>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Anemiczne podanie Serba?? Serb nie wytrzymał kondycyjnie spotkania z JMDP?? Dawno takich bredni nie wyczytałem. Serb może nie ma najsilniejszego pierwszego serwisu ale jest to płaski bardzo dobrze mierzony serwis trudny do odbioru. Djoko to jeden z najlepiej przygotowanych fizycznie zawodników w całym cyklu więc proszę Cie nie wypisuj takich głupot.
Jaki trudny do odbioru czteropostowcu? Wygrane piłki serwisem przez Djoka w trzecim secie można było policzyć na palcach jednej ręki. Płaski serwis? ???? To chyba chłopie jak uda mu się trafić pierwszym, bo drugi serwis nigdy nie jest płaski, tylko odchodzi z wysokim kickiem. Djokovic po 6 gemach trafiał pierwszym serwisem na poziomie 25% a drugi serwis miał tak banalny, że DelPo praktycznie w ogóle nie popełniał błędów z returnu.
Och co Ty, Djoko jeden z najlepiej przygotowanych zawodników w całym cyklu, brawo ???? . Dobrze przygotowany to On jest, jak trzeba biegać przez 5 godzin na AO w przyjemnej temperaturce, ale wczorajszych warunków i niemiłosiernego upału po prostu nie wytrzymał. Oczywistym jest, że Serb od stanu 3:0 w trzecim secie wysiadł i przegrał 6 gemów wygrywając jednego, co normalnie nie mogło by mieć miejsca. W pierwszym secie DelPo nie miał jednego bp a w trzecim miał je co gem? Novak nie wyrobił wczoraj po prostu.
Mam dla ciebie ciekawy filmik, bo widać że wczorajszy mecz cię ominął, obejrzyj sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=oNIvDH00O5o
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
W pierwszym secie DelPo nie miał jednego bp a w trzecim miał je co gem? Novak nie wyrobił wczoraj po prostu.
Dawid, ja mam 20 postów, mogę już z Tobą dyskutować czy muszę jeszcze trochę nabić...?????
Nole nie wyrobił...musieliśmy oglądać 2 różne mecze. Jeśli ktoś nie wyrobił, to Argentyńczyk, który od połowy 3ciego seta co chwilę łapał oddech, opierał się na rakiecie etc. Kondycyjnie znacznie (nie trochę, lecz znacznie) lepiej wyglądał Serb. I możesz mieć 10 tysięcy postów a ja trzy, a nie zmieni to faktów;)
JMDP wygrał dlatego, że włożył w ten mecz cały swój kunszt, serce i duszę;) Brzmi patetycznie, ale tak właśnie było. Nie wiem, czego zabrakło Novakowi, ale na pewno nie kondycji.
PS: nie traktuj tego postu jako ataku na własną osobę, a jedynie jako dyskusję na temat;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z tego co pamiętam Dawid przed meczem Djokovica szydziłeś na forum z typów na Del Potro i pokazywałeś innym żeby puknęli się w głowe grając handi na JMDP. A teraz wręcz gnoisz Novaka jaki to on jest beznadziejny. To czemu wczoraj grałeś na niego za 1000 zł + 500 zł handi?
DelPo nie gra tutaj żadnego wielkiego tenisa, a to co wczoraj grał Murray to był czysty syf, więc nie ma co się dziwić że Argetyńczyk go odprawił. Juan jak na siebie ma tutaj bardzo mało fh winnerów, nawierzchnia jest wolna i ciężko jest mu rozstrzelać rywala. Andy to wczoraj jak nie wygrał piłki serwisem to nie wygrał w ogóle, marniutka gra Szkota. Djokovic to zupełnie inna bajka, gra tutaj na poziomie cyborga, Tsonge ośmieszył. Stawianie jakichkolwiek pieniędzy na DelPo mija się z celem. Novak powinien go rozbić. Serb jest w niewiarygodnej dyspozycji.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Z tego co pamiętam Dawid przed meczem Djokovica szydziłeś na forum z typów na Del Potro i pokazywałeś innym żeby puknęli się w głowe grając handi na JMDP. A teraz wręcz gnoisz Novaka jaki to on jest beznadziejny. To czemu wczoraj grałeś na niego za 1000 zł + 500 zł handi?
Cóż ci się chłopie uroiło, gdzie ja go gnoje? Nie wytrzymał trudów spotkania i trudno, przestał grać od 3:0 w trzecim secie. Nie mogę mieć do niego żadnych pretensji. Taki jest sport
Jeszcze co do kondycji Djoka to nie trzeba być geniuszem aby zauważyć jak słabł Serb podczas spotkania, wystarczy do tego sam livescore. Pierwszy set pełna kontrola, każdy gem serwisowy wygrany maks do 30, przy prawie każdym gemie serwisowym DelPo jakieś bp. Trzeci set to już odwrotna sytuacja, praktycznie każdy gem serwisowy Novaka to niemiłosierne męki, marna gra. Dopóki starczało pary to grał, no chyba że ktoś jest wstanie inaczej wytłumaczyć klasę lepszą grę w pierwszym secie niż w trzecim.
No a tak nawiasem to puknąć się w głowę to powinieneś Ty, bo jak wcześniej trafnie wspomniał jeden z użytkowników nie rozumiesz chyba co znaczy stawka 10/10 i czego się po takim typie oczekuje. 10/10 na DelPo z Nadalem? ???? niemożliwy jesteś.
O moje 1000 + 500 się nie martw bo naprawdę musiałbym być skończonym kretynem aby nie skontrować tego typu w trzecim secie, gdzie kurs na Argentyńczyka wynosił już 10.00 a Serb zamykał mi gruby kupon ;).
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja jednak skłaniałbym się ku Nadalowi... Facet od początku turnieju jest niedoceniany i dużo osób skazywała go na straty z Federerem, a później z Berdychem, a Rafa swoim &quot;rzeźbieniem&quot; zameldował się w finale. Ktoś powie, że przecież Szwajcar to już nie ten Szwajcar, a Berdych zagrał najsłabszy mecz w turnieju. Zgoda, ale czy nie pomyśleliście, że to styl Nadala, który jest jaki jest (bardzo duża rotacja nadawana przy uderzeniach i umiejętne jej zastosowanie oraz gra kątowa) powoduje to, że przeciwnicy po prostu nie mogą rozwinąc skrzydeł i poprzez mądrą grę Hiszpana nie są w stanie grac na swiom najlepszym, optymalnym poziomie? Gra Rafy zdecydowanej większości tenisistów nie pasuje, wybija ich umiejętnie z rytmu i narzuca swój styl gry. Myślę, że Del Potro musiałby wznieśc się na wyżyny swoich umiejętności i bombardowac swoim forhendem przez cały czas Nadala, ale właśnie... czy ten mu na to pozwoli? Wątpię.
Uważam, że znaczącą rolę odegra tu też kondycja, a jak wiadomo Nadal z tym problemu nigdy nie miał. Argentyńczyk zagrał wyniszczający mecz z Djoko i jeśli będą szli łeb łeb to w którymś momencie może zabraknąc mu pary, a Nadal swoim konsekwentnym tenisem bez fajerwerków zapewne to wykorzysta. Staram się byc obiektywny tym bardziej, że nie przepadam za Hiszpanem, a mimo wszystko swój typ kieruję w jego stronę.
No i chciałem tylko Szanownym użytkownikom dac radę, żeby nie zwracac uwagi na zaczepki i pieniactwa wszechwiedzącego Dawida, który nie przyjmuje żadnych argumentów i potrafi obalic każdy z nich. Szkoda nerwów, a jeszcze jak nie myślicie tak jak on, to postraszy Was na PW swoimi kolegami ;)

Nadal 1.60 ✅✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Również pograłem Nadala.. i myślę, że dziś mecz ten mecz będzie wyrównany, ale z lekką nawiązką dla Hiszpana.. wystarczy spojrzeć, na to jaki posiada return - wg mnie najlepszy na świecie, jeśli tylko będzie chciał, to zmiażdży Argentyńczyka na korcie bardzo szybko. Ale pewnie dla widowiska obaj będą grali swój najlepszy tenis na 200%
Mimo kontuzji, Nadala, wrócił znacznie żywszy i wczoraj to skutkowało jak dobrze, bije po rogach. Delpo, również daleko zaszedł, nauczył się grać z Djoko, ale myślę, że dziś Rafa znajdzie na niego sposób. I na przyszłość niech mnie nikt nie poucza, bo tu nie o to chodzi..
NADAL / 1.60 - UNIBET !
 
P 5

pitervald36

Użytkownik
Po obejrzeniu 3 meczy Nadala na tym turnieju i 2 Del Potro uwazam ze granie Nadala po tak niskim kursie jest po prostu nieoplacalne. Argentynczyk gra w tym turnieju duzo lepiej a wczorajszy mecz Nadala to smiech na sali. Hiszpan napewno jest jeszcze daleki od swojej najlepszej formy i tutaj nie ma co sie nawet kłócic. Ja gram na Del Potro bo uważam że szanse sa co najwyzej 50-50 choc chyba minimalnym faworytem jest Argentynczyk a kursy na niego bardzo wysokie.
Jedynym moim zdaniem argumentem za Nadalem jest wieksze zmeczenie Del Potro. Wszystko inne a przede wszystkim forma po stronie Argentynczyka.
Del Potro-Nadal 1 2,6
 
B 1

bon

Użytkownik
JMDP-Nadal 1 2.56 pinnacle
Sporo dyskusji na temat tego kto wygra i dlaczego. W mojej ocenie value na Argentyńczyka jest duże. Gra on bardzo dobry tenis o czym świadczy pokonanie Murraya czy wczoraj Djoko. Nadal z Berdychem zagrał słabo, masa niewymuszonych błędów, a Berdych wyraźnie pomógł w awansie Hiszpanowi z 5-3 do 5-7 w 2 secie potwierdza że psychika nie jest mocną stroną Czecha. Jak JMDP zagra tak jak wczoraj to o jego wygraną jestem spokojny bo to wystarczy na Nadala. Pytaniem może być ten medic wzięty wczoraj oraz większe zmęczenie Argentyńczyka bo to on dłużej przebywał na korcie. Ale jest to finał i takie rzeczy nie powinny odgrywać tak wielkiego znaczenia. Podsumowując win Del Potro mam nadzieję, że po fajnym widowisku.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie pozostaje mi nic innego, tylko powiedzieć &quot;a nie mówiłem&quot;
A kolejną ciekawostką jest to, że zawsze przed meczem Nadal z Federerem w temacie powstawała dyskusja na przynajmniej jedną stronę, a dzisiaj ledwo 2-3 posty na temat tego meczu :p Co tylko potwierdza moja tezę, że dla większości ludzi półfinał lub finał Wielkiego turnieju to jest mecz który muszą obstawiać, nieważne jak ciężki do przewidzenia by był.
Przed meczem Nadal z Federerem na forum pojawiły się 3 posty na temat tego meczu. Mecz w którym Nadal był 100% faworytem, a kursy na jego zwycięstwo były kosmiczne. No promocja tygodnia. No, ale po co to obstawiać, no nie? Przecież to dopiero ćwierćfinał. To się przecież nie opłaca. A teraz przed finałem, który jest niesamowicie ciężki do wytypowania, powstała dyskusja na dwie strony i każdy na siłę próbuje coś w tym meczu wytypować. Bo to przecież finał dużego turnieju, to przecież jest must bet mecz. Chciałbym wam oznajmić, że wcale nie musicie grać tego meczu, możecie po prostu w spokoju sobie obejrzeć. Del Potro jest po dwóch ciężkich meczach w trudnych warunkach, Nadal gra 4 turniej bez przerwy. Na prawdę ciężko przewidywać, co może zdarzyć się w tym finale. Powtórzę, nie musicie obstawiać tego meczu, tylko z powodu, że to jest finał. Pozdrawiam
//Dzięki roY. Dałeś zarobić. Założyłem się, że skomentujesz mój post. I jak widać długo nie musiałem czekać na easy money ????
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
A teraz przed finałem, który jest niesamowicie ciężki do wytypowania, powstała dyskusja na dwie strony i każdy na siłę próbuje coś w tym meczu wytypować. Bo to przecież finał dużego turnieju, to przecież jest must bet mecz. Chciałbym wam oznajmić, że wcale nie musicie grać tego meczu, możecie po prostu w spokoju sobie obejrzeć. Del Potro jest po dwóch ciężkich meczach w trudnych warunkach, Nadal gra 4 turniej bez przerwy. Na prawdę ciężko przewidywać, co może zdarzyć się w tym finale. Powtórzę, nie musicie obstawiać tego meczu, tylko z powodu, że to jest finał. Pozdrawiam
nie rozumiem w ogole takiego rozumowania, Ty widziales dobry kurs na Nadala z Federerem, ja widzie value dzis na DelPo, jakby to jeszcze bylo granie po kursie 1.2 w meczu dwoch wielkich zawodnikow wtedy bym zrozumial
kazdy ma swoja koncepcje na kazdy mecz i niech sie jej trzyma, co do zmeczenia DelPo to rozegral on najdluzszy pojedynek w historii do 2 wygranych setow(olimpiada z Fedem), byly okresy gdzie gral tydzien w tydzien turnieje w ktorych dochodzil daleko a nawet wygrywal (w 2008 wygral 4 turnieje pod rzad i byl to pierwszy przypadek gdzie gracz wygral 4 kolejne tytuly w 4 kolejnych turniejach), obecnie widac ze potrafi zatankowac i regulowac sily w zwiazku z wazniejszymi/mniej wazymi turniejami w nastepnych tygodniach [np tank z simonem]

ciekawostka jest ze Rafa ostatni turniej na betonie wygral w 2010 i bylo to atp tokio ze slaba obsada
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Szykuje się dość wyrównane spotkanie , najprawdopodonniej trzysetowe. Uważam że w tego typu pojedynkach należy kombinować i grać handicapy overy itp. Typowanie zwycięzcy może być kwestią szczęścią gdyż tak naprawdę może zdecydować jedna, może dwie piłki. Ja zdecydowałem się pograć Del Potro +1,5 seta. Mimo ciężkich meczy , mimo iż to Nadal jest faworytem to cenie Argentyńczyka. Ja oglądałem jego mecze na tym turnieju i może nie gra jakoś efektownie ale jest skuteczny. Przy swoim serwisie szczególnie gdy rywal ma break pointy potrafi grać niesamowicie. Według mnie to Del Potro powinien czuć się faworytem będąc uskrzydlonym po zwycięstwach z Murrayem i Djokiem. Nadalowi brakuje jeszcze sporo do jego 100 % gry tak więc szanse Del Potro ma wyjątkową by wygrać turniej w mega obsadzie.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie pozostaje mi nic innego, tylko powiedzieć &quot;a nie mówiłem&quot;



Przed meczem Nadal z Federerem na forum pojawiły się 3 posty na temat tego meczu. Mecz w którym Nadal był 100% faworytem, a kursy na jego zwycięstwo były kosmiczne. No promocja tygodnia. No, ale po co to obstawiać, no nie? Przecież to dopiero ćwierćfinał. To się przecież nie opłaca. A teraz przed finałem, który jest niesamowicie ciężki do wytypowania, powstała dyskusja na dwie strony i każdy na siłę próbuje coś w tym meczu wytypować. Bo to przecież finał dużego turnieju, to przecież jest must bet mecz. Chciałbym wam oznajmić, że wcale nie musicie grać tego meczu, możecie po prostu w spokoju sobie obejrzeć. Del Potro jest po dwóch ciężkich meczach w trudnych warunkach, Nadal gra 4 turniej bez przerwy. Na prawdę ciężko przewidywać, co może zdarzyć się w tym finale. Powtórzę, nie musicie obstawiać tego meczu, tylko z powodu, że to jest finał. Pozdrawiam
Zrozum w koncu czlowieku, ze kazdy dysponuje swoimi pieniedzmi i robi z nimi to co chce. Stawia te mecze na ktore ma ochote, jeden woli wytypowac ciezki final bo widzi w nim swojego faworyta a inny woli cwiercfinal meczu Feda z Rafą i nic ci do tego. O co ci chodzi? Chcesz innych pouczac co maja grac?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom