>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers over 200,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 119 - 113 San Antonio Spurs

Dzisiaj po przerwie zdecydowałem się zagrać na over 200,5 pkt w Texasie. Miejscowe San Antonio Spurs będzie podejmować zespół z Ohio czyli Cleveland Cavaliers. Dzisiaj w tym meczu zabraknie 2 kluczowych graczy po obu stronach: Tony Parker oraz Kyrie Irving w tym meczu ich nie będzie. Mimo tego, po stronie ekipy Popovicha drzemie ogromny potencjał ofensywny, nawet nieobecność TP nie spowoduję tego, że San Antonio będzie miało problem z przedostaniem się w strefę podkoszową Kawalerzystów i zdobędzie mało pkt. Thiago Splitter powinien dzisiaj dać dobrą lekcję Zellerowi, a Duncan Tristan&#39;owi Thompson&#39;owi jak się gra w ataku. Team gospodarzy to także bardzo dobra dawka graczy backcourt&#39;owych. Z dystansu bardzo dobrze celują Green, Leonard. Z ławki świetnie punktują Gary Neal, Manu Gino również który potrafi przymierzyć za 3 pkt, czy fałszywy center Boris Diaw, który może praktycznie grać na każdej pozycji, ponieważ jest to uniwersalny zawodnik. O pkt San Antonio się nie boję, 110 będzie na pewno. Co do Cavsów, kiedy nie ma najlepszego zbierającego ligi( do czasu doznania kontuzji) Andersona Varejao oraz przyszłego MVP ligi Kyrie Irvinga, ciężar gry spada na tegoroczniaków Dion&#39;a Waiters&#39;a oraz wspomnianego wcześniej Thompson&#39;a. Poza tym, ciekawe trade z pozyskaniem Speights&#39;a oraz Ellington&#39;a z ekipy Miśków sprawiają, że Cavaliersi naprawdę mają spory potencjał ofensywnym dlatego dzisiaj gram zdecydowany over w tym meczu. Kurs pobrany od bukmachera Bet365. Sądzę, że dzisiaj ten over powinien wejść na miękko. Pozdrawiam, polecam i życzę udanych typów dzisiaj z NBA. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dagger 33

dagger

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem na Wizards dzisiaj. Wiem, że domowa ekipa i że Phoenix w rozscypce. Wiem, że obie ekipy są na b2b. Ale jednak 10-0 dla Phoenix mówi swoje. Sam zamierzam grac lekkie handi na gospodarzy, ale za małą stawkę.

Utah - Memphis HC-2 [2.55 Bet365]⛔⛔⛔Zmęczenie zadecydowało, bo walkę podkoszową wygrali Grizzles

Dzisiaj ryzykuję i uderzam w zwycięstwo Memphis. Jeżeli Grizzlies chcą utrzymac 3 miejscena Zachodzie, to takie spotkania jak z dołującymi Jazz muszą wygrywac. Zdaję sobie sprawę, że grają 4 mecz w 4 dni, ale to ekipa grająca bardzo rozsądnie, nie forsująca zbytnio tempa akcji. Ostatnia wizyta w Utah skończyła się spokojnym winem przyjezdnych (-13). Dzisiaj liczę na podobne rozstrzygnięcie. Duet Gasol i Randolph powinien zneutralizowac największą zaletę Utah, czyli walkę pod koszem. Do tego wierzę w 2. najlepszy wyjazdowy bilans ekipy z Memphis (zaraz po SAS)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja zagrałem na Jazz. Prosta kalkulacja. Liderzy Grizzlies są bardzo eksploatowani a jeszcze na nich rzucą się podkoszowi Jazz przez 48 minut bez przerwy. Nie wierzę,że wytrzymają to kondycyjnie dzisiaj grali po 40 minut niemalże. Nie oglądałem ich ostatniego meczu ale tam zagrali słabo w ostatniej kwarcie i zastanawiam się czy to nie było przypadkiem oznaką zmęczenia. Grają dość wąską rotacją co ma też swoje oczywiste wady. Jazz powinni wreszcie się przyłożyć bo mają kolejną już ostatnią szansę wyprzedzić Lakersów. Siła Niedźwiadków jak i Jazz leży pod koszem i myślę,że zespół który opanuje pole 3 sekund wyjdzie górą z tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Szybko zagrałem jeden bet bo linia na pewno wzrośnie. Według mnie Ersan powinien dzisiaj rzucić więcej niż 16 pkt. Jak do tej pory w marcu Turek w czterech meczach na możliwych sześć przekroczył linię 20 pkt. Widać że koledzy z drużyny starają się do niego grać. Przykładowo w meczu z Wizards to jego seria rzutów doprowadziła do tego że Bucks w 3Q najpierw odrobili stratę 16 punktów a potem wyszli na prowadzenie. Dzisiaj też pewnie swoje dołoży bo Luc Mbah a Moute w dalszym ciągu jest niedostępny.
Ilyasova over 16.5 @ 1,90 Marathonbet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Oklahoma City Thunder @ Dallas Mavericks / K.Durant. Total Points - Over 28.5 @ 1.90✅
Marathonbet


Warunek powodzenia tego typu jest prosty, brak odjazdu OKC, liczę że się postawią u siebie. Durant dwa pierwsze mecze vs Dallas 40 i 52 pkt! Kolejno 19 ale tam był ewidentnie oszczędzany, bo OKC szybko odjechało. Dallas nie ma za bardzo kim bronić przeciw Durantowi, będą się starali dotrzymać kroku w aspekcie zdobywania punktów, aniżeli twardej obrony. Liczę na wynik mocno overowy, sporo minut Kevina, bo ostatnio grał mniej no i oczywiście co najmniej 30 oczek ;)


Golden State Warriors @ Houston Rockets / Handicap Betting - Houston Rockets (-7.5) @ 1.97 ⛔
Marathonbet


GSW ostatnio w odwrocie, Houston na przeciwległym biegunie. Szansa na 4-0 w tej serii reg sezon dla Rockets i myślę, że ją wykorzystają bardzo dobrze. W trzech meczach rozegranych tego roku najniższe zwycięstwo Rockets to +6 pkt przy wyniku mocno underowym jak na te drużyny, myślę, że taka sytuacja dwa razy z rzędu nie będzie miała miejsca i dziś zobaczymy sporo pkt i wygraną Hosuton, które jest ewidentnie na fali. Houston ma kolejnego dnia wolne, GSW gra na Hornets, co jest kolejnym argumentem do pokrycia handicapu jeśli kwestia zwycięstwa będzie już sprawą zamkniętą.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
R.Gay. Total Points over 19.5 @ 1.90 marathonbet ✅✅ e: 27 pkt
Dosyć wcześnie bo o godzinie 18 czasu polskiego, Toronto Raptors podejmą w Kanadzie Miami Heat. Na rozkład biorę lidera ekipy z Toronto, a mianowicie Rudy Gaya. Myślę, że w takim meczu jest w stanie spokojnie rzucić te 20 punktów, mimo że na przeciw niego zagra LBJ, który jest świetnym obrońcą. Miami ma niesamowitą serie 21 zwycięstw i obawiam się, że dziś nie będą mieli łatwej przeprawy w Kanadzie. Wracają jednak do Gaya to spodziewam się podobnego występu jaki zanotował na początku lutego, kiedy zdobył 29 pkt i miał 11/23 z gry. W tamtym meczu Toronto dobrze sobie radziło do połowy, natomiast w dwóch ostatnich kwartach troche spuchli i Heat wygrali 15 punktami. Dziś być może jakieś tam wnioski wyciągną z tamtej porażki i zobaczymy inny mecz. O minuty Gaya jestem spokojny bo powinien zagrać ponad 40. Koło 20 rzutów też powinien oddać jak przystało na lidera zespołu, a i w ostatnim meczu przeciwko Bobcats zagrał na niezłej skuteczności bo miał 11/16 z gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typy:
-Milwaukee -5@1,55
(marathonbet) ✅✅✅ ;)

-Over 13,5 trójek@1,75
( Sbobet ) ✅✅✅
Mecz już zaraz, więc krótko:

Dobra okazja dla &quot;Kozłów&quot; na przełamanie we własnej hali po serii 3 porażek. Bucks, o których pisałem ostatnio, faktycznie awans do PO mają już niemal zaklepany, jednak myślę, że o mobilizację po 3 porażkach, grając na własnych śmiechach, nie ma co się obawiać. A o dyspozycję Bucks można być spokojnym, bo zanim przydarzyła się owa seria, Bucks wygrali 6 z 7 spotkań. Ostatnio podając typ na over trójek w meczu Kozłów z Warriors, pisałem:
O Dunleavym, który trójką także grozi i to skutecznie już wspomniałem, w Bucks czwartym na którego liczę jeśli chodzi o trójki jest J.J Redick - nowy nabytek Bucks póki co zaskakująco dobrze wprowadził się do drużyny, w której na swojej pozycji ma duża konkurencję - Redick w 6 meczach dla &quot;Kozłów&quot; trafił 11 trójek, a ostatni mecz z Clippers był dopiero pierwszym w którym nie przekroczył granicy 10 punktów w nowej ekipie.
Tak więc zbierając powyższe fakty do kupy - największą siłą obu drużyn są backcourty, gdzie wszyscy gracze grożą skutecznym rzutem dystansowym. Do tego większość z nich jest w formie, Curry jest graczem który jak ma dzień może sypnąć i z 8 trójek, jego ostatni show w MSG nie był przypadkiem, do tego kolejne świetne mecze Klaya, po 4 trójki każdy. Curry, Thompson, Jack, Jennings, Ellis, Redick, Dunleavy - 7 graczy regularnie punktujących za 3, z czego, dla Curry&#39;ego, Thompsona, Redicka czy nawet Dunleavy&#39;ego trójki są głównym i najlepszym elementem warsztatu koszykarskiego.
I w zasadzie ten fragment pasuje także do dzisiejszego meczu - obecne Orlando napędza Harris, Nelson czy Afflalo na obwodzie, do spółki z Vucevicem pod koszem. Oddanie Redicka nie wpłynęło negatywnie na liczbę trójek, wręcz odwrotnie - regularnie trafia Harris, także Udrih, powracający po urazie Harrington, Nelson to sieka bez opamiętania, do tego Afflalo, Moore czy Harkless. Ma kto rzucać, i korzysta z tego trener gości. Ostatnio 7 trójek wrzuconych Thunder na wyjeździe, także 10 Lakers u siebie (7 graczy trafiło w sumie).
Co do Bucks to tu także ma kto rzucać, tak jak w powyższym cytacie, do tego dodam tylo, że zarówno Ellis, jak i Jennigs, przeciwko Orlando zawsze wypadają powyżej przeciętnej.
Spodziewam się tu w miarę otwartego meczu, linia 14 trójek nie jest zbyt wysoka, a i handi 5 punktowe powinni gospodarze spokojnie pokryć, bo Orlando i to na wyjazdach jest idealnym rywalem na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Houston - GSW under 217,5 w Milenium za 1,85 ✅✅

To może być kluczowy mecz w kwesti PO dla jednej z drużyn. Wydaje mi się, że drużyny zdecydowanie bardziej postawią na obronę niż dotychczas to robiły w sezonie. Ostatnio już kilkanaście dni temu w Oakland gdy spotykały się ze sobą, widać było napięcie i wynik zakończył się na około 180 punktach. W ostatnim meczu z Bulls, strzelby GSW ( Curry i Thopson ) zanotowały dramatyczną skuteczność na dystansie. Pewnie dziś aż tak źle nie bedzie, ale widać, ze wojownicy niestety dostają zadyszki. Houston ma 3-0 i pewnie ten mezc też wygra, ale sądzę, ze linia nie zostanie dziś przekroczona. Dodatkowo Warriors mają już jutro chyba łatwiejszy mecz w NO, więc jeżeli Houston odjedzie, to najlepsi powinni być oszczędzani, gdyż jutro będzie zdecydowanie łatwiej wygrać niż dziś, a każda wygrana jest teraz na wagę złota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
B.Griffin. Total Points (20.5) typ: OVER @ 1.9 marathonbet ⛔

No dobra,ostatnio typ na over Robinsona wszedł spokojnie.To teraz zabieramy się za dzisiejszy mecz LAC-NYK.Linia 20.5 pkt na Griffina dosyć wysoka,zważywszy na to że w tym sezonie Blake osiąga 18.7 PPG,a ostatnie 5 spotkań to średnia 20.8 PPG,czemu stawiam na over Griffina?Dobra forma w ostatnich meczach,a oprócz tego spore osłabienia po stronie NYK w strefie podkoszowej,do tego występ Melo stoi pod znakiem zapytania.Uważam że dzisiaj Griffin będzie panował w strefie podkoszowej i spokojnie zrobi over.
na razie tyle,potem pewnie dorzucę coś na nocke.
edit:Jeszcze jeden zakład na ten mecz.
LA Clippers - New York Knicks : Ilość punktów + asyst Chris Paul powyżej 28. @ 1.8 Betsson ZWROT
Jak napisał poniżej Rambo,dzisiaj brak zmiennika Paula,więc zapewne Paul bd miał mało czasu na odpoczynek,a że LAC powinni rozwalić NYK to Chris pewnie porozdaje sporo asyst partnerom z zespołu+sam rzuci swoje 18-20 pkt.Uważam że warto zagrać.

No i niestety,LAC kontrolowali mecz stosując co negatywnie odbiło się na zakładach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Clippers - New York Knicks gospodarze over 103,5 -&gt; 1,83 -&gt; Bet365

W ekipie gości szpital. Nie zagrają: Melo, Stoudemire, Chandler duży szpital ofensywny, a jeśli chodzi o difens to brak Tysona będzie bardzo widoczny moim zdaniem dzisiaj. W ekipie gospodarzy tylko zmiennik Paul&#39;a out czyli Eric Bledsoe. Potencjał ofensywny ekipy Vinny Del Negro jest bardzo widoczny. U siebie gromią takie zespoły jak Pistons, Denver, ostatnia wpadka z Memphis u siebie 85-96, ale ekipa gości ma jedną z lepszych defensyw w lidze. Dzisiaj gram zdecydowanie na przekroczenie granicy 103,5 pkt przez samą ekipę Clippers, tacy zawodnicy jak Griffin, Paul, Butler, powinni zniszczyć &#39;&#39;szpital&#39;&#39; Nowego Yorku. Nawet jak będzie szybki blowout po 3Q to Clippersie mają bardzo mocną ławkę: Crawford, 1 zawodnik z ławki jeśli chodzi o pkt, czy Barnes, który jak się wstrzeli z dystansu, to trudno go zatrzymać. Moim zdaniem jeszcze lepszy bet od dzisiejszej nocy overu, zobaczymy jak będzie. Jak gram dziś to mocno. Pozdrawiam i życzę owocnych typów z NBA. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 1

bon

Użytkownik
Ricky Rubio powyżej 14 1.85 betsson✅
Rozgrywający Minnesoty ostatnie tygodnie ma bardzo dobre. Ostatnie spotkanie we własnej hali przeciwko Spurs to tripple-double w jego wykonaniu. Dziś linia ustawiona na 14 oczkach i spodziewam się overa ze strony Rubio. Dobra średnia w marcu ponad 14 punktów na mecz, na ostatnie 3 spotkania 2 razy pokrywał linie raz zdobył dokładnie 14 punktów. Dziś raczej overowe spotkanie i liczę na pokrycie linii wystawionej przez bukmacherów.
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder ⛔
TYP:1
KURS:2.90
BUK:Bet365

STAWKA: 2/10
Dwa miejsca w tabeli dzielą ekipę Dallas Mavericks od fazy Play-off,Ostatnio grają jak zespół który na play offy zasługuje i wiedzą że w tej części sezonu każdy ich mecz jest na wagę złota.Mavs przegrali wszystkie 3 mecze w tym sezonie przeciwko OKC lecz nie grał w nich Nowitzki który wrócił po kontuzji i już w poprzednim meczu z Cleveland zdobył 13 punktów.Widać że Dirk nie jest w swojej najwyższej dyspozycji lecz dzisiaj mam nadzieję że pokaże na co go stać.Dallas Mavericks ma szerszą ławkę rezerwową i myślę że to zadecyduje o końcowym rezultacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pancio 153

pancio

Użytkownik
Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

TYP:1
KURS:2.90
BUK:Bet365

STAWKA: 2/10
Dwa miejsca w tabeli dzielą ekipę Dallas Mavericks od fazy Play-off,Ostatnio grają jak zespół który na play offy zasługuje i wiedzą że w tej części sezonu każdy ich mecz jest na wagę złota.Mavs przegrali wszystkie 3 mecze w tym sezonie przeciwko OKC lecz nie grał w nich Nowitzki który wrócił po kontuzji i już w poprzednim meczu z Cleveland zdobył 13 punktów.Widać że Dirk nie jest w swojej najwyższej dyspozycji lecz dzisiaj mam nadzieję że pokaże na co go stać.Dallas Mavericks ma szerszą ławkę rezerwową i myślę że to zadecyduje o końcowym rezultacie.
Nie zagra również dzisiaj Shawn Marion , i nie widze kto miałby pokryc Kevina Duranta.
Ryzykowałbym @-5,5 OKC ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Greivis Vasquez over 15 | 1.9 @ marathon

Oglądałem poprzedni mecz Szerszeniopelikanów z Wizards i byłem pod wrażeniem gry Wenezuelczyka. Zdecydowanie najlepszy gracz Nowego Orleanu. Świetnie penetrował, masa floaterów i punkty się zbierały. Dziś zagra przeciwko Rubio więc powinien over paść. Greivis oddaje około 15 rzutów per game, w dodatku trochę dokłada z wolnych dzięki penetracjom więc myślę że tą linię przekroczy. Ostatnio 18 z WAS, 15 z BKN i 20 z PTB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 15

maciekgks

Użytkownik
Przecież Marion już jakiś czas nie gra i jakoś specjalnie tego nie widać po DAL, a wręcz przeciwnie. Wystarczy przypomnieć niedawny mecz z SAS, gdzie DAL przegrało 1 pkt mając ostatnią akcję meczu i bodajże 9 sekund na rozegranie akcji. Co prawda mecz był strasznie chaotyczny i według mnie po prostu słaby (oprócz emocjonującej końcówki), ale w sumie rzecz ni o tym. ;)
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Przecież Marion już jakiś czas nie gra i jakoś specjalnie tego nie widać po DAL, a wręcz przeciwnie. Wystarczy przypomnieć niedawny mecz z SAS, gdzie DAL przegrało 1 pkt mając ostatnią akcję meczu i bodajże 9 sekund na rozegranie akcji. Co prawda mecz był strasznie chaotyczny i według mnie po prostu słaby (oprócz emocjonującej końcówki), ale w sumie rzecz ni o tym. ;)
nie podważam twojego typu , tylko tak chciałem dodać ;) , Dallas walczy o PO które będzie im ciężej zdobyc niż pierwsze miejsce na Zachodzie OKC ;)
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem czy ktos z Was oglada mecz w Houston co tam się dzieje w 1 kwarcie. Przyznam, że pierwszy raz w życiu widzę coś takiego jak dziś 12 chybionych z rzędu rzutów Houston i tylko 10 pkt, to jakaś masakra co tam wyprawiają te grajki. Golden State wcale nie lepiej, tak żałosnego festiwalu chybionych rzutów chyba dawno już nie widzieli w NBA.
Po dzisiejszym meczu można stwierdzić, że Houston może mieć jeszcze duże problemy z awansem do playoff, to co dzisiaj zagrali to totalne dno, w tej drużynie nie ma lidera, Harden nie ma jaj, żeby wziąć na siebie ciężar zdobywania pkt i pociągnąć swoją ekipę do zwycięstwa, oddaje mnóstwo piłek widząc, że partnerzy sobie nie radzą, przykładem prawdziwego lidera może tu być Curry, który dzisiaj w 1 połowie zmiótł Rakiety z parkietu.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
nie podważam twojego typu , tylko tak chciałem dodać ;) , Dallas walczy o PO które będzie im ciężej zdobyc niż pierwsze miejsce na Zachodzie OKC ;)
Ja nie zaprezentowałem żadnego typu. Jedynie nawiązałem argumentu o braku Mariona. Mecz już trwa więc nie ma sensu ciągnąć tematu. A DAL bez większych szans na PO. ????
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
M.World Peace. Total Points (15.5) typ:OVER @ 1.9 marathonbet ✅
MWP ostatnio w dobrej formie w tym sezonie średnio 12.8 PPG.Nie ma co ukrywać że ostatnio pod nieobecność KB to MWP i Howard ciągną grę LA.Dzisiaj Kobe nie zagra,Gasol również,więc ciężar zdobywania punktów spadnie na Howarda,MWP oraz Nasha.Kanadyjczyk potrafi kreować grę i myślę że dzisiaj MWP spokojnie przekroczy linie 15,5 pkt,zważywszy na to że nie ma wartościowego zmiennika,więc spędzi na parkiecie sporo czasu.Uważam że warto grać.
PS.Dla porównania w betsson mamy zakład na MWP z linią 17 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bej 178

bej

Użytkownik
takie dwa bety na dzisiaj.

Wziąłem sobie na cel pojedynek point guardów w meczu na szczycie Washington - Charlotte ????

K.Walker. Total Points - Over 15.5 1.90 @ Marathonbet✅
J.Wall. Total Points - Over 17.5 1.90 @ Marathonbet✅


Zacznę od tego, że obaj powinni dostać dziś sporo minut. Walker na dobrą sprawę nie ma zmiennika (Ben to żaden zmiennik), Wall w zasadzie też nie po odejściu Crawforda (AJ Price jest questionable). Nie widzę tutaj szybkiego odjazdu Wizards więc obaj powinni ~35minut spędzić na parkiecie. Napisałem, że to pojedynek dwóch PG więc przyjrzyjmy się bliżej jak grają w defense/offense.

1) Wall(off) vs Walker(def)

W marcu Wall jest hot, średnia blisko 20punktów na mecz ze skutecznością &gt;50%. Punkty zdobywa głownie po p&amp;r, kontrach i iso. Nie będę tutaj rzucał statami PPP bo jednak John zaczął grać dopiero w tym roku, a pierwsze mecze to powrót po kontuzji. Kemba w obronie =&gt; 0.93PPP i uwaga, 318 miejsce w lidze (wszytkich zawodników jest około ~400..) Słabo broni przy iso i p&amp;r więc może być dzisiaj regularnie objeżdżany przez 1ke Wizards. Jeżeli tylko Wall pogra &gt;30minut to powienien spokojnie zakręcić sie przy 20punktach.

2) Walker(off) vs Wall(def)

Średnia Kemby to 17.2pkt/mecz w tym sezonie. W marcu ta średnia jest niższa, mianowicie 14.2 ale Bobki grały głównie na wyjazdach więc przy blowoucie Walker lądował na ławie. Natomiast gdy gra +40min jego średnia to 21.8, a przy 30-39minutach -&gt; 18.2pkt. W ataku preferuje zdecydowanie akcje p&amp;r, ewentualnie zdobywa coś po kontrach i spot-up shoot. Wall broni nie wiele lepiej niż Kemba -&gt; 0.94ppp przy pickach, pozwalając przeciwnikom na rzucanie ze skutecznością blisko 50%. Tutaj upatruje over dla PG Charlotte. 16 punktów to nie dużo, 5-6 rzutów z gry + dobrze wykonane FT i over siedzi ???? Druga sprawa, Wizards mają Okafora i Nene więc Bobki będą grać głównie backcourtem.

Podsumowując, Wall jest hot i 17.5 powinien łyknąć bez problemu - zwłaszcza, że Beal, Ariza i AJ Price nawet jak wystąpią to nie dostaną dużo minut. Walker jak nie przegra sam ze sobą to też łyknie 16punktów. Bobki wracają na własną halę i liczę na to, że nawiążą równą walkę przez minimum 3 kwarty. Najwięcej piłeczek w drafcie mają zagwarantowane więc tankować nie muszą.

Peffki to to nie są, chociaż pograłem normalną stawką(chyba mój błąd), bo jednak powierzać pieniądze na chimerycznego Kembe to zawsze ryzyko

jak coś mi wpadnie w oko to edytuje posta i będę dopisywał.

D.Howard. Total Points - Over 18.5 1.90 @Marathonbet⛔

miałem nic więcej nie grać ale ten typ wydaje się być oczywistym. Pisałem nie tak dawno o Cousinsie odnośnie meczu Suns i mógłbym wkleić w sumie tą samą analizę. Howard to jeszcze większy schab niż DMC, nie ma absolutnie nikogo kto mógłby go zatrzymać pod koszem. Grałby Gortat to sytuacja wyglądałaby trochę inaczej -&gt; po pierwsze chłopaki razem spędzili wiele godzin na treningach w Orlando grając 1vs1, po drugie Marcin to atletyczny zawodnik i mógłby napsuć trochę krwi Dwightowi. Nie ma co jednak gdybać, Haddadi, Morrisowie, Scola to żadni przeciwnicy dla Howarda. O&#39;Neal już nie te lata żeby mógł walczyć jak równy z równym. Lakers grają krótką ławką więc dużo minut dostanie D12 oraz dużo piłek od partnerów biorąc pod uwagę b.słaby frontcourt Suns. Nauczyłby się rzucać osobiste to można by atakowac over 30.5 ???? Jedyna rzecz o którą się obawiam to faule, jeżeli Howard nie wyautuje się głupimi faulami to bet siedzi :cool:

na sucho takie coś (przeanalizowane ale nie pograne):
Indiana Pacers @ Cleveland Cavaliers. A.Gee. Total Points: Under 11.5 ✅
Indiana Pacers @ Cleveland Cavaliers. D.West. Total Points: Under 16.5 zwrot
Brooklyn Nets @ Detroit Pistons. J.Johnson. Total Points: Over 16 ⛔
Denver Nuggets @ Chicago Bulls. A.Iquodala. Total Points: Over 11.5 ✅
Washington Wizards @ Charlotte Bobcats. I.Nene. Total Points: Over 12.5 ✅
New York Knicks @ Utah Jazz. J.R.Smith. Total Points: Over 20.5 ⛔



edit:

Wall i Kemba zgodnie z oczekiwaniami :cool:
Co do Howarda...nie mam pytań, zagrał na skuteczności 6-18 przeciwko takim tuzom i siłaczom jak Scola, Morrisowie czy Haddadi aka &quot;Patyczak&quot; ???? Nie mam pojęcia jak to się stało, że nie wykorzystał swojej ogromnej przewagi fizycznej i nie zdominował pomalowanego. Nie dawno pisałem o Cousinsie, który przeciwko Suns rzucił 9-13 + kilka wolnych i bez większego wysiłku przekroczył 20punktów. Pomimo zysku to i tak ???? dla Dwighta
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom