt (mam nadzieję, że nie będzie to jednostronne widowisko, w przeciwnym razie over będzie loterią). Kevin spędza na parkiecie średnio 39 minut przeciwko Denver. Można spodziewać się sporej ilości oddanych rzutów i liczyć na dobrą skuteczność.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do DMC to jego absencja wcale nie musi być uciążliwa dla Kings, dlatego że dziś w odróżnieniu od ostatniego meczu z Lakersami nie będzie potrzebny ktoś do zatrzymania gościa o warunkach Dłajta.
Przecież Clippers są bardziej atletyczni niż Dłajt więc mogą pod koszami zniszczyć Kings więc brak takiego czołga Cousinsa to wg mnie może być duże osłabienie. Jeśli chodzi o Evansa to roto podaje, że występ jest nie pewny tak jego jak i właśnie Cousinsa. Walka jest obecnie o 3 miejsce w tabeli na Zachodzie między Clippersami a Grizzlies a Denver. Każda porażka może powodować finalnie zakończenie regularnego sezonu na miejscu 5, a to jest naprawdę już ciężkie miejsce do zawojowania Zachodu. Dlatego jak dla mnie nie będzie dziś żadnej taryfy ulgowej i Clippersi to wygrają - pytanie tylko jakim stosunkiem...Wg mnie powyżej 10 pkt i proponowane linie ok 8-9 pkt powinny zostać pokryte. Jeśli nie zagra Evans i Cousins to tym bardziej, ale to się pewnie okaże przed meczem. Ja mimo wszystko gram ujemną linię na Clippsów już teraz.
???? Sacramento Kings - L.A.Clippers (HC 0/-8,5) --&gt; 2 - 1,70 betspace ⛔ 116-101 // 4 kwarta 38-18 :|
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bucks - Portland @ 1.5✅
lub
Bucks
-4.5 @1.83✅
bet365
Portland na wyjazdach wyglądają fatalnie . Tracą 3/4 mocy gdy grają poza Rose Garden . Do tego b2b po ciężkim przegranym meczu z 76ers .
Bucks pokonali już Portland na wyjeździ dlaczego nie mają zrobić tego u siebie . Portland nie ma ławki , w meczach granych dzień po dniu to wychodzi , przyglądam się im od pewnego czasu (i chociaż lubię ten zespół) to muszę przyznać ze ten sezon raczej jest stracony . Nie da się awansować do PO grają taką padlinę na wyjazdach . Dotyczy to PTB oraz Jazz . Blazers przegrali ostatni 13 z 15 wyjazdów .
Bucks bez swojego świetnego obrońcy Mbah a Moute , Ilyasova też prawdopodobnie out (ESPN) .
Jednak samo zagranie z energią i ,,powerem&#39;&#39; powinno wystarczyć na PTB . Jennings i Ellis to duet z którym nie chcesz grać będąc b2b mając ciężkie nogi .
Dla mnie ML Bucks to najfajniejszy bet na dzisiejszą noc . Ogólnie wybór nieciekawy ale to uważam że jest warte pogrania .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom