>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Co do meczu o trzecie miejsce to myślę że dla Zenitu ten turniej poniekąd się skończył, myśl że grają o 3 miejsce nie będzie ich motywować i można się spodziewać kolejnego słabego występu. W sumie jak na razie Zenit przegrywa wszystkie ważne spotkania, najpierw finał pucharu Rosji teraz FF.
Co do Zaksy to już się stało normą że krótka jest grana przeważnie tylko z Wiśniewskim co ułatwia blokującym przeciwnej drużyny. Gacek od dłuższego czasu gra na podobnym średnim poziomie więc to nie było zaskoczenie. Na plus zagrali Ruciak i Rouzier, zwłaszcza ten drugi zaskakiwał skutecznością na potrójnym bloku ( te delikatne obicia dające bezpośrednio punkt czy sprytne kiwki)
FONTELES jak wiadomo klasowy gracz, gdyby nie on to ten mecz by się zakończył szybkim 3:0
Zaksa na pewno powalczy z Zenitem i jeżeli zagrają jeszcze ciut lepiej niż wczoraj to nie są bez szans nawet na wygraną. Jednak wolę do tego meczu podejść ostrożniej i zagram Zaksę z handi +2,5 seta po kursie 1,49 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja dziś wchodzę w Cuneo jak w masełko. Nie wierzę by drużyna z Nowosybirska wygrała spotkanie z Włoską drużyną. Osobiście już przed turniejem uważałem, że zwycięstwo w tym półfinale zapewni mistrzostwo bo Zenit w najważniejszych meczach zawodzi. Sokołov i Antonov są o wiele lepsi niż Nilsson który jest bardzo niestabilny. Butko też mnie nie zachwyca do Nikoli mu jeszcze brakuje. Przyjęcie też chyba po stronie Włochów. Nowosybirsk ma drużyne. W sumie mecz uratował im Zhilin bo w piątym secie był nie do zatrzymania. Cuneo jak dla mnie spokojnie wygra to spotkanie. Typ na finał:
Cuneo
kurs: 2 ⛔
Wchodzę jak w masełko za dużą kasę.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (+2.5) vs Zenit Kazan 1 1,575✅
Bre Banca Lannutti Cuneo/Lokomotiv Novosibirsk over 3,5 seta 1,324 ✅
AKO 2,08
Pinnacle




Bardzo fajny dubel moim zdaniem. Kursy już trochę pospadały ale dalej można uzyskać ako ponad 2. Finał absolutnie nie powinien zakończyć się w 3-ech setach, chyba że jedna z drużyn przegra dwa pierwsze i się podłamie, ale wczorajsze spotkania półfinałowe pokazują, że można liczyć na wyrównaną rywalizację. Zaksa zaś powinna urwać przynajmniej seta Kazaniowi. Zenit ten turniej miał wygrać i liczę, że o 3-cie miejsce zagrają jak za karę i może nawet utopią frajersko z Kędzierzynem. Oczywiście 3-0 dla Kazania nie będzie żadną niespodzianką, jednak liczę na mniejszą mobilizację z ich strony w meczu o 3-cie miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja ide tropem Maximusa mysle, ze to jest najlepsza opcja na dzisiaj, dokonalem niemniej malej modyfikacji.
W Zenit nie wierze, ZAKSA spokojnie seta ugra, a moze nawet caly mecz. Nie raz sie juz zdarzalo, ze Ruscy odpuszczali i zgarniali kase z bukmaherki (? ;) ) Moga sie cuda dziac w tym meczu, trzeba uwazac.
Cuneo tutaj jest dla mnie 50/50 czuje, ze bedzie dlugi zaciety mecz minimum 4 mocno punktowane sety
gram grubiej doubla
Ako: 1.968
Zenit Kazan vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / Handicap Betting Sets - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (+2.5) @ 1.61
Lokomotiv Novosibirsk vs Cuneo / Handicap Betting Sets - Cuneo (+2.5) @ 1.222
Marathon
✅
powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zenit - ZAKSA​

Ten kurs układał chyba jakiś kompletny idiota, bo inaczej tego nazwać nie można. Jakim cudem tutaj jest 1.15 na Zenit? ???? W analogiznej sytuacji na KMŚ gdzie Kazań grał o trzecie miejsce ze Skrą, na Rosjan było ok 1.85 i dziś powinno być tyle samo.

Gwiazdeczki z Kazania po porażce w półfinale pewnie nabzdyczone wyjdą odwalić mecz-konieczność, zagrają sobie na 50% możliwości i bardzo prawdopodobne że zbiorą baty. Dla Kędzierzyna taki mecz to duży zaszczyt i szansa na medal, dla Zenitu taki mecz to kara jaką muszą odbyć po zbłaźnieniu się w półfinale, gdzie byli murowanym faworytem.

Wczoraj Zenit zagrał błazeństwo. Michajłow katastrofa, nie potrafił skończyć ataku w tb. Przyjęcie dramat, Vermiglio tradycyjnie posyłał całą masę kartofli nie do zaatakowania.

Moim zdaniem ZAKSA nie wypadła wczoraj słabiej od Zenitu, a nawet grała lepiej. Buki wyraźnie uważają Zenit za drużynę klasę lepszą od wszystkich pozostałych na tym turnieju, ale to jest błąd bo od Cuneo to oni lepsi na pewno nie są. Dlatego taki kurs na Polaków to promocja jakich mało, szanse oceniam na 50%.

ZAKSA +1.5 (2.75) Bwin ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zenit Kazań​

Pisałem wcześniej trochę o półfinałach, o tym jak zagrały poszczególne zespoły, więc nie będę powtarzał. TUTAJ !
Kursy na ZAKSĘ trochę przesadzone, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak zagrają w meczu o brązowy medal Rosjanie. Mogą olać sprawę i przejść obok meczu, ale mogą też zagrać poważnie.
Tylko czy jak zagrają poważnie to są w takiej dyspozycji, żeby spokojnie odprawić ZAKSĘ ? Według mnie nie. Obie drużyny wczoraj zagrały słabo, to nie była ich siatkówka.
Ciekawą opcją z całkiem niezłym kursem jest ZAKSA +2 sety, którą oferuje Pinnacle. Przynajmniej seta Kędzierzyn powinien ugrać. Przy wygranej Zenitu 3:1 mamy zwrot.
Typ:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (+2 sety) @ 2.09 Pinnacle ZWROT

EDIT: Kurs właśnie spadł, teraz wynosi 1.88
 
B 1

bon

Użytkownik
Mówisz, że Zenit zagrał poniżej swojego poziomu ok zgodze się, ale czy Kędzierzyn zagrał to co potrafi najlepiej?? Według mnie zdecydowanie nie, bardzo słabo w obronie, Guma też im dłużej trwał mecz tym gorzej rozgrywał. Grbic w Tiebreku w ciemno do Sokołowa grał i tylko jego wysoka skuteczność pozwalała utrzymać przewagę wypracowaną na początku. 3-2 ze słabo dysponowaną Zaksą nie jest to jakiś pokaz mocy a pokonać Zenit nawet jak ten gra słabiej to nie każda drużyna potrafi. Wg mnie gospodarze wygrają i to dość pewnie, ale wszystko zweryfikuje jutro parkiet.
I pięknie gospodarze wygrali, nie tak przekonywująco jak się spodziewałem, ale liczy się zwycięstwo. Co do samego finału stał on naprawdę na bardzo wysokim poziomie obie ekipy pokazały kawał dobrej siatkówki jak na finał Ligi Mistrzów przystało. Zaksa 4 miejsce, bez medalu, ale z dwoma nagrodami indywidualnymi dla Rouziera i Fontelesa, czyli jakieś nagrody pocieszenia są.
Ale patrząc na te nagrody indywidualne to co tam robił Bierieżko to ja nie mam najmniejszego pojęcia ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Ale patrząc na te nagrody indywidualne to co tam robił Bierieżko to ja nie mam najmniejszego pojęcia ????
Bierieżko zagrał bardzo dobrze w meczu z ZAKSĄ, zmienił Andersona i zarazem całkowicie odmienił grę Zenitu, który w pierwszym secie grał bardzo mizernie. I w sumie to by było na tyle, widocznie uznali, że to wystarczy, by zostać najlepszym przyjmującym. A co do najlepszego rozgrywającego to Butko to ostatni sypacz, który powinien tą nagrodę otrzymać, no może poza Zagumnym, który zawiódł kompletnie.
 
B 1

bon

Użytkownik
Bierieżko zagrał bardzo dobrze w meczu z ZAKSĄ, zmienił Andersona i zarazem całkowicie odmienił grę Zenitu, który w pierwszym secie grał bardzo mizernie. I w sumie to by było na tyle, widocznie uznali, że to wystarczy, by zostać najlepszym przyjmującym. A co do najlepszego rozgrywającego to Butko to ostatni sypacz, który powinien tą nagrodę otrzymać, no może poza Zagumnym, który zawiódł kompletnie.
Wczoraj Bierieżko siedzi na łąwie dziś gra 3 sety i dostaje nagrode to troche za mało gry moim zdaniem, aby być wyróżnionym. A Divis gra 2 świetne mecze i był on na pewno lepszym zawodnikiem niż Bierieżko patrząc w perspektywie całego turnieju.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
tak apropo nominacji - tak jak rok temu w skrocie mozna rzec jeden wielki śmiech????
Rouzie najlepszym atakujacym? Dlaczego skoro Soko czy Wijsmans mieli wiecej pkt zdobytych w ataku i na wiekszym % i mniej popelnionych bledow? Bieriezko najlepszym przyjmujacym bo przyjal przez 2 mecze pile 16 razy?(????)
zabawny jest brak zadnej nagrody dla Divisa, zdecydowanie on bardziej zaslugiwal na MVP niz slabiak Nillson. MVP dla Nillsona to wieksze nieporozumienie niz rok temu MVP dla Wlazlego.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
tak apropo nominacji - tak jak rok temu w skrocie mozna rzec jeden wielki śmiech????

Rouzie najlepszym atakujacym? Dlaczego skoro Soko czy Wijsmans mieli wiecej pkt zdobytych w ataku i na wiekszym % i mniej popelnionych bledow? Bieriezko najlepszym przyjmujacym bo przyjal przez 2 mecze pile 16 razy?(????)

zabawny jest brak zadnej nagrody dla Divisa, zdecydowanie on bardziej zaslugiwal na MVP niz slabiak Nillson. MVP dla Nillsona to wieksze nieporozumienie niz rok temu MVP dla Wlazlego.
A tam źle liczyłeś aż z ciekawości sam policzyłem. Rouzier zdobył najwięcej punktów atakiem i dlatego został najlepszym atakującym. WIJSMANS 17+17=34 Skolov 15+19=34 Rouzier 21+14=35 Wiec zasłużona nagroda bo skuteczność tutaj się nie liczy.

Skandalem jest nagroda dla najlepiej punktującego która dostał Nilsson zdobywca 40 pkt. A Rouzier zdobył tych punktów 41 ! Jak widać Cev na kalkulatorze liczyć nie potrafi ????

Kolejnym skandalem aczkolwiek mniejszym jest nagroda dla Bierezki a brak nagrody dla Divsa która na to nagrodę zasłużył 100 razy bardziej niż Biereżko.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Liga Mistrzów 2012/2013​



Półfinały:
Bre Banca Lanutti Cuneo - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (24:26, 25:20, 25:20, 23:25, 15:10)
Zenit Kazań - Lokomotiw Nowosybirsk 2:3 (25:19, 20:25, 25:22, 16:25, 12:15)

Mecz o 3 miejsce:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zenit Kazań 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 17:25)

FINAŁ:
Lokomotiw Nowosybirsk - Bre Banca Lanutti Cuneo 3:2 (22:25, 26:24, 25:23, 20:25, 16:14)


Nagrody indywidualne:
MVP: Marcus Nilsson (Lokomotiw)
Najlepszy atakujący: Antonin Rouzier (ZAKSA)
Najlepiej blokujący: David Lee (Zenit)
Najlepiej zagrywający: Felipe Fonteles (ZAKSA)
Najlepszy libero: Daniele De Pandis (Bre Banca)
Najlepszy przyjmujący: Jurij Bierieżko (Zenit)
Najlepszy rozgrywający: Alexander Butko (Lokomotiw)
Najlepiej punktujący: Marcus Nilsson (Lokomotiw)
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
hahahahahah ;D że co? Fonteles najlepiej zagrywającym? Paranoja... Przecież ja nie pamiętam więcej niż 5 zagrywek których Brazylijczyk nie zepsuł. Wyjątkowo jak na niego słabiutko zagrywał...
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
hahahahahah ;D że co? Fonteles najlepiej zagrywającym? Paranoja... Przecież ja nie pamiętam więcej niż 5 zagrywek których Brazylijczyk nie zepsuł. Wyjątkowo jak na niego słabiutko zagrywał...
W FF zaliczył 4 asy tyle samo miał tylko Rouzier, z tym, że Francuz więcej psuł, więc Fonteles był najlepiej serwującym, cyferki przyjacielu, cyferki ???? .
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Strasznik ok. Ale czy 4 asy są miarodajne co do ilości zepsutych zagrywek? Według cyferki możemy dać środkowemu najlepszego atakującego bo przecież on w meczu ma największą skuteczność ???? . Dla mnie osobiście ta statystyka jest żałosna. Ilość asów ok, ale ilość zepsutych zagrywek była niepomiernie większa... Wgl te statystyki są żałosne. Brak Divisa, najlepszy libero De Pandis, ciekawe z której strony... Jak dla mnie libero z Loko był lepszy... MVP Nillson. Kolejna porażka. Naprawdę dziwne te staty...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Takie jeszcze ostatnie uwagi odnośnie Final Four.


Jest takie powiedzenie &quot;wyżej dupy nie podskoczysz&quot;. Lokomotiw Nowosybirsk podczas Final Four podskoczył ;)
Przyznaję, że przed turniejem w Omsku nie brałem Nowosybirska pod uwagę jeżeli chodzi o zwycięstwo. Widziałem sporo ich spotkań w tym sezonie i grali solidnie, ale jednak bez szału. W FF zagrali zdecydowanie dwa najlepsze mecze w tym sezonie (Tutaj należą się brawa dla trenera Woronkowa, który jest przymierzany na trenera reprezentacji Rosji.). Nie chodzi mi tu tylko o aspekt sportowy, ale przede wszystkim o zaangażowanie, determinacje, przekonanie o własnej wartości.

Nilsson w Polsce sobie nie poradził (pewnie były różne tego powody), ale w Omsku udowodnił, że skreślać go nie można. To nie jest zawodnik, który będzie grał na 60% skuteczności, ale swoją robotę zrobi. Niewygodny siatkarz dla rywali. Czy zasłużył na MVP ? Osobiście dla mnie najbardziej wartościowym zawodnikiem był Lukas Divis, który również występował w PlusLidze. Sporo przyjmował, bardzo dobrze grał w ofensywie. Świetny turniej Divisa.

Świetny turniej rozegrał również libero Valentin Golubev. Młody chłopak, a zagrał naprawdę bardzo, bardzo pewnie.

Zresztą tutaj nie było jednego zawodnika, który pociągnął ten zespół. Cała drużyna zagrała bardzo równo, na wysokim poziomie. W półfinale słabiej zagrał Birjukow, zmienił go Żilin i zagrał kapitalnie. W finale Birjukow pokazał się już z bardzo dobrej strony.

Skra trzy razy &quot;kupowała&quot; sobie udział w FinalFour i na niewiele się to zdało. Nowosybirsk &quot;kupił&quot; raz, a dobrze ;)

Chapeau bas !




Teraz jeszcze słówko o ZAKSIE.
Nie przepadam za ZAKSĄ, ale miałem nadzieję, że jednak coś podczas tego Final Four pokażą.
Wyniki nie pokazują tego co widzieliśmy. ZAKSA zagrała źle, to nie była ich siatkówka. Wydaje mi się, że na taki poziom jak na początku sezonu czy w Pucharze Polski mogą już w tym sezonie nie wskoczyć.

Dziwne to trochę, bo jednak wszystkie przygotowania były podporządkowane właśnie temu, żeby korzystnie zaprezentować się w Omsku. Wcześniej przylecieli do Omska, rozegrali jeden mecz z JW przed wyjazdem (miało to być przetarcie), ale jednak coś poszło nie tak.

Zawiódł Zagumny, zawiódł Gacek, zawiedli środkowi, zawiódł Castellani. Sporo nieporozumień, chaos, kiepska postawa w obronie. To nie była ZAKSA na swoim normalnym poziomie.

Szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom