>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
bwin podalo juz kursy na jutrzejsze spotaknie Nadala z Del Potro NAdal 1,44
Porto 2,60 , troche przsadzone te kursy , powinny byc rowne po 1.80 , Rafie zawsze ciezkko sie gralo z Del potro, jak sadzicie panowie nadal ma szanse wygrac, to spotkanie
ja stawiam oczywisie win Nadala poniewaz jestem jego wielkim fanem, z samego rana Edytuje posta i wrzuce analize na jutrzejszy final bo dzis juz pradam na ryj

Nadal, jest głodny sukcesu i głodny zwycięstwa, ma najlepszy return na świecie i inne aspekty, które idą ku jego stronie że ten mecz wygra.. ale na pewno nie gładko, ale.. wygra na bank ????

Myślę, że warto poczekać, do jutra, może kursy podrosną...

Ave Rafa! Vamos NADAL!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells - FINAŁ
???? Del Potro J.M. - Nadal R.
Del Potro J.M. ::: 2,62 ::: Bet365 ::: 10/10
Kto oglądał dwa wczorajsze półfinały ten wie kto z tego pojedynku powinien wyjść zwycięsko. Moim zdaniem typ na Juana Martina Del Potro nie pozostawia złudzeń. Kurs jaki nam oferują bukmacherzy jest godny do gry i grzech by było tego nie zagrać. Więc tutaj od razu jesteśmy stawiani wyżej niż bukmacher, a o to przecież chodzi.
Rafael Nadal... Limit szczęścia chyba na tym turnieju już wykorzystał. W półfinale Berdych zagrał najgorszy mecz w tym sezonie, nie wchodził mu pierwszy serwis (warto dodać tylko 4 asy, 4 DF i niski procent serwisu), popełniał głupie proste błędy, w drugim secie miał prowadzenie 5:3 i parę szans na odłamanie Hiszpana. Nie wykorzystał tego przez swoją żenującą psychikę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem w dwóch setach. Warto podkreślić, że Hiszpan nie grał w tym meczu nic nadzwyczajnego, też robił sporo błędów, ale czasami pokazał swój tenisowy geniusz. Chwilowe przebłyski to będzie za mało na Argentyńczyka.
Nadal w ćwierćfinale ograł Federera który również postawił beznadziejne warunki Hiszpanowi. Sam procent wygranych piłek z drugiego serwisu o czymś świadczy... 30%. We wcześniejszych meczach Nadal był łamany przez Harrisona czy Gulbisa, ale na te mecze patrzę już z dużym dystansem.
Juan Martin Del Potro jest w swojej życiowej formie. Nie ma sensu nawet tego zaprzeczać. W półfinale ograł samego Djokovica, nie przez błędy Serba, tylko przez swoją dobrą grę. Był po prosty lepszy w tym meczu, nie ma sensu opisywać tego meczu, bo kto oglądał ten wie, że nie żałuje straconego czasu. Warto tylko dodać, że JMDP miał bardzo wysoki procent wygranych piłek ze swojego serwisu, przeciwko najlepiej returnującemu zawodnikowi w tourze. W ćwierćfinale pokonał Murraya który momentami grał kapitalnie, ale popełniał zbyt dużo błędów. &quot;Pudels&quot; jak go określa tenisowe środowisko, całe mecze gra na równym poziomie... Nie lepiej, nie gorzej, tylko na tym samym wysokim poziomie.
Warto przypomnieć, że 5 marca w hali Madison Square Garden na meczu pokazowym Del Potro wygrał z Nadalem 7:6 6:4. H2H 7:3 dla Hiszpana, ale w 2009 roku na kortach w Ameryce Północnej to właśnie Argentyńczyk wygrał aż 3 razy. W innych meczach (nawet na mączce) Del Potro urywał set Nadalowi i często dochodziło do tie-breaków. Cały turniej lepsze wrażenie sprawia Argentyńczyk, a Nadal mnie swoją grą nadal nie przekonuje.
Czyżby z papieską argentyńską mocą Del Potro sprawi, że o jego kraju będzie mówiło się coraz więcej? ????
Uważam, że bez znaczenia są argumenty:
- Del Potro brał medical timeout po 1 secie (Co z tego skoro wygrał mecz i ani przez chwilę nie było widać momentu słabości?)
- Zmęczenie... Przypomnę tylko Australian Open 2012, gdzie w półfinale Djokovic grał około 4-5 godzin z Murrayem, a w finale 6 godzin z Nadalem. To jest ostatni mecz, finał Mastersa i efektu zmęczenia nie biorę pod uwagę.
- Raf ael Nad al jest głodny zwycięstwa. Ten argument można przypiąć większości zawodnikom równie dobrze i JMDP.
Wynik: 6:4 3:6 4:6 ⛔
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
nie wchodził mu pierwszy serwis (warto dodać tylko 4 asy, 4 DF i niski procent serwisu)
Nadal w ćwierćfinale ograł Federera który również postawił beznadziejne warunki Hiszpanowi. Sam procent wygranych piłek z drugiego serwisu o czymś świadczy... 30%
Bo ja się zastanawiam kiedy to na mączce (ja sobie to tak nazwałem), serwis jest na poziomie 80%plus? Przecież kort na IW jest wolny, więc jak może być serwis na wysokim poziomie.. Tak samo piszesz o asach, df&#39;ach a nawet nie piszesz że cały turniej taki był gdybyś popatrzył w poprzednie spotkania dostrzegłbyś, że taki poziom jest cały czas.
.
Warto przypomnieć, że 5 marca w hali Madison Square Garden na meczu pokazowym Del Potro wygrał z Nadalem 7:6 6:4. H2H 7:3 dla Hiszpana
h2h to 3:8, a na turnieje pokazowe się nie patrzy, bo każdy podchodzi do nich inaczej.
- Zmęczenie... Przypomnę tylko Australian Open 2012, gdzie w półfinale Djokovic grał około 4-5 godzin z Murrayem, a w finale 6 godzin z Nadalem. To jest ostatni mecz, finał Mastersa i efektu zmęczenia nie biorę pod uwagę.
Grali, tylko jaki to był poziom obu ich. Ten turniej już jest innej rangi. Większości spotkań nie zapamiętamy. A Mastera pamiętam do teraz.

Kurs jaki nam oferują bukmacherzy jest godny do gry i grzech by było tego nie zagrać.
Grzechem to są Twoje posty i argumentowanie, bo jak nie jak tak. Typ polecasz 10/10 a lepiej dopisz że grasz je za 6zł, bo tak tylko ludziom mydlisz oczy. Mam nadzieję, że dzisiejsze 10/10 postawi Cię w sytuacji kiedy nie zapłacisz internetu i nie będziesz pisał takich bredni nam, aż do kieszonkowego

Porażki są częścią życia: gdy przegrywasz, nie przegap lekcji!
I kiedy zaczniesz wyciągać wnioski?

_____
Co do mojego typu, gram na Nadala i opisane co nie co jest tutaj Potro wczoraj wyglądał jakby miał opuścić kort na noszach albo na czworaka. Rafa się cieszy grą, a jak napisałem wyżej nie widzę ogromnej różnicy między mączką a tym hardem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scyth 98

scyth

Użytkownik
Rafael Nadal vs Juan Martin Del Potro
Mimo zapowiedzi Nadala, że nie będzie się przesadnie forsował w tym turnieju i jeśli będzie zagrożenie kontuzją to zwyczajnie odpuści, Hiszpan dotarł do finału. Po powrocie po kontuzji to najpoważniejszy turniej w jakim bierze udział. W poprzednich 2 zwycięstwa i porażka w finale.
W dzisiejszym meczu spodziewam się kolejnego zwycięstwa Nadala. Jest w świetnej formie, w ciągu 1,5 miesiąca ograł już Ferrera, Federera i Berdycha, sprzyja mu trochę wolniejszy hard na jakim rozgrywany jest turniej Indian Wells.
Del Potro też co prawda jest w bardzo dobrej dyspozycji co udowodnił ostatnimi zwycięstwami nad Murrayem i Djokovicem. Jednak warto się przyjrzeć właśnie ostatnim 2 meczom w wykonaniu Nadala i Del Potro:
- Nadal - 2:0 z Federerem i 2:0 z Berdychem ; na korcie łącznie 189 minut
- Del Potro - 2:1 z Murrayem i 2:1 z Djokovicem ; na korcie łącznie 325 minut
Argumentu zmęczenia nie sposób lekceważyć. Argentyńczyk już wczoraj w meczu z Novakiem był bardzo zmęczony. Czy byłby to ćwierćfinał czy finał to kondycji &quot;nie przeskoczy&quot;. A dzisiaj również Nadal będzie biegał do każdej piłki i na szybkie kończenie akcji Juan raczej nie ma co liczyć. Im dłużej potrwa mecz tym jeszcze większe szanse będzie miał Hiszpan.
W związku z tym kursy na Nadala są warte gry. Mecz może nie skończy się 2-0 ale Rafa powinien go wygrać.
Rafael Nadal - 1,58 (Fortuna)
 
midq 677

midq

Użytkownik

JMDP +4,5 @ 1,83 PINNACLE 4/10✅
JMDP @ 7,29 PINNACLE 2/10✅
JMDP -1,5S @ 16,53 pinnacle :confused: 1/10⛔
no i co panowie, wszyscy mówili, że stawianie na JMDP mija się z celem i jest to strata pieniędzy. tenis to gra błędów, psychiki i dyspozycji dnia a tą wyraźnie lepszą miał argentyńczyk ;) jak dla mnie jest również faworytem finału i warto pograć coś w jego stronę, jeśli nie czysty win to handi. nie ma jednak co szaleć ze stawką,wszyscy wiemy jakim walczakiem jest Rafa i wg mnei szanse na zwycięstwo dla JMDP to jak 60/40. Skoro buki sądzą inaczej to warto sprobować
JMDP @ 2,6 pinnacle⛔
JMDP +3 @ 1,725 pinnacle
zwrot
warto sprobować też, że wygra 2:0
JMDP -1,5S @ 4,64 pinnacle
⛔
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Rafael Nadal @2.62 - Bet365 ⛔ Pokontrowane w II secie :cool:
Zgadzam się z Shakalem. DelPo wczoraj w świetnym stylu pokonał samego Novaka Djokovica, na którego buki oferowały całe 1.10 Juan jak na razie tutaj w świetnej dyspozycji, wygrane na koncie z Murrayem i Djokovicem robią ogromne wrażenie. Bardzo dobra gra z FH, serwis też działa nie najgorzej. Jak na niego robi dość mało UE, szczególnie z backhandu. Wczoraj bardzo regularny, mocno bity FH z głębi kortu dał mu wygraną nad Novakiem, który mimo świetnej gry w obronie nie mógł ratować się przed tymi pociskami. Cieszy także postawa JMDP na returnie, 4 razy połamał Djokovica, 4 razy Murraya. Zwykle bardziej przykładał się on do swojego podania, a zdarzało mu się odpuszczać gemy przeciwnika. Tutaj widać jak bardzo mu zależy i ile sił wkłada w każdą piłkę. Argentyńczyk jest w świetnej dyspozycji i ma bardzo duże szanse na wygraną tutaj w Indian Wells. Rafa może i wraca do wielkiej gry, ale przy tak dysponowanym JMDP będzie miał bardzo ciężko i kurs na Hiszpana zupełnie nie do gry. Wczoraj pokonał wprawdzie Berdycha, przed tym jeszcze wygrał z Federerem. Z tym, że w tamtym spotkaniu Roger zagrał padakę, a u Tomka jak zwykle zawiodła głowa, bo miał *5-3, a przegrał 5-7, w swoim stylu ni stąd ni zowąd. Wydaję mi się, że Rafie jeszcze czegoś brakuje, mimo przebłysków dobrej gry. Problemem DelPo może być stopa, wczoraj brał medical, tyle że po przerwie wyszedł na kort i wygrał 2, a następnie 3 set, także chyba nie było to aż tak dużym problemem. Wczoraj mocno zmęczony, widać było w trzecim secie, że dało mu to spotkanie w kość. Dziś jednak przeciwnik aktualnie mniej wymagający, przy takiej formie Juana jest duża szansa na wygraną. Jeśli utrzyma dobrą formę to może to być dla niego nawet lepszy sezon niż 2009. Oby dziś tylko sięgnął po pierwszy w swojej karierze tytuł ATP Masters 1000.
 
dx2 211,5K

dx2

Użytkownik
del Potro-Nadal
Dziwnie mieszane odczucia mam coi do tego meczu i nasuwa mi sie mysl, ze ten mecz moze pojsc w dwie strony. Z jednej strony Nadal, ktory pewnie bardziej spodziewal sie Serba w finale od razu stanie przed szansa wygrania turnieju ATP1000 po raz trzeci w Indian Wells. Z drugiej strony zawodnik, ktory ogral Murraya i Djokovica. Chociaz odnioslem nieodparte wrazenie, ze wczoraj w decydujacym secie w meczu Djokovic-del Potro, gdy Argentycznyk odlamal, a pozniej zrobilo sie 4-4 to Serbowi nie do konca sie juz chcialo. Moze tylko to zludzenie. W kazdym razie Djokovic zrobil dokladnie ten sam wynik co rok temu, czyli polfinal, wiec plakac z pewnoscia nie bedzie. No i zastanawiam sie jak delPo bedzie reagowac na te zagrania Nadala ze spinami, bo bedzie atakowac i uderzac duzo mocniej niz Nadal. Mam takie odczucie, ze mecz bedzie krazyc w okol wyniku 7-6 6-4, ale jak mowie moze to pojsc w obydwie strony. Jak beda 3 sety to mysle, ze wzrosna szanse del Potro, bo Nadal w drugim secie z Berdychem gral juz troche gorzej. Reasumujac jakis typ +3 albo +3,5 gema (nawet po mniejszym troche kursie) w strone delPo wydaje sie byc rozsadnym rozwiazaniem.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Del Potro - Nadal
Del Potro 2,62 Bet365
Może trochę nieobiektywnie wybieram ten typ, ze względu na to że nienawidzę Hiszpana, za to bardzo lubię Argentyńczyka. Jeśli chodzi o wczorajszy mecz Berdycha z Nadalem, to można pozostawić to bez komentarza. Czech zagrał najsłabszy mecz w tym turnieju, nasuwa się tylko pytanie czy nie najsłabszy w tym roku. Ze stanu 5:3 przy swoim serwisie przegrał pod rząd 4 gemy kończące mecz, mimo, że nadal wyjątkowo wybitnie wczoraj nie zagrał. Jeśli chodzi o DelPo to chwała temu kto postawił na niego wczoraj, o ile jest taka osoba. Waleczny i ambitny Argentyńczyk zdecydowanie zasłużył na finał, a jeszcze bardziej na wygranie turnieju. Odrobienie strat z Nole w trzecim secie ze stanu 3:1 i podania Djoko robią wrażenie. Myślę, że dziś Argentyńczyk - wykorzysta życiową swoją szanse.
Nie ma papieża, nie ma się do czego przypieprzyć. Dzięki ????​
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Del Potro J.M. - Nadal R.
Del Potro J.M. ::: 2,62 ::: Bet365 ::: 10/10
@AKA SHAKAL - bez urazy, ale granie 10/10 tego spotkania (w którąkolwiek ze stron) nawet przy podanych przez Ciebie argumentach jest delikatnie mówiąc - nierozsądne. O Nadalu można pisać wszystko, że kaleka, że dopiero wraca, że to, że tamto, no ale miejmy umiar. Skoro tak beznadziejny Nadal dochodzi do finału eliminując po drodze Gulbisa (rewelacyjna forma w ostatnim czasie), Federera i Berdycha (bez straty seta) to przez sam wzgląd na powyższe wyniki dwa razy bym się zastanowił zanim zdecydowałbym się jakąkolwiek złotówkę postawić przeciw niemu, o 10/10 to już nawet nie wspominam.

Stawka, którą dałeś jest zupełnie z kosmosu. Myślisz, że tak łatwo przechytrzyć buka? Nie na darmo wystawili kursy takie jakie wystawili. Dla Ciebie 2,62 to wielka pomyłka z ich strony i chociaż zgadzam się, że proporcje powinny być nieco bardziej wyrównane, to mimo wszystko żaden kurs nie skusiłby mnie do gry 10/10 w tym spotkaniu.

Obym się mylił, ale mam silne przeczucie, że zamiast liczenia kasy będzie liczenie strat bo tak to się zazwyczaj kończy gdy idą masówki. Kursy na JMDP są zbyt piękne by tak łatwo powchodziły, a buki zbyt cwane by dawać takie promocje. Osobiście tego meczu nie stawiam, ale na kartce idzie typ na Nadala. Nikt mu nie dawał większych szans na zwycięstwo w tym turnieju a skończy się pewnie tak, że w ostatecznym rozrachunku nie sprosta mu nawet świetnie dysponowany Argentyńczyk.

Typ: Rafael Nadal @1,60 (Marathonbet)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Del Potro - Nadal
Del Potro 2,62 Bet365
Może trochę nieobiektywnie wybieram ten typ, ze względu na to że nienawidzę Hiszpana, za to bardzo lubię Argentyńczyka. Jeśli chodzi o wczorajszy mecz Berdycha z Nadalem, to można pozostawić to bez komentarza. Czech zagrał najsłabszy mecz w tym turnieju, nasuwa się tylko pytanie czy nie najsłabszy w tym roku. Ze stanu 5:3 przy swoim serwisie przegrał pod rząd 4 gemy kończące mecz, mimo, że nadal wyjątkowo wybitnie wczoraj nie zagrał. Jeśli chodzi o DelPo to chwała temu kto postawił na niego wczoraj, o ile jest taka osoba. Waleczny i ambitny Argentyńczyk zdecydowanie zasłużył na finał, a jeszcze bardziej na wygranie turnieju. Odrobienie strat z Nole w trzecim secie ze stanu 3:1 i podania Djoko robią wrażenie. Myślę, że dziś Argentyńczyk - żarliwy katolik, wykorzysta swoją szanse, a zmobilizuje go jeszcze bardziej do tego wybranie papieża rodaka ????​
Weź człowieku się nie osłabiaj takimi analizami bo za grosz w Twej wypowiedzi szukać racji... &quot; wybieram ten typ, ze względu na to że nienawidzę Hiszpana, za to bardzo lubię Argentyńczyka&quot; - rewelacja !! ???? chyba forum ma służyć temu, aby zestawiać zawodników, opisywać ich plusy i minusy, a nie opisywać co kto lubi albo nie!! &quot;Czech zagrał najsłabszy mecz w tym turnieju, nasuwa się tylko pytanie czy nie najsłabszy w tym roku&quot; - większość graczy dałoby wiele grając tak &quot;słabo&quot; jak Berdych i dojść do półfinału MASTERA 1000!! Owszem może z Nadalem Berdych zagrał trochę słabiej, ale czemu nie popatrzysz jak grał wcześniej ?? &quot;Myślę, że dziś Argentyńczyk - żarliwy katolik, wykorzysta swoją szanse, a zmobilizuje go jeszcze bardziej do tego wybranie papieża rodaka&quot; - mieszanie papieża do popierania typu tenisowego jest co najmniej nie na miejscu ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 11

seaars

Użytkownik
Player To Win 2013 BNP Paribas Open?
R. Nadal @ 11.28 Pinnacle

Rafa... Zdecydowanie wraca do gry. Mysle, ze Acapulco bylo odpowiednim sprawdzianem. Z meczu na mecz gral coraz lepiej. W finale nie pozostawil zludzen rodakowi. Przede wszystkim jest glodny zwyciestw. Nawierzchnia na Indian Wells nie nalezy do najszybszych, co oczywiscie jest dodatkowym argumentem. Uwazam ze kurs jest value. Grzechem byloby nie skorzystac. Pozdrawiam!
Nie wiem czy ktos pamieta, korzystal z tego typu, ktorym podzielilem sie na poczatku turnieju. Osobiscie postawilem to za 100zl. Widzialem wczoraj oba polfinaly. Moge powiedziec tyle. Nadal mial wczoraj jeden najgorszych spotkan od poczatku Indian. Stawkowanie 10/10 AKA SHAKAL jest dla mnie niepowazne. Nadal jest jeszcze nierowny. Fakt, iz wczoraj zagral dramat nie oznacza ostatecznie identycznej gry w finale. Zreszta wiemy, ze finaly zadza sie swoimi prawami. Nadal jak najbardziej ma chrapke na oficjalne dopiecie swojego powrotu i wygraniu powaznego turnieju, ktorym jest zdecydowanie &quot; piata lewa wielkiego szlema&quot; czyli Indian Wells. Jezeli chodzi o Delpo to gra jak za najlepszych czasow. Czyli rok 2009, ktorym wygral USO z Rogerem, a w polfinale wlasnie z Rafa 6:2 6:2 6:2. Pamietam jak dzis, bo mialem wtedy dosc mocno puszczonego Nadala. Szczerze popieram typy na Delpo bo kurs jest na najbardziej value, ale nie stawka 10/10, bo moze wydarzyc sie wszystko. Osobiscie gram tutaj kontre i ogladam spotkanie bez stresow;) Pozdrawiam i Gl
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kolejny dzień i kolejne sprzeczki na forum. Mowa nienawiści (myślę, że moderatorzy wiedzą co z tym postem zrobić). Człowieku po co te szukanie dziury w całym i na siłę wciskanie swoich argumentów? Nie zgadzasz się z typem ok, napisz swoją analizę. Po co te docinki? Grasz za 6 zł? Kiedy zaczniesz wyciągać wnioski? Itd.
Na David Cupie na mączce urwał set Del Potro. Pokazówki, już o tym pisałem (codziennie trzeba tłumaczyć :-(). Podałem to tylko w celach informacyjnych. Ale fakt faktem jest, że to Del Potro wygrał w pokazówce, a nie Nadal. Nie odpisuj na tą wiadomość.
- - - - -
Oczywiście dzisiaj wynik może pójść w dwie strony, ale to jak w każdym meczu. Ja przy swoim typie posiłkuję się solidnymi argumentami tym co widziałem i tym co jest w rzeczywistości, a rzeczywistość jest brutalna dla Hiszpana. Del Potro ograł Djokovica w pięknym stylu, ograł Murraya, w Dubaju o mały włos przegrał drugi set z Djokovicem. Ja tutaj stawiam w tym meczu na formę. Równie dobrze dzisiaj Argentyńczyk może mieć taki dzień jak wczoraj Berdych. Ale to jest wróżenie z fusów, tak samo jak pisanie o tym, że Rafa jest głodny zwycięstwa i dzisiaj zagra lepiej. Po czym to stwierdzacie?
Powiem jeszcze ostatnie zdanie na temat mojego typu i wyłączam się z dyskusji. Berdych w swoim najgorszym meczu na Indian Wells był o krok od urwania seta Nadalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solara 38

solara

Użytkownik
???? Del Potro J.M. - Nadal R.
Del Potro J.M. ::: 2,62 ::: Bet365 ::: 10/10

Kto oglądał dwa wczorajsze półfinały ten wie kto z tego pojedynku powinien wyjść zwycięsko. Moim zdaniem typ na Juana Martina Del Potro nie pozostawia złudzeń.[/b]

Generalnie nie mam w zwyczaju hejtowania czyichs pogladów, ale stawka 10/10 w tym momencie jest żałosna. Oglądałem obydwa mecze i stawiam na Nadala ???? . Del Potro nic wielkiego nie grał, męczył się przy swoim serwisie i popełnił troche błędów. Generalnie bardziej ten mecz przegrał Djoka, niż wygrał Argentyńczyk. Nadal zagrał z kiepsko dysponowanym Berdychem, ale jego uderzenia robiły na mnie czesto wrazenie. Nie szukajmy tu niespodzianki dla mnie 2-0 dla Hiszpana bardzo mozliwe.
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
Po co te kłótnie , zrobicie sonde kto wygra i po klopocie, zreszta i tak wygra Nadal, del potro nic wielkiego nie gra , a Rafa wraca do wielkiej formy. del potro wygral niby ta pokazowe ale to jest wkoncu for fan gra i nadal nie wlaczyl tak jak zawsze
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jak czytam niektóre posty to coraz bardziej przypomina mi się główna cecha Polaków: Nie jestem w temacie, ale...
Pewnie. Dobrze mieć swoje zdanie, ale trzymajmy się faktów argumentując coś, a nie jedynego: zawodnik x przegrał na własne życzenia, zawodnik z nic nie grał, zawodnik w powinien wygrać.
Teraz post na temat spotkania Djoko - Del Potro. Zgadzam się z tymi, że Del Potro miał ciężko z własnym serwisem. Jak patrzę na czwórkę: Berdych, Delpo, Nadal i Djoko to mam wrażenie, że Delpo ma najmniej groźny serwis - przynajmniej mam takie odczucie po ostatnich spotkaniach. Jak można jednak napisać, że Del Potro nic nie grał i Djoko przegram na własne życzenie? Delpo pomimo czerpania mało punktów z serwisu zagrał naprawdę dobre spotkanie. Jasne, że miał momentami przestoje, niepewne piłki, ale patrząc na całe spotkanie - zagrał bardzo dobrze. Długie wymiany, cierpliwość, a niektóre piłki - palce lizać.
Oczywiście, że Nadal jest faworytem, lecz JMDP może mu popsuć bardzo dużo krwi, ba jeżeli wygra to nie będzie dla mnie jakieś mega zdziwienie. Ktoś wcześniej wspomniał, że liczą się nerwy, te małe detale i to moim zdaniem będzie bardzo ważne. Kto będzie potrafił wytrzymać psychicznie. Słuszna uwaga @AKA Shakal : Berdych w swoim najgorszym meczu na Indian Wells był o krok od urwania seta Nadalowi.
Berdych serwował po seta a i tak spusiaczył. Kto wygra nie wiem. Zapewne ten, który będzie miał mocniejsze nerwy. Obaj powinni wygrywać swoje podania i nie wydaję mi się by było bardzo dużo BP, dlatego ja tam gram ponownie over minutowy, jeżeli linia będzie ciekawa (Unibet jeszcze nie ustawił). Wczoraj zabrakło mi 8 minut w spotkaniu Berdycha, spotka Delpo weszło izzi, dziś jeżeli nie przesadzą z linią też będzie dobrze, powinien być to wyrównany finał.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Nadal, jest głodny sukcesu i głodny zwycięstwa, ma najlepszy return na świecie i inne aspekty, które idą ku jego stronie że ten mecz wygra.. ale na pewno nie gładko, ale.. wygra na bank
a moze glodny jest bo nic nie jadl? przeciez wygral w meksyku to sie nie najadl? akurat lepiej returnujacymi graczami sa Murray i Djoko i tak sie zlozylo ze przegrali z DelPo
jak mozna pisac w meczu swietnych zawodnikow ze &quot;wygra na bank&quot;? na bank to golebie sra..

zwycięstwa Nadala. Jest w świetnej formie, w ciągu 1,5 miesiąca ograł już Ferrera, Federera i Berdycha
w zadnej swietnej formie nie jest i nadal to powtarzam, pokonanie Federera ktory jest w jeszcze gorszej robic moze wrazenie na laikach ktorzy ogladaja mecz raz w roku, Ferrer tez w wielkiej formie a z Fogninim i Andersonem przegrywa set/mecz w smiesznym stylu, a potem daje sie osmieszyc w finale
Kursy na JMDP są zbyt piękne by tak łatwo powchodziły, a buki zbyt cwane by dawać takie promocje.
czyli nie stawiamy bo juz dwa razy wygral jako dog, swietny argument, nie do podwazenia

moim zdaniem duza niespodzianka ze DelPo jest w finale, ale jeszcze wieksza jest pojawienie sie Nadala

DelPo z Djokiem zagrali wczoraj swietny mecz(troche dziwny przebieg i jednak Djoko nie gral najlepszego tenisa, DelPo w sumie tez nie), w przeciwienstwie do drugiego polfinalu ktoey byl strasznie slaby, jak to p. Bohdan stwierdzil wygladalo to jakby grali gracze z dalekich miejsc rankingu i dziwia mnie tutaj teksty o swietnym Rafie sratatatata

DelPo na IW zaczal sporo operowac slajsem, zmienia tempo wymian, nie probuje szybko konczyc, a stara sie jednak wymusic blad przeciwnika przyspieszajac w najlepszym momencie(strasznie dlugie wymiany gral w ostatnich meczach), to nie jest DelPo ktorego znam ale trzeba przyznac ze jest niesamowicie skuteczny. Mimo to przeciwko mankutowi moze to wygladac inaczej.

Na pewno jest regularniejszy tutaj od Rafy(jak to brzmi), ma rowniez przewage na serwisie mimo ze wiele nim nie punktuje jak wczesniej wspomniano to w waznych momentach potrafi strzelic (asa przy meczowej ladnie dal), na minus na pewno kondycja ale to jest mecz do dwoch wygranych setow, spokojnie wyciagnie z siebie wszystko co trzeba, dwa dlugie mecze wygrane z 0-1 pokazaly tutaj charakter

co do Rafy, duza ilosc bledow, duzo atakow konczylo sie zaliczeniem korytarza, a dalej to tylko przebijanka jak zwykle w defensywie (mimo ze caly czas gada ze bedzie czesciej atakowal), nie wiele swietnych zagran w porownaniu do drugiego SF

dwaj swietny gracze, a na jednego ktory gra tutaj lepiej i pokonal juz o klase lepszych zawodnikow ktych pokonal Rafa jest tak wysoki kurs? Tylko trzeba korzystac 2.62 JMDP


/btw swietne dyskusje na temat szakala, dzieki za te kilkanascie wartosciowych postow dzieki ktorym dowiadujemy sie o charakterystyce graczy i ciekawostek na temat meczu, szkoda ze jak pisalem wiele razy cos ciakawego to moderator w 5min kasowal a taki syf jest akceptowany
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie wiem, ja nic do Del Potro nie mam, ale uwazam, ze to wczoraj bardziej Djoko przegral mecz niz Del Potro go wygral. Sporo prostych bledow, walenie w siate, tak jakby po pierwszym secie cos w Djoko wczoraj peklo. Osobiscie uwazam, ze Nadal dzisiaj nie popusci i zagra na 120%, over gemowy dosyc prawdopodobny. Mimo wszystko jak dla mnie Nadal 2:0 lub 2:1.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem, ja nic do Del Potro nie mam, ale uwazam, ze to wczoraj bardziej Djoko przegral mecz niz Del Potro go wygral. Sporo prostych bledow, walenie w siate, tak jakby po pierwszym secie cos w Djoko wczoraj peklo. Osobiscie uwazam, ze Nadal dzisiaj nie popusci i zagra na 120%, over gemowy dosyc prawdopodobny. Mimo wszystko jak dla mnie Nadal 2:0 lub 2:1.
Djoko przegrał mecz bo w decydujących momentach zapomniał jak się serwuje. Zero pierwszego, drugi w formie przebicia na drugą stronę i wymiana, wymiana i jeszcze raz, aż w końcu Serb nie wytrzymał kondycyjnie tego spotkania. DelPo z serwisem Rafy może mieć spory problem, bo rotacyjne podanie Hiszpana sprawi mu dużo większe problemy niż anemiczne przebicia na drugą stronę Serba.

No i argument najważniejszy, czyli zmęczenie. Argentyńczyk miał dobrych kilka godzin mniej czasu na regenerację a zagrał długi i wyczerpujący pojedynek w przeciwieństwie do Rafy który szybciutko odprawił Berdycha. Moim zdaniem nie ma szans, aby i tak słaby kondycyjnie DelPo wytrzymał taki dwudniowy maratonik na takim poziomie.

Nadal (1.60) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 32

gosc83

Użytkownik
JMDP - Nadal
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher:Expekt
Witam tak przeglądam niektóre posty i stwierdzam bardzo duże rozbieżności między nimi, jedni typują Hiszpana sugerując się wygranymi po 2-0 w ostatnich meczach m.in z Berdychem i wielkim królem Rogerem, Panowie Roger nie trenuję tak bardzo ostro jak jeszcze z 2 czy 3 lata temu, poza tym te ogromne pieniądze które zarobił na kortach i tytuły również sprawiają że zdarzają mu się przegrane i to tylko z najlepszymi zawodnikami, piszą o tym że jest głodny zwycięstwa, myślę że JMDP nie jest wcale ani za grosz mniej głodny od Nadala, widać to było podczas ostatnich, wygrywanych piłek z Novakiem, tą radość, Panowie to że wygrał z Novakiem NIE BYŁO PRZYPADKIEM jak wielu sądzi, oglądałem ten mecz i widziałem że Serb grał swoje, nie miał żadnych obiekcji, urazów ani nagłego spadku formy, to Del Potro wymuszał na nim błędy swoimi pociskami i MĄDRĄ GRĄ, może i nawierzchnia jest odpowiednia dla Hiszpana ale to nie wszystko, liczy się AKTUALNA DYSPOZYCJA a tą ma lepszą Del Potro, oczywiście że buki nie są głupie i te kursy nie wzięły się znikąd, siedzi tam kilka mózgów i wszystkiego pilnuje ale czasami popełniają błędy jak wszyscy, takim błędem był kurs wystawiony na Novaka m.in 1.12 w Expekcie(za grosz bym nie obstawił gdybym miał nawet z 10000 na Expekcie) chociaż zdarzały się duzo pewniejsze mecze o wyższych kursach, lubięsobie dokładać takie kursy ale w życiu bym wczorajszego meczu nie dołożył-swoim myśleniem obstawiałem na 55 do 45 na Djoka i niewiele się myliłem ale broń boże nie wystawiałbym takich kursów na Novaka(chociażby na mecz JMDP z Murrayem a Djoka z przeciętniakami z którymi miał niekiedy problemy) wierzcie mi że jeśli tylko wczorajszy mecz nie odbił się zbytnio na kondycji Argentyńczyka to ten mecz wygra a kurs uważam za PIĘKNE VALUE!!!!!!!!!!NIE CZĘSTO MAMY OKAZJĘ SKORZYSTANIA Z TAKICH KURSÓW BIORĄC POD UWAGĘ BARDZO DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYGRANEJ PRZECIWNIKA, WARTO PANOWIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
 
B 1

bon

Użytkownik
Djoko przegrał mecz bo w decydujących momentach zapomniał jak się serwuje. Zero pierwszego, drugi w formie przebicia na drugą stronę i wymiana, wymiana i jeszcze raz, aż w końcu Serb nie wytrzymał kondycyjnie tego spotkania. DelPo z serwisem Rafy może mieć spory problem, bo rotacyjne podanie Hiszpana sprawi mu dużo większe problemy niż anemiczne przebicia na drugą stronę Serba.
No i argument najważniejszy, czyli zmęczenie. Argentyńczyk miał dobrych kilka godzin mniej czasu na regenerację a zagrał długi i wyczerpujący pojedynek w przeciwieństwie do Rafy który szybciutko odprawił Berdycha. Moim zdaniem nie ma szans, aby i tak słaby kondycyjnie DelPo wytrzymał taki dwudniowy maratonik na takim poziomie.
Nadal (1.60) Pinnacle
Anemiczne podanie Serba?? Serb nie wytrzymał kondycyjnie spotkania z JMDP?? Dawno takich bredni nie wyczytałem. Serb może nie ma najsilniejszego pierwszego serwisu ale jest to płaski bardzo dobrze mierzony serwis trudny do odbioru. Djoko to jeden z najlepiej przygotowanych fizycznie zawodników w całym cyklu więc proszę Cie nie wypisuj takich głupot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom