>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Miami Heat @ Boston Celtics / P.Pierce. Total Points - Over 17.5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet


Pewnie zaraz wzrośnie na 18,5 ale nie powinno to stanowić problemu. Garnet jest niepewny i z big3 pozostaje tylko Pierce, musi wziąć ciężar gry na siebie jeśli Boston ma choć dotrzymać kroku Heat. W ostatnich meczach jedynie 15 i 14 pkt ale Boston odjeżdzał i Pierce był oszczędzany, myślę, że dziś zagra ok 35 minut i te 20 oczek powinien spokojnie ogarnąć.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Bej wspomniał o tym że przeciwko Wizards trzeba grać backcourtem no i faktycznie obrońcy Bobcats nie powinni dogrywać do McRobertsa czy Biyombo bo oni z Nene i Okaforem za wielkich szans nie mają. Trzeba to rozstrzygnąć rzutami z dystansu więc spodziewam się, że będziemy świadkami tego samego co ponad tydzień temu. W Stolicy Bobcats ulegli Wizards 87-104 ale Kemba i Henderson swoje rzucili. Dzisiaj powinno być podobnie ale w odróżnieniu od Beja zdecydowałem się na over Hendersona. Odkąd wypadł Sessions Henderson zyskał więcej minut w rotacji i przełożyło się to na większą ilość zdobywanych przez niego punktów. Tak to wygląda w meczach bez Ramona:
Co prawda Gerald ma zmiennika w osobie Gordona ale i tak powinien ciągnąć dziś grę Bobków. Liczę też że Charlotte u siebie rzuci trochę więcej niż w ostatnich meczach wyjazdowych w których nie potrafili przekroczyć granicy 90 pkt.
Henderson over 16.5 @ 1,90 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Paul Pierce - powyżej 18.5 pkt. @1.90 [marathonbet]


17 pkt. ;/⛔

Dzisiaj w TD Garden Boston podejmuje Miami, które ma serie 22W. Ostatni mecz był niezwykle emocjonujący, Celtowie pokonali Heat po dwóch dogrywkach! Ostatnio typowałem under Pawła i siadło bez najmniejszego problemu, ale wtedy przeciwnikiem były Bobki. Pierce po kontuzji Rondo, przejął &quot;pałeczke&quot; i to on rządzi na parkiecie. Charakteryzować Pierce chyba nie trzeba - człowiek legenda. Gdy The Truth przebywa na parkiecie 30+ min., a przeciwnikiem jest klasowa drużyna bardzo często przekraczał dzisiejsza linie, która wystawiona jest równo z jego średnia pkt. na mecz. PP będzie wypoczęty ostatni mecz grał 2 dni temu i na parkiecie przebywał tyko 24 min. Myślę, że dzisiaj będziemy świadkami meczu jak w PO, a pierwsze skrzypce w drużynie gospodarzy będzie grał weteran Paul Pierce. Jedyną przeszkodą mogą być faule, bo Paul czasami łapie głupie faule i musi wcześniej opuścić parkiet. Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest powrót Allena do swojego dawnego domu. Podczas pierwszej wizyty po zmianie barw w TDG rzucił 21 oczek. Mecz na żywo od 2:00 w C+ Sport HD.


Przed napisaniem tego postu pograłem w maratonie linie 17.5 pkt. Podczas pisania podskoczyła do 18.5, a teraz widze już 19.5. W betcity cały czas jest 18.5 po kursie 1.85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik

Paul Pierce - powyżej 18.5 pkt. @1.90 [marathonbet]
Podczas pierwszej wizyty po zmianie barw w TDG rzucił 21 oczek. Mecz na żywo od 2:00 w C+ Sport HD.

Przed napisaniem tego postu pograłem w maratonie linie 17.5 pkt. Podczas pisania podskoczyła do 18.5, a teraz widze już 19.5. W betcity cały czas jest 18.5 po kursie 1.85.
Rowniez popieram typ, kto jak kto ale Pierce powinien spokojnie dzisiaj 24-28pkt rzucic, do tego bardziej under Jamesa niz over i najwazniejsze meczyk o 1, a nie o 2 ;) Do tego swietna linia na M.Beasley. overek Total Points (12.5), mozna spokojnie sprobowac zagrac to w doublu z Piercem po bardzo dobrym kursie.
Osobiscie zagralem dzisiaj doubla
Henderson over 16.5 @ 1,90
M.Beasley. over Total Points (12.5)@1.90
Ako 3.61 Marathon ⛔

powodzenia!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Widzę, że nie tylko mnie zainteresował mecz Charlotte - Washington...

Henderson i Webster to ostatnio istna kopalnia złota :). 10 ostatnich obstawień na over tych Panó i... 10/10 :). Żyć nie umierać. To musi kiedyś pęknąć - Webstera więc już zostawiam w spokoju, tym bardziej, ze wrócił Beal, ale Hendersona popieram i to w pełnej rozciągłości.

Milenium daje nam jeszcze niższą linię ( 15,5 ) over za 1,85. ✅

Dodatkowo skusiłem się na jeszcze jeden bet z tego meczu, to over 188.5 w milenium za 1,85. ✅

Tak jak napisano powyżej, ostatnio było 191 oczek, ale mam wrażenie, ze Wizzards się napędza, a Bobkji u siebie się postawią. Boston sypnął im pond 100, więc stołeczni też powinni. Bobki Bostonowi rzuciły 88, więc stołecznym powinni rzucić jeszcze więcej. Over mile widziany ;-).

Edytuję i dokładam

Vasqez ( NOH ) over 15,5 za 1,85 w milenium ⛔

Będzie dziś overovo w Howym Orleanie, bo GSW b2b lubi overowo. Jeżeli trener Williams dotrzyma tradycji to Gordon b2b na ławie, więc więcej możliwości dla PG Szerszeni. Ostatnie 5 meczy to 17,2ppg, z Warriors kręci koło 14 - 80% pewności jak dla mnie wystarcza

D.Howard over 17,5 w milenium za 1,85 ⛔

off top
(Dno zostało osiągnięte. 27 minut podkoszowych ( o ile można tak nazwać Haddadiego i O&#39;Neila i Howard robi 6/18 z gry...) W czwartej kwacie naprzeciw Scola, który nie pozwala mu oddać rzutu, a w ataku kręci nim jak chamem w sądzie... Kompromitacja środkowego LA, który w takich meczach mając karłów naprzeciwko powinien wbijać po 40. Jak nie wróci Koby, to mogą zapomnieć o PO, bo takie Dallas teraz wbija ich w ziemię )

Lakers jadą tu po kolejną wygraną i nie wiem czemu jest na nich aż 1,60... Nie ma Mamby, będzie trzeba przenieść ciężar pod kosz, bo z Phoenix to idealny plan na mecz. Byle tylko trafił z 6 wolnych to resztę dołoży dunkami. Co zagraża ?? Blowout, ale skoro buki widzą 1,60 na Lakers to conajmniej do 40 minuty musi być w miarę równo. 35 minut dla Dwighta i się zamknie.

R.Rubio under 13,5 w milenium za 1,85. ✅

Wiadomo jak Memphis bronią - Ricky ostatnio gra fajnie, ale dziś będzie Conley i inni. Na obwodzie Niedźwiadki są niesamowite w obronie, sądzę że Hiszpana zatrzymią koło 10.


Koniec na dziś i tak za dużo tego ;-).
Powodzenia !

PS. Lekki plus, ale Howard rozwalił system, mogło być tak pięknie... No nic kolejna noc przed nami ;-).
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Greivis Vasquez over 15 | 1.9 @ marathon

Oglądałem poprzedni mecz Szerszeniopelikanów z Wizards i byłem pod wrażeniem gry Wenezuelczyka. Zdecydowanie najlepszy gracz Nowego Orleanu. Świetnie penetrował, masa floaterów i punkty się zbierały. Dziś zagra przeciwko Rubio więc powinien over paść. Greivis oddaje około 15 rzutów per game, w dodatku trochę dokłada z wolnych dzięki penetracjom więc myślę że tą linię przekroczy. Ostatnio 18 z WAS, 15 z BKN i 20 z PTB.
Wczoraj weszło to może wejdzie i dziś:
Greivis Vasquez over 25.5 pts+as | 1.85 @ betsson

Vasquez ciągnie ten wózek zwany New Orleans Hornets. Bez niego ten team leży. Tak jak pisałem ostatnio - gość oddaje koło 15 rzutów na mecz, wczoraj przeciwko Minnesocie rzucił 24 i dodał 5 asyst. Ogólnie w trzech ostatnich meczach (wszystkie na wyjeździe) pokrył linię. Przeciwko GSW średnio 14 pkt i 13 as w tym sezonie, no zobaczymy. Vasquez jest na fali, myślę że &gt;20 punktów zdobędzie i dołoży te kilka asyst, a i może trzaśnie double-double kto wie. Problemy z kolanem ma Eric Gordon więc Wenezuelczyk może wziąć ciężar gry na siebie jeszcze bardziej.
 
B 1

bon

Użytkownik
Carloos Boozer 16.5 punktów over 1.85 milenium
Ross, Hamilton wciąż out. Gibson i Hinrich są niby game-time decision ale jakoś nie wydaje mi się żeby dziś zagrali, a nawet jakby zagrali to na pewno zbyt długo na parkiecie po powrocie nie będą. Wiadomo jak gra Denver ofensywa a w obronie już nie tak różowo. Boozer cały czas kręci się koło 20 oczek, w Denver jak grali to rzucił przez 20 minut gry 18 punktów, dziś linia jak najbardziej do przekroczenia.
Paul Pierce 18.5 punktów over 1.85 milenium
Chciało by się powiedzieć kto jak nie on to kto. Jeśli Boston ma dotrzymać kroku i powalczyć o zwycięstwo z Miami to koniec z odpoczynkiem dla Pierce tym bardziej że Garnett jest 50/50 że dziś zagra. Lider w takich meczach musi ciężar wziąść na swoje barki. Dziś powinien zagrać około 40 minut a w takim wymiarze czasu ponad 20 oczek powinien uzbierać.
 
C 20

celt

Użytkownik
Ktoś wie czemu taki kurs na GSW ?@ 1.66
Jeszcze Gordon na ławce będzie siedział prawdopodobnie:
Eric Gordon is likely to sit out on Monday night as the Hornets have given no indication that he&#39;ll be cleared to play in back-to-back games.
www.rotoworld.com
Jak dla mnie promocja,
  • NOH o nic nie gra, mają ostatnie miejsce na zachodzie
  • GSW chce utrzymać PO,
  • Warriors są dużo lepszą drużyna, w szczególności na uwagę zasługują ich ofensywne możliwości
  • Kiepski bilans gospodarzy tylko(12-20) at home
  • Jedyny argument przeciwko to b2b gości

Takie argumenty czysto &quot;statystyczne&quot; bo nie lubię pisać analiz ale
uważam że kurs na Golden State Warriors nie powinien przekraczać 1.35 więc według mnie warto spróbować ????
Golden State Warriors @1.66 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ktoś wie czemu taki kurs na GSW ?@ 1.66
Pewnie dlatego, że GSW notowało ostatnimi czasy fatalną serię i tak naprawdę dopiero wczoraj się odbili, tyle tylko, że Rockets im w tym bardzo pomogli. Do tego mecz na wyjeździe z grającymi na luzie Hornets. Ale faktycznie chyba warto, bo jednak GSW grają o coś i taki pogrom jak wczoraj może ich napędzić do lepszej gry.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ktoś wie czemu taki kurs na GSW ?@ 1.66
Jeszcze Gordon na ławce będzie siedział prawdopodobnie:
www.rotoworld.com

Jak dla mnie promocja,
  • NOH o nic nie gra, mają ostatnie miejsce na zachodzie
  • GSW chce utrzymać PO,
  • Warriors są dużo lepszą drużyna, w szczególności na uwagę zasługują ich ofensywne możliwości
  • Kiepski bilans gospodarzy tylko(12-20) at home
  • Jedyny argument przeciwko to b2b gości
Takie argumenty czysto &quot;statystyczne&quot; bo nie lubię pisać analiz ale

uważam że kurs na Golden State Warriors nie powinien przekraczać 1.35 więc według mnie warto spróbować ????

Golden State Warriors @1.66
Warriors b2b mają baaardzo przyjemny bilans, a na wyjazdach też ogarniają. Nie po to wczoraj wygrali bardzo ważny mecz, by dziś polec. Będzie ciężko, jestem pewien - ale wygrają, chociaż ja odpuszczam za większą stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja również popieram dzisiejszy bet na Pierce w bet365 jest over 19.5 za 1.83 i tak zagram.
Jednak zmienię swój typ na Pierce na podobny zakład jak na LeBrona over 32.5 punkty asysty i zbió[email protected]
Hłe hłe dałem na ten typ ze zbiórkami i asystami i weszło ???? 17 punktów 8 asyst 8 zbiórek.
✅ ✅
Jak wiadomo Miami na tablicach nie są orłami a Paul bardzo dobrze sobie z nimi radzi i ma wiele zbiórek tak więc ten zakład wydaje się jeszcze lepszy.
Drugim typem na zawodnika jak dla mnie jest jednak over na Jamesa bo mecz będzie z gatunku PO i myślę że LJ nie będzie schodził z parkietu ostatnio był oszczędzany a dzisiaj pewnie ponad 40 minut na parkiecie pokryje jego overa.
W ostatnim meczu między tymi drużynami był na parkiecie 52! minuty.Rzucił 34 punkty miał 16 zbiórek i 7 asyst.
We wcześniejszym grał 29 minut miał 26 punktów 10 zbiórek i 3 asysty także prawie pobił linię którą dzisiaj wystawił bet365 LJ over 42.5 punkty zbiórki i asysty@ 1.83
✅ ✅
ja to gram bo wydaje się pewne.Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje na temat tego typu chętnie wysłucham :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 18.5 (1.90) Marathonbet
Występ Bryanta jest wątpliwy, więc over Howarda trzeba pobierać i się nie zastanawiać. Lakersi grają dziś Suns, nie ma Marcina, więc Słońca mają poważną dziurę pod koszem. Dwight będzie dziś mocno kreowany przez partnerów, odda masę rzutów i powinien to 20 punktów rzucić. Dopóki za Dwighta odpowiedzialny będzie O&#39;neil to jeszcze jakoś to będzie wyglądało, ale Howard powinien szybko Jemaine&#39;a z gry wyłączyć, bo zatrzymania DH bez faulu często jest niebywale trudne. Jeśli Dwight nie złapie szybko głupich fauli to bez trudu to pokryje.
Oprócz tego rzeczywiście mega pewny wydaje się być over Pierca. Kto jeśli nie On?
Pierce over 18.5 (1.92) Etoto
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kobe Bryant (ankle) will not play vs. the Suns on Monday and he&#39;s listed as day-to-day.
za roto
Lakers bez Kobego. Czyli armia bez generała. Dość wysoki kurs, ale czy warto? Sugerując się meczem w Indianie zdecydowanie warto, ale tamten mecz to historia. Wątpie żeby cienkiemu Blake&#39;owi wyszedł drugi taki dobry mecz. Nadzieja w Howardzie, bo Phoenix pod koszem bida z nędzą, Nash może też się wespnie na wyżyny jakimś sentymentalnym wspomnieniem. Co sądzicie o tym meczu? Warto postawić na Lakers bez Kobego po kursie 1.6-1.7 przeciwko .. Suns ???? ?
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
za roto

Lakers bez Kobego. Czyli armia bez generała. Dość wysoki kurs, ale czy warto? Sugerując się meczem w Indianie zdecydowanie warto, ale tamten mecz to historia. Wątpie żeby cienkiemu Blake&#39;owi wyszedł drugi taki dobry mecz. Nadzieja w Howardzie, bo Phoenix pod koszem bida z nędzą, Nash może też się wespnie na wyżyny jakimś sentymentalnym wspomnieniem. Co sądzicie o tym meczu? Warto postawić na Lakers bez Kobego po kursie 1.6-1.7 przeciwko .. Suns ???? ?
Blake przeciwko SAC tez poszalal. Jamison odwala kawal dobrej roboty ostatnio. Gonic Houston musza i wygrywac tez. Chca napewno sobie odbic ta porazke w poprzednim.meczu z suns.. bedzie duzo grane na obwodzie bo slabiutko tam u slonc ale jeszcze wiecej mam nadzieje w pomalowanym. Dzis LAL @ 1.63
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ciężko powiedzieć czy Lakers dzisiaj wygra,jednakże bez Bryanta gra tego zespołu wcale nie wygląda tak źle tak jak kolega wyżej pisze Blake gra bardzo dobrze Jamison,World Peace,widać że bez swojego lidera każdy bierze na siebie odpowiedzialność i jakości drużyna nie traci.Lakers powinni to wygrać.Ciężko jednak typować dzisiejsze mecze nie widać jakiegoś faworyta zdecydowanego.
Jedyny mecz w którym bym uderzył to win Utah nad NY z jakimś pomniejszonym handi bo NY wygląda słabo.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
za roto
Lakers bez Kobego. Czyli armia bez generała. Dość wysoki kurs, ale czy warto? Sugerując się meczem w Indianie zdecydowanie warto, ale tamten mecz to historia. Wątpie żeby cienkiemu Blake&#39;owi wyszedł drugi taki dobry mecz. Nadzieja w Howardzie, bo Phoenix pod koszem bida z nędzą, Nash może też się wespnie na wyżyny jakimś sentymentalnym wspomnieniem. Co sądzicie o tym meczu? Warto postawić na Lakers bez Kobego po kursie 1.6-1.7 przeciwko .. Suns ???? ?
No teraz to już na serio nie ma co się bawić w Lakers, czy Suns tylko trzeba cisnąć over Howarda. Tak jak piszesz Suns nie mają go kim zatrzymać, nie ma Kobasa więc tak jak z Pacers Dwight dostanie całą mase piłek pod kosz i taka linia w tym wypadku jest niepoważna. Kurs 1.90 a typ dużo pewniejszy od wygranej Lakers.
Z Indianą Howard mimo że wyłapał błyskawiczne 2 faule i siedział długo na ławie to overa pokrył, dziś jeśli tylko trochę się opamięta to ze 30 powinien nabić. Na żadne blowouty się nie zapowiada
pampus - Nie wiem czy tutaj jest w ogóle jakiś sens gonić Houston, to raczej trzeba uciekać Jazz. Dla Lakersów to żadna różnica czy 7 czy 8 miejsce, a ja na ich miejscu zdecydowanie wolałbym Spurs od Thunder. Poza tym i tak cudu będzie potrzeba aby Jeziorowcy przebrnęli pierwszą rundę PO, za denną grę praktycznie przez cały sezon powinni bardzo szybko zapłacić- niestety.
 
P 80

pididi

Użytkownik
Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies
Typ: : Minnesota Timberwolves +13 kurs: 1.926 pinnacle stawka: 4/10
⛔

Ogólnie nie jestem przekonany do underdogów ale dziś się skusze.
Minnesota zaczęła lepiej pogrywać od kiedy wrócił Rubio, Kirlenko oraz Pekovic. Po raz pierwszy od dłuższego czasu grali oni wszyscy razem co zaowocowało skutecznością trafień 56.2% (36-64) z gry przeciwko Hornets. 50% pkt. z gry było kreowanych poprzez asysty, jest coś czego brakowało tej drużynie.
Fakt Memphis jest na fali. Wygrało 14 ze swoich ostatnich 17 spotkań, dwie porażki nastąpiły w swoich ostatnich dwóch spotkaniach. Przegrali z Denver oraz Utah. Wracają teraz na swoje śmieci z 1 dniem odpoczynku. Niedźwiadki na tapecie będą mieli o wiele ważniejszy mecz w środę z Thunder(Gromami?). Podejrzewam że nie wygrają tego meczu blowoutem, sam win oczywiscie bedzie raczej niepodważalny ale czy przekrocza linie 13 pkt. nie jestem przekonany. Co do tej lini to niedźwiadki są 3-20 ATS.

Wszelkie sugestie wskazane ....
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przedstawie jak sprawa wygląda. Mam do zagrania ten bonus z STSu. 200 zł, ale dziś chcę postawić stówkę. Howarda z przyjemnością bym dał, ale STS nie ma o/u na zawodników w swojej ofercie. Swoją kasę wypłaciłem więc gram tym bonusem - muszę obrócić bonus 4 razy po 1,7 kursie. Sami chyba rozumiecie jak ważna jest selekcja meczów, bo takiej kasy jak z tego bonusa to w życiu jeszcze nie wygrałem.

Póki co najbardziej skłonny jestem postawić dubel Lakers+Utah. Kurs: 1.78 więc się zgadza.
Plusy stawiania na LAL: grają przeciwko Phoenix które ma swoje problemy, jest motywacja wśród LAL.
Minusy: brak Kobego, 7osobowa rotacja, b2b
Logika podpowiada że Lakers wygrają, ale wiadomo że zawsze jest ta niepewność która powstrzymuje palec przed kliknięciem w przycisk &quot;potwierdź&quot;. A Utah? Plusy są praktycznie te same co przy Lakers. Muszą wygrać, Knicks bez Amare, Melo i Thomasa, questionable jest Chandler.

Macie jakiś lepszy pomysł na ako 1.7 ? Przypominam że to STS, oferta zatem ograniczona.
 
ziomalek842 6

ziomalek842

Użytkownik
Panowie a co sądziecie o typie na over 183.5 w meczu Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves po kursie 1.85 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom