>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.03.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. Bundesliga
Spotkanie: Braunschweig - Kaiserslautern
Typ: Remis-Remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Na zakończenie 25, kolejki 2. Bundesligi szlagierowe spotkanie między drugą a trzecią drużyną z tabeli. Gospodarze, rewelacja sezonu łapią lekką zadyszkę. Porażka z Duisburgiem tydzień temu i przed dwoma tygodniami z TSV 1860 Monachium. Dwie kolejki wcześniej remis ze słabiutkim Aalen na własnym boisku. Drużyna z Brunszwiku na razie jednak może spać spokojnie. Nad trzecią ekipą z Kaiserslautern mają 11 pkt przewagi i remis w tym spotkaniu na pewno ich zadowoli. Goście z pewnością mają jakąś małą nadzieje, że uda się im przeskoczyć oczko wyżej, by uniknąć baraży. Zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem w drodze ku temu celu tą iskierkę na pewno by podsyciło ale w obecnej formie Czerwone Diabły będą miały niezwykle ciężko. 0:0 u siebie na wzgórzu Betzeberg z Bochum, porażka z Herthą, remis z Duisburgiem. 2 pkt w ostatnich trzech meczach dla ekipy z czuba tabeli to marne rezultaty. Nie wydaje mi się, by teraz by w stanie ugrać coś więcej niż remis. Podsumowując, to obie drużyny są w przeciętnej formie i remis wydaje się wielce prawdopodobnym rezultatem. Dla odważniejszych typ na remis w obu połowach. Za grosze warto zaryzykować takiego typka.

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dysycplina: Pilka nozna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Zaragoza - Granada
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,70
Buk: Betfair
Analiza: W ostatnim spotkanie 27 kolejki Hiszpanskiej primera division spotykaja sie Real Zaragoza i Granada. Gospodarze maja na koncie 25 punktow i zajmuja 17 pozycja tuz nad strefa spadkowa. Goscie maja jeden punkt wiecej i zajmuja 16 pozycja z przewaga 2 punktow nad spadkowa strefa. W tym sezonie pilkarze Zaragoza zanotowali u siebie bilans 3-2-7 co jest najslabsze bilans w lidze. Pilkarze Granade na wyjezdzie zanotowali bilans 4-1-8. Gospodarze tego spotkanie sa bez zwyciestwa od 9 spotkan kiedy ich rywale nie zdobyli punktow od 3 spotkan. Mozemy sie spodziewac ze w to spotkanie waznym dla dolnym uklad tabelii, pilkarze obie druzyn zagraja z wielka determinacja zeby wywalczyc celnych punktoz oraz uniknac porazka przeciwko bezposredniego rywala w walke o utrzymanie. Spodziewam sie ze dzis gospodarze zagraja tak aby wykorzestac atut wlasnego boiska i ostro atakowac bramkarza rywale zeby pokonac bramkarza rywale. Napewno goscie takze sprubuja nie raz pokonac bramkarza rywale zeby wywalczyc dzis celnych punktow. Licze ze w to spotkanie waznym dla oba zespolow pilkarze obie druzyn zagraja skutecznie i uda im sie nie raz trafic do bramki rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Real Zaragoza i Granada padnie wynik powyzej 3,5 gola.

⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Andreas Seppi- Ernest Gulbis
Typ: Handicap gemy Seppi + 3,5
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Młody Łotysz w tym miesiącu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wygrał turniej w Delray Beach, w Indian Wells pokonał Tipsę- forma jaką prezentowali obaj zawodnicy wskazywała raczej że zajmują odwrotne miejsca w rankingu niż w rzeczywistości. Moim zdaniem Gulbis ma zdecydowanie potencjał na TOP 20, czyli tam gdzie znajduje się jego dzisiejszy przeciwnik ;). Seppi, sparingparnter Djokovica, dysponuje licznymi, wymienionymi w tym temacie wcześniej zaletami, które mogą mu pomóc zrównoważyć przebieg spotkania. Moim zdaniem Włoch przegra z Łotyszem, ale po zaciętym spotkaniu które pozwoli pokryć linię zaproponowaną przez bukmacherów. Zdecydowanie pomoże mu w tym słaba głowa Łotysza, który- z wyjątkiem meczu z Tipsą- większość swoich dotychczasowych pojedynków wygrywał minimalnie (np. mecze z Querreyem lub Haasem).

✅ 90
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dysycplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Zaragoza - Granada
Typ: over 5,5 kartek
Kurs: 1,83
Buk: bet 365
Analiza: Witam. Dzisiaj stawiam na over w kartakch w meczu o dużą stawkę. drużyny walczą ze sobą bezpośrednio o utrzymanie. Sędzia meczu(niestety nazwiska nie pamiętam ale rano sprawdzałem) nie rozdaje zbyt dużo kartek ale przeważnei jest to ilość 5 kartek na mecz w lidze hiszpańskiej.
Ostatni mecz tych druzyn odbyl sie w pucharze i wtedy byl to bardzo ostry mecz sedzia pokazal wtedy az 10 kartek.
Ostatnie wystepy nie liczac meczow z Barca i Realem rowniez obfitowaly w duza ilosc kartek.
Getafe-zaragoza 8 kartek ,celta-granada 6 kartek
Liczę że napięcie i chęć utrzymania się w bezpiecznej strefie sprawi że mecz bedzie ostry a pilkarzy nie odstapia nog w zadnej sytuacji!!


✅ 83
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Potuguese Liga
Spotkanie: Setubal - Guimaraes
Typ: HT/FT X/X
Kurs: 4,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Już za chwilę rozpocznie się mecz kończący 22 kolejkę w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w Portugali. Gromadząca dotychczas 23 pkt i zajmująca 11 miejsce Vitoria Setubal podejmuje na swoim stadionie Vitorie Guimaraes. Goście do tej pory okupują 9 miejsce z 27 pkt. Bilans gospodarzy w ostatnich meczach to 3-1-1 i odpowiednio 10 pkt zdobytych zaś gości to 3-0-2 i 9 pkt zdobyczy. Myślę że gospodarze będą chcieli dogonić trochę gości w zdobyczy punktowej lecz będzie to trudne do zrobienia. Guimaraes jest zespołem ciut lepszym i myślę że spokojnie przywiozą 1 punkt z wyjazdu. Typ opieram głównie na tym że zespoły dawno nie zanotowały remisu. A mianowicie gospodarze ostatnio w lidze remis zanotowali 13 (!) spotkań temu zaś goście 6 meczy temu. Statystycznie muszą kiedyś zremisować, myślę że będzie to dziś. Ja gram ryzykowniej gdyż daje również X do przerwy. Liczę na 0:0 to half i np. 1:1 na koniec. Powodzenia !


⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dysycplina: piłka nożna,Argentyna,Primera Division-Torneo Final
Spotkanie: Lanus-Arsenal S
Typ: 1
Kurs: 1.67
Buk: Bet365
godz 23:10
Analiza:
Na dzis bet last minute xd
Lanus jedna z najlepszych druzyn turnieju.Bramkarz Marchesin dotychczas niepokonany,na cztery rozegrane spotkania pewnie wygrali i ostatnio bezbramkowy remis z Racing Club.Do obrony wracaja rowniez Goltz i Araujo.W srodku pola swietnie rozgrywajacy Pizarro.W ataku niestety nie zobaczymy dzis Regueiro ale pozostali napastnicy chocby Chavez czy Romero-Ismael Blanco powinni byc prawdziwym zagrozeniem w ataku.Goscie 2 remisy i 2 zwyciestwa,niedawno zakonczyli udzial w pucharze,a na czwartek zbieraja sily na mecz z Sao Paulo.Mysle ze typ warty uwagi i warto zagrac pare groszy,pzdr

✅ 67
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ATP Indian Wells
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Richard Gasquet
Typ: Janowicz Jerzy
Kurs: 3.59
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Witam Państwa. Aby nie stracić typu dnia a &quot;Jerzyk&quot; jeszcze nie zaczął meczu mam dla Państwa ciekawy zdarzenie. Za kilka minut na korcie pojawi się Polak Jerzy Janowicz i Francuz Richard Gasquet. Jerzy ostatnimi czasy w mojej opinii ma zdecydowaną zwyżkę formy. Jego mecz z Berdychem we Francji przegrany niestety w 3 setach oraz ostatni wygrany z legendą kortów Argentyńczykiem Dacidem Nalbandianem napawa mnie optymizmem. Z kolei popularny &quot;Gazza&quot; nie gra w chwili obecnej tenisa na miarę swoich możliwości.Szybkie porażki bez ugranego seta w Holandii z &quot;Bagietą&quot; oraz porażka już w 1 rundzie u siebie z Gillem Mullerem pokazuje że Francuzowi daleko do swojej optymalnej formy!!!Stąd zdecydowane value widzę w tym meczu na Jerzyka i zdecyduję się postawić na niego. Pozdrawiam i życzę powodzenia tippers

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom